Wyższe Seminarium Duchowne w Tarnowie będzie przeżywało pięć najbliższych pierwszych sobót miesiąca przy koronowanych figurach i obrazach Matki Bożej z sanktuariów znajdujących się na terenie diecezji tarnowskiej.


Nabożeństwa w pierwsze soboty rozpoczynać się będą o godz. 17.40 uroczystym powitaniem Matki Bożej przez alumnów seminarium. Następnie o godz. o 18.00 będzie sprawowana Msza Święta z kazaniem księdza kustosza danego Sanktuarium; po Mszy Św. zostanie odmówiony Różaniec wynagradzający oraz 15 - minutowe rozmyślanie.
Po nabożeństwie wynagradzającym będzie czas na indywidualną modlitwę oraz śpiew dla Matki Bożej; zakończenie o godz. 21.00  Apelem Jasnogórskim. Matka Boża w swoim wizerunku będzie pozostawać w kaplicy seminaryjnej przez całą niedzielę.
Wszyscy są serdecznie zapraszani do seminarium na wspólną modlitwę.

Wiadomość przesłana przez ks. Antoniego Bielaka - Ojca Duchownego Wyższego Seminarium Duchownego w Tarnowie.

Wyższe Seminarium Duchowne,  ul. Piłsudskiego 6,  33-100 Tarnów

 

 

  

 

 

 

  EN   FR   DE   PT   BY   RU  UA  NO

 

  

 

  

  

  

 

  

 

 

 

Apostolat Sekretariatu Fat.

  

 

 

 

Fatima-Portugalia

 

 

 

 

 

 

Multimedia

 

 

 

 

 

 

 

Informacje

 

 

 

 

Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony! czytaj więcej