Powyżej: Fragment trasy pielgrzymkowej

 

Pierwsza Sobota Miesiąca

na pielgrzymim szlaku z Międzyrzecza 

do Sanktuarium Matki Bożej Cierpliwie Słuchającej

w Rokitnie

 

 

 

 

Nabożeństwa pięciu pierwszych sobót miesiąca w diecezji zielonogórsko-gorzowskiej. Zgodnie ze wskazaniem J. E. Ks. Bp. S. Regmunta, już od kilku lat organizowane są piesze pielgrzymki w każdą pierwszą sobotę miesiąca z Międzyrzecza do Sanktuarium w Rokitnie. Inicjatywa ta jest formą pomocy innym parafiom w poznaniu i praktykowaniu nabożeństwa wynagradzającego Pięciu Pierwszych Sobót Miesiąca, o które to prosiła Matka Boża w Fatimie.

Zapraszamy wszystkich do włączenia się w tą piękną inicjatywę. Niech Twoja modlitwa i świadectwo pomoże innym pokochać Maryję, poznać i wypełnić Jej Orędzie, jakie skierowała do każdego z nas w Fatimie.

 

Więcej informacji:

Elżbieta i Rajmund Mikulscy tel. 691 395 104  e-mailTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

 

      

EN    FR    DE    PT    BY    RU   UA   NO

 

 

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Wielka Nowenna Fatimska

 

  

 

 

 

Fatima-Portugalia

 

 

 

 

Multimedia

 

 

 

 

 

 

 

 

Informacje

  

 

 

 

Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony! czytaj więcej