Transmisja on line nabożeństwa w pierwsze soboty od godz. 18.10.

 

 

 

 

 

 

Nabożeństwo wynagradzające Niepokalanemu Sercu Maryi w Pierwsze Soboty Miesiąca. GDZIE I KIEDY?

Sekretariat Fatimski opracowuje internetową „bazę danych” z informacją: gdzie i kiedy odprawiane jest nabożeństwo wynagradzające w Pierwsze Soboty Miesiąca. Wiele osób pragnie uczestniczyć w tym nabożeństwie, o czym świadczą pytania kierowane do Sekretariatu Fatimskiego. Zwracamy się zatem z gorącą prośbą do Wszystkich: prześlijcie informację, która pomoże innym!


Informację można przesłać do Sekretariatu Fatimskiego:
    - telefonicznie: 18/ 20 66 420
    - mailowo: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
    - listownie: Sekretariat Fatimski, os. Krzeptówki 14,  34-500 Zakopane


Podając następujące informacje:
    1. miejsce ( kościół, parafia),
    2. adres (miejscowość, ulica),
    3. godzina, ewentualnie układ nabożeństwa.

 

 Pierwsze Soboty w POLSCE


SWIAT- zobacz

 

1.         

Andrespol

Parafia NMP Nieustającej Pomocy

ul. Krzywa 8

95-020 Andrespol

godz. 16.00

2.         

Augustów

Parafia MB  Częstochowskiej

Al. kard. St. Wyszyńskiego 2A

16-300 Augustów

godz. 18.00

3.         

Bagno

Parafia Wniebowzięcia NMP

ul. Ziołowa 36

55-120 Bagno

godz. 8.00 - Msza św., Różaniec i medytacja

4.         

Baranów Sandomierski

Kościół Ścięcia św. Jana Chrzciciela

ul. Kościuszki 3

39-450 Baranów Sandomierski

godz. 17.00 - czas letni

godz. 16.00 - czas zimowy

5.         

Barcin

Parafia św. Maksymiliana M. Kolbego

ul. Mogileńska 7

88-190 Barcin

godz. 7.30

6.         

Barczewo

Parafia św. Andrzeja Apostoła

Pl. Batorego 1 A

11-010 Barczewo

godz. 16.00

7.         

Barlinek

Parafia. Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny

ul. Kościelna 3

74-320 Barlinek

godz. 7.00 (Msza św., Różaniec i medytacja)

godz. 17.15 (Msza św., Różaniec i medytacja)

8.         

Barlinek

Parafia św. Wojciecha

ul. Moniuszki 3

74-320 Barlinek

godz. 18:00 (Msza św., Różaniec)

9.         

Bartoszyce

Sanktuarium św. Brunona

ul. Kętrzyńska 46

11-200 Bartoszyce

godz. 7.45

10.       

Baszków

Kościół Wniebowzięcia NMP

Baszków 66  k/ Zdun

63-741 Baszków

godz. 9.00 (nabożeństwo, Msza św.)

godz. 17.00 (Różaniec)

11.       

Bąków

Parafia Miłosierdzia Bożego
Bąków, ul. Główna 44

43-246 Strumień

godz. 7.30 - Różaniec

godz. 8.00 - Msza św., nabożeństwo

12.       

Bełchatów

Parafia Miłosierdzia Bożego

ul. Św. Faustyny Kowalskiej 8

97-400 Bełchatów

7:20 - Różaniec

8:00 Msza św., nabożeństwo wynagradzające

13.       

Bełchatów

Parafia św. Stanisława B. i M. ul. Czyżewskiego 3

97-400 Bełchatów

godz. 18.00 (Msza św., nabożeństwo)

14.       

Bełchatów

Parafia NMP Nieustającej Pomocy

ul. ks. J. Popiełuszki 9

97-400 Bełchatów

godz. 16.15

15.       

Bełchatów

Parafia NMP Matki Kościoła

Al. kard. S. Wyszyńskiego 42

Osiedle Dolnośląskie

97-400 Bełchatów

godz. 7.00 (Msza św., nabożeństwo)

16.       

Bełżyce

Kościół Nawrócenia św. Pawła

Plac Kościelny 7

24-200 Bełżyce

godz. 18.00 – lato

godz. 17.00 – zima

17.       

Biała Podlaska

Kościół św. Antoniego

oo. Kapucyni

ul. Narutowicza 37

21-500 Biała Podlaska

godz. 9.00

18.       

Biała Podlaska

Parafia Wniebowzięcia NMP

ul. Długa 1

21-500 Biała Podlaska

godz. 6.30

19.       

Białka Tatrzańska

Parafia św. Szymona i Judy Tadeusza

Środkowa 183

34-405 Białka Tatrzańska

godz. 18.00 – czas zimowy

godz. 19.00 – czas letni

20.       

Białogard

Parafia Narodzenia Najśw. Maryi Panny

ul. NMP 17

78-200 Białogard

godz. 9.00

21.       

Białobrzegi

Parafia Bł. Karoliny Kózkówny

ul. Wczasowa 22 A

05-127 Białobrzegi

Po Mszy Św.:

- od lutego do maja i od października do grudnia godz. 18.00

- grudniu i styczniu godz. 7.15

- od czerwca do września godz. 19.00

22.       

Białystok

Parafia Zmartwychwstania Pańskiego

ul. Ks. Abp. Jałbrzykowskiego 5

15-753 Białystok

godz. 7.00 - Msza św., medytacja, Różaniec

23.       

Białystok

Parafia bł. Bolesławy Lament

ul. M. Dąbrowskiej 3

15-702 Białystok

 

24.       

Białystok

Parafia Św. Rafała Kalinowskiego

ul. Nowosielska 49

15-617 Białystok

godz. 17:00 - medytacja, Różaniec, Msza Św.

25.       

Białystok

Parafia św. Andrzeja Boboli

ul. Św. Andrzeja Boboli 49A

5-649 Białystok

godz. 18.00 (Msza św., nabożeństw wynag.)

26.       

Białystok

Parafia św. Jadwigi Królowej

ul. Słoneczna 8

15-001 Białystok

godz. 7.00 - Msza św., nabożeństwo wynag.

27.       

Białystok

Parafia Ducha Świętego

ul. Sybiraków 2

15-204 Białystok

godz. 21.00-5.00

28.       

Białystok

Parafia św. Karola Boromeusza

ul. Puławskiego 94

15-337 Białystok

(1) godz. 6.30

 

(2) godz. 17.00

29.       

Białystok

Parafia św. Rocha

ul. ks. A. Abramowicza 1

15-871 Białystok

godz. 6.30 Msza św. (!)

godz. 21.00 (Msza św., nabożeństwo)

30.       

Białystok

Parafia św. Wojciecha

ul. Warszawska 46

15-077 Białystok

godz. 15.00-18.00 (nabożeństwo, Msza św.)

31.       

Białystok

Kościół N.M. P. z Guadalupe

ul. Wrocławska 8

15-001 Białystok

godz. 7.00

32.       

Bielawa

Parafia Miłosierdzia Bożego

ul. Wolności 130

58-260 Bielawa

godz. 7.00 (Msza św., nabożeństwo)

33.       

Bielsk Podlaski

Sanktuarium Miłosierdzia Bożego

ul. Wojska Polskiego 66

17-100 Bielsk Podlaski

godz. 15.00-17.30

34.       

Bielsko-Biała

Par. Św. Andrzeja Boboli

xx. Pallotyni

ul. św. Andrzeja Boboli 41

43-316 Bielsko-Biała

godz. 17.00 (Różaniec, medytacja, Msza św.)

35.       

Bielsko-Biała

Katedra św. Mikołaja

Pl. św. Mikołaja 16

43-300 Bielsko-Biała

godz. 17.30

36.       

Bielsko-Biała

Kościół NMP Królowej Polski

ul. NMP Królowej Polski 15

43-300 Bielsko-Biała

godz. 17.30

37.       

Bielsko-Biała

Kościół NMP Królowej Świata

Mikuszowice Śląskie

ul. Startowa 16

43-382 Bielsko-Biała

godz. 7.00 (Msza św., nabożeństwo wynagradzające)

38.       

Bielsko-Biała

Parafia św. Małgorzaty

ul. Karpacka 146

43-316 Bielsko-Biała

godz. 8.00 (Msza św., nabożeństwo)

39.       

Bielsko-Biała

Parafii Miłosierdzia Bożego

ul. Bardowskiego 2

43-300 Bielsko-Biała

godz.16.00

40.       

Bielsko Biała

Kościół św. Jana Chrzciciela

Bielsko Biała – Komorowice

ul. św. Jana Chrzciciela 14

43-346 Bielsko-Biała

godz. 8.15

41.       

Bielsko Biała

Parafia św. Józefa

ul. Tuwima 62

43-300 Bielsko-Biała

godz. 7.00


42.       

Bielsko Biała

Parafia św. Maksymiliana

ul. św. Maksymiliana 1

Aleksandrowice

43-303 Bielsko Biała

godz. 8.00

(od maja do września)

43.       

Bielsko Biała

Parafia św. Stanisława M.

ul. św. Stanisława 6

Stare Bielsko

43-300 Bielsko-Biała

godz. 7.00

44.       

Bielsko Biała

Parafia św. Franciszka z Asyżu

ul. Przy Torach 1

Bielsko-Biała Wapiennica

43-382 Bielsko-Biała

godz. 6.30

45.       

Bielsko Biała

Parafia Trójcy Przenajświętszej

ul. Sobieskiego 10 A

43-300 Bielsko-Biała

 

46.       

Biłgoraj

Parafia Wniebowzięcia NMP i Trójcy Świętej

ul. 3 maja 1

23-400 Biłgoraj

godz. 18.00 (Msza św., nabożeństwo wynagradzające)

47.       

Biłgoraj

Kościół św. Jana Pawła II

ul. Poniatowskiego 42 A

23-400 Biłgoraj

godz. 17.00 - w ok. zimowym

godz. 18.00 - w ok. letnim

48.       

Bircza

Parafia św. Stanisława Kostki

ul. Jana Pawła II 12

37-740 Bircza

godz. 16-17 - w ok. zimowym

godz. 17-18 - w ok. letnim

49.       

Biskupiec

Kościół św. Jana Chrzciciela

11-300 Biskupiec

godz. 7.00

50.       

Błociszewo

Kościół św. Michała Archanioła

Błociszewo

ul. Kasztanowa 2

63-100 Śrem

godz.17.30

od maja do października

51.       

Bobin

Parafia św. Anny

w Bobinie

32-100 Proszowice

 

52.       

Bochnia

Parafia św. Mikołaja

Sanktuarium Królowej Różańca Świętego

pl. św. Kingi 9

32-700 Bochnia

godz. 9.00

53.       

Bojanowo

Parafia Najświętszego Serca Jezusa

ul. Marcinkowskiego 4

63-940 Bojanowo

godz. 8.00 - adoracja Najświętszego Sakramentu, medytacja, Różaniec, spowiedź

godz. 9.00 - Msza św.

54.       

Bojszowy

Kościół Narodzenia Św. Jana Chrzciciela

ul. Św. Jana Chrzciciela

42-220 Bojszowy

godz. 6.30 (Msza św., medytacja, Różaniec)

55.       

Bojszowy

Parafia N.M. P. Uzdrowienia Chorych

ul. Sierpowa 26

42-220 Bojszowy

godz. 7.00

56.       

Bolesławiec

Zespół Szkół Zakonu Pijarów

ul. Bankowa 10

59-700 Bolesławiec

godz. 17.15

(od września do kwietnia)

57.       

Boleszkowice

Parafia św. Antoniego z Padwy

ul. Warszawska 5

74-407 Boleszkowice

godz. 17.00

58.       

Boleszyn

Sanktuarium MB Bolesnej

Boleszyn 9

13-324 Grodziczno

godz. 21.00 (od maja do września)

59.       

Bolszewo

Parafia Wniebowzięcia NMP

OO. Pijarzy

ul. Konarskiego

84-240 Bolszewo

godz. 7.00

60.       

Borek Wielkopolski

Parafia Pocieszenia NMP

ul. Zdzież 1

63-810 Borek Wielkopolski

Kościół farny św. Stanisława (przy rynku)

godz. 8.20 (Różaniec, spowiedź)

godz. 9.00 (Msza św., medytacja)

61.       

Boruja Kościelna

Parafia św. Wojciecha

pl. Kościelny 2

64-300 Boruja Kościelna

godz. 7.30 (Różaniec, medytacja, Msza św.)

62.       

Borówno

Kościół Chrystusa Króla

Borówno 79

58-379 Czarny Bór

 

63.       

Bóbrka k/ Soliny

Parafia Najświętszego Serca Pana Jezusa

Bóbrka 57

38 623 Uherce Mineralne

* czas letni: godz. 17.45 – spowiedź, godz. 18.00 – Różaniec, Msza św., medytacja

* czas zimowy: godz. 15.45 – spowiedź, godz. 16.00 – Różaniec, Msza św., medytacja

64.       

Bór Zapilski - Czarna Wieś

Parafia św. Jacka

Czarna Wieś, ul. Szkolna 4

42-133 Węglowice

godz. 8.00

65.       

Braniewo

Parafia św. Wojciecha

ul. Sucharskiego 29

14-500 Braniewo

godz. 18.00

66.       

Braniewo

Parafia Podwyższenia Krzyża św.

ul Świętokrzyska 10

14-500 Braniewo

godz. 20.00 - Mszą św.

Po Mszy wystawienie Najśw.Sakramentu,

Różaniec z rozważaniami, 15 minutowa medytacja.

Błogosławieństwo i procesja z figurką M. B. Fatimskiej

67.       

Brańsk

Parafia Wniebowzięcia NMP

ul. Kościelna 3

17-120 Brańsk

godz. 18.00

68.       

Brańszczyk

Parafia św. Jana Chrzciciela

ul. Jana Pawła II 26

07-221 Brańszczyk

godz. 19.00

69.       

Brodnica

Parafia św. Katarzyny Aleksandryjskiej

ul. Farna 1

87-300 Brodnica

godz. 18.30 (Msza św., nabożeństwo)

70.       

Brody

Kościół Wniebowzięcia NMP

(kościół Grobu)

Brody 366

34-130 Kalwaria Zebrzydowska

 

71.       

Borowiec

Parafia M.B. Królowej Rodzin

ul. Poznańska 107

2-023 Borówiec

Godz. 17.45

72.       

Brudzew

Parafia św. Mikołaja Bpa

Pl. Wolności 1

62-720 Brudzew

godz. 9.00

73.       

Brudzowice

Parafia Najświętszej Maryi Panny

ul. Przykościelna 44

42-470 Brudzowice

godz. 17.00

74.       

Brzeg

Parafia św. Mikołaja

ul. Jana Pawła II 9

49-300 Brzeg

godz. 17.00 (nabożeństwo)

godz. 18.00 (Msza św., Różaniec)

75.       

Brzesko

Parafia NMP Matki Kościoła

i św. Jakuba Apostoła

ul. Głowackiego 2

32-800 Brzesko

godz. 8.00

76.       

Brzeźnica

Parafia św. Mikołaja

Brzeźnica 43

57-256 Bardo

godz. 8.00

77.       

Brzóza

Parafia św. Bartłomieja

ul. Kościelna 1

26-903 Brzóza

godz. 7.30

78.       

Buczkowice

Parafia Przemienienia Pańskiego

ul. Kościelna 323

43 - 374 Buczkowice

godz. 16.00 - ok. zimowy

godz. 16.30 - ok. letni

79.       

Bukowno

Parafia św. Andrzeja Boboli

ul. Kościuszki 29

32-332 Bukowno

godz. 17.00

80.       

Busko

Parafia Niepokalanego Poczęcia NMP

ul. Bohaterów Warszawy 8

28-100 Busko-Zdrój

godz. 17.00 - czas letni

81.       

Bydgoszcz

Parafia św. Maksymiliana Kolbego

ul. Kolibrowa 5

85-001 Bydgoszcz

godz.7.00 Msza św., Różaniec, nabożeństwo wynagradzające

82.       

Bydgoszcz

Parafia św. Jana Pawła II

ul. Bydgoskich Olimpijczyków 11

85-001Bydgoszcz

godz. 7.30 - Różaniec św. i Msza św.

83.       

Bydgoszcz

Kościół Najświętszego Serca Pana Jezusa

Pl. Piastowski 5

85-012 Bydgoszcz

godz. 8.30 Msza św.

84.       

Bydgoszcz

Parafia Świętych Polskich Braci Męczenników

ul. ks. J. Popiełuszki 3

85-863 Bydgoszcz

godz. 7.00 - Msza św., nabożeństwo wynagradzające

85.       

Bydgoszcz

Parafia MB Królowej Męczenników

ul. Bołtucia 5

85-791 Bydgoszcz

godz. 7.00 (Msza św., Różaniec)

86.       

Bydgoszcz

Kaplica św. Michała Archanioła

Centrum Onkologii

ul. Dr Romanowskiej 2

85-796 Bydgoszcz

godz. 11.00 Msza św.

godz. 19.00 Różaniec wynagradzający

87.       

Bydgoszcz

Matki Bożej Ostrobramskiej

ul. Kijowska 68

85-703 Bydgoszcz

godz. 16.45

88.       

Bydgoszcz

Parafia Niepokalanego Poczęcia NMP

ul. Saperów 63

85-001 Bydgoszcz

godz. 18.00

89.       

Bydgoszcz

Parafia św. Łukasza Ew.

ul. Gen. Bora-Komorowskiego 14

85-793 Bydgoszcz

godz. 15.30

90.       

Bydgoszcz

Parafia Wniebowstąpienia Pańskiego

ul. Atolowa 6

85-435 Bydgoszcz Osówiec

godz. 8.00

91.       

Bydgoszcz

Parafia MB Fatimskiej

ul. Ogrody 18

85-870 Bydgoszcz

godz. 12.00

92.       

Bydgoszcz

Parafia Św. Andrzeja Boboli

Pl. Kościeleckich 7

85-033 Bydgoszcz

godz. 15.00 – Różaniec

godz. 15.30 – Msza św., medytacja

93.       

Bydgoszcz

Parafia św. Mateusza

ul. Skarżyńskiego 4

85-798 Bydgoszcz

godz. 11.30 – Różaniec

godz. 12.00 – Msza św. i nabożeństwo

94.       

Bydgoszcz

Parafia MB  Częstochowskiej

ul. Żmudzka 2

85-028 Bydgoszcz

godz. 8.00

95.       

Bytom

Parafia św. Jacka

ul. Matejki 1

41-900 Bytom

godz. 8.00 (Msza św., Różaniec, Koronka)

96.       

Bytom

Parafia św. Stanisława BM

ul. Szymały 120

41 - 933 Bytom

godz. 6.10 (Różaniec, Msza św., medytacja)

97.       

Bytoń

Parafia św. Stanisława BM

Bytoń 54

88-231 Bytoń

 

98.       

Cedynia

Kościół Narodzenia NMP

ul. Chopina 5

74-520 Cedynia

godz. 17.00 czas zimowy

godz. 18.00 czas letni (Różaniec, medytacja. Msza św.)

99.       

Cedry Małe

Kościół Filialny parafii Zesłania Ducha Świętego

Cedry Małe, ul. Kościelna2

83-020 Cedry Wielkie

godz. 8.30

100.    

Celestynów

Parafia Wniebowzięcia NMP

pl. ks. kard. Wyszyńskiego 3

05-430 Celestynów

godz. 17.00 (nabożeństwo, Msza św.)

101.    

Chabielice

Parafii św. Michała Archanioła

Chabielice 66

97 -420 Szczerców

godz. 19.30

102.    

Chełm k/ Bochni

Parafia Narodzenia św. Jana Chrzciciela

Chełm 1

32-744 Łapczyca

godz. 17.00

103.    

Chodel

Parafia Trójcy Św. i Narodzenia NMP

ul. Kościelna 21

24-350 Chodel

godz. 7.30 - (XII- IV)

godz. 18.30 (V – XI)

104.    

Chodzież

Parafia Nawiedzenia NMP

ul. Ks. Kanonika Jana Ksyckiego 2

64-800 Chodzież

godz. 8.00

105.    

Chojnice

Parafia św. Jana Chrzciciela

ks. Krzysztof Szykowny

pl. Kościelny 5

89-600 Chojnice

godz. 8.oo ( Msza św., Różaniec, nabożeństwo)

106.    

Chojnów

Parafia Niepokalanego Poczęcia NMP

ul. Dąbrowskiego 19

59-225 Chojnów

godz. 8.00

107.    

Chojnów

Parafia św. Ap. Piotra i Pawła

ul. ks. Piotra Ściegiennego 4

59-224 Chojnów

godz. 7.00 ( Msza św., medytacja, Różaniec)

108.    

Choszczno

Parafia Narodzenia NMP

ul. Rynek 1

73-200 Choszczno

 

109.    

