Przedstawiciele Światowego Apostolatu Fatimskiego spotkali się na zjeździe generalnym w Fatimie, w Portugalii, w dniach od 11 do 17 listopada 2012 r.

 

Wnioski ze Zjazdu Generalnego mogą zostać podsumowane w następujący sposób:1. Przygotowania ŚAF do Duchowego i Pasterskiego obchodu Stulecia Objawień w Fatimie w 2017 r.

2. Formacja liderów i członków ŚAF poprzez publikację nowego podręcznika: “Błogosławiona Maryja Panna w Dzisiejszym Kościele”.

3. Modlitwa wynagradzająca dzieci i młodzieży przed Najświętszym Sakramentem.

4. Pielgrzymki do Fatimy organizowane przez Sekretariat Międzynarodowy

5. Wizyta Pielgrzymującej Figury Matki Bożej Fatimskiej jako „misja”, która musi być przygotowana ostrożnie z kazaniami i autentycznymi przesłaniami z Fatimy, medytacja Różańca świętego, uroczystości Eucharystyczne, czuwania, Godziny Święte i zachęcenie wielu osób do spowiedzi świętej.

6. Kampania upowszechnienia nabożeństwa Pierwszych Sobót Miesiąca.


7. Zapisanie nowych członków, wpisanie przynależności i zobowiązań nie tylko na poziomie indywidualnym, ale także na poziomie narodowym i instytucjonalnym pod parasolem ŚAF.

8. Rozwój i wzrost Magazynu międzynarodowego, zasobów multimedialnych i materiałów promocyjnych na temat Fatimy. Oddział ŚAF z Indii jest odpowiedzialny za kierowanie działalności w tym zakresie.

9. Wystarczalność finansowa, budżetowanie i pozyskiwanie funduszy dla działalności Apostolatu, włączając w to planowaną ekspansję Sekretariatu Międzynarodowego.

10. Obrona wartości rodzinnych i kultury życia przed kulturą śmierci poprzez umocnienie wiary chrześcijańskiej i formację współczesnej rodziny. 

 

WIĘCEJ...

 

 

 

 

  

 

 

 

  EN   FR   DE   PT   BY   RU  UA  NO

 

  

 

  

  

  

 

  

 

 

 

Apostolat Sekretariatu Fat.

  

 

 

 

Fatima-Portugalia

 

 

 

 

 

 

Multimedia

 

 

 

 

 

 

 

Informacje

 

 

 

 

Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony! czytaj więcej