W dniu 20 stycznia 2013 przypada 50. rocznica kanonizacji św. Wincentego Pallottiego, Założyciela Zjednoczenia i Stowarzyszenia Apostolstwa Katolickiego (Księży Pallotynów).

W Polsce aktualnie rocznica ta ma charakter jubileuszowego pielgrzymowania. W każdym miesiącu Roku Jubileuszowego, w różnych miejscach Polski.

W Zakopanem spotykamy się 20 maja 2012 w Sanktuarium Matki Bożej Fatimskiej. Tematem przewodnim spotkania będzie: Maryja. Pragnę wciąż i coraz bardziej miłować Maryję ­ Córkę Ojca Przedwiecznego, Matkę Słowa Wcielonego, Oblubienicę Ducha Świętego.

 

Pamiętamy słowa Jana Pawła II z dnia 12 kwietnia 1985 r.:

 „…Również wy, jako chrześcijanie, macie ogromny świat, który trzeba miłować, nawrócić do Chrystusa, uzdrowić, ulepszyć. A prawdziwą drogę do tego wskazał św. Wincenty Pallotti: nabożeństwo do Niepokalanego i zbolałego Serca Maryi”.

 

 

 

 

  

 

 

 

  EN   FR   DE   PT   BY   RU  UA  NO

 

  

 

  

  

  

 

  

 

 

 

Apostolat Sekretariatu Fat.

  

 

 

 

Fatima-Portugalia

 

 

 

 

 

 

Multimedia

 

 

 

 

 

 

 

Informacje

 

 

 

 

Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony! czytaj więcej