Chrzanów

Parafia św. Jana Chrzciciela
ul. Kościelna 2A

32-500 Chrzanów

godz. 7.00

110.    

Chrząstawa Wielka

Parafia Niepokalanego Poczęcia N. M. P.

ul. Wrocławska 13

55-003 Chrząstawa Wielka

Msza św., nabożeństwo

godz. 9.00 – VI-X

111.    

Cielętniki

Parafia Przemienienia Pańskiego

ul. Kościuszki 11

42-265 Cielętniki

godz. 7.00

112.    

Ciechanowiec

Parafia św. Trójcy

Pl. ks. Krzysztofa Kluka 6

18-230 Ciechanowiec

godz. 7.00 (Msza św., medytacja, Różaniec)

113.    

Ciechanów

Kościół św. Józefa

ul. Piotra Ściegiennego 11

06-400 Ciechanów

godz. 8.30 (Msza św., nabożeństwo)

114.    

Cieszanów

Parafia św. Wojciecha

ul. Sobieskiego 2

37-611 Cieszanów

 

115.    

Cieszyn

Parafia Świętego Jerzego

ul. Liburnia 1

43-400 Cieszyn

godz. 7.00

116.    

Cieszyn

Parafia Imienia NMP

ul. Kościuszki 30

43-400 Cieszyn - Bobrek

godz. 9.00 (od lutego do czerwca)

117.    

Cikowice

Parafia Św. Antoniego Padewskiego

Cikowice 87

32-700 Bochnia

godz. 6.00 - Różaniec

godz. 6.30 - Msza św. i medytacja

118.    

Cyców

Parafia św. Józefa

ul. Chełmska 30

21-070 Cyców

godz. 17.00

119.    

Cyprzanów

Parafia Trójcy Św.

ul. Janowska 29

47-480 Cyprzanów

godz. 7.00

120.    

Czacz

Parafia Św. Michała Archanioła

Czacz, ul. 27 Stycznia 77

64-030 Śmigiel

 

121.    

Czaniec

Parafia św. Bartłomieja Ap.

ul. Kościelna 9
43-354 Czaniec

godz. 7.00

122.    

Czapury

Parafia św. Augustyna

ul. Poznańska 74

61-160 Czapury

godz. 17.30 (Różaniec, medytacja, Msza św.)

123.    

Czarna

Parafia Nawiedzenia NMP

Sanktuarium Matki Bożej Wychowawczyni

Czarna 57

26-220 Czarna

godz. 17.00 – Msza św., medytacja, Różaniec

124.    

Czarna

Parafia Matki Bożej Nieustającej Pomocy

ul. Spółdzielcza 32A

39-215 Czarna k. Tarnowa

 

125.    

Czarna Woda

Parafia MB Częstochowskiej

83-262 Czarna Woda

godz. 8.00

126.    

Czechowice Dziedzice

Kościół NMP Królowej Polski

Lesisko, ul. Jana Nepomucena 3

43-502 Czechowice-Dziedzice

godz. 17.30

127.    

Czechowice Dziedzice

Kościół św. Andrzeja Boboli

oo. Jezuici

Al. Św. Andrzeja Boboli 2

43-502 Czechowice-Dziedzice

godz. 8.00

128.    

Czechowice Dziedzice

Kościół MB  Wspomożenia Wiernych

ul. Legionów 57

43-502 Czechowice-Dziedzice

godz. 6.30 – Różaniec

godz. 7.00 – Msza św. i medytacja

129.    

Czeladź

Parafia Św. Stanisława

ul. B. Pieńkowskiego 1

41-250 Czeladź

godz. 7.30

godz. 7.00 (lipiec – sierpień)

130.    

Czempiń

Parafia św. Michała Archanioła

ul. Kościelna 1

64-020 Czempiń

godz. 7.20 - wystawienie Najśw. Sakramentu, Różaniec, litania Loretańska

godz. 8.00 - Msza Św.; medytacja i dziesiątka różańca

131.    

Czerna

Klasztor Karmelitów Bosych

Czerna 79

32-065 Krzeszowice

godz. 17.00 - 21.00

132.    

Czernice Borowe

Parafia św. Stanisława B. M.

ul. Kościelna 12

06-415 Czernice Borowe

godz. 9.30 (Różaniec, Msza św.)

133.    

Czerwińsk

Parafia Zwiastowania NMP

Sanktuarium MB  Pocieszenia

Księża Salezjanie

Klasztorna 23

09-150 Czerwińsk

godz. 10.30 – 16.00

134.    

Czeszewo

Parafia św. Mikołaja

ul. Szkolna 2

62-322 Czeszewo n/ Wartą

godz. 8.15

135.    

Częstochowa

Parafia św. Floriana Męczennika

ul. Bolesława Limanowskiego 120

42-208 Częstochowa

godz. 7.00

136.    

Częstochowa

Parafia św. Maksymiliana Marii Kolbego KM

ul. Starzyńskiego 11

42-224 Częstochowa

godz.7.30 Msza św., wystawienie Najświętszego Sakramentu, medytacja, Różaniec.

137.    

Częstochowa

Parafia św. Stanisława Kostki

ul. Gen. Dąbkowskiego 42

42-294 Częstochowa

godz. 7.00 (Msza św., medytacja, Różaniec)

138.    

Częstochowa

Parafia św. Wojciecha BM

ul. Brzeźnicka 59

42-200 Częstochowa

godz. 7.00

139.    

Częstochowa

Jasna Góra

Kaplica Różańcowa

ul. o. A. Kordeckiego 2

42-225 Częstochowa

godz. 18.30

140.    

Częstochowa

Kościół św. Jana Kantego

ul. Czecha 2

2-224 Częstochowa

godz. 17.00

141.    

Częstochowa

Dolina Miłosierdzia

ul. Kordeckiego 49

42-226 Częstochowa

 

142.    

Daleszyce

Parafia Św. Michała Archanioła

ul. Kościelna 1

26-021 Daleszyce

godz. 18.00 (czas letni)

godz. 17.30 (czas zimowy)

143.    

Dąbrowa Górnicza

Bazylika MB Anielskiej

ul. Królowej Jadwigi 17

41-300 Dąbrowa Górnicza

godz. 18.00

144.    

Dąbrowa Tarnowska

Parafia NMP Szkaplerznej

ul. Zamkowa 3

33-200 Dąbrowa Tarnowska

 

145.    

Dąbrowica

Parafia Maksymiliana Kolbego

Dąbrowica 150

23 - 400 Biłgoraj

godz.17.00 nabożeństwo wynagradzające, godz. 18.00 Msza św. - ok. letni

godz.16.00 nabożeństwo wynagradzające, godz.17.00 Msza św. - ok. zimowy

146.    

Dąbrowica

Sanktuarium Maryjne

Dąbrowica 21

58-500 Jelenia Góra

godz. 8.30 (Msza św., nabożeństwo)

147.    

Dębica

Parafia Miłosierdzia Bożego

ul. Mickiewicza 2

39-200 Dębica

godz. 18.00 (Msza św. Różaniec, medytacja)

148.    

Dębica

Parafia św. Jadwigi Śląskiej

ul. Św. Jadwigi 9

39-200 Dębica

 

149.    

Dębica

Parafia Najświętszego Serca Jezusowego

ul. Orla 47

39-200 Dębica - Latoszyn

 

150.    

Dębica

Parafia M.B. Anielskiej

kościół Ducha Świętego

ul. Chopina 2

39-200 Dębica

godz. 19.00

151.    

Dębnica Kaszubska

Kościół św. Jana Chrzciciela

ul. Kościelna 2

76-248 Dębnica Kaszubska

godz. 18.00 (IV – X)

godz. 17.00 (XI – III)

152.    

Dębowiec

Parafia Najświętszego Serca Pana Jezusa

Dębowiec 70

14-521 Lelkowo

godz. 10.00

153.    

Dębowiec

Sanktuarium Matki Bożej Saletyńskiej

Dębowiec 55

38-220 Dębowiec

godz. 17.30

154.    

Dobiegniew

Parafia św. Józefa

Kościół Chrystusa Króla

ul. Staszica 6

66-520 Dobiegniew

godz. 18.00 (Msza św. Różaniec, rozmyślanie)

155.    

Dobrzeszów

Parafia św. Józefa Robotnika

Dobrzeszów 46

26-070 Dobrzeszów

godz. 17.00

156.    

Dobrzyce

Parafia św. Tekli

Rynek 6

63-330 Dobrzyce

godz. 8.00

157.    

Dobrzyń

Parafia św. Katarzyny Aleksandryjskiej

Pl. Tysiąclecia 4

87-400 Golub-Dobrzyń

godz. 7.00

158.    

Domaradz

Parafia św. Mikołaja Bpa

i M.B. Nieustającej Pomocy

Domaradz 436

36-230 Domaradz

 

159.    

Drohojów

Parafia M.B. Częstochowskiej

Wacławice 39

37-716 Orły

czas letni o godz. 16.30

czas zimowy o godz. 16.00

160.    

Dub

Parafia Niepokalanego Poczęcia NMP

Dub 95

22-435 Komarów

maja do września

godz. 18.00 (Msza św., nabożeństwo wynagradzające)

161.    

Dubiecko

Parafia Niepokalanego Serca NMP

ul. Krasickiego 20

37-750 Dubiecko

godz. 18.00 (Msza św., nabożeństwo)

162.    

Działdowo

Parafia św. Wojciecha

ul. Nidzicka 4

13-200 Działdowo

godz. 7.00

163.    

Działdowo

Kościół Podwyższenia Krzyża Świętego

Pl. Biedrawiny 3

13-200 Działdowo

godz. 6.45

164.    

Działdowo

Kościół św. Katarzyny Aleksandryjskiej

ul. Matejki 59

13-200 Działdowo

godz. 7.00

165.    

Dzierzkowice

Parafia św. Stanisława

Rynek 144

23-251 Dzierzkowice

godz. 7.30

166.    

Dźwierszno Wielkie

Parafia św. Mikołaja

Dźwierszno Wielkie

89-310 Łobżenica

godz. 9.00 (Różaniec, Msza św.)

167.    

Elbląg

Parafia Świętej Rodziny

Al. Odrodzenia 13

82-300 Elbląg

godz. 12.00 (Msza św., medytacja, Różaniec)

168.    

Elbląg

Parafia MB Królowej Polski

ul. Robotnicza 62

82-300 Elbląg

godz. 8.00 (Msza św., nabożeństwo)

169.    

Elbląg

Parafia Trójcy Świętej

ul. Kielecka 16

82-300 Elbląg

godz. 17.30 (Różaniec, Msza św., medytacja)

170.    

Ełk

Parafia św. Rafała Kalinowskiego

ul. Jana Pawła II  6

19-300 Ełk

godz. 15.00

171.    

Ełk

Parafia św. Tomasza Ap.

ul. 11 listopada 28

19-300 Ełk

godz. 17.00

172.    

Ełk

Parafia św. Jana Ap. i Ew.

ul. Toruńska 1

19-300 Ełk

godz. 8.00 (Msza św., nabożeństwo)

173.    

Filipowice

Parafia Wniebowzięcia NMP

Filipowice 341

32-065 Krzeszowice

godz. 16.30 – czas zimowy

godz. 17.00 – czas letni

174.    

Gaboń

Parafia NMP Częstochowskiej Gaboń 221

33-388 Gołkowice Dolne

godz. 17.00 – czas zimowy

godz. 18.00 – czas letni

175.    

Gałkowice

Parafia św. Antoniego

Gołkowice Górne 41

33-388 Gołkowice Górne

godz. 17.00

176.    

Gdańsk

Parafia Chrystusa Króla

ul. Księdza Fr. Rogaczewskiego 55

22-100 Gdańsk

godz. 7.00 (Msza św., nabożeństwo)

177.    

Gdańsk

Parafia Podwyższenia Krzyża Świętego

ul. Bp. Andrzeja Wronki 1

80-808 Gdańsk - Chełm

godz. 7.00 (Msza św., nabożeństwo)

178.    

Gdańsk

Parafia MB Fatimskiej

Pl. Wyszyńskiego 1

80-354 Gdańsk - Żabianka

godz. 19.00

179.    

Gdańsk

Parafia Chrystusa Zbawiciela

ul. Pegaza 15

80-229 Gdańsk – Osowa

godz. 8.00 (Msza św., nabożeństwo)

180.    

Gdańsk

Kościół Trójcy Świętej

ul. Świętej Trójcy 4

80-822 Gdańsk

godz. 18.00 (Msza św., wystawienie Najświętszego Sakramentu, modlitwy, pieśni, Różaniec, rozmyślanie)

181.    

Gdańsk

Parafia św. Antoniego

ul. Dworska 2

80-511 Gdańsk - Brzeźno

godz. 7.30 (Msza św. Różaniec, rozważania)

182.    

Gdańsk

Parafia Archikatedralna

ul. Bpa Nowackiego 5

80-330 Gdańsk – Oliwa

godz. 8.00

Różaniec: IV-X godz. 21.00, XI-III godz. 18.30

183.    

Gdańsk

Parafia Bożego Ciała

ul. Piecewska 9

80-464 Gdańsk Morena

godz. 8:30 (Msza św.  Różaniec, medytacja)

184.    

Gdańsk

Sanktuarium Mił. Bożego

Par. Zmartwychwstania Pańskiego

ul. M. Gomółki 9

80 – 279 Gdańsk Wrzeszcz

godz. 8.00 (Msza św., nabożeństwo, medytacja)

godz. 7.00 - w lipcu i sierpniu

185.    

Gdańsk

Parafia MB  Niepokalanie Poczętej

ul. Łąkowa 34A

80-769 Gdańsk – Dolne Miasto

godz. 7.00

186.    

Gdańsk

Par. Bł. Doroty z Mątów

ul. Kartuska 349

80-175 Gdańsk-Jasień

godz. 17:15 - Różaniec i adoracja

godz. 18:00 - Msza św.

187.    

Gdańsk

Parafia św. Polikarpa Bpa i Męczennika

Pl. św. Jana Apostoła 1

80-299 Gdańsk - Osowa

godz. 7.15 (nabożeństwo, Msza św.)

188.    

Gdynia

Parafia św. Andrzeja Boboli
Plac św. Andrzeja 1
81-168 Gdynia - Obłuże

godz. 7.30 jest Msza Święta, wystawienie Najświętszego Sakramentu, Litania Loretańska, 1 część Różańca i medytacja

189.    

Gdynia

Parafia św. Antoniego

ul. Ujejskiego 40

81-426 Gdynia

godz. 9.00

Nabożeństwo animuje Rycerstwo Niepokalanej

190.    

Gdynia

Kościół św. Jadwigi Królowej

ul. Korzenna 2

81-587 Gdynia

godz. 7.30 (Różaniec, Msza św., nabożeństwo)

191.    

Gdynia

Kościół św. Maksymiliana Marii Kolbego

ul. Konwaliowa 13

81-651 Gdynia

godz. 06.30 (Msza św., nabożeństwo)

192.    

Gdynia

Kościół św. U. Ledóchowskiej

ul. Ateny 15

81-601 Gdynia - Chwarzno

godz. 07.15 

193.    

Gdynia

Parafia Św. Ducha i Katarzyny Aleksandryjskiej

ul. Zielona 11D

81-113 Gdynia – Obłuże

godz. 7.30

194.    

Gdynia

Parafia Chrystusa Miłosiernego

ul. Kopernika 75

81-424 Gdynia

godz. 7.00 (Msza św., medytacja, Różaniec)

195.    

Gdynia

Parafia NMP Królowej Polski ul. Armii Krajowej 26

81-372 Gdynia

godz. 8.00 (nabożeństwo, Msza św.)

196.    

Gdynia

Parafia Najświętszego Serca Pana Jezusa

ul. Armii Krajowej 46

81-365 Gdynia

 

197.    

Gdynia

Kościół Trójcy Świętej

ul. Nagietkowa 61

81-589 Gdynia Dąbrowa

godz. 8.00 (Msza św., nabożeństwo)

198.    

Gdynia

Parafia Matki Bożej Bolesnej

ul. ks. Zawackiego 4

81-514 Gdynia

godz. 8.00 (Msza św., konferencja, adoracja, Różaniec)

199.    

Gdynia

Parafia św. Pawła Ap.

ul. Kadm. Stanisława Mieszkowskiego 2

81-175 Gdynia - Pogórze Górne

godz. 7.00 (Różaniec, Msza św.)

200.    

Gdynia

Parafia MB Nieustającej Pomocy

oo. Redemptoryści

ul. Portowa 2

81 – 350 Gdynia

godz. 12.00 (Msza św., medytacja, Różaniec)

201.    

Gdynia

Parafia Przemienienia Pańskiego

ul. Kcyńska 2

81-005 Gdynia

godz. 8.30

202.    

Gdynia

Kościół Najśw. Serca Jezusowego

ul. Armii Krajowej 46

81-364 Gdynia

piątek – godz. 15.30 droga krzyżowa

sobota – godz. 16.30

203.    

Gidle

Sanktuarium MB  Gidelskiej

Pl. Dominikański 6

97-540 Gidle

godz. 17.30

204.    

Gietrzwałd

Sanktuarium MB  Gietrzwałdzkiej

11-036 Gietrzwałd

godz. 6.30 (Msza św., Różaniec, medytacja)

Comiesięczna pielgrzymka z Olsztyna

205.    

Giżycko

Kościół św. Maksymiliana M. Kolbego

ul. Wiejska 22 C

11-500 Giżycko

godz. 18.00 (Msza św., nabożeństwo)

206.    

Giżycko

Parafia św. Anny

ul. Królowej Jadwigi 12

11-500 Giżycko

godz.16:30 - wstęp, 16:45 - medytacja, 17:00 - Różaniec i spowiedź, 17:30 - Msza św. i spowiedź

207.    

Gliwice

Parafia MB Częstochowskiej

osiedle Trynek

ul. Kilińskiego 2

44-122 Gliwice

godz. 6.30 – Msza św.

godz. 7.00 nabożeństwo wynagradzające

208.    

Gliwice

Parafia NMP Wspomożenia Wiernych

ul. ks. Stabika 9

44-103 Gliwice - Sośnica

godz. 7:00 - Msza św. i nabożeństwo wynagradzające

209.    

Gliwice

Parafia św. Gerarda

ul. Wiejska 17

44-121 Gliwice - Stare Gliwice

godz. 17:15 - nabożeństwo wynagradzające 

210.    

Głowno

Parafia św. Maksymiliana

ul. Krasicka 54

95-015 Głowno

godz. 17.00 (Msza św. nabożeństwo wynagradzające)

211.    

Głowno Osiny

Parafia św. Barbary

ul. Gen. Wł. Sikorskiego 1

95-015 Głowno

godz. 15.45 – czas zimowy

godz. 16.45 – czas letni

212.    

Gniezno

Parafia bł. Radzyma Gaudentego

ul. ks. Kapturczaka 1 A

62-200 Gniezno

godz. 18.00

213.    

Gniezno

Katolickie Stowarzyszenie Civitas Christiana

Bednarski Rynek 4 A

62-200 Gniezno

godz. 16.30-17.30 (Różaniec, medytacja)

214.    

Gniezno

Parafia bł. Jolenty

ul. Wierzbiczany 4

62-200 Gniezno

godz. 8.30 - Msza św.

godz. 9.00-10.00 (Różaniec, medytacja)

215.    

Gniezno

Kaplica Sióstr Pallotynek

ul. Hoża 31

62-200 Gniezno

godz. 11.00

216.    

Gniezno

Parafia Wieczystego Kapłana

28 Grudnia 12

62-200 Gniezno

 

217.    

Gnojnik

Parafia św. Marcina

32-864 Gnojnik

 

218.    

Godzianów

Parafia św. Stanisława B M.

ul. Lipowa 1

96-126 Godzianów

godz. 7.00 (Różaniec, Msza św., nabożeństwo)

219.    

Goleniów

Parafia św. Jerzego

ul. gen. Wł. Andersa 6

72-100 Goleniów

godz. 18.00

220.    

Gołaczewy

Parafia św. Marii Magdaleny

ul. Chełmska 7

32-340 Gołaczewy

godz. 6.30 Różaniec, możliwość spowiedzi

7.00 Msza św., adoracja i

15 minutowa medytacja

221.    

Goraj

Parafia Świętego Bartłomieja Apostoła

ul. Kościelna 2

23-450 Goraj

godz. 17.00

222.    

Goraj

Parafia Trójcy Świętej

Goraj

66-340 Przytoczna

godz. 18.00

223.    

Gorlice

Parafia św. Jadwigi Królowej

ul. Ariańska 4

38-300 Gorlice

godz. 17.00 – nabożeństwo

godz. 18.00 – Msza św.

224.    

Gorzów Wielkopolski

Parafia . M.M. Kolbe

ul. Czereśniowa 15

66-400 Gorzów Wielkopolski

godz. 9.00 (Msza św., nabożeństwo wynagradzające)

225.    

