UROCZYSTOŚCI FATIMSKIE

NA WĘGRZECH

 

W diecezja Kalocsa, w parafii pw. Wniebowzięcia Najświętszej Maryji Panny HERCEGSZANTO w dniu 13.09.2010 Msze św. celebrował ks. biskup senior z Szegedu; przed mszą św. miało miejsce wystawienie Najświętszego Sakramentu z różańcem i koronką do Miłosierdzia Bożego; była to godzina przebłagalna za grzechy nasze popełnione przeciw NIEPOKALANEMU SERCU MARYI jak też Miłosierdziu Bożemu. Ks. IMRE POLYÁK składa serdeczne podziękowanie za telegram z tak bardzo ciepłymi słowami, jaki otrzymał z Sekretariatu Fatimskiego.

 

Natomiast ostatni dzień objawień Matki Bożej w Fatimie - 13. 10. 2010 - był również uroczyście obchodzony w parafii pw. Wniebowzięcia N.M.P. w HERCEGSZANTO. Tego dnia o godz.13 było wystawienie Najświętszego Sakramentu wraz modlitwami przebłagalnymi Niepokalane Serce Maryi jak też Miłosierdzie Boże pod przewodnictwem ks. RETKES ZSOLTA. Mszy św. koncelebrowanej przewodniczył ks. proboszcz z Janohalom, który przybył wraz z wiernymi. Był również kapłan z wiernymi z Nagykanizsa – odległego od Hercegszanto o 250 km.

We Mszy św. uczestniczyło koło 600 wiernych. 

 

Pozdrawiam, do pozdrowień dołącza ks. Imre Polyák.

Z Panem Bogiem. Eugeniusz Szwarc z Węgier.

 


 

 

 

  

 

 

 

  EN   FR   DE   PT   BY   RU  UA  NO

 

  

 

  

  

  

 

  

 

 

 

Apostolat Sekretariatu Fat.

  

 

 

 

Fatima-Portugalia

 

 

 

 

 

 

Multimedia

 

 

 

 

 

 

 

Informacje

 

 

 

 

Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony! czytaj więcej