MATERIAŁY I POMOCE FATIMSKIE NA ROK 2020

Z radością informujemy, iż 13 listopada br. planowana jest wysyłka materiałów i publikacji fatimskich wydanych przez Sekretariat Fatimski na rok 2020. Jak również od 14 listopada będzie można składać zamówienia.

 

 

       

 

 

OTO NIEKTÓRE POZYCJE WYDANE NA ROK 2020:

 

  1. FATIMA 2020 - Z Fatimą w przyszłość.

Książka zawiera m.in. propozycje homilii i rozważań na nabożeństwa 13. dnia miesiąca oraz medytacje na pierwsze soboty miesiąca oraz tekst referatów wygłoszonych na spotkaniu formacyjno-duszpasterskim – Z Fatimą w przyszłość 2019. Nowością jest propozycja układu nabożeństwa na dzień 22 sierpnia – Maryi Królowej oraz teksty modlitw i pieśni o tematyce fatimskiej.

Autorzy tekstów: ks. Krzysztof Czapla SAC, ks. Marcin Sobiech, ks. Sławomir Radulski SAC, Monika Wojtatowicz, ks. prof. Adam Rybicki, ks. prof. Matek Tatar, ks. prof. Janusz Królikowski

 

  1. PŁYTA CD MEDYTACJE 2020.

Nagrania audio tekstów medytacji na pierwsze soboty miesiąca z książki Fatima 2020. Płyta w formacie MP3, czyta: Halina Łabonarska, tekst: ks. Sławomir Radulski SAC

 

  1. FATIMA W RELACJACH NAOCZNEGO ŚWIADKA. Świadectwo opiekuna duchowego dzieci z Fatimy.

Sługa Boży ks. Manuel Nunes Formigao

 Unikalna książka o wydarzeniach w Fatimie, jakie miały miejsce w roku 1917 i w latach następnych. Autorem jest katolicki kapłan ks. dr Manuel Nunes Formigao (1883-1958), który żył w tamtym czasie i był naocznym świadkiem ostatnich dwóch objawień w Cova da Iria. Ks. Formigao osobiście znał dzieci, które widziały Maryję! Przez jakiś czas był ich powiernikiem oraz opiekunem duchowym. Był w samym sercu wydarzeń, które odmieniły losy świata. Nikt inny nie zbliżył się do tajemnic Fatimy tak blisko jak on! Dlatego przez znawców objawień fatimskich bywa nazywany czwartym wizjonerem fatimskim. Kard. A. Ribeiro – Patriarcha Lizbony powiedziała. Iż „Bez niego Fatima nie byłaby tym, czym jest obecnie”.

 

  1. FATIMA. RATUNEK DLA DUSZ I ŚWIATA. Nabożeństwo Pierwszych Sobót Miesiąca.

Pozycja wydana staraniem Naszego Dziennika, przybliża treść trzech fatimskich tajemnic oraz istotę nabożeństwa do Niepokalanego Serca Maryi, które jest „duszą” Fatimskiego Przesłania.

Autorami tekstów są: ks. Krzysztof Czapla SAC, o. Stanisław Przepierski OP, ks. Andrzej Gładysz SAC. Do książki dołączona jest płyta CD zawierająca medytacje na pierwsze soboty miesiąca.

 

Wydane zostaną nowe, poprawione, w nowej szacie graficznej foldery, plakaty i obrazki.

 

      

 

 

 

 

 

 

 

  EN   FR   DE   PT   BY   RU  UA  NO

 

  

 

  

 

  

  

  

 

  

 

 

 

Apostolat Sekretariatu Fat.

  

 

 

 

Fatima-Portugalia

 

 

 

 

 

 

Multimedia

 

 

 

 

 

 

 

Informacje

 

 

 

 

Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony! czytaj więcej