Gorzów Wielkopolski

Parafia Św. Antoniego Padewskiego i Św. Stanisława Kostki

Pl. Staromiejski 1

66-400 Gorzów Wielkopolski

godz.8.30 - Msza św., nabożeństwo wynagradzające

226.    

Gosprzydowa

Parafia MB Gosprzydowskiej i św. Urszuli z Towarzyszkami

Gosprzydowa 45

34-864 Gnojnik

godz. 19.00 - od maja do października - Msza św. różaniec z procesją światła do Ogrodu Różańcowego z figurą MB Fatimskiej

227.    

Gostynin

Parafia św. Marcina

ul. Jana Pawła II 15

09-500 Gostynin

godz. 7.00

228.    

Gostyń

Sanktuarium MB  Świętogórskiej Róży Duchownej

Święta Góra - Głogówko 1

63-800 Gostyń

godz. 18.30

229.    

Gościsław

Parafia śś. Apostołów Szymona i Judy Tadeusza

Gościsław 44

55-340 Gościsław

 

230.    

Grabówka

Parafia Podwyższenia Krzyża Świętego

ul. Białostocka 76

15-522Grabówka k/ Białegostoku

godz. 17.00 – nabożeństwo

godz. 18.00 - Msza św.

231.    

Grabówka

Parafia MB Królowej i św. Marcina

Grabówka

23-235 Annopol

godz. 17.00

232.    

Granowo

Parafia św. Marcina

ul. Kościelna

62-066 Granowo

godz. 8.00

233.    

Grębanin

Parafia Niepokalanego Poczęcia NMP

Skwer Potworowskiego 38A

63-604 Grębanin

godz. 17.15

234.    

Grodzisk Wielkopolski

Parafia Najśw. Serca Pana Jezusa

ul. Powst. Chocieszyńskich 16

62-065 Grodzisk Wielkopolski

godz. 11.00

235.    

Gromada

Parafia M.B. Nieustającej Pomocy

Gromada 152

23-400 Biłgoraj

godz. 16.30 (Msza św., nabożeństwo)

236.    

Grudziądz

Parafia św. Maksymiliana Marii Kolbego

ul. Wyspiańskiego 1

86-300 Grudziądz

godz. 7.00 Msza św. i nabożeństwo wynag.

237.    

Grudziądz

Parafia Św. Apostołów Piotra i Pawła i NMP z Fatimy

ul. Ikara 12

86-300 Grudziądz

godz. 18.00

238.    

Góra Motyczna

Parafia Chrystusa Króla

Góra Motyczna 142

39-204 Żyraków

 

239.    

Góra Puławska

Parafia św. Wojciecha

Góra Puławska

ul. Kościelna 16

24 - 100 Puławy

godz. 7.15

240.    

Górki

Sanktuarium MB Fatimskiej

Górki, ul. Ks. St. Pasionka 90

08-400 Garwolin

godz. 18.00

od maja do października

241.    

Gumniska

Parafia Wniebowzięcia NMP

Gumniska 110

39-208 Gumniska

 

242.    

Hanulin

Parafia MB . Częstochowskiej

ul. Boh. Westerplatte 56-58

63-600 Hanulin

godz. 9.00

243.    

Hnatkowice

Kościół dojazdowy

Narodzenia N.M.P.

w Hnatkowicach

Parafia Wacławice

37-716 Orły

godz. 9.00

244.    

Hodyszewo

Parafia Wniebowzięcia NMP

Hodyszewo, ul. Platonoffa 40

18-212 Nowe Piekuty

 

245.    

Huta Nowa

Matki Bożej Fatimskiej

Huta Nowa 142A

26-004 Bieliny

godz. 8.00

246.    

Imielin

Parafia M.B. Szkaplerznej

ul. Imielińska 89

41-407 Imielin

godz.7.00

247.    

Inowrocław

Parafia św. Krzyża

ul. T. Kościuszki 3

85-100 Inowrocław

godz. 7.30

248.    

Inwałd

Parafia Ofiarowania NMP

Inwałd, ul. Wadowicka 10

34-120 Andrychów

godz. 16.30 – czas zimowy

godz. 17.30 – czas letni

249.    

Iwiec

Parafia MB Różańcowej

Iwiec 59A

89-512 Iwiec

godz. 8.30 – Różaniec

godz. 9.00 Msza św., a następnie medytacja

250.    

Jabłonna

Parafia MB Królowej Polski

ul. Modlińska 105

05-110 Jabłonna

godz. 7.00 (Msza św., nabożeństwo)

251.    

Izdebki

Parafia Zwiastowania NMP

Izdebki 355

36-203 Izdebki

godz. 17.00

252.    

Jadowniki - Mokre

Parafia Niepokalanego Serca NMP

33-270 Wietrzychowice

godz. 5.45 (Różaniec, medytacja, Msza św.)

253.    

Janków Przygodzki

Parafia św. Józefa

ul. Szkolna 1

63-421 Janków Przygodzki

godz. 17.30

254.    

Jarocin

Parafia Chrystusa Króla

ul. Paderewskiego 9

63-200 Jarocin

godz. 7.30

255.    

Jarczów

Kościół św. Stanisława Bpa i M.

ul. Szkolna 4

22-664 Jarczów

godz. 18.00 – lato

godz. 17.00 – zima

256.    

Jarosław

Parafia NMP Królowej Polski

ul. 3 maja 12

37-500 Jarosław

godz. 17.00

257.    

Jarosławice

Parafia NMP Wniebowziętej

Jarosławice 17

26-625 Jarosławice

godz. 15.00 (Różaniec, medytacja, Msza św.)

258.    

Jasienica Rosielna

Parafia Niepokalanego Poczęcia NMP

Jasienica Rosielna 37

36-220 Jasienica Rosielna

godz. 18.00

259.    

Jasło

Parafia MB Królowej Świata

ul. Niegłowicka 39

38-200 Jasło

godz. 16.30

260.    

Jasło

Parafia Wniebowzięcia NMP

ul. Farna 2

38-200 Jasło

godz. 17.00 (Medytacja, Różaniec)

261.    

Jastrzębie Zdrój

Parafia św. Katarzyny

Sanktuarium Opatrzności Bożej

ul. św. Katarzyny 3

44-335 Jastrzębie-Zdrój

godz. 7.00 (Nabożeństwo prowadzi Legion Maryi)

262.    

Jastrzębie Zdrój

Parafia Miłosierdzia Bożego

ul. Piłsudskiego 62

44-335 Jastrzębie-Zdrój

godz. 8.15 (Msza św., Różaniec, nabożeństwo)

263.    

Jastrzębie Zdrój

Parafia Najświętszego Serca Jezusowego

ul. 3-go Maja

44-330 Jastrzębie Zdrój

godz. 17.30 – Różaniec

godz. 18.00 – Msza św.

264.    

Jaworzna

Parafia Przemienienia Pańskiego

Jaworzna 100

34-602 Laskowa

godz. 17.15 – okres letni

godz. 16.15 – okres zimowy

265.    

Jaworzno

Kolegiata św. Wojciecha

Pl. św. Jana 17

43-600 Jaworzno

godz. 7.30 (Msza św., nabożeństwo)

266.    

Jaworzno

Sanktuarium M.B. Nieustającej Pomocy

ul. św. Maksymiliana Kolbe 3

43-600 Jaworzno

godz. 17.00

267.    

Jedlicze

Parafia św. Antoniego i Łukasza

ul. Dubisa 3

38-460 Jedlicze

godz. 18.00

268.    

Jedlnia Kościelna

Parafia św. Mikołaja

Jedlnia Kościelna

26-670 Pionki

godz. 15.00 – czas zimowy

godz. 17.00m – czas letni

269.    

Jejkowice

Parafia Matki Bożej Szkaplerznej i Św. Piusa X

ul. Główna 1

44-290 Jejkowice

godz. 6.30

270.    

Jelcz-Laskowice

Kościół św. Maksymiliana M. Kolbego

ul. Oławska 44

55-231 Jelcz-Laskowice

godz. 7.00

271.    

Jelenia Góra

Kościół MB  Miłosierdzia

ul. PCK 23

58-560 Jelenia Góra-Cieplice

 

272.    

Jelenia Góra

Kościół św. Wojciecha

ul. Moniuszki 12

58-506 Jelenia Góra

godz. 16.00- 17.30

273.    

Jelenia Góra

Kościół św. Jana Chrzciciela

ul. Cieplicka 9

58-560 Jelenia Góra

godz. 8.00

274.    

Jeleśnia

Parafia św. Wojciecha

ul. Rynek 2

34-340 Jeleśnia

godz. 7.00

275.    

Jenin

Parafia św. Michała Archanioła

Jenin, ul. Gorzowska 101

66-450 Bogdaniec

godz. 17.00

276.    

Jeżewo

Parafia Trójcy Świętej

ul. Główna 4

86-131 Jeżewo

godz. 16.30 (Różaniec, Msza św., medytacja)

277.    

Jodłówka

Parafia Matki Bożej Pocieszenia

Jodłówka 307

37-564 Jodłówka

godz. 17.45 – lato

godz. 16.15 – zima

278.    

Jordanów

Parafia Przenajświętszej Trójcy

ul. Kolejowa 8

34-240 Jordanów

godz. 7.30 (Msza św., adoracja, Różaniec)

279.    

Jutrzyna

Parafia św. Franciszka z Asyżu

Jutrzyna 70

57-120 Wiązów

godz. 9.00 (nabożeństwo wynagradzające, Msza św.)

280.    

Kacice

Parafia MB Częstochowskiej

Kacice 29 A

32-090 Słomniki

godz. 17.00

281.    

Kalisz

Parafia Podwyższenia Krzyża Świętego

ul. Wrocławska 209

62-800 Kalisz

 

282.    

Kalisz

Parafia Opatrzności Bożej

Księża Orioniści

ul. Polna 8

62-800 Kalisz

godz. 16.00

283.    

Kalisz

Bazylika św. Józefa

Pl. św. Józefa 7

62-800 Kalisz

godz. 12.00

284.    

Kalwaria Zebrzydowska

Sanktuarium MB  Kalwaryjskiej

ul. Bernardyńska 46

34-130 Kalwaria Zebrzydowska

godz. 19.00 (Msza św., nabożeństwo)

285.    

Kamienica Królewska

Parafia MB  Nieustającej Pomocy

ul. Jana Pawła II 1

83-342 Kamienica Królewska

godz. 17.30 (Różaniec, Msza św., medytacja)

286.    

Kanie

Parafia św. Ap. Piotra i Pawła

Kanie 119 A

22-171 Rejowiec Fabryczny

godz. 8.00 (Msza św., nabożeństwo)

287.    

Karczew

Parafia św. Wita Męczennika

ul. Ks. W. Żaboklickiego 12

05-480 Karczew

godz. 18.00

288.    

Kargowa

Kościół św. Wojciecha

ul. Marchlewskiego

66-120 Kargowa

godz. zima 9:00

lato 7:00

289.    

Katowice

Parafia Matki Bożej Częstochowskiej

ul. P. Michałowskiego 9

40-748 Katowice - Podlesie

godz. 16:00 Msza Św.

godz. 16:45 -18. 00 - nabożeństwo przed Najświętszym Sakramentem i Różaniec

290.    

Katowice

Parafia MB Wspomożenia Wiernych

ul. Grota Roweckiego 22

40-748 Katowice

godz. 9.00 (Msza św., nabożeństwo)

291.    

Katowice

Parafia M.B. Fatimskiej

ul. Bukszpanowa 26

Katowice - Piotrowice

godz. 8.00

292.    

Katowice-Janów

Parafia św. Anny

ul. Wyzwolenia 21

40-423 Katowice - Janów

godz. 8.00 (Msza św., nabożeństwo)

293.    

Kazimierz Dolny

Sanktuarium Zwiastowania NMP

oo. Franciszkanie

 ul. Klasztorna 3

24-120 Kazimierz Dolny

-godz. 8.00. Msza św.; wystawienie Najśw. Sakramentu i całodniwa adoracja. I cz. Różańca św. - godz.11.30. Godzinki mu czci Niepokalanej

- godz. 12.00. Msza św.; II cz. Różańca św.;

- godz. 15.00. Koronka do Bożego Miłosierdzia; III cz. Różańca św.;

- godz. 17.30. IV cz. Różańca św., 18.00.Msza św. nowennowa ku czci Matki Bożej Kazimierskiej

294.    

Kaźmierz

Parafia Narodzenia NMP

ul. Kościelna 4

64-530 Kaźmierz

godz. 8.30

295.    

Kępno

Kaplica Matki Bożej Różańcowej

ul. Poznańska 7

63-600 Kępno

godz. 8.00 (Msza św., nabożeństwo)

296.    

Kętrzyn

Parafia św. Katarzyny

ul. Powstańców Warszawy 5

11-400 Kętrzyn

godz. 17.00

297.    

Kicin

Parafia św. Józefa

Kicin, ul. Kościelna 2

62-004 Czerwonak

godz. 8.30 (spowiedź, Różaniec, Msza św.)

298.    

Kielce

Parafia św. Wojciecha

Pl. św. Wojciecha 9

25-307 Kielce

godz. 8.00

299.    

Kielce

Kościół Katedralny

Pl. Najświętszej Maryi Panny 3

25-010 Kielce

godz. 8.00

300.    

Kiezmark

Parafia MB Częstochowskiej

Kiezmark

83-020 Cedry Wielkie

godz. 16.00

301.    

Klucz

Parafia Św. Elżbiety Węgierskiej

ul. Wiejska 16; Klucz

47-143 Ujazd

godz. 14.30

302.    

Kluczbork

Parafia Matki Bożej Wspomożenia Wiernych

ul. M. C Skłodowskiej 8

46-200 Kluczbork

godz. 06.15

303.    

Kluczbork - Osada

Parafia św. Bartłomieja Ap.

ul. Mickiewicza 14 A

09-310 Kluczbork

 

304.    

Kobyle

Parafia MB  Fatimskiej

Kobyle

32-720 Nowy Wiśnicz

godz. 17.30 – czas letni

godz. 16.30 – czas zimowy

305.    

Kochcice

Parafia Najświętszego Serca Pana Jezusa

ul. 20-lecia 5

42-713 Kochcice

godz. 8.00 (Różaniec, Msza św., medytacja)

306.    

Kochłowice

Parafia Trójcy Przenajświętszej

ul. ks. L. Tunkla 2

41-707 Ruda Śląska

godz. 7.30 (Różaniec, Msza św., medytacja)

307.    

Kolno

Parafia Chrystusa Króla Wszechświata

ul. Gajewskiego 2

18-500 Kolno

godz. 7.30 – Różaniec, Msza św.

godz. 17.30 – Różaniec, Msza św.

308.    

Koluszki

Parafia Niepokalanego Poczęcia NMP

ul. 11 listopada 16

95-040 Koluszki

godz. 7.00

309.    

Koluszki

Parafia św. Katarzyny Aleksandryjskiej

ul. Mickiewicza 42

95-040 Koluszki

godz. 8.00

310.    

Kock

Parafia Wniebowzięcia NMP

Pl. Księżnej Anny Jabłonowskiej 15

21-150 Kock

godz. 8.00 (Różaniec, Msza św.)

311.    

Koło

Parafia Podwyższenia Krzyża Świętego

ul. Kościelna 10

62-600 Koło

godz. 700 (Msza św., i nabożeństwo wynagradzające)

312.    

Koło

Parafia św. Bogumiła

ul. M. Konopnickiej 1

62-600 Koło

godz. 20.00 (Msza św., nabożeństwo)

313.    

Kołobrzeg

Parafia św. Marcina

ul. Portowa 20

78-100 Kołobrzeg

godz. 16.00 (I-V, IX-XII)

godz. 18.00 (VI-VII)

- medytacja, Różaniec, Msza św.

314.    

Konary

Parafia Podwyższenia Krzyża Świętego

Konary 71

55-340 Udanin

 

315.    

Koniemłoty

Parafia Wniebowzięcia NMP

Koniemłoty, Pl. Ks. Romana Kotlarza 2

28-200 Staszów

 

316.    

Konin

Parafia N.M.P. Królowej Polski

ul. Przemysłowa 18

62-508 Konin

godz. 8.30

317.    

Konin

Parafia św. Maksymiliana

ul. św. Maksymiliana Kolbe 2

62-508 Konin

godz. 7.00 (Msza św., nabożeństwo)

318.    

Koniusza

Parafia św. Ap. Piotra i Pawła

Koniusza 45

32-104 Koniusza

godz. 7.00

319.    

Końskie

Kolegiata św. Mikołaja

ul. ks. J. Granata 8

26-200 Końskie

godz. 8.00

320.    

Końskowola

Parafia Znalezienia Krzyża Św.

ul. Kurowska 2

24 - 140 Końskowola

godz. 18.00 (Msza św., nabożeństwo)

321.    

Kopanica

Kościół Wniebowzięcia NMP

ul. Ks. J. Poniatowskiego

64-225 Kopanica

godz. 8.30

322.    

Koprzywnica

Parafia M.B. Różańcowej

ul. Klasztorna 20

27-660 Koprzywnica

godz. 16.30

323.    

Korzeniów

Parafia św. Anny

Korzeniów 74B

39-203 Korzeniów

 

324.    

Kostrzyn nad Odrą

Parafia M.B. Rokitniańskiej

ul. Jana Pawła II 52

66-470 Kostrzyn nad Odrą

godz. 7.00 (Msza św. medytacja, Różaniec)

325.    

Koskowice

Parafia św. Michała Arch.

Koskowice 40

59-241 Legnickie Pole

 

326.    

Kosów Lacki

Parafia Narodzenia NMP

ul. Kościelna 3

08-330 Kosów Lacki

godz. 18.00 – czas letni

godz. 17.00 – czas zimowy

327.    

Koszalin

Parafia Ducha Św.

ul. Staszica 38

75-903 Koszalin

godz. 16:30 - w kaplicy Chrystusa Króla

328.    

Koszyce Wielkie

Parafia Przemienienia Pańskiego

ul. Tarnowska 24

33-111 Koszyce Wielkie

 

329.    

Kościan

Parafia NMP Wniebowziętej

ul. Kościelna 1

64-000 Kościan

godz. 17.15

330.    

Kościelec Kaliski

Parafia św. Wojciecha

Kościelec Kaliski 10

62-831 Korzeniew

godz. 18.00 – czas letni

godz. 17.00 – czas zimowy

331.    

Kowala

Parafia św. Wojciecha

Kowala 93

26-624 Kowala

godz. 16.00

332.    

Koziegłowy

Parafia MB  Fatimskiej

Osiedle Leśne 5

62-028 Koziegłowy k/ Poznania

godz. 8.00

333.    

Koźmin Wielkopolski

Parafia św. Stanisława BM

ul. Klasztorna 60

63-720 Koźmin Wielkopolski

godz. 8.00 Różaniec,

godz. 8.30 Msza św.

godz. 9.00 nabożeństwo z medytacją

334.    

Koźmin Wielkopolski

Parafia św. Wawrzyńca

ul. Kościelna 1

63-720 Koźmin Wielkopolski

godz. 7.30 – Różaniec, Msza św., medytacja

335.    

Kożuchów

Parafia MB  Gromnicznej

Pl. Matejki 1

67-120 Kożuchów

godz. 7.00

336.    

Kożuszki

Parafia Niepokalanego Poczęcia NMP

Kożuszki 63

21-560 Międzyrzec Podlaski

godz. 16.00 - ok. zimowy

godz. 18.00 - ok. letni (Msza św. i nabożeństwo)

337.    

Kórnik

Parafia Wszystkich Świętych

ul. Średzka 1

62-035 Kórnik

 

338.    

Kraków

Kościół MB Dobrej Rady

ul. Prosta 35

30-814 Kraków – Prokocim

godz. 7.30 - Msza św. wynagradzająca /w lipcu i sierpniu o 7.00/, Różaniec i medytacja

339.    

Kraków

Parafia Św. Kazimierza

ul. Stefana Bobrowskiego 6

31-559 Kraków

godz. 16:30 – nabożeństwo

godz. 18.00 – Msza św.

340.    

Kraków

Parafia bł. Jerzego Popiełuszki, prezbitera i męczennika

ul. Agatowa 39

30-798 Kraków

godz. 18.00 - Różaniec z rozważaniami, spowiedź, medytacja

godz. 19:00 Msza św.

341.    

Kraków

Kościół św. Krzyża

ul. Świętego Krzyża 23

31-023 Kraków

od godz. 10.30 - nabożeństwo pierwszych sobót dla dużych i małych, czyli czas także dla rodzin z dziećmi!

342.    

Kraków

Parafia św. Floriana

ul. Warszawska 1B

31-155 Kraków

godz. 8.00

343.    

Kraków

Parafia Matki Bożej Nieustającej Pomocy

ul. Hemara 1

30-198 Kraków

godz. 17.30 (Różaniec, Msza św., medytacja)

od maja do października godz. 18.00 (Msza św., medytacja, procesja różańcowa)

344.    

