Sanktuarium w Fatimie

* W DRODZE DO STULECIA...

W dniu 01 grudnia 2010 r. Fatima oficjalnie - w święto Niepodległości - rozpoczęła okres siedmioletniego przygotowania do roku 2017, czyli 100. rocznicy objawień Matki Bożej.

Ks. Rektor Fatimy zaprezentował główne cele jakie będą przyświecać tej inicjatywie oraz tematy na poszczególne lata, począwszy od roku 2010/2011. Rok pierwszy jest związany z objawieniami Anioła i modlitwą uwielbienia Trójcy Przenajświętszej.

Zaprezentowano nowy serwis informacyjny http://www.fatima2017.org/portal/ poświęcony przygotowaniom do roku 2017.

Jako pierwszą inicjatywę na świecie, tzn. poza Portugalią, przygotowującą do jubileuszu roku 2017 zaprezentowano Wielką Nowennę Fatimską z Polski http://www.fatima2017.org/portal/index.php?id=42648

Nowy serwis internetowy, jaki został zaprezentowany, wskazuje, iż Sanktuarium w Fatimie rozpoczęło bardzo dynamicznie drogę do stulecia. Nakreślone plany wskazują, że 100. rocznica jest czymś niezmiernie ważnym, o czym powinien usłyszeć cały świat.

 


 

 

  

 

 

 

  EN   FR   DE   PT   BY   RU  UA  NO

 

  

 

  

  

  

 

  

 

 

 

Apostolat Sekretariatu Fat.

  

 

 

 

Fatima-Portugalia

 

 

 

 

 

 

Multimedia

 

 

 

 

 

 

 

Informacje

 

 

 

 

Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony! czytaj więcej