ZAPRASZAMY NA PIERWSZĄ SOBOTĘ LIPCA (6 lipca 2019)

 

 

 

MĘSKI RÓŻANIEC KRAKÓW 1 CZERWCA 2019.

 

Męski Różaniec Kraków to nabożeństwo Pierwszych Sobót Miesiąca, podczas których setki mężczyzn wynagradzają Niepokalanemu Sercu Maryi. W samym sercu Krakowa, w miejscu, które było świadkiem pochodów królów, walk bohaterskich powstańców, corocznych procesji z Ciałem Chrystusa. Zgromadzimy się by wynagradzać za grzechy. Ufamy, że posłuszni najświętszej woli Królowej Nieba i Ziemi, bierzemy udział w duchowej bitwie, która jest zadaniem naszego pokolenia.

1 czerwca i w kolejne pierwsze soboty miesiąc będziemy wynagradzać za bluźnierstwa tych, którzy urągają Jej bezpośrednio w Jej świętych wizerunkach.

Zaczynamy Mszą Świętą w kościele Św. Barbary przy Małym Rynku, o godz. 9:00.

Po Mszy św. i przejściu na Rynek Główny ok. godz. 10:00, odmówimy Różaniec Święty oraz przez 15 minut będziemy rozważać Jego tajemnice w milczeniu, aby wypełnić warunki Nabożeństwa, o które prosiła sama Matka Boża w Fatimie.

Na zakończenie wspólnie odśpiewanie Apelu Jasnogórskiego.

 

Sekretariat Fatimski obejmując patronatem dzieło zaprasza serdecznie wszystkich mężczyzn.

Dołącz do wydarzenia na fb – https://www.facebook.com/events/360180701508650/

 

 

  

 

 

 

  EN   FR   DE   PT   BY   RU  UA  NO

 

  

 

  

  

  

 

  

 

 

 

Apostolat Sekretariatu Fat.

  

 

 

 

Fatima-Portugalia

 

 

 

 

 

 

Multimedia

 

 

 

 

 

 

 

Informacje

 

 

 

 

Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony! czytaj więcej