Kraków

Sanktuarium Ecce Homo św. Br. Alberta

ul. Woronicza 10

31-409 Kraków

godz. 6.30 - za św.

godz. 16.00 - medytacja

345.    

Kraków

Parafia Nawiedzenia NMP

oo. Karmelici

ul. Karmelicka 19

31-131 Kraków

 

346.    

Kraków

Kościół Matki Bożej Królowej Polski

ul. Obrońców Krzyża 1

31-831 Kraków - Nowa Huta

godzina 8.30

347.    

Kraków

Parafia MB Fatimskiej

ul. Mały Płaszów 11

30-720 Kraków

godz. 7.00 (Msza św., nabożeństwo)

348.    

Kraków

Parafia NMP Królowej Polski

Wola Justowska

Al. Panieńskich Skał 18

30-225 Kraków

godz. 16.30 (Różaniec, Msza św., medytacja)

godzina 17.00 (miesiące VII i VIII)

349.    

Kraków

Parafia św. Szczepana

ul. Sienkiewicza 19

30-033 Kraków

godz. 17.30

350.    

Kraków

Kościół św. Jana Chrzciciela

i św. Jana Ewangelisty

Siostry Prezentki

ul. św. Jana 7

31-017 Kraków

godz. 14.30 (Msza św. z medytacją,  Koronka, Różaniec, adoracja)

351.    

Kraków

Parafia Miłosierdzia Bożego

ul. Bpa Banderskiego 12

osiedle oficerskie

31-000 Kraków

godz. 7.45

352.    

Kraków

Parafia MB  Częstochowskiej

os. Szklane Domy 7

31-972 Kraków

godz. 18.00-21.20

353.    

Kraków

Parafia MB  Nieustającej Pomocy

ul. Bohaterów Września 33

31-621 Kraków

godz. 7.30

354.    

Kraków

Parafia Najśw. Imienia Maryi

ul. Dzielskiego 1

31-465 Kraków

godz. 18.00 – Msza św., medytacja

godz. 21.00 – Różaniec, adoracja

355.    

Kraków

Parafia Pana Jezusa Dobrego Pasterza

ul. Dobrego Pasterza 4

30-416 Kraków

godz. 8.00

356.    

Kraków

Parafia św. Jana Chrzciciela

ul. Dobrego Pasterza 117

31-416 Kraków

godz. 8.00

357.    

Kraków

Parafia Najśw. Serca Pana Jezusa

ul. Wzgórze 33

30-376 Kraków – Pychowice

 

358.    

Kraków

Parafia Chrystusa Króla

Al. 29 listopada 195

31-000 Kraków

godz. 7.00

359.    

Kraków

Kościół MB  Różańcowej

ul. Skotnicka 39A

30-394 Kraków – Skotniki

godz. 8.30

360.    

Kraków

Kościół MB  Różańcowej

ul. Nowosądecka 41

30-683 Kraków – Piaski Nowe

godz. 18.00

361.    

Kraków

Parafia św. Rodziny

ul. Aleksandry 1

Nowy Bieżanów

30-837 Kraków

godz. 17.00 (nabożeństwo, Msza św.)

362.    

Kraków

Bazylika Najśw. Serca Pana Jezusa

ul. Kopernika 26

31-501 Kraków

rozp. piątek godz. 20.30

zak. sobota ok. godz. 1.00

363.    

Kraków

Parafia św. Katarzyny Aleksandryjskiej

ul. Augustiańska 7

31-064 Kraków

godz. 7.00 (Msza św., nabożeństwo)

364.    

Kraków

Parafia MB  Pocieszenia

ul. Bulwarowa 15 A

31-751 Kraków

godz. 18.00 (Msza św., nabożeństwo)

365.    

Kraków

Parafia MB  Fatimskiej

os. Podwawelskie

ul. Komandosów 18

30-334 Kraków

godz. 7.00 (Msza św., Różaniec, medytacja)

366.    

Kraśnik

Parafia św. Józefa Robotnika

ul. Z. Krasińskiego 13

23-200 Kraśnik

godz. 16.40

367.    

Kraśnik

Parafia MB Bolesnej

ul. Słowackiego 15

23-204 Kraśnik

godz. 17.00 – nabożeństwo

godz. 18.00 Msza św.

368.    

Kraśnik

Parafia Wniebowzięcia NMP

ul. Klasztorna 3

23-200 Kraśnik

godz. 7.30

369.    

Krempachy

Parafia św. Marcina

ul. Kamieniec 25

34-433 Nowa Biała

godz. 17.00 - medytacja, Różaniec

godz. 18.00 - Msza Św.

370.    

Krostkowo

Parafia św. Mikołaja

i bł. M. Kozala

89-334 Krostkowo 37

godz. 19.00 (od maja do października)

371.    

Kruszwica

Parafia śś. Piotra i Pawła

ul. Kolegiacka 26

88-153 Kruszwica

godz. 7.00 (Msza św. i nabożeństwo)

372.    

Krynica Zdrój

Parafia M.B. Nieustającej Pomocy

ul. Czarny Potok 3

33-380 Krynica-Zdrój

godz. 9.00

373.    

Krzecin

Parafia św. Jana Chrzciciela

ul. Niepodległości 7

73-231 Krzęcin

godz. 18.00 – czas letni

godz. 16.30 – czas zimowy

374.    

Kudowa-Zdrój

Czermna

Parafia św. Bartłomieja Ap.

Czermna, ul. Moniuszki 8

57-350 Kudowa Zdrój

godz. 17.15

375.    

Księżomierz

Parafia narodzenia NMP

Księżomierz, ul. Kościelna 35

37-475 Gościeradów

godz. 17.30 (Różaniec, medytacja, Msza św.)

376.    

Kulesze Kościelna

Parafia św. Bartłomieja

ul. Główna 4

18-208 Kulesze Kościelne

 

377.    

Kuźmina

Parafia M.B. Nieustającej Pomocy

Kuźmina 115

37-740 Kuźmina

godz. 18.00

378.    

Kwidzyn

Kaplica Ojca Pio

ul. Basztowa 6

82-500 Kwidzyn

godz. 11.00 (Różaniec, Msza św., medytacja)

379.    

Kwidzyn

Parafia św. Brata Alberta

ul. Piastowska 45

82-500 Kwidzyn

godz. 18.00

380.    

Kwidzyn

Par. Św. Jana Ewangelisty

ul. Targowa 7

82-500 Kwidzyn

godz. 9.00

381.    

Lalkowy

Parafia św. Barbary

Lalkowy 33

83-230 Smętowo Graniczne

godz. 17.00

382.    

Legionowo

Parafia św. Jana Kantego

ul. Ks. J. Schabowskiego 2

05-120 Legionowo

godz. 7.00 (Msza św., Różaniec)

383.    

Legnica

Katedra Św. Apostołów Piotra i Pawła

Pl. Katedralny 6

59-220 Legnica

godz. 9.00

384.    

Leszczyny

(Rybnik)

Parafa św. Andrzeja Boboli
ul. Ks. Pojdy 104

44-238 Leszczyny

godz. 17.00-18.00 – nabożeństwo wynagradzające

godz. 18.00 - Msza św.

385.    

Leszno

Kościół św. Mikołaja

ul. Kościelna 18

64-100 Leszno

godz. 18.00

386.    

Leszno

Parafia Św. Krzyża

Pl. Jana Metziga 19

64-100 Leszno

godz. 7.00 (Msza św., Różaniec, medytacja)

387.    

Lewin Brzeski

Parafia Wniebowzięcia NMP

ul. Woj. Polskiego 5

49-340 Lewin Brzeski

godz. 7.00 (Msza św., medytacja,, Różaniec)

388.    

Lidzbark Warmiński

Parafia Podwyższenia Krzyża Świętego

ul. Wiejska

11-100 Lidzbark Warmiński

godz. 18.00 – Msza św.

godz. 18.30 – Różaniec, medytacja

389.    

Lipno

Parafia bł. Michała Kozala BM

ul. 3 Maja 43

87-600 Lipno

godz. 9.30

390.    

Lipowiec

Parafia św. Walentego Lipowiec 13

12-100 Szczytno

godz. 17.00 – czas zimowy

godz. 19.00 – czas letni

391.    

Loretto

Sanktuarium MB  Loretańskiej

Loretto

07-202 Wyszków

godz. 9.30

392.    

Lubartów

Kościół św. Wawrzyńca

Bracia Mniejsi Kapucyni

ul. Lubelska 32

21-100 Lubartów

godz. 16.00 - 19.00

393.    

Lubasz

Sanktuarium Królowej Rodzin

pl. ks. Jerzego

Kędzierskiego 2

64-720 Lubasz

godz. 8.00 - Msza św. i nabożeństwo.

394.    

Lubawa

Kościół św. Jana Chrzciciela i Michała Archanioła

ul. Kupnera 22

14-260 Lubawa

godz. 17.00

395.    

Lubcz

Parafia św. Mateusza

Lubcz 8

88-420 Rogowo

 

396.    

Lubin

Parafia św. Jana Sarkandra

ul. Szpakowa 25

59-300 Lubin

godz. 17.00 - nabożeństwo (medytacja i Różaniec)

godz. 18.00 - Msza św.

397.    

Lubin

Parafia M. M. Kolbego

Osiedle przy lesie

ul. Orla 32

59-300 Lubin

godz. 10.30

398.    

Lubiszyn

Parafia Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny

ul. Jedności Robotniczej 8

66-433 Lubiszyn

godz. 18:00 - Msza św., Różaniec, medytacja

399.    

Lubla

Parafia św. Mikołaja

Lubla 145

38-130 Frysztak

 

400.    

Lublin

Parafia Matki Bożej Królowej Polski

ul. Gospodarcza 7

20-213 Lublin

godz. 6.45 - Msza św., medytacja, Różaniec

401.    

Lublin

Kościół św. Piotra i Pawła

OO. Kapucyni

ul. Krak. Przedmieście 42

20-002 Lublin

godz. 9.00

402.    

Lublin

Kościół Rektoralny

Wniebowzięcia NMP Zwycięskiej

ul. Narutowicza 6

20-400 Lublin

godz. 10.30 oraz

17.30 - (Różaniec, Msza św., medytacja)

403.    

Lublin

Parafia M.B. Różańcowej

ul. Bursztynowa 20

20-576 Lublin

godz. 7.00

404.    

Lublin

Parafia św. Józefa

ul. Filaretów 7

20-609 Lublin

godz. 17 (czasami 20.00)

405.    

Lublin

Parafia św. Antoniego

ul. Kasztanowa 1

20-400 Lublin

godz. 20.00

406.    

Lublin

Kościół Rektoralny

ul. Zielona 3

20-082 Lublin

godz. 18.00 (czuwanie do rana w niedzielę)

407.    

Lublin

Parafia Dobrego Pasterza

ul. Radzyńska 3

20-850 Lublin

godz. 9.00 (Msza św., nabożeństwo)

408.    

Lublin

Parafia św. Michała Archanioła

ul. Fabryczna 19

20-411 Lublin

godz. 7.30 (Różaniec, Msza św., medytacja)

409.    

Lublin

Kościół św. Rodziny

ul. Jana Pawła II  11

20-535 Lublin

godz. 7.30

410.    

Lublin

Parafia św. Brata Alberta

Klasztor OO. Bernardynów

ul. Willowa 15

20-819 Lublin

godz. 18.00 (Msza św., nabożeństwo)

411.    

Lublin

Kościół Niepokalanego Poczęcia NMP

Garnizonowy

Al. Racławickie 20

20-037 Lublin

godz. 18.00 (Msza św., Różaniec, nabożeństwo)

412.    

Lublin

Parafia Niepokalanego Serca Maryi i św. Franciszka z Asyżu

OO. Franciszkanie - Poczekajka

Al. Kraśnicka 76

20-400 Lublin

godz. 17.00

413.    

Lublin

Parafia Św. Krzyża

ul. Pogodna 7

20 -337 Lublin

godz. 17.00 (Różaniec, medytacja, Msza św.)

414.    

Lublin

Parafia Wieczerzy Pańskiej

Al. Warszawska 33

20-803 Lublin

godz. 18.00-21.00

415.    

Lublin

Parafia św. M. M. Kobe

ul. Droga Męczenników Majdanka 27

20-325 Lublin

godz. 17.30 (Różaniec, medytacja, Msza św.)

416.    

Lublin

Parafia św. Andrzeja Boboli

ul. I. J. Paderewskiego 20

20-860 Lublin

godz. 18.00 – czas letni

godz. 17.30 – czas zimowy

(Msza św., nabożeństwo)

417.    

Lublin

Parafia św. Jana Pawła II

ul. Bp. Fulmana 9

20-492 Lublin

godz. 7.00

418.    

Lublin

Parafia św. Jadwigi Królowej

ul. Koncertowa 15

20-866 Lublin

godz. 7.00

419.    

Lubliniec

Parafia św. Teresy Benedykty od Krzyża - Edyty Stein

ul. Żeromskiego 2

42-700 Lubliniec

od godz. 17.15 spowiedź

godz. 17.15 - medytacja

godz. 17.30 - Różaniec Św.

godz. 18.00 - Msza św.

420.    

Luboń

Sanktuarium bł. Edmunda Bojanowskiego

Dom Generalny Sióstr Służebniczek N.P.N.M.P.

Pl. E . Bojanowskiego 6

62- 030 Luboń

godz. 7.00 - Msza św.

godz. 19.00 - nabożeństwo

421.    

Lubrza

Parafia św. Jana Chrzciciela

ul. 3 Maja 3

66-218 Lubrza

- godz. 17.30 - Różaniec św., medytacja

- ok godz. 18.10 - Msza św.

- Spowiedź  przed i w czasie różańca

422.    

Lubsko

Parafia Najśw. Serca Pana Jezusa

ul. XX-lecia 6

68-300 Lubsko

godz. 17.00 - nabożeństwo

godz. 18.00 - Msza św.

423.    

Lubycza Królewska

Parafia MB  Różańcowej i Aniołów Stróżów

ul. Zamojska 1

22-680 Lubycza Królewska

godz. 17.30 – czas zimowy

godz. 18.30 – czas letni

424.    

Ludźmierz

Sanktuarium MB Królowej Podhala

ul. Jana Pawła II  124

34-471 Ludźmierz

od godz. 18.00 (Msza św., nabożeństwo)

425.    

Lusówko

Parafia Świętej Rity

ul. Dopiewska 11 A

62-080 Lusówko

godz. 8:30 – adoracja, Różaniec, spowiedź, medytacja, Komunia Święta i repozycja

 

godz. 16:00 – adoracja, Różaniec, spowiedź, Eucharystia. Ponownie adoracja i medytacja

426.    

Lutogniew

Parafia Świętej Trójcy

Sanktuarium MB  Pocieszenia

ul Kościelna 14

63-700 Lutogniew

godz. 9.00 - adoracja Najśw. Sakramentu, Różaniec, spowiedź, medytacja, komunia św.

427.    

Łagów Lubuski

Parafia św. Jana Chrzciciela

66-220 Łagów Lubuski

godz. 18.00

nabożeństwo maryjne

428.    

Łask

Parafia Niepokalanego Poczęcia NMP i św. Michała Archanioła

ul. Warszawska 15

98-100 Łask

godz. 18.00

429.    

Łazany

Parafia Znalezienia Krzyża Świętego

Łazany 17

32-020 Wieliczka

godz. 7.00, 18.00 - prowadzi Wspólnota "Magnificat". Msza św., wystawienie Najśw. Sakramentu, Różaniec, medytacja, spowiedzi w czasie nabożeństwa

430.    

Łazówek

Sanktuarium Matki Bożej Pocieszenia

Łazówek 6

08-320 Łazówek

godz. !6.00 (Różaniec, Msza św., nabożeństwo)

431.    

Łochów

Parafia Niepokalanego Poczęcia NMP

ul. Długa 40

07-130 Łochów

godz. 17.00 – ok. zimowy

godz. 18.00 – ok. letni (Msza św., nabożeństwo)

432.    

Łomża

Parafia św. Andrzeja Boboli

ul. Wąska 93

18-400 Łomża

godz. 18.00

433.    

Łomża

Kościół św. Michała Archanioła (Katedra)

ul. Dworcowa 25

18-400 Łomża

godz. 7.30 (Msza św., nabożeństwo)

434.    

Łomża

Parafia Matki Bożej Bolesnej

OO. Kapucyni

Krzywe Koło 3

18-400 Łomża

godz. 17.00

435.    

Łopatki

Parafia św. Marii Magdaleny

Łopatki

87-222 Książki

godz. 17.00 – ok. zimowy

godz. 18.00 – ok. letni

436.    

Łosice

Parafia św. Zygmunta

ul. Narutowicza 2

08-200 Łosice

godz. 17.00 – ok. zimowy

godz. 18.00 – ok. letni

437.    

Łososina Górna

Parafia Wszystkich Świętych

Łososina Górna  ul. Koszarska 1

34-600 Limanowa

godz. 8.00 (Msza św., nabożeństwo)

438.    

Łuków

Parafia Podwyższenia Krzyża Świętego

ul. Wyszyńskiego 45

21- 400 Łuków

godz. 7.30 - Msza Święta, wystawienie Najświętszego Sakramentu, litania, Różaniec, medytacja

439.    

Łódź

Parafia Zmartwychwstania Pańskiego

ul. Rolnicza 25

93-328 Łódź

godz.  7.00 (Msza św. Różaniec, medytacja)

440.    

Łódź

Parafia MB  Fatimskiej

ul. Kilińskiego 228

93-124 Łódź

godz. 17.30

441.    

Łódź

Parafia Najświętszej Eucharystii

ul. ks. J. Popiełuszki 9

94-052 Łódź

 

442.    

Łódź

Parafia Świętego Antoniego z Padwy

ul. Okólna 185

91-038 Łódź

godz. 9:00 (Msza św., nabożeństwo)

443.    

Łódź

Parafia św. Jana Chrzciciela

ul. Artylerzystów 4

94-230 Łódź

godz. 17.00

444.    

Łódź

Kościół Miłosierdzia Bożego

ul. Baczyńskiego 156

91-170 Łódź - Teofilów

godz. 18.00 (Msza św., nabożeństwo)

445.    

Łódź

Kościół MB  Bolesnej

Al. Pasjonistów 23

91-140 Łódź - Teofilów

godz. 18.00 (Msza św., nabożeństwo)

446.    

Łódź

Parafia św. Wincentego Pallottiego

ul. Łagiewnicka 197/ 201

91-867 Łódź

godz. 10.00 - 15.00

447.    

Łódź

Parafia MB Jasnogórskiej

ul. Gogola 12

92-513 Łódź

od godz. 18.00 – piątek

do godz. 18.00 - sobota

448.    

Łódź

Parafia św. Jerzego

ul. św. Jerzego 9

91-072 Łódź

godz. 16.00

449.    

Łódź

Parafia św. Franciszka z Asyżu

ul. Flatta 3A

93-549 Łódź

godz. 8.00

450.    

Łódź

Parafia św. Anny

ul. Śmigłego Rydza 24/26 93-281 Łódź

godz. 6.30

451.    

Maków Podhalański

Matki Bożej Makowskiej Opiekunki i Królowej Rodzin ul. Kościelna 14 34-220 Maków Podhalański

po wieczornej Mszy Św. tj. ok. godz. 18.30

452.    

Malczyce

Parafia Niepokalanego Poczęcia NMP

ul. Mickiewicza 6 B

55-320 Malczyce

godz. 18.00

453.    

Maszewo

Parafia św. Wojciecha

Maszewo Lubuskie 69

66-614 Maszewo Lubuskie

 

454.    

Mełgiew

Parafia św. Wita

ul. Kościelna 12

21-007 Mełgiew

godz. 7.30

455.    

Marki

Parafia św. Izydora

ul. Józefa Piłsudskiego 93

05-270 Marki

godz. 7.00

456.    

Mchy

Parafia św. Marcina Bpa

Mchy 28

63-100 Książ Wielkopolski

 

457.    

Miastko

Parafia M.B. Wspomożycielki Wiernych

ul. Bolesława Chrobrego 9

77-200 Miastko

godz. 7.00 (Różaniec, Msza św.)

458.    

Michałkowice

Parafia św. Michała Archanioła

Michałowice, ul.  Kościelna 1

41-103 Siemianowice Śląskie

godz. 8.00 (Msza św., nabożeństwo wynagradzające)

459.    

Mielec

Parafia Ducha Świętego

ul. Pisarka 16

39-300 Mielec

o godz. 7. 00 Msza św., wystawienie Najświętszego Sakramentu

Różaniec, rozważania

460.    

Mielec

Parafia MB  Nieustającej Pomocy

ul. ks. H. Arczewskiego 1

39-300 Mielec

 

461.    

Mierzyn

Parafia MB  Bolesnej

ul. Welecka 17

72-006 Mierzyn

godz. 18.00 (Msza św., nabożeństwo)

462.    

Mieszków

Parafia św. Wawrzyńca

ul. Dworcowa 9

63-200 Mieszków

godz. 18.30

463.    

Międzyrzecz

Sanktuarium Pierwszych Męczenników Polski

ul. Krasińskiego 11

66-300 Międzyrzecz

godz. 17.30

464.    

Miętne

Parafia Podwyższenia Krzyża Świętego

ul. Główna 110

08-400 Miętne

godz. 17.30

465.    

Mikołów - Mokre

Parafia św. Wawrzyńca

ul. Zamkowa 4

43-195 Mikołów-Mokre

godz. 7.00 - Różaniec, medytacja, Msza Św.

466.    

Mikołów

Parafia św. Antoniego z Padwy

ul. Zielona 1

43-190 Mikołów – Reta

godz. 14.00

467.    

Mikorzyn

Sanktuarium św. Idziego

Mikorzyn 43

63-600 Kępno

 

468.    

Milanówek

Parafia św. Jadwigi

ul. Kościuszki 41

05-822 Milanówek

godz. 18.00

469.    

Milejów

Parafia Wniebowzięcia NMP

ul. Partyzancka 118 A

21-020 Milejów

godz. 8.30

470.    

Miłosław

Parafia św. Jakuba Ap.

ul. Kościelna 8

62-320 Miłosław

godz. 7.00

471.    

Mińsk Mazowiecki

Sanktuarium św. Antoniego z Padwy

ul. kard. S. Wyszyńskiego 54

05-300 Mińsk Mazowiecki

godz. 18.00

472.    

Miszewko Strzałkowskie

Parafia św. Mikołaja Miszewko Strzałkowskie 35

09-472 Słupno

godz. 8.45 - spowiedź

godz. 9.15 - Msza św., adoracja, medytacja i różaniec

473.    

Młochów

Parafia Św. Michała Archanioła

ul. ks. Br. Markiewicza 10

05-831 Młochów

godz. 18.00 (Msza św., nabożeństwo)

474.    

Modlin Twierdza

Parafia św. Barbary

ul. Szpitalna 69

05-160 Nowy Dwór Mazowiecki

godz. 17.30 (Różaniec, Msza św., medytacja)

475.    

Mogilno

Parafia św. Jana Apostoła

(klasztor)

ul. Benedykta XVI  1

88-300 Mogilno

godz. 20.00

476.    

Mogilno

Parafia św. Marcina Bpa

Mogilno 145

33-326 Mogilno

godz. 17:15 (16:15 - czas zimowy) - nabożeństwo i Msza św.

477.    

Mosina

Kościół św. Mikołaja

ul. Kościuszki 1

62-050 Mosina

godz. 17.00

478.    

Motwica

Parafia Narodzenia NMP

Motwica 44

21-518 Sosnówka

od kwietnia do sierpnia

479.    

Mrągowo

Parafia św. Wojciecha

ul. Królewiecka 32

11-700 Mrągowo

godz. 17.00 - Różaniec, medytacja

godz. 18.00 - Msza św.

480.    

Mszano

Parafia św. Bartłomieja Ap.

Mszano 29

87-300 Brodnica

godz.17.00 - w ok. letnim

godz.16.00 - w ok. zimowym

481.    

Munina

Parafia św. Józefa

ul. Szkolna 1

37-514 Munina

 

482.    

Murowana Goślina

Parafia Najwyższego Arcykapłana J. Ch.

ul. Ks. Kosteckiego 16

62-095 Murowana Goślina

godz. 7.30 (Msza św., nabożeństwo)

483.    

Myślibórz

Parafia św. Krzyża

ul. Kościelna 17

74-300 Myślibórz

godz. 11.30 -  Różaniec i medytacja

godz. 12.15 -  Msza św. z homilią

484.    

Nadma

Parafia św. Jana Chrzciciela

ul. Prymasa Tysiąclecia 17

05-261 Nadma

godz. 17. 30 (nabożeństwo, Msza św.)

485.    

Nakło Śląskie

Parafia Najśw. Serca P. Jezusa

ul. Główna 1

42-620 Nakło Śląskie

godz. 8.00 (Msza św., nabożeństwo)

486.    

Narol

Parafia N. M. P.

ul. Józefowska

37-610 Narol

godz. 17.00 – czas zimowy

godz. 18.00 – czas letni

487.    

Nasielsk

Parafia św. Wojciecha

ul. św. Wojciecha 13

05-190 Nasielsk

godz. 7.30

488.    

Nidzica

Parafia bł. Bolesławy Lament

ul. Żwirowa 4

13-100 Nidzica

godz. 9.00 – nabożeństwo

godz. 10.00 - Msza św.

489.    

Nidzica

Parafia Niepokalanego Poczęcia NMP

ul. Młynarska 12

13-100 Nidzica

godz. 10.00 (Msza św., nabożeństwo)

490.    

Niechorze

Parafia św. Stanisława BM

ul. Krakowska 22

72-350 Niechorze

godz. 9.30 - Msza św.

godz. 10.00 - nabożeństwo

491.    

Niedźwiedź

Parafia św. Wojciecha

32-090 Słomniki

godz. 19.00 – czas letni

godz. 18.00 – czas zimowy

492.    

Niegowa

Parafia św. Mikołaja

ul. Szkolna 31

42-320 Niegowa

 

493.    

Niemczyn

Parafia Wniebowzięcia NMP

Niemczyn 64 A

62-107 Niemczyn

 

494.    

Niemodlin

Kościół Wniebowzięcia NMP

Rynek 28

49-100 Niemodlin

godz. 8.00

495.    

Niepołomice

Parafia Dziesięciu Tysięcy Męczenników

ul. Piękna 2

32-005 Niepołomice

godz. 7.00 (Msza św., nabożeństwo)

496.    

Nieporęt

Parafia Niepokalanego Poczęcia NMP

Pl. Wolności 3

05-126 Nieporęt

godz. 17.00

497.    

Nisko

Parafia Matki Bożej Fatimskiej

ul. Tysiąclecia 24

37-400 Nisko

godz. 17.00 (Różaniec, Msza św.)

498.    

Nisko

Sanktuarium

przy parafii św. Józefa,

ul. Mickiewicza 3

37-400 Nisko

godz. 18.00 (Msza św., nabożeństwo)

499.    

Nockowa

Parafia św. Michała Arch.

Nockowa 49

39-124 Iwierzyce

godz. 18.00 (Msza św., nabożeństwo)

500.    

Nowa Dęba

Parafia MB Królowej Polski

ul. ks. P. Skargi 2

39-460 Nowa Dęba

godz. 17.00 – czas zimowy

godz. 18.00 – czas letni

501.    

Nowa Wioska

Parafia Zwiastowania Pańskiego

Nowa Wioska 8 A

82-520 Gardeja

godz. 17.00

502.    

Nowiny Horynieckie

Parafia Niepokalanego Poczęcia

ul. Konopnickiej 2

37-620 Horyniec Zdrój

godz. 19.00 – Msz św., Różaniec, procesja, zakończenie Apelem Jasnogórskim

503.    

Nowogard

Parafia Matki Bożej Fatimskiej

ul. Gen. Bema 26

72-200 Nowogard

godz. 12.00 (Msza św., nabożeństwo)

504.    

Nowy Sącz

Kościół św. Krzyża, parafia św. Heleny

ul. św. Heleny 44

2. 33-300 Nowy Sącz

godz. 17.15 - medytacja, Różaniec, Msza św.

505.    

Nowy Sącz

Kościół św. Ducha

Parafia Ducha Świętego

ul. Skargi 10

33-300 Nowy Sącz

godz. 9.00 (Msza św., nabożeństwo)

506.    

Nowy Sącz

Kaplica bł. Jana Pawła II

Os. Barskie

33-300 Nowy Sącz

godz. 6.30 (Msza św., nabożeństwo)

507.    

Nowy Targ

Parafia św. Katarzyny

ul. Kościelna 1

34-400 Nowy Targ

godz. 18.00

508.    

Nysa

Kościół św. Franciszka z Asyżu

ul. Bramy Grodzkiej 5

48-300 Nysa

godz. 9.00

509.    

Oborniki

Parafia Wniebowzięcia NMP

ul. Kościelna 2

64-600 Oborniki

godz. 8.00

510.    

Oborniki Śląskie

Parafia św. Judy Tadeusza i św. Antoniego Padewskiego

ul. Trzebnicka 35

55-120 Oborniki Śląskie

godz. 8.30 (Msza św., nabożeństwo)

511.    

Obory

Sanktuarium Matki Bożej Bolesnej

Obory 38

87-645 Obory k/ Rypina

godz. 11.00 (Różaniec, Msza św., nabożeństwo)

512.    

Obrzycko

Parafia św. Ap. Piotra i Pawła

ul. Kościelna 10

64-520 Obrzycko

godz. 7.00

513.    

Ochotnica Górna

Parafia Wniebowzięcia NMP

os. Zawady 218 A

34-453 Ochotnica Górna

 

514.    

Odrowąż

Parafia św. Jacka

Odrowąż, ul. Rynek 18

26-220 Stąporków

godz. 8.00

515.    

Oleśnica

Parafia św. Jana Ap.

ul. Łużycka 4

56 - 400 Oleśnica

godz. 18.00 (Msza św., medytacja, Różaniec)

516.    

Oleśnica

Parafia NMP Fatimskiej

Pl. Fatimski 1

56- 400 Oleśnica

godz. 18.00 (Msza św., medytacja, Różaniec)

517.    

Olkusz

Parafia św. M.M. Kolbego

ul. Sosnowa 1

32-300 Olkusz

godz. 7.30 (Msza św., nabożeństwo)

518.    

Olszany

Parafia Trójcy Świętej

Olszany 44

58-150 Strzegom

godz. 8.00 – Różaniec, medytacja, Msza św.

519.    

Olsztyn

Kościół św. Józefa

ul. Jagiellońska 41

10-273 Olsztyn

godz. 7.30 (Różaniec, Msza św.)

520.    

Olsztyn

Kościół MB  Fatimskiej

ul. Bajkowa 15

10-691 Olsztyn

maj i październik – godz. 18.00

od czerwca do września – godz. 20.00

nabożeństwa fatimskie

521.    

Olsztyn

Parafia Chrystusa Odkupiciela Człowieka

ul. kard. S. Wyszyńskiego 11

10-456 Olsztyn

godz. 17.00 (dolny kościół)

522.    

Olszówka

Parafia św. Jana Chrzciciela

Olszówka

34-730 Mszana Dolna

 

523.    

Olszyna

Parafia św. Józefa

ul. Legnicka 14

59-830 Olszyna

godz. 17.00

524.    

Oława

Parafia  śś. Ap. Piotra i Pawła

Pl. Zamkowy 16

55-200 Oława

godz. 9.00 (Msza św., medytacja, Różaniec)

525.    

Oława

Parafia Miłosierdzia Bożego

ul. Zaciszna 4

55-200 Oława

godz. 18.00

526.    

Oława

Parafia NMP Matki Pocieszenia

Pl. św. MM. Kolbego 1

52-019 Oława

godz. 12.00

527.    

Opoczno

Parafia Podwyższenia Krzyża Świętego

ul. Westerplatte 2

26-300 Opoczno

godz. 7.30

528.    

Opole

Parafia MB Nieustającej Pomocy

Pl. Kościelny 2A

45-555 Opole (Nowa Wieś Królewska)

 

529.    

Opole

Parafia Świętych Apostołów Piotra i Pawła

Pl. Mickiewicza 1

46-020 Opole

godz. 8.00 (Msza św., Różaniec, medytacja)

530.    

Opole

Parafia Św. Karola Boromeusza

ul. Chabrów 74

45-222 Opole

godz. 8.00 (Msza św., Różaniec, medytacja)

531.    

Opole

Parafia św. Jacka

ul. Tysiąclecia 11

46-020 Opole

godz. 8.00 (Msza św., adoracja, Różaniec)

532.    

Opole

Parafia Trójcy Świętej

oo. Franciszkanie

PL. Wolności 2

45-230 Opole

godz. 9.00

533.    

Opole-Grodzice

Parafia MB Fatimskiej

ul. Strzelecka 23

45-525 Opole

godz. 7.30 (Różaniec, Msza św., medytacja)

534.    

Orlik

Klasztor Sióstr Franciszkanek

Orlik 21

89-633 Orlik k/ Brus

godz. 18.00

535.    

Osno Lubuskie

Parafia Podwyższenia Krzyża Św.

kościół filialny

Al. Pokoju

69-220 Ośno Lubuskie

godz. 9.00

536.    

Osiek Górny

Parafia św. Stanisława Bpa i M.

Osiek Górny, ul. Wiśniowa 6

32-608 Osiek

 

537.    

Osiny

Parafia MB  Królowej Polski

Osiny

24-103 Żyrzyn

 

538.    

Ostrołęka

Parafia św. Wojciecha

Księża Pallotyni

ul. I Armii W. Polskiego 44

07-401 Ostrołęka

godz. 18.00 (Msza św., Różaniec, medytacja)

539.    

Ostrożne

Parafia NMP Częstochowskiej

Kaplica w Ostrożnem

ul. 1 Maja 60

18-305 Szumowo

godz. 16.00

540.    

Ostrowiec Świętokrzyski

Parafia Miłosierdzia Bożego

ul. Polna 3

27-400 Ostrowiec Św.

godz. 18.00

541.    

Ostrowiec Świętokrzyski

Kolegiata św. Michała Archanioła

ul. Okólna 19

27-400 Ostrowiec Św.

godz. 10.00 - 11.00

542.    

Ostróda

Parafia Św. Franciszka z Asyżu

ul. Franciszkańska 1

14-100 Ostróda

godz. 9.45

543.    

Ostrów Wielkopolski

Parafia Świętej Rodziny

ul. Grabowska 212

63-400 Ostrów Wielkopolski

godz. 9.00

544.    

Ostrów Wielkopolski

Parafia MB Fatimskiej

ul. Kręta 54

63-400 Ostrów Wielkopolski

godz. 8.00

545.    

Ostrów Wielkopolski

Parafia NMP Królowej Polski

ul. Królowej Jadwigi 12

63-400 Ostrów Wielkopolski

godz. 7.30 (Msza św., nabożeństwo)

546.    

Ostrzeszów

Kościół NMP Wniebowziętej

ul. Farna 5

63-500 Ostrzeszów

godz. 7.00 (Msza św., nabożeństwo)

547.    

Oświęcim

Kościół  św. M. M. Kolbego

Pl. św. Maksymiliana 2

32-600 Oświęcim

godz. 8.00 – nabożeństwo

godz. 9.00 – Msza św.

548.    

Oświęcim

Parafia Wniebowzięcia NMP

ul. Dąbrowskiego 5A

32-600 Oświęcim

godz. 7.30 – Różaniec

godz. 8.00 – Msza św., nabożeństwo

549.    

Otwock

Parafia Niepokalanego Serca Maryi

ul. Ujejskiego 2

05-400 Otwock

 

550.    

Otwock

Parafia Zesłania Ducha Świętego

Księża Pallotyni

ul. Żeromskiego 6

05-400 Otwock

godz. 18.00 (Msza św., Różaniec, medytacja)

551.    

Otwock

Parafia MB  Królowej Polski

ul. Czerska 1

05-400 Otwock

godz. 7.00

552.    

Otwock

Kościół MB  Częstochowskiej

ul. Sowińskiego 17

05-402 Otwock

godz. 18.00-20.00

553.    

Ozimek

Parafia św. Jana Chrzciciela

ul. Częstochowska 8

46-040 Ozimek

godz. 6.30

554.    

Ożarów Mazowiecki

Parafia MB Królowej Apostołów

Seminarium Pallotynów

ul. Kilińskiego 20

05-850 Ożarów Mazowiecki

godz. 18.00

555.    

Ożarów Mazowiecki

Sanktuarium Bożego Miłosierdzia

ul. Poznańska 183

05-850 Ożarów Mazazowiecki

 

556.    

Pabianice

Parafia Trójcy Przenajświętszej

ul. Popławska 22

95-200 Pabianice

godz. 7.00

557.    

Pajęczno

Parafia Wniebowzięcia NMP

pl. Dworcowy 2

98-330 Pajęczno

godz. 17.15

558.    

Pasłęk

Parafia św. Józefa

Kościół św. Bartłomieja

Pl. św. Wojciecha 11

14-400 Pasłęk

godz. 7.00

559.    

Paszczyna

Parafia MB  Różańcowej

Paszczyna 148A

39-207 Paszczyna

 

560.    

Perlejewo

Parafia Przemienienia Pańskiego

17-322 Perlejewo

godz. 19.00

561.    

Perły

Kościół filialny  Miłosierdzia Bożego

Perły 17 A

11-600 Węgorzewo

godz. 10.00

562.    

Piaseczno

Parafia MB . Różańcowej

ul. Słowicza 1

05-500 Piaseczno

godz. 18.00

563.    

Piastów

Parafia MB Częstochowskiej

ul. Krakowska 17

05-820 Piastów

godz. 8:00 (Msza św., nabożeństwo)

 

564.    

Piątkowa

Parafia MB Nieustającej Pomocy

Piątkowa 11

33-300 Nowy Sącz

godz. 17.30 - Różaniec

godz. 18.00 - Msza św., adoracja z medytacją

565.    

Piechowice

Parafia św. Antoniego Padewskiego

ul. Żymierskiego 40

58-573 Piechowice

godz. 7.00

566.    

Piekary Śląskie

Sanktuarium Matki Sprawiedliwości i Miłości Społecznej

ul. ks. Jana Ficka 7

41-940 Piekary Śląskie

godz. 17.00 – Różaniec i medytacja

godz. 18.00 – Msza św.

567.    

Pilica

Sanktuarium MB  Śnieżnej Opiekunki Rodzin

oo. Franciszkanie

Biskupice 47

42-436 Pilica

godz. 17.30 (Różaniec, Msza św.)

568.    

Pilzno

Parafia św. Jana Chrzciciela

ul. Lwowska 3

39-220 Pilzno

 

569.    

Pilzno

Parafia MB  Fatimskiej

Lipiny 60

39-220 Pilzno

godz. 17.00 – czas letni

16.00 – czas zimowy

570.    

Piława Górna

Parafia. św. Marcina

ul. H. Sienkiewicza 32

58-240 Piława Górna

od listopada do marca

godz. 17.00

571.    

Piła

Parafia NMP Wspomożenia Wiernych

ul. Złota 1

64-920 Piła

godz. 7.00 (Msza św., nabożeństwo)

572.    

Piła

Parafia św. Antoniego

ul. Ludowa 18

64-920 Piła

godz. 9.00

573.    

Pionki

Parafia NMP Królowej Polski

Aleja Królewska 4

26-670 Pionki

godz. 17.00-21.00

574.    

Piotrków Kujawski

Parafia św. Jakuba Ap.

ul. Św. Ducha 1

88-230 Piotrków Kujawski

godz. 17.00 ( X-V)

godz. 18.00 (V-X)

575.    

Piotrków Trybunalski

Parafia bł. Jana Pawła II

ul. Modrzewskiego 8

97-300 Piotrków Trybunalski

godz. 18.00

576.    

Piotrków Trybunalski

Parafia Najśw. Serca Jezusowego

ul. Armii Krajowej 19

97-300 Piotrków Trybunalski

godz. 7.30

577.    

Piotrowice

Parafia św. Katarzyny

Piotrowice 62

55-311 Kostomłoty

godz. 18.00

578.    

Pleszew

Parafia ścięcia św. Jana Chrzciciela

Pl. Kościelny 5

63-300 Pleszew

godz. 8.00

579.    

Pleszew

Parafia Najświętszego Zbawiciela

ul. Wojska Polskiego 3

63-300 Pleszew

godz. 7.00

580.    

Płock

Parafia św. Wojciecha

ul. św. Wojciecha 2

09-410 Płock

godz. 7.00 (Msza św., nabożeństwo)

581.    

Płońsk

Kościół M.B. Miłosierdzia

Parafia św. M. Kolbe

ul. ks. R. Jaworskiego

09-100 Płońsk

godz. 8.30 (Msza św., nabożeństwo)

582.    

Pobiedziska

Parafia św. Michała Archanioła

ul. Gnieźnieńska 2

62-010 Pobiedziska

godz. 9.30 - Różaniec

godz. 10.00 - Msza św.

583.    

Podgórska Wola

Parafia św. Józefa Oblubieńca NMP

Pogórska Wola 87

33-152 Pogórska Wola

godz. 7.00 (Msza św., nabożeństwo)

584.    

Podrzecze

Kaplica Sióstr Służebniczek

Niepokalanego Poczęcia NMP

ul. Podrzecze 3A

63-800 Gostyń

godz. 20.00

585.    

Pola Lednickie

Ośrodek św. Jana Pawła II

62-265 Pola Lednickie -Kiszkowo

godzina - 16:00

586.    

Polski Świętów

Parafia św. Jana Chrzciciela

Polski Świętów 73

48-340 Polski Świętów

godz. 8.00 (Msza św., Różaniec, medytacja)

587.    

Pomiechowo

Kościół Św. Anny

Pomiechowo, ul. Kościelna

05-180 Pomiechówek

godz. 06.25 (medytacja, Różaniec wynagradzający, Msza św.)

588.    

Poniatowa

Parafia Zesłania Ducha Świętego

ul. Lubelska 5

24-320 Poniatowa

początek – piątek godz. 22.00

koniec – sobota godz. 5.00

589.    

Porąbka Uszewska

Parafia św. Andrzeja Apostoła

Porąbka Uszewska 363

32-854 Porąbka Uszewska

 

590.    

Poręba Radlna

Parafia św. Apostołów Piotra i Pawła

Poręba Radlna 6

33-112 Poręba Radlna

 

591.    

Potok Stany

Kościół Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny Potok Stany

23-313 Potok Wielki

godz. 7.00

592.    

Poznań

Sanktuarium Najświętszej Krwi Pana Jezusa

ul. Żydowska 34

61-765 Poznań

godz. 7.30 – Różaniec

godz. 8.00 – Msza św.

593.    

Poznań

Franciszkanki Rodziny Maryi - kaplica zakonna

ul. Niegolewskich 23

60-214 Poznań

godz. 16.00 - Msza Święta wynagradzająca

Po Mszy Świętej: medytacja i Różaniec przed Najświętszym Sakramentem.

594.    

Poznań

Fara Poznańska

Parafia Matki Bożej Nieustającej Pomocy

Św. Marii Magdaleny, Św. Stanisława Biskupa

ul. Klasztorna 11

61-779 Poznań

godz. 8:00 Msza św. następnie nabożeństwo wynagradzające Niepokalanemu Sercu Maryi w kaplicy Wieczystej Adoracji

595.    

Poznań

Imienia Maryi

ul Santocka 15

60-431 Poznań

godz. 7:30 nabożeństwo różańcowe

godz. 8:00 Msza święta w intencji wynagradzającej Niepokalanego Sercu Maryi

- godz. 8:30 wystawienie Najświętszego Sakramentu rozważanie jednej z tajemnic i adoracja

596.    

Poznań

Parafia Garnizonowa Podwyższenia Krzyża Św.

ul. Szamarzewskiego 3

0-514 Poznań

godz. 8.30

597.    

Poznań

Parafia Najświętszego Zbawiciela

ul. Fredry 11

61-701 Poznań

Godz. 10:00

Msza Święta, Różaniec, Medytacja 15min

598.    

Poznań

Parafia Św. Michała Archanioła

ul. Stolarska 7

60-788 Poznań

godz. 11.00 - nabożeństwo do Niepokalanego Serca Maryi

godz. 12.00 Msza św.

599.    

Poznań

Kościół Św. Michała Archanioła i Wniebowzięcia NMP

ul. Chojnicka 41

Poznań

Godz. 7:45

Msza Święta, Różaniec, Medytacja 15min

600.    

Poznań

Parafia św. Jadwigi Królowej

ul. Mleczowa 1

61-606 Poznań

godz. 8.00 (Msza św., i nabożeństwo wynagradzające)

601.    

Poznań

Parafia św. Andrzeja AP

Poznań – Spławie 86

60-101 Poznań

godz. 8.00

602.    

Poznań

Parafia Najświętszej Bogarodzicy Maryi

Os. Stare Żegrze 18

61-249 Poznań

godz. 8.00

603.    

Poznań

Parafia Matki Bożej Pocieszenia

ul. Kartuska 33

60-471 Poznań

godz. 7.15 - nabożeństwo

godz. 8.00 - Msza św.

604.    

Poznań

Parafia św. Rocha

ul. św. Rocha 10

61-142 Poznań

godz. 7.30 Różaniec

godz. 8.00 Msza św.

godz. 8.30 Medytacja przed Najświętszym Sakramentem

605.    

Poznań

Parafia Nawiedzenie NMP

os. Bohaterów II Wojny Światowej 88

60-101 Poznań Rataje

godz. 7.30 (Różaniec, nabożeństwo, Msza św.)

606.    

Poznań

Parafia Chrystusa Odkupiciela

ul. Trzemeszeńska 20

60-720 Poznań

godz. 15.30

607.    

Poznań

Parafia Świętego Krzyża

ul. Częstochowska 16

60-123 Poznań

godz. 8.00 (Msza św., nabożeństwo)

608.    

Poznań

Kościół św. Franciszka

OO. Bernardyni

(Pl. Bernardyński)

ul. Garbary 22

61-867 Poznań

godz. 8.00

609.    

Poznań

Parafia Świętej Rodziny

ul. Promienista 131

60-142 Poznań

godz.8.00

Prowadzi Grupa Modlitwy św. O. Pio

610.    

Poznań

Parafia NMP Matki Odkupiciela

os. Władysława Jagiełły 105

60-694 Poznań

godz. 7.00  (medytacja, Różaniec, Msza św., adoracja)

611.    

Poznań

Parafia Wniebowstąpienia Pańskiego

Os. Wichrowe Wzgórze 130

61-680 Poznań

godz. 7.00 (Msza św. Różaniec, medytacja)

612.    

Poznań

Parafia św. Wawrzyńca

Księża Pallotyni

ul. Przybyszewskiego 30

60-812 Poznań

godz. 7.30 (Msza św., nabożeństwo)

613.    

Poznań

Kościół Św. Ducha

ul. Jaromira 1

61-062 Poznań

godz. 9.00

614.    

Poznań

Sanktuarium św. Józefa

OO. Karmelici

ul. Działowa 25

60-967 Poznań

godz. 11.30

615.    

Poznań

Sanktuarium MB  w Cudy

Wielmożnej Pani Poznania

Kościół św. Antoniego

ul. Franciszkańska 2

61-768 Poznań

godz. 10.30 (Spowiedź św., Różaniec, medytacja, Msza św.)

616.    

Poznań

Parafia św. Stanisława B. i M.

os. Bolesława Śmiałego 1 22

60-101 Poznań

godz. 7.00 (Różaniec, medytacja, Msza św.) od maja do września

617.    

Poznań

Parafia św. Marcina

ul. św. Marcina 13

61-803 Poznań

godz. 8.00

618.    

Poznań

Parafia św. Aniołów Stróżów

os. Kosmonautów 120

61-680 Poznań

godz. 7.00 (Msza św., Różaniec, medytacja)

619.    

Poznań

Sanktuarium Miłosierdzia Bożego

os. Jana II Sobieskiego 116

60-101 Poznań

godz. 8.00

620.    

Poznań

Parafia św. Stanisława Kostki

ul. Rejtana 8

60-644 Poznań - Winiary

godz. 6.45 – medytacja, Msza  św., Różaniec

godz. 7.30 – Różaniec, Msza św., medytacja

621.    

Poznań

Parafia cywilno - wojskowa

Podwyższenia Krzyża Św.

ul. Szamarzewskiego 3

60-514 Poznań

 

622.    

Proszowice

Parafia Wniebowzięcia NMP

3 Maja 1

32-100 Proszowice

godz. 7 Msza św., nabożeństwo wynagr.

623.    

Prudnik Las

Sanktuarium św. Józefa

Klasztor Zakonu Braci Mniejszych

ul. Józefa Poniatowskiego 5

48-200 Prudnik

godz. 18.00 (Msza św., nabożeństwo wynagradzające)

624.    

Prudnik

Parafia św. Michała Archanioła

Pl. Farny 2

48-200 Prudnik

godz. 7.00 – nabożeństwo wynag.

godz. 8.00 – Msza św.

625.    

Pruszków Żbików

Kościół Najśw. Maryi Panny

ul. 3 Maja 124

05-800 Pruszków -Żbików

godz. 7.00

626.    

Pruszków

Parafia MB  Nieustającej Pomocy

pl. Kard. Wyszyńskiego 1

05-804 Pruszków

godz. 7.00

627.    

Przasnysz

Parafia Chrystusa Zbawiciela

Al. Jana Pawła II 10

06-300 Przasnysz

godz. 9.00

628.    

Przasnysz

Klasztor oo. Pasjonistów

ul. 3 Maja 34

06-300 Przasnysz

 

629.    

Przecław

Parafia Wniebowzięcia NMP

ul. Kolejowa 11

39-320 Przecław

 

630.    

Przemęt

Parafia św. Jana Chrzciciela

ul. Opacka 9

64-234 Przemęt

godz. 17.30

631.    

Przemyśl

Kościół MB  Królowej Polski

ul. Grunwaldzka 70

37-700 Przemyśl

godz. 18.00-21.00

632.    

Przemyśl

Parafia Trójcy Świętej

Pl. Konstytucji 3 Maja 8

37-700 Przemyśl

godz. 17.45-19.00 (medytacja, Msza św., Różaniec)

633.    

Przyborów

Parafia św. Jadwigi

Przyborów 190

34-340 Jeleśnia

godz. 17.15 – lato

godz. 16.15 – zima

634.    

Pszczew

Parafia św. Marii Magdaleny

ul. Sikorskiego 15

66-330 Pszczew

godz. 9.00

635.    

Puławy

Parafia Matki Bożej Różańcowej

ul. Lubelska 7A

24-100 Puławy

godz. 8.00 (Msza św., medytacja, Różaniec)

636.    

Puławy

Parafia Św. Rodziny

ul. Ks. G. Piramowicza 12

24-100 Puławy

godz. 7.00

637.    

Puszczykowo

Parafia MB  Wniebowziętej

ul. Kościelna 1

62-040 Puszczykowo

godz. 7.30 – Różaniec

godz. 8.00 – Msza św. i medytacja

638.    

Rabka Zdrój

Parafia św. Marii Magdaleny

ul. Orkana 8

34-700 Rabka-Zdrój

godz. 17.00 – słuchanie muzyki

godz. 17.30 - adoracja Najśw. Sakramentu, różaniec, medytacja

godz. 18.30 - Msza św.

639.    

Racibórz

Parafia św. Jana Chrzciciela

ul. Morawska 1

47-400 Racibórz - Ostróg

godz. 7.00 (Msza św., nabożeństwo)

640.    

Racibórz

Parafia Matki Bożej

ul. Jana Pawła II  6

47-400 Racibórz

godz. 6.00 – Różaniec

godz. 6.30 – Msza św.

641.    

Radawnica

Parafia św. Barbary

Radawnica , ul. Mostowa 3

77-400 Złotów

godz. 18.00

642.    

Radecznica

Sanktuarium

św. Antoniego z Padwy

ul. Klasztorna 6

22-463 Radecznica

godz. 8.00 Msza św.,

adoracja wynagradzająca do godz. 10.00

643.    

Radom

Parafia Matki Bożej Miłosierdzia

ul. Struga 31A

26-600 Radom

godz. 17.00

644.    

Radom

Parafia Matki Bożej Bolesnej

ul. Radosna 2

26-600 Radom

godz. 16:45

godz. 16.15 - w maju i listopadzie

645.    

Radom

Kościół bł. Annuarity

i św. Michała Archanioła

ul. św. Królowej Jadwigi 13 D

26-600 Radom

godz. 16.00 lub 19.00

646.    

Radom

Kościół Chrystusa Króla

ul. Orląt Lwowskich 9

26-600 Radom

godz. 7.00

647.    

Radom

Kościół św. M. M. Kolbego

ul. Trzebińskiego

26-600 Radom

 

648.    

Radom

Parafia MB  Królowej Świata Księża Filipini

ul. Grzybowska 22

26-600 Radom

godz. 6.00

649.    

Radomice

Parafia św. Rodziny

Radomice 61 A

26-026 Morawica

 

650.    

Radomsko

Sanktuarium MB  Bolesnej

Klasztor Franciszkanów

ul. Narutowicza 3

97-500 Radomsko

godz. 8.00 (Msza św., konferencja, Różaniec)

651.    

Radymno

Parafia św. Wawrzyńca

ul. Szopena 1

37-550 Radymno

godz. 17.00

652.    

Radziechowy

Parafia św. Marcina

ul. Plebańska 1

34-381 Radziechowy

godz. 18.00 - Msza Św. i adoracja przed Najśw. Sakramentem do 23.00.

653.    

Radzymin

Parafia św. Jana Pawła II

ul. Słowackiego 58

05-250 Radzymin

godz. 18.30

654.    

Radzyń Podlaski

Kościół Świętej Trójcy

ul. Pocztowa 5

21-300 Radzyń Podlaski

godz. 14.00

655.    

Reda

Parafia św. Antoniego Padewskiego

ul. F. Fenikowskiego 4

84-240 Reda

godz. 8.30

656.    

Repki

Parafia Świętej Trójcy

Wyrozęby Podawce 44

08-307 Repki

godz. 17.00

657.    

Rogowo

Parafia św. Doroty

ul. Kościelna 16

88-420 Rogowo k/ Żnina

godz. 18.00 – 20.00

658.    

Rogoźno

Parafia św. Wawrzyńca Rogóźno 21

21-075 Ludwin

godz.  8.00 (spowiedź, Różaniec fatimski z medytacją, Msza św.)

659.    

Rokitno

Sanktuarium MB Cierpliwie Słuchającej

Rokitno 37

66-340 Przytoczna

poprzedzone pieszą pielgrzymką z Międzyrzecza godz. 7.30 wyjście

godz. 10.30 spowiedź św.

godz.11.00Msza św.

godz.12.00Różaniec i medytacja

660.    

Roków

Kaplica Niepokalanego Serca Maryi

34-100 Roków k/Wadowic

godz. 9.00 (niedziela po pierwszej sobocie)

661.    

Rosnówko

Filia parafii św. Andrzeja

Kościół MB  Częstochowskiej

62-052 Rosnówko k/ Komornik

godz. 17.00

662.    

Rosprza

Parafia MB  Nawiedzenia

ul. Rynek Piastowski 23

97- 340 Rozprza

godz. 7.00

663.    

Rozdrażew

Parafia św. Jana Chrzciciel

ul. Pleszewska 1

63-708 Rozdrażew

godz. 7.00 (Msza św., nabożeństwo wynag.)

664.    

Rozdziele

Parafia św. Jakuba

32-731 Rozdziele

godz. 18.00

665.    

Roztoka

Parafia św. Stanisława BM

ul. Jana Pawła II  1

58-173 Roztoka

godz. 17.30

666.    

Różanna

Parafia św. Brata Alberta

Różanna 3 A

62-436 Orchowo

godz. 9.00

667.    

Ruda Śląska

Parafia M.B. Różańcowej

ul. 1 Maja 36

41-706 Ruda Śląska- HaleMB a

godz. 8.00

668.    

Ruda Śląska

Parafia Najświętszego Serca Pana Jezusa

Bykowina, ul. Wita Stwosza 2

41-717 Ruda Śląska

godz. 8.00 (Msza św., medytacja, Różaniec)

669.    

Rudka

Parafia NMP Królowej Różańca Świętego

Rudka 102

33-122 Wierzchosławice

 

670.    

Rudnik

Kościół Św. Trójcy

ul. A. Mickiewicza 43

37-420 Rudnik n/ Sanem

godz. 17.00 – okres zimowy

godz. 18.00 – okres letni

671.    

Rumia

Parafia NMP Wspomożenia Wiernych

Księża Salezjanie

ul. NMP Wsp. Wiernych 1

84-230 Rumia

godz. 8.00

672.    

Rumia

Parafia bł. E. Bojanowskiego

i św. Antoniego Padewskiego

ul. Bł. E. Bojanowskiego 1

84-230 Rumia

godz. 8.00 (Różaniec, Msza św., medytacja)

673.    

Rumia - Janowo

Kościół św. Jana z Kęt

ul. Stoczniowców 23

84-230 Rumia-Janowo

godz. 7.00 (Msza św., Różaniec, medytacja)

674.    

Rybnik

Parafia św. Barbary

ul. Lompy 18

Boguszowice-Osiedle

44-253 Rybnik

 

675.    

Rybnik

Parafia św. Antoniego

ul. Mikołowska 4

44-200 Rybnik

godz. 8.00

676.    

Rybnik

Parafia św. Wawrzyńca

ul. Wolna 125

44-203 Rybnik - Ligowska Kuźnia

godz. 17.00 (nabożeństwo, Msza św.)

677.    

Rybnik

Parafia MB Różańcowej

ul. Górnośląska 129

44-270 Rybnik

godz. 8.00

678.    

Ryki

Parafia Najświętszego Zbawiciela

ul. Wspólna 3

08-500 Ryki

godz. 19.00 (Msza św., nabożeństwo)

679.    

Rymanów

Parafia św. Wawrzyńca

Wola 5

38-480 Rymanów

godz. 18.00

680.    

Rymanów Zdrój

Parafia św. Stanisława Bp. i M.

Zdrojowa 10

38-480 Rymanów-Zdrój

godz. 19.00 (Różaniec, medytacja, Msza św.)

681.    

Ryn

Parafia Niepokalanego Poczęcia NMP

ul. Kościuszki 12

11-520 Ryn

 

682.    

Rzeszów

Parafia MB Saletyńskiej

ul. Dąbrowskiego 71

35-036 Rzeszów

godz. 7.30 – Różaniec

godz. 8.00 Msza św., adoracja

683.    

Rzeszów

Parafia MB Śnieżnej

ul. ks. Kazimierza Guzego 6

36-021 Rzeszów

godz. 17.00 – jesień zima

godz. 18.00 – wiosna, lato

684.    

Rzeszów

Kościół św. Mikołaja

ul. Dębicka 64

35-503 Rzeszów

godz. 16.00 (X-V)

godz. 17.00 (V-X)

685.    

Rzeszów

Parafia św. J. Kalasancjusza

Zakon Pijarów

ul. Lwowska 125

35-301 Rzeszów

godz. 18.00 (Msza św., modlitwa wynagradzająca)

686.    

Rzeszów

Sanktuarium św. Rocha

ul. Paderewskiego 139

35-330 Rzeszów

 

687.    

Rzeszów

Parafia Chrystusa Króla

ul. ks. J. Jałowego 37 A

35-010 Rzeszów

godz. 8.00 (Msza św., nabożeństwo)

688.    

Rzeszów

Kaplica Szkolna MB Wniebowziętej

Gimnazjum i Liceum im. JP II

ul. ks. Jałowego 1

35-010 Rzeszów

godz. 8.00

689.    

Rzeszów

Sanktuarium Matki Bożej Rzeszowskiej

ul. Sokoła 8

35-010 Rzeszów

godz. 9.00 (Msza św., nabożeństwo)

690.    

Sandomierz

Parafia Podwyższenia Krzyża Świętego

ul. Ożarowska 1

27-600 Sandomierz

godz. 17.15

(Organizuje Legion Maryi)

691.    

Sandomierz

Parafia Chrystusa Króla

Księża Pallotyni

ul. Dobkiewicza 12

27-600 Sandomierz

 

692.    

Sanka

Parafia św. Jakuba Apostoła

Sanka 58

32-067 Tenczynek

 

693.    

Siedlce

Parafia św. Jana Pawła II

ul. Rakowiecka 30

08-110 Siedlce

godz. 17.00 - nabożeństwo wynagradzające

godz. - 18 Msza Święta

694.    

Siedlce

Parafia św. Stanisława M.

ul. Floriańska 3

08-110 Siedlce

godz. 9.00

695.    

Siedlce

Parafia Bożego Ciała

ul. Monte Cassino 36

08-110 Siedlce

godz. 7.30

696.    

Siedlce

Parafia Św. Józefa

ul. Sokołowska 124,

08-110 Siedlce

godz.18.00 (Msza św., nabożeństwo)

697.    

Siedlce

Dom Księży Emerytów

ul. Kościuszki 10

08-110 Siedlce

godz. 16.00-19.00

698.    

Siedlce

Parafia Najśw. Serca Pana Jezusa

Kościół Garnizonowy

pl. Tysiąclecia

08-110 Siedlce

godz. 6.00

699.    

Siekierki n/ Odrą

Sanktuarium MB  Nadodrzańskiej Królowej Pokoju

ul. Siekierki 25 A

74-520 Cedynia

godz. 19.00 (od maja do października)

700.    

Siemysłów

Parafia Narodzenia NMP

Siemysłów 20

46-146 Siemysłów

godz. 12.00

701.    

Sieradz

Parafia Wszystkich Świętych

ul. Kolegiacka 11

98-200 Sieradz

 

702.    

Sieradz

Kościół św. Stanisława Bpa i M.

ul. Dominikańska 16

98-200 Sieradz

godz. 21.00 (Msza św., nabożeństwo)

703.    

Sieradz

Kościół Najśw. Serca Jezusowego

ul. Grunwaldzka 8

98-200 Sieradz

godz. 18.00

704.    

Sierakowice

Parafia św. Marcina

ul. Kartuska 1

83-340 Sierakowice

godz. 8.30

705.    

Sierpc

Parafia św. Wita, Modesta i Krescencji

Kościół Farny w Sierpcu

Pl. F. Chopina 13

09-200 Sierpc

godz. 8.30

706.    

