Program uroczystości w Fatimie z racji 100. rocznicy śmierci Franciszka Marto

 

 

Mater Fatima.

Świat zjednoczony w modlitwie. Z parafii fatimskiej z Portugalii do całego świata.

W setną rocznicę śmierci św. Franciszka Marto.

 

 

Świat zjednoczony w modlitwie. Z parafii fatimskiej z Portugalii do całego świata. Dnia 4 kwietnia 2019 roku w stulecie odejścia do nieba św. Franciszka Marto w kościele parafialnym w Fatimie, w którym dzieci-pastuszkowie zostali ochrzczeni i gdzie, w szczególności św. Franciszek Marto spędził wiele godzin na modlitwie i adoracji, pocieszając “Ukrytego Jezusa” – będzie miał miejsce różaniec i adoracja w intencji pokoju na świecie.


Dzień modlitwy 4 kwietnia jest organizowany przez bardzo znany ruch założony w 1934 roku przez księdza Manuel Nunes Formigão, który nazywa się Movimento da Mensagem de Fátima (Ruch Orędzia Fatimskiego). Mater Fatima - to nazwa spotkania modlitewnego, które będzie również transmitowane na cały świat poprzez media społecznościowe.


Głównym celem tej inicjatywy jest zaproszenie całego świata katolickiego, aby uwzględnił prośbę Matki Bożej Fatimskiej, aby modlono się o pokój, o nawrócenie grzeszników i wynagradzano Najświętszemu Sercu Pana Jezusa i Niepokalanemu Sercu Maryi.

Oto link: https://materfatima.org/

 

 

 

 

  

 

 

 

  EN   FR   DE   PT   BY   RU  UA  NO

 

  

 

  

  

  

 

  

 

 

 

Apostolat Sekretariatu Fat.

  

 

 

 

Fatima-Portugalia

 

 

 

 

 

 

Multimedia

 

 

 

 

 

 

 

Informacje

 

 

 

 

Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony! czytaj więcej