Największy z Cudów

 

W czasie Wielkiej Nowenny Fatimskiej, gdy aktualnie rozważamy treści Fatimy dotyczące Eucharystii proponujemy bardzo ciekawy film poświęcony tajemnicy Mszy świętej - który ma być dostępny w Polsce.

 

„Największy z cudów” to porywający, pełnometrażowy film animowany dający nowe spojrzenie na cud, jakim jest Msza Święta Kościoła katolickiego z aniołami i demonami w tle.
Fabuła skupia się na trzech osobach, które spotykają się na tej samej Mszy Świętej z powodu życiowych kryzysów, z jakimi walczy każdy z nich. Msza Święta nie jest dla nich niczym nowym, ale nie są w stanie zrozumieć jej prawdziwego znaczenia. 

 

"The greatest miracle" (Największy z cudów), jak głosi komentarz do tego filmu przygotowany przez organizatorów, to "dramat religijny zbudowany wokół trzech postaci, zagubionych w problemach  współczesnej egzystencji, nie dostrzegających znaczenia duchowej sfery życia. Podczas Mszy św. z pomocą Aniołów Stróżów, odkrywają to, co niedostrzegalne ludzkimi zmysłami - istotę Najświętszej Ofiary. To już na zawsze odmienia ich życie. Producentem filmu jest Pablo Jose Barroso, który wcześniej zrealizował głośny film "Guadalupe."

 

Zwiastun filmu: Największy z Cudów (US: The Greatest Miracle)
Dystrybucja FT Films (http://ftfilms.org)
Oficjalna strona: http://www.najwiekszyzcudow.pl

 

 
 
 

 

 

  EN   FR   DE   PT   BY   RU  UA  NO

 

  

 

  

 

  

  

  

 

  

 

 

 

Apostolat Sekretariatu Fat.

  

 

 

 

Fatima-Portugalia

 

 

 

 

 

 

Multimedia

 

 

 

 

 

 

 

Informacje

 

 

 

 

Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony! czytaj więcej