Sierpc

Sanktuarium Matki Bożej Sierpeckiej

ul. Wojska Polskiego 28 A

09-200 Sierpc

godz. 20.00

707.    

Skalbmierz

Kolegiata św. Jana Chrzciciela

ul. Partyzantów 2

28-530 Skalbmierz

godz. 17.00 – okres letni

godz. 16.00 – okres zimowy

708.    

Skalnik

Sanktuarium M.B. Bolesnej

Skalnik 35

38-230 Nowy Żmigród

godz. 18.00 - okres letni

godz. 17.00 - okres zimowy

709.    

Skierniewice

Parafia św. Jakuba

ul. Senatorska 11/ 13

96-100 Skierniewice

godz. 8.00

710.    

Skoczów

Parafia św. Apostołów

Piotra i Pawła

ul. Kościelna 10

43-430 Skoczów

godz. 6.15

711.    

Skoczów - Kaplicówka

Sanktuarium św. Jana Sarkandra

Kaplicówka

43-430 Skoczów

godz. 8.15 ( lub 20.15)

712.    

Skoczów

Kościół Podwyższenia Krzyża Świętego

ul. Mickiewicza 3

43-430 Skoczów

godz. 17.15  (V - X)

713.    

Skoki

Kościół św. Mikołaja

ul. Kościelna

62-085 Skoki

godz.. 17.15 – nabożeństwo

godz. 18.00 – Msza św.

od grudnia do kwietnia

714.    

Skorzewo

Parafia Matki Bożej Nieustającej Pomocy

ul. Kościelna 2

83-400 Skorzewo

godz. 7.00

715.    

Skórzec

Kościół Nawrócenia św. Pawła

ul. Siedlecka 19

08-114 Skórzec

godz. 7.00

716.    

Skórzewo

Parafia św. Marcina

ul. Poznańska 66

60-185 Skórzewo

godz. 7.30

717.    

Skrzatusz

Sanktuarium MB  Bolesnej

Parafia Wniebowzięcia NMP

Skrzatusz, ul. K. Kadrzyckiej 2

64 – 930 Szydłowo

godz.18.00 - Msza św., Różaniec, rozmyślanie

718.    

Słomniki

Parafia Bożego Ciała

ul. Słowackiego 2A

32-090 Słomniki

godz. 7.00

719.    

Słupica

Parafia św. Andrzeja Boboli

Słupica 168

26-630 Słupica

godz. 7.30

720.    

Słupsk

Kościół Serca Jezusowego

ul. Armii Krajowej

76-200 Słupsk

godz. 18.00 (Msza św., nabożeństwo)

721.    

Sokołów Podlaski

Konkatedra Niepokalanego Serca NMP

Skwer NMP 1A

08-300 Sokołów Podlaski

godz. 18.00

722.    

Sokołów Podlaski

Parafia św. Jana Bosko

ul. Sadowa 2

08-300 Sokołów Podlaski

godz. 7.00 (Msza św., nabożeństwo)

723.    

Solec Kujawski

Kościół św. Stanisława Bp.i M.

ul. 23 Stycznia

63-023 Solec Wielkopolski

godz. 7:00 - czas letni

godz. 7:30 - czas zimowy

Msza św., nabożeństwo

724.    

Solec Wielkopolski

Parafia św. Katarzyny Aleksandryjskiej

ul. Kościelna 13

63-023 Solec Wielkopolski

godz. 17.30 (Różaniec, Msza św., medytacja)

725.    

Sopot

Parafia Zesłania Ducha Świętego

ul. Kujawska 50/ 52

81-862 Sopot

godz. 8.00 (Msza św., Różaniec, medytacja)

726.    

Sosnowiec

Parafia św. Jana Chrzciciela

ul. Orląt Lwowskich 67

41-200 Sosnowiec

godz. 7.00

727.    

Sosnowiec

Sanktuarium Matki Bożej Fatimskiej

ul. ks. F. Blachnickiego 9

41-200 Sosnowiec

godz. 16.50 – Różaniec, medytacja

godz. 18.00 – Msza św.

728.    

Stalowa Wola

Bazylika Konkatedralna MB  Królowej Polski

ul. ks. J. Popiełuszki 4

37-450 Stalowa Wola

godz. 18.00

729.    

Stanisławów Pierwszy

Parafia NMP Wspomożycielki Wiernych

ul. Izabelińska 8

Stanisławów Pierwszy

05-126 Nieporęt

godz. 17.00 (X – V)

godz. 18.00 (VI – IX)

730.    

Starachowice

Parafia św. Trójcy

ul. Kościelna 12

27-200 Starachowice

godz. 8.00 (Msza św., Różaniec)

731.    

Stare Babice

Parafii Wniebowzięcia NMP

ul. Rynek 17

05-082 Stare Babice

godz. 8.00 – Msza św., nabożeństwo wynagradzające

732.    

Stare Budkowice

Parafia św. Rocha

Stare Budkowice

ul. Zagwiździańska 2

46-030 Murów

godz. 8.00

733.    

Stare Tarnowice

Parafia św. Marcina

Stare Tarnowice

ul. Niedziałkowskiego 3

42-612 Tarnowskie Góry

godz. 7.00 (Msza św., Różaniec)

734.    

Stargard Szczeciński

Parafia NMP Królowej Świata

ul. B. Krzywoustego 12

73-110 Stargard Szczeciński

godz. 18.00 (Msza św., nabożeństwo wynagradzające)

735.    

Stargard Szczeciński

Parafia Chrystusa Króla

ul. Nowakowskiego 2

73-110 Stargard Szczeciński

godz. 19.00 – czas letni

godz. 16.30 – czas zimowy

736.    

Staromieście

Parafia Wniebowzięcia NMP

Staromieście 2

42-235 Lelów

godz. 18.00

737.    

Starygród

Parafia Oczyszczenia NMP

Starygród 16

63-740 Kobylin

godz. 20.30

738.    

Stary Bidaczów

Parafia Nawiedzenia NMP

Stary Bidaczów 59

23-400 Biłgoraj

godz. 17.00 – czas zimowy

godz. 18.00 – czas letni

739.    

Stary Ochędzyn

Parafia św. Anny

Stary Ochędzyn 32

98-420 Sokolniki

godz. 18.00 - Msza św., Różaniec, medytacja

740.    

Stary Paczków

Parafia Wszystkich Świętych

Stary Paczków 95

48-370 Paczków

godz. 8.00

741.    

Stary Śleszów

Kościół filialny św. Jana Pawła II parafii św. Jadwigi w Węgrach

Ślężna

55-020 Stary Śleszów

IV-IX –  godz. 17.00

X-III – godz. 16.00

742.    

Stary Wielisław

Sanktuarium MB  Bolesnej

OO. Sercanie

Stary Wielisław 83B

57-313 Stary Wielisław

godz. 17.00

743.    

Staw

Kościół Najśw. Serca Pana Jezusa

Staw

Filia parafii św. Józefa Oblubieńca

ul. Trzcinna 85

74-304 Nowogródek Pomorski

godz. 16.00

744.    

Straszewo

Parafia. św. Marcina

Straszewo 36

87-708 Straszewo

godz. 17.00.

745.    

Straszęcin

Parafia Wszystkich Świętych

Straszęcin 86

39-318 Straszęcin

 

746.    

Strumień

Sanktuarium św. Barbary

ul. 1 Maja 9

43-246 Strumień

godz. 7.00 )Msza św., nabożeństwo wynagradzające)

747.    

Stryszawa

Parafia św. Anny

Stryszawa 394

34-204 Stryszawa

godz. 17.00 – (X – IV)

godz. 18.00 (V – IX)

748.    

Stryszów

Parafia św. Jana Kantego

Stryszów 288

34-146 Stryszów

godz. 7.00

749.    

Strzegom

Parafia Najśw. Zbawiciela Świata i M.B. Szkaplerznej

ul. Kościuszki 4

58-150 Strzegom

godz. 9.00

750.    

Strzelce Opolskie

Parafia Podwyższenia Krzyża Świętego

ul. Bursztynowa 5

47-100 Strzelce Opolskie

Godz. 6.30 - Różaniec

7.00 - Msza św.

7.30 - 7.45 - medytacja

7.45 - wystawienie Najśw. Sakramentu

751.    

Suchy Bór

Podwyższenia Krzyża Świętego

ul. Pawlety 34

46-053 Suchy Bór

godz. 8.00

752.    

Suchy Las

Kościół Najświętszego Serca Pana Jezusa

ul. Bogusławskiego 3

62-002 Suchy Las

godz. 7:30 - Różaniec

godz. 8:00 - Msza św., po Mszy św. medytacja

753.    

Strzemieszyce

Parafia Najśw. Serca P. Jezusa

Strzemierzyce

ul. Ofiar Katynia 34 A

42-530 Dąbrowa Górnicza

godz. 6.45

754.    

Sulechów

Parafia Podwyższenia Krzyża Świętego

Pl. Kościelny 4

66-100 Sulechów

godz. 7.00 Msza św. i nabożeństwo wynagradzające

755.    

Sulechów

Parafia w. Stanisława Kostki

ul. Odrzańska 63

66-100 Sulechów

spowiedź

godz. 7.15 – medytacja

godz. 7.30 – Różaniec

godz. 8.00 – Msza św. w int. wynagradzającej

756.    

Sulejów

Kościół św. Floriana

ul. Podkurnędz 2

97-330 Sulejów

godz. 7.00

757.    

Sulików

Parafia Podwyższenia Krzyża Świętego

ul. Dworcowa 7

59-975 Sulików

godz. 16.00-18.00 (maj – październik)

758.    

Sulów

Parafia św. Rajmunda Nonnata

Sulów 102

23-213 Zakrzówek

godz. 7.00 (Msza św., Różaniec, medytacja)

759.    

Susiec

Parafia św. Jana Nepomucena

ul. Kościelna 6

22-672 Susiec

godz. 18.00 – (od kwietnia do września) - Msza św., nabożeństwo

godz. 17.00- (od października do marca) nabożeństwo, a następnie Msza św.

760.    

Susz

Parafia św. Rozalii

ul. Słowiańska 1

14-240 Susz

godz. 7.00 (Msza św., Różaniec, medytacja)

761.    

Suwałki

Parafia Chrystusa Króla

ul. Papieża Jana Pawła II 3

16-400 Suwałki

godz. 6.45 - Różaniec

godz. 7.30 - Msza święta z nabożeństwem do Matki Bożej

762.    

Suwałki

Kaplica Szpitala Wojewódzkiego

ul. Szpitalna 60

16-400 Suwałki

godz. 14.00- 16.00

763.    

Swarzędz

Parafia Chrystusa Jedynego Zbawiciela

os. Mielżyńskiego 1 A

62-020 Swarzędz

godz. 18.00 - Msza święta

godz. 19.00 - nabożeństwo

764.    

Swarzędz

Parafia św. Marcina Biskupa

ul. św. Marcina 38

62-020 Swarzędz

godz. 7.00

765.    

Swarzędz

Kościół MB  Miłosierdzia

Os. Kościuszkowców 3

62-020 Swarzędz

godz. 18.00 - Msza św.

godz. 19.00 - Różaniec, medytacja, adoracja

766.    

Swornegacie

Parafia św. Barbary

ul. Mestwina 18

89-608 Swornegacie

godz. 8.00

767.    

Syców

Parafia MB  Częstochowskiej

ul. Kaliska 28

56-500 Syców

6.30 - spowiedź

7.00 - Eucharystia

7.45 - Różaniec

8.10 - medytacja

768.    

Szamotuły

Parafia Świętego Krzyża

ul. Franciszkańska 4

64-500 Szamotuły

godz. 8.00

769.    

Szczecin

Parafia św. Tomasza Ap.

Sanktuarium Dzieci Fatimskich

Osiedle Kasztanowe 85

70-895 Szczecin

godz. 17.30

770.    

Szczecin

Parafia Niepokalanego Poczęcia NMP

ul. Srebrna 8

70-704 Szczecin

godz. 17.30

771.    

Szczecin

Parafia Chrystusa Dobrego Pasterza

Pl. Ks. Abpa Z. Kamińskiego 1

70-781 Szczecin

godz. 8.00 – nabożeństwo wynagradzające

godz. 9.00 – Msza św.

772.    

Szczecin

Parafia św. Jana Ewangelisty

ul. Św. Ducha 9

70-205 Szczecin

godz. 17.00 – medytacja, Różaniec

godz. 18.00 – Msza św.

773.    

Szczecin

Parafia św. Jana Bosko

Ul. św. Jana Bosko 1

71-125 Szczecin

godz. 9.00

774.    

Szczecin

Parafia Niepokalanego

Serca NMP

ul. Rydla 61

70-777 Szczecin

I. od godz. 11.30 (konferencja, Msza św., Różaniec)

II. od godz. 19.00 (Różaniec, konferencja, Apel, adoracja, Msza św.)

775.    

Szczecin

Kościół św. Józefa

ul. Połabska 1

70-113 Szczecin -Pomorzany

godz. 7.00

776.    

Szczecin

Parafia Przemienienia Pańskiego

ul. św. Kingi 2

71-032 Szczecin

godz. 18.00 (Msza św., nabożeństwo)

777.    

Szczecin

Parafia Świętej Trójcy

ul. Żołnierska 1 A

71-210 Szczecin

godz. 18.00

778.    

Szczepanek

Kościół Nawiedzenia NMP

ul. Strzelecka

47-100 Szczepanek

 

filia parafii Wniebowzięcia NMP w Jemielnicy

godz. 19.00 - od V do X

godz. 16.00 - od XI do IV

spowiedź, różaniec, medytacja, komunia św.

779.    

Szczepanów

Kościół MB  Różańcowej

filia parafii Wszystkich Świętych Strzelce Świdnickie

58-123 Szczepanów

godz. 9.00

780.    

Szczucin

Parafia Marii Magdaleny

Rynek 19

33-230 Szczucin

 

781.    

Szczytna

Parafia św. Jana Chrzciciela

ul. Kościelna 4

57-330 Szczytna

godz. 8.30 (Msza św., nabożeństwo)

782.    

Szemud

Parafia św. Mikołaja

ul. Wejherowska 49

84-217 Szemud

godz. 8.00 (Msza św., nabożeństwo)

783.    

Szropy

Kościół filialny św. Piotra i Pawła

Szropy 16

82-410 Stary Targ

godz. 11.30

784.    

Sztum

Kościół św. Andrzeja Boboli

ul. Konopnickiej 14

82-400 Sztum

godz. 7.00

785.    

Szydłowiec

Parafia św. Zygmunta

ul. Zakościelna 13

26-500 Szydłowiec

godz. 7.00

786.    

Szydłówek

Parafia Narodzenia N. M. Panny

Szydłówek 3 A

26-500 Szydłowiec

godz. 17.00

787.    

Ścinawa

Parafia Podwyższenia Krzyża Świętego

Pl. Kościelny 5

59-330 Ścinawa

godz. 17.00 – nabożeństwo

godz. 18.00 – Msza św.

788.    

Śrem - Helenki

Parafia bł. Michała Kozala BM

ul. Malczewskiego 8

63-100 Śrem - Helenki

godz. 7.30 - Msza św., przed okazja do spowiedzi, wystawienie Najświętszego Sakramentu, Różaniec, rozmyślanie

789.    

Śrem

Parafia Najświętszego Serca Jezusa

ul. Kilińskiego 23

63-100 Śrem

godz. 7.00

790.    

Środa Wielkopolska

Parafia Najświętszego Serca Pana Jezusa

ul. 17 września 8

63-000 Środa Wielkopolska

godz.7.30

791.    

Środa Wielkopolska

Kościół Wniebowzięcia NMP

ul. Jażdżewskiego 6

63-000 Środa Wielkopolska

godz. 8.00

792.    

Świdnica

Parafia Miłosierdzia Bożego

ul. Robotnicza9

58-100 Świdnica

godz. 17.00 - nabożeństwo

godz. 18.00 - Msza św.

793.    

Świdnik

Parafia NMP Matki Kościoła

ul. Kard. S. Wyszyńskiego 32

21-047 Świdnik

godz. 18.00

794.    

Świdnik

Kościół Chrystusa Odkupiciela

ul. Kosynierów 6

21-040 Świdnik

godz. 18.00 (Msza św., czuwanie)

795.    

Świdnik

Kaplica szpitalna

Al. Lotników Polskich 18

21-040 Świdnik

godz. 7.00

796.    

Świdnik Duży I

Parafia M.B. Nieustającej Pomocy

Świdnik Duży 65

20-258 Świdnik Duży

godz. 17.00 – czas zimowy

godz. 18.00 – czas letni

797.    

Świebodzin

Parafia św. Michała Archanioła

ul. Szpitalna 2

66-200 Świebodzin

godz. 18.00

798.    

Świebodzin

Sanktuarium Miłosierdzia Bożego

osiedle Łużyckie 52

66-200 Świebodzin

godz. 8.30 - Różaniec

godz. 9.15 - medytacja

godz. 9.30 - Msza św.

799.    

Świerklany

Parafia św. Anny

ul. Ks. Ligonia 13

44-266 Świerklany

godz. 7.00 (Msza św., Różaniec wynagradzający)

800.    

Święta Góra

Sanktuarium Świętogórskiej Róży Duchownej

Święta Góra - Głogówko 1

63-800 Gostyń

godz. 18.30 (Różaniec, Msza św., procesja)

801.    

Święta Woda

Sanktuarium MB Bolesnej

ul. ks. Rabczyńskiego 2

16-010 Wasilków

godz. 19.00

(od maja do września)

802.    

Świętochłowice

Parafia Najświętszego Serca Pana Jezusa

ul. Chorzowska 4

41-605 Świętochłowice

godz. 7.00

803.    

Świnoujście

Parafia bł. Michała Kozala BM

ul. Gdańska 20

72-600 Świnoujście

godz. 7.00

804.    

Świnoujście

Parafia NMP Gwiazdy Morza

ul. Piastowska11

72-611 Świnoujście

godz. 15.00

805.    

Targoszyce

Parafia św. Mikołaja

ul. Kościelna 15

42-460 Mierzęcice

godz. 16.30 – okres zimowy

godz. 17.30 – okres letni

806.    

Tarnobrzeg

Parafia MB  Nieustającej Pomocy

ul. Konstytucji 3 Maja 11

39-400 Tarnobrzeg

godz. 18.00 (Msza św., nabożeństwo)

807.    

Tarnobrzeg

Parafia Chrystusa Króla

ul. Niepodległości 9

39-400 Tarnobrzeg

godz. 18.00 (Msza św., nabożeństwo)

808.    

Tarnobrzeg

Parafia Wniebowzięcia NMP

oo. Dominikanie

ul. Kościuszki 2

39-400 Tarnobrzeg

godz. 11.00 - nabożeństwo

godz. 12.00 - Msza św.

809.    

Tarnowskie Góry

Parafia Najświętszego Serca Pana Jezusa i MB  Fatimskiej, ul. Kościelna 36

42-609 Tarnowskie Góry

godz. 6.30 (Różaniec, Msza św., medytacja)

810.    

Tarnowskie Góry

Parafia MB Królowej Pokoju

ul. Powstańców śląskich 2

42-600 Tarnowskie Góry

godz. 9.00 (medytacja i Różaniec)

811.    

Tarnów

Parafia NMP Królowej Polski

ul. Zbylitowska 5

33-100 Tarnów-Mościce

godz. 19.00 (Różaniec, Msza św., Apel Jasnogórski)

812.    

Tarnów

Parafia Najświętszego Serca Jezusowego

ul. Lwowska 102

33-110 Tarnów

 

813.    

Tarnów

Parafia św. Józefa i MB  Fatimskiej

Al. Matki Bożej Fatimskiej 39

33-100 Tarnów

 

814.    

Tarnów

Parafia Narodzenia NMP

ul. Kapitulna 2

33-100 Tarnów

 

815.    

Tarnów

Wyższe Seminarium Duchowne

ul. Piłsudskiego 6

33-100 Tarnów

 

816.    

Tarnówka

Drewniany kościół

ul. Zwycięstwa 30

77-416 Tarnówka

od. godz. 13.00

817.    

Tczew

Parafia św. Józefa

ul. Gdańska 6

83-110 Tczew

godz. 19.30 – 24.00

818.    

Tczew

Parafia NMP Matki Kościoła

ul. Rokicka 1

83-110 Tczew

godz. 8.00

819.    

Tokarnia

Parafia M.B. Śnieżnej

Tokarnia 371

32-436 Tokarnia

godz. 6.30 (Msza św., nabożeństwo, Różaniec)

820.    

Toruń

Parafia św. Antoniego

ul. św. Antoniego 4

87-100 Toruń

godz. 8.00 - Różaniec

godz. 8.30 - Msza św.

godz. 9.15 - medytacja

821.    

Toruń

Parafia MB  Królowej Polski

ul. Rydygiera 21

87-100 Toruń-Rubinkowo

godz. 7.30 i 18.00

822.    

