„Królowo Polski, jestem przy Tobie pamiętam.
Jestem przy Tobie, czuwam.”

 

 

 

DO OJCÓW I MĘŻCZYZN
WEZWANIE DO PRZEPROWADZENIA NABOŻEŃSTWA
WYNAGRADZAJĄCEGO NIEPOKALANEMU SERCU MATKI BOŻEJ

 

 

„Dlaczego nie nazywasz Mnie Królowa Polski? Ja to królestwo bardzo umiłowałam i wielkie rzeczy dla niego zamierzam, ponieważ osobliwa miłością do Mnie płona jego synowie.”
Objawienie przekazane o. Julianowi Mancinelliemu SJ, 14 sierpnia 1608 roku w Neapolu.

Wzywamy wszystkich zdolnych do odmówienia Różańca Świętego mężczyzn, a szczególnie ojców, do wspólnego przeprowadzenia Nabożeństwa Wynagradzającego Niepokalanemu Sercu Maryi Królowej Polski przez piec pierwszych sobót miesiąca.

Rok 2018 jest dla Polski i Polaków rokiem szczególnym, nie tylko ze względu na 100-lecie odzyskania Niepodległości, ale również ze względu na rok św. Stanisława Kostki i rok św. Józefa.

Tak jak nasi przodkowie, którzy obronili swoje rodziny i świat chrześcijański w 1683 roku pod Wiedniem i w 1920 roku pod Warszawa, zawierzając się Zawsze Zwycięskiej Maryi Królowej Polski, tak my dzisiaj jesteśmy wezwani do obrony rodziny, do obrony wiary, do obrony Kościoła Katolickiego pod sztandarami Naszej Królowej. Nasza najpotężniejszą bronią jest Różaniec Święty i wypełnienie warunków jakie objawiła Najświętsza Maryja Panna w Fatimie.

Naszym polskim obowiązkiem jest wynagrodzenie Niepokalanemu Sercu Matki Bożej za grzechy polskich mężczyzn, ze szczególnym uwzględnieniem ojców oraz dążenie do wypełnienia Ślubów Lwowskich i Ślubów Jasnogórskich Narodu Polskiego.

Nabożeństwo rozpoczynamy 7 kwietnia 2018 roku Mszą Święta odprawioną w intencji ojców i mężczyzn, aby odważnie i odpowiedzialnie chronili swoje rodziny tu na ziemi i na wieczność.

Msza Święta odbędzie się w Sanktuarium Matki Bożej Łaskawej o godzinie 8.30 w Warszawie przy ul. Świętojańskiej 10. Po Mszy Świętej przemaszerujemy pod Figurę Matki Bożej Pasawskiej na Krakowskim Przedmieściu 64. Tam odmówimy Różaniec Święty rozważając Tajemnice Radosne.

Mamy potężnych, polskich orędowników w Niebie, polskich Świętych całkowicie oddanych Maryi, a wśród nich św. Jana Pawła II, sb. Kard. Stefana Wyszyńskiego, św. Maksymiliana Maria Kolbe, św. o. Stanisława Papczyńskiego, św. Stanisława Kostkę, św. Andrzeja
Bobolę i wiele innych córek i synów, którzy „osobliwą miłością płonęli” do Najświętszej Maryi Panny.

Pozytywnie dumni z naszej historii, kultury i tradycji, okażmy się godni słów jakie otrzymała św. Siostra Faustyna od Pana naszego Jezusa Chrystusa: „(…) Polskę szczególnie umiłowałem, a jeżeli posłuszna będzie woli Mojej, wywyższę ją w potędze i świętości. Z niej wyjdzie iskra, która przygotuje świat na ostateczne przyjście Moje”.

 

Opieka Duchowa:
Ks. Dominik Chmielewski SDB

Osoby kontaktowe:
Artur Wolski
Fundacja Skrzydła Chwały
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Mobile: 730 020 350

Jan Sienicki
Mężczyźni św. Jana Pawła II
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Mobile: 698 763 374
Facebook: Meski Rózaniec Warszawa

Warszawa, 14 marca 2018 r.

 

 

 

  

 

 

 

  EN   FR   DE   PT   BY   RU  UA  NO

 

  

 

  

  

  

 

  

 

 

 

Apostolat Sekretariatu Fat.

  

 

 

 

Fatima-Portugalia

 

 

 

 

 

 

Multimedia

 

 

 

 

 

 

 

Informacje

 

 

 

 

Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony! czytaj więcej