Toruń

Parafii NMP Częstochowskiej

OO. Paulini

ul. Konstytucji 3 Maja 3C

87-100 Toruń

godz. 9.00

823.    

Toruń

Parafia Chrystusa Króla

ul. Bażyńskich 19

87-100 Toruń

godz. 7.00 (Msza św., nabożeństwo)

824.    

Toruń

Parafia MB  Zwycięskiej i św. Jerzego

ul. Podgórna 74 A

87-100 Toruń

godz. 7.15 (Różaniec, rozważania, Msza św.)

825.    

Toruń

Parafia św. Ap. Piotra i Pawła

Klasztor Franciszkanów

ul. Poznańska 49

87-100 Toruń

godz. 18.30

826.    

Toruń

Parafia św. Maksymiliana M. Kolbe

ul. kard. S. Wyszyńskiego 7/ 9

87-100 Toruń

godz. 9.20

827.    

Toruń

Parafia Wniebowzięcia NMP

ul. Panny Marii 2

87-100 Toruń

godz. 7.45 Godzinki i Różaniec św. z rozważaniami

828.    

Toruń

Parafia św. M. Archanioła

i bł. ks. B. Markiewicza

ul. Rybaki 59

87-100 Toruń

godz. 8.00

829.    

Trybsz

Parafia św. Elżbiety Węgierskiej

Trybsz, ul. św. Elżbiety 149

34-442 Łapsze Niżne

godz. 17.15 – nabożeństwo

godz. 18.00 – Msza św.

830.    

Trzcinna

Parafia św. Józefa Oblubieńca

ul. Trzcinna 85

74-304 Nowogródek Pomorski

godz. 18.00

831.    

Trzcinica

Parafia św. Stanisława Bpa

ul. Jana Pawła II  14

63-620 Trzcinica

godz. 9.00 (Msza św., nabożeństwo)

832.    

Trzebnica

Parafia św. Jadwigi Śląskiej i św. Bartłomieja Ap.

ul. Jana Pawła II  3

55-100 Trzebnica

17.30 - nabożeństwo

18.30 - Msza św.

833.    

Trześń

Parafia św. Wojciecha BM

Trześń 276

39-331 Chorzelów

 

834.    

Trzęsiny

Parafia św. Jana Chrzciciela

Trzęsiny 30

22-463 Radecznica

 

835.    

Tuchola

Kościół Bożego Ciała

ul. Świecka 24

89-500 Tuchola

8.00 Godzinki

8.30 Msza św. z kazaniem

9.15 Różaniec z rozważaniem

836.    

Tuczno

Parafia Wniebowzięcia NMP

ul. Moniuszki 1

78-640 Tuczno

 

837.    

Tulce

Parafia Narodzenia NMP

ul. Pocztowa 1

63-004 Tulce

godz. 8.00 (Msza św., nabożeństwo)

838.    

Turek

Parafia MB  Fatimskiej

Turek - Obrzębin 110

62-700 Turek

godz. 16.00 (Nabożeństwo, Różaniec, Msza św.)

839.    

Turza Wielka

Parafia MB  Różańcowej

Turza Wielka

13-214 Uzdowo

godz. 18.00 (Msza św., nabożeństwo)

840.    

Tuszyn

Parafia św. Witalisa

ul. Łowicka 1

95-080 Tuszyn

godz. 7.30 (lipiec, sierpień – godz. 7.00) - msza św. Różaniec, medytacja

841.    

Tychy

Parafia Miłosierdzia Bożego

ul. Andersa 25

43-100 Tychy

godz. 8.00 - Msza, rozważanie, Różaniec

842.    

Tychy

Parafia św. Jadwigi Śląskiej

ul. Żwakowska 65

43-100 Tychy

godz. 7.00

843.    

Tychy

Parafia św. Benedykta Opata

ul. Nałkowskiej 19

43-100 Tychy

godz. 06.15 (Różaniec, Msza św. nabożeństwo)

844.    

Tychy

Kościół św. Jana Chrzciciela

ul. Kopernika 5

43-100 Tychy

godz. 7.00

845.    

Tychy

Parafia Ducha Świętego

ul. Myśliwska 43

43-100 Tychy - Zwaków

godz. 7.00 (Msza św., nabożeństwo)

846.    

Tychy

Parafia św. Krzysztofa

ul. Wyszyńskiego 1

43-100 Tychy

godz. 7.00 (Różaniec, medytacja, Msza św.)

847.    

Tykocin

Parafia Św. Trójcy

Klasztor-kaplica

ul. 11 Listopada 2

16-060 Tykocin

 

848.    

Ujsoły

Parafia Św. Józefa Robotnika

ul. ks. Prał. Piotrowskiego 10

34-371 Ujsoły

godz. 18.00

849.    

Ustroń

Kościół Chrystusa Króla

ul. Sanatoryjna 8

43-450 Ustroń –-Zawodzie

godz. 15.30

850.    

Ustroń

Kościół MB  Królowej Polski

ul. Dominikańska 4

43-450 Ustroń - Hermanice

godz. 17.00

851.    

Ustroń

Parafia św. Klemensa

ul. Daszyńskiego 15

43-450 Ustroń

godz. 7.00 (Msza św., Różaniec, medytacja)

852.    

Wacławice

Parafia NMP Królowej Polski

Wacławice 39

37-716 Orły

czas letni o godz. 18.00

czas zimowy o godz. 17.30

853.    

Wadowice

Bazylika Mniejsza Ofiarowania NMP

Plac Jana Pawła II 1

34-100 Wadowice

godz. 8.00

854.    

Wadowice

Klasztor Karmelitów Bosych

ul. Karmelicka 22 A

34-100 Wadowice

godz. 17.00

855.    

Wałbrzych

Parafia św. Jerzego i MB  Różańcowej

ul. Gen. Wł. Andersa 120

58-304 Wałbrzych

godz. 8.00

856.    

Wałbrzych

Parafia Niepokalanego Poczęcia NMP

ul. Prymasa Wyszyńskiego 18

58-309 Wałbrzych

godz. 16.00 – czas zimowy

godz. 17.00 – czas letni

857.    

Wałbrzych

Parafia św. Piotra i Pawła

Al. Podwale 2A

58-316 Wałbrzych-Podzamcze

godz. 17.00

858.    

Wałbrzych

Parafia Zmartwychwstania Pańskiego

ul. G. Marconiego 2

58-302 Wałbrzych

godz. 9.00

859.    

Wałbrzych

Parafia Aniołów Stróżów i MB Bolesnej

ul. Garbarska 4

58-300 Wałbrzych

godz. 8.30

860.    

Wałbrzych

Parafia Podwyższenia Krzyża Świętego

ul. Jana Pawła II 1

58-316 Wałbrzych

godz. 30

861.    

Wałbrzych

Parafia św. Anny

ul. Wieniawskiego 6

58-306 Wałbrzych

godz. 17.30

862.    

Wałbrzych

Parafia św. Józefa Robotnika

ul. Odlewnicza 1

58-309 Wałbrzych

godz. 17.00

863.    

Wałbrzych

Parafia św. Franciszka z Asyżu

ul. Poznańska 7

58-303 Wałbrzych

godz. 17.00

864.    

Wałbrzych

Parafia św. Maksymiliana Kolbe

ul. B Krzywoustego 53 A

58-300 Wałbrzych

godz. 17.15

865.    

Wałbrzych

Parafia MB Częstochowskiej

ul. K K. Baczyńskiego 13

58-304 Wałbrzych

godz. 8.15

866.    

Wałbrzych

Parafia Świętej Rodziny

ul. Gen.Józefa Bema 54

58-304 Wałbrzych

godz. 9.00

867.    

Wałbrzych

Parafia MB Nieustającej Pomocy

ul. Adama Asnyka 12 A

58-301 Wałbrzych

godz. 9.00

868.    

Wałbrzych

Parafia Najświętszego Serca Pana Jezusa

ul. Władysława Orkana 63

58-307 Wałbrzych

godz. 8.30

869.    

Wałków

Parafia Narodzenia NMP

Wałków 18

63-720 Koźmin Wlkp.

godz. 18.00

870.    

Warka

Parafia św. Mikołaja

ul. Farna 10

05-660 Warka

godz. 8.30

871.    

Warnice

Parafia Matki Kościoła

Warnice 58

74-201 Warnice k/ Pyrzyc

godz. 9.40 Różaniec, spowiedź

godz. 10.00 Msza św., nabożeństwo

872.    

Warszawa

Parafia MB  Różańcowej

ul. P. Wybickiego 8

03-371Warszawa

godz. 8.00

873.    

Warszawa

Kościół św. Józefa na UKSW

ul. Wóycickiego 1/3

01-938 Warszawa - Młociny

godz. 15.00 - adoracja Najśw. Sakramentu

godz. 15.30 - Różaniec

godz. 16.00 - Msza św.

po Mszy 15-mintowa medytacja

874.    

Warszawa

Parafia Świętej Trójcy

ul. Solec 61

00-424 Warszawa

godz. 8.00

875.    

Warszawa

Parafia św. Maksymiliana

ul. P. Gintrowskiego 35

05-077 Warszawa

godz. 9.00

876.    

Warszawa

Parafia M.B Królowej Aniołów

ul. Ks. Br. Markiewicza1

01-493 Warszawa

godz. 19.00 – nabożeństwo wynagradzające

godz. 20.00 – Msza św.

877.    

Warszawa

Parafia Miłosierdzia Bożego i św. s. Faustyny

ul. Żytnia 1

01-014 Warszawa

 

878.    

Warszawa

Parafia Miłosierdzia Bożego

ul. Ateńska12

03-978 Warszawa

godz. 15.00 (Msza św., nabożeństwo)

879.    

Warszawa

Parafia Dobrego Pasterza

ul. Szczecińskiego 5

01 - 113 Warszawa

godz. 9.00 (Msza św., Różaniec, medytacja)

880.    

Warszawa

Kościół Najświętszego Zbawiciela

ul. Marszałkowska 37

05-077 Warszawa

godz. 9.00 (Msza św. nabożeństwo)

881.    

Warszawa

Sanktuarium MB  Fatimskiej

Warszawa -Ursus

ul. Zagłoby 37

02-495 Warszawa

godz. 18.00

882.    

Warszawa

Parafia św. Józefa Oblubieńca NMP

ul. Gen. K. Sosnkowskiego 34
02-495 Warszawa

godz. 8.00

883.    

Warszawa

Parafia św. Jana Kantego

ul. Krasińskiego 31A

01-784 Warszawa

godz. 8.00 (Msza św., Różaniec, medytacja)

884.    

Warszawa

Parafia św. Michała Archanioła

ul. Głębocka 119

03-287 Warszawa

godz. 8.00 (Msza św., nabożeństwo)

885.    

Warszawa

Parafia Opatrzności Bożej

ul. Dickensa 5

02-107 Warszawa

godz. 8.00 (Msza św., nabożeństwo wynagradzające)

886.    

Warszawa

Parafia Wojskowa

św. o. Rafała Kalinowskiego

ul. Czerwonych Beretów 3

00-910 Warszawa- ReMB ertów

godz. 18.00 (Msza św., nabożeństwo)

887.    

Warszawa

Parafia M.B. Zwycięskiej

ul. Grzybowa 1

04-498 Warszawa-ReMB ertów

godz. 7.15

888.    

Warszawa

Kościół Ducha Świętego

Ojcowie Paulini

ul. Długa 3

02-263 Warszawa

godz. 9:00 i 17:00 (Msza święta z nabożeństwem wynagradzającym)

889.    

Warszawa

Sanktuarium NMP Ostrobramskiej Matki Miłosierdzia

Parafia Narodzenia Pańskiego

ul. Ostrobramska 72

4-175 Warszawa

godz. 7.30

890.    

Warszawa

Parafia Chrystusa Króla

ul. Tykocińska27-35

3-546 Warszawa - Targówek

godz. 9.00

891.    

Warszawa

Parafia św. W. Pallottiego

Księża Pallotyni

ul. Skaryszewska 12

03-802 Warszawa

- godz.10.00 (Msza św., nabożeństwo wynagradzające)

- godz. 18:00 (Msza św., nabożeństwo wynagradzające, dodatkowo udział rodziców dzieci uzależnionych)

892.    

Warszawa

Parafia MB  Królowej Polski

ul. Gdańska 6A

01-691 Warszawa-Marymont

godz. 8.00

893.    

Warszawa

Parafia Zwiastowania Pańskiego

ul. Gorlicka 5/ 7

02-130 Warszawa

godz. 8.00 (Msza św.,

nabożeństwo)

894.    

Warszawa

Bazylika Świętego Krzyża

ul. Krak. Przedmieście 3

00-047 Warszawa

godz. 11. 00 (Msza św., nabożeństwo)

895.    

Warszawa

Parafia Najczystszego Serca Maryi (Pl. SzeMB eka)

ul. Chłopickiego 2

04-314 Warszawa

godz. 8.00 - Msza św., Różaniec, nabożeństwo

896.    

Warszawa

Parafia Wniebowstąpienia Pańskiego

Al. KEN 101

02-722 Warszawa - Ursynów

godz. 8.00 (Msza św., nabożeństwo)

897.    

Warszawa

Parafia Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa

ul. Wojciechowskiego 32

02-495 Warszawaa-Ursus

godz. 8.00 (Msza św., nabożeństwo)

898.    

Warszawa

Parafia św. Marii Magdaleny

ul. Echa Leśne 2

03-257 Warszawa – Bródno

godz. 8.30 (Msz św., nabożeństwo)

899.    

Warszawa

Parafia NMP Matki Kościoła

ul. Domaniewska 20

02-672 Warszawa

godz. 9.00 (Msza św., nabożeństwo)

900.    

Warszawa

Parafia Najśw. Serca Jezusowego

ul. Kawęczyńska 63

03-775 Warszawa

godz. 8.00

901.    

Warszawa

Kaplica Rzym-kat. św. Łukasza

Instytut Hematologii i Transfuzjologii

ul. I. Gandhi 14

02-776 Warszawa

godz. 18.00 (Msza św., Różaniec, medytacja)

902.    

Warszawa

Parafia św. Łukasza Ewangelisty

ul. Sprawna 9

03-147 Warszawa

godz. 8.00

903.    

Warszawa

Parafia św. Tereski od Dzieciątka Jezus

ul. Tamka 4 A

00-349 Warszawa

godz. 8.00 (Msza św., nabożeństwo wynagradzające)

904.    

Warszawa

Parafia św. Stanisława Kostki

ul. Hozjusza 2

01-565 Warszawa

godz. 9.00 (Msza św., nabożeństwo wynagradzające)

905.    

Wasilków

Parafia Przemienienia Pańskiego

ul. Kościelna 57

16-010 Wasilków

godz. 17.45

906.    

Wasilków

Parafia MB  Miłosierdzia

ul. Kościuszki 2

6-010 Wasilków

godz. 17.45

907.    

Wawrzeńczyce

Parafia

św. Wawrzyńca

Wawrzeńczyce

ul. Kątecka 45

55-081 Mietków

godz. 8.30 - Różaniec

godz. 9.00 - Msza św.

908.    

Wąglikowice

Parafia Wniebowzięcia NMP

ul. Rajska 1

83-406 Wąglikowice

 

909.    

Wągrowiec

Parafia Wniebowzięcia NMP

oo. Paulini

ul. Klasztorna 21

62-100 Wągrowiec

godz. 8.15 - wystawienie Najśw. Sakramentu, okazja do spowiedzi, Różaniec, medytacja

godz. 9.00 - Msza św.

910.    

Wągrowiec

Parafia bł. Michała Kozala

ul. Rzeczna 4

62-100 Wągrowiec

godz. 8.00

911.    

Wejherowo

Parafia NMP Królowej Polski

ul. Rybacka 22

84-200 Wejherowo

godz. 7.30

912.    

Wejherowo

Kościół NMP Królowej Polski

ul. Rybacka 22

84-200 Wejherowo

godz. 7.30 (Msza św., nabożeństwo wynagradzające)

913.    

Wejherowo

Parafia św. Anny

Klasztor oo. Franciszkanów

ul. Matejki 6 A

84-200 Wejherowo

godz. 8.00

914.    

Wejherowo

Parafia Chrystusa Króla

i bł. Alicji Kotowskiej

ul. Narutowicza 2

84-200 Wejherowo

godz. 7.00

915.    

Węgielsztyn

Kościół św. Józefa

Węgielsztyn 38

11-600 Węgorzewo

godz. 18.00

916.    

Węgorzewo

Parafia MB Fatimskiej

ul. Kopernika 25

11-600 Węgorzewo

 

917.    

Węgrów

Sanktuarium MB  Fatimskiej

Bazylika Mniejsza

Strażacka 2

07-100 Węgrów

godz. 7.30

918.    

Węgrów

Parafia św. o. Pio

ul. bł. Jerzego Popiełuszki 2

07-100 Węgrów

godz. 18.00

919.    

Widełka

Kościół NMP Królowej Polski

Widełka 175

36-145 Widełka

godz. 7.00 i 16.00

920.    

Wieleń Zaobrzański

Sanktuarium Maryjne w Wieleniu

Parafia św. Wojciecha

64-234 Kaszczor

godz. 10.00 – Różaniec

godz. 10.30 – Msza św.

921.    

Wieliczka

Parafia św. Pawła Apostoła

ul Jaśminowa 2

32-020 Wieliczka-Krzyszkowice

godz. 7.30  Różaniec

godz. 8.00 Msza św., adoracja

922.    

Wieliczka

Parafia św. Sebastiana

ul. św. Sebastiana 23

32-020 Wieliczka

godz. 8.00 - Msza Święta, Różaniec, litania, medytacja, ok. godz. 9.30 - zakończenie

923.    

Wieliczka

Klasztor i Parafia św. Franciszka z Asyżu

Klasztor Ojców Franciszkanów

ul. Br. Alojzego Kosiby 31

32-020 Wieliczka

godz. 10.00 - 3 części różańca godz. 12.00 - Msza św.

924.    

Wieprz k/ Żywca

Parafia Niepokalanego Serca NMP

ul. Kościelna 680

34-382 Wieprz

godz. 17.00

925.    

Wieruszów

Parafia Nawiedzenia NMP

ul. Kuźnicka 11

98-400 Wieruszów

godz. 8.00 (Msza św., nabożeństwo)

926.    

Wierzbno

Kościół św. Mikołaja

Parafia Świętej Trójcy - Goraj

66-343 Wierzbno

godz. 9.00

927.    

Wierzchosławice

Parafia MB  Pocieszenia

Wierzchosławice 83A

33-122 Wierzchosławice

godz. 16.00 – czas zimowy

godz. 17.00 – czas letni

928.    

Wilamowa

Kościół Matki Bożej Szkaplerznej

48-370 Wilamowa

godz. 16.00 – czas zimowy

godz. 17.00 – czas letni

929.    

Wilamowice

Parafia Trójcy Przenajświętszej

ul. Paderewskiego 9

43-330 Wilamowice

godz. 7.00 (medytacja, Różaniec, Msza św.)

930.    

Wilków n/Wisłą

Parafia św. Floriana i św. Urszuli

Wilków 16

24-313 Wilków

godz. 17.00

931.    

Wisznice

Parafia Przemienienia Pańskiego

ul. Kościelna 2

21-580 Wisznice

 

932.    

Witkowo

Parafia św. Mikołaja

ul. Stary Rynek

62-230 Witkowo

godz. 7.00 (Msza św., nabożeństwo)

933.    

Witkowo

Kaplica Sióstr Służebniczek

ul. Czerniejewska 2

62-230 Witkowo

Godz. 8.30.

We Mszy św. uczestniczymy w kościele parafialnym

934.    

Władysławowo

Parafia Przemienienia Pańskiego

Władysławowo 43

89-210 Łabiszyn

godz. 8.00 (nabożeństwo, Msza św.)

935.    

Włocławek

Kościół św. Stanisława Bpa i M.

ul. Żeromskiego 19/21

87-800 Włocławek

godz. 7.00

936.    

Włocławek

Parafia MB  Fatimskiej

ul. Płocka 167 A

87-800 Włocławek

godz. 16.00-17.30

937.    

Włocławek

Parafia NMP Królowej Polski

ul. Krokusowa 2

87-800 Włocławek

godz. 17.00

938.    

Włodawa

Parafia św. Ludwika

klasztor Ojców Paulinów

ul. Klasztorna 7

22-200 Włodawa

godz. 9.00  (Msza, medytacja i Różaniec)

939.    

Włodawa

Parafia Najśw. Serca Jezusowego

ul. Chełmska 20

22-200 Włodawa

godz. 6.30 ( Godzinki, Msza św., Różaniec, medytacja)

940.    

Włodowice

Parafia św. Piotra Kanizjusza

Włodowice 28

57-400 Nowa Ruda

godz. 18.00 (nabożeństwo, Msza św.)

941.    

Włoszakowice

Parafia Trójcy Świętej

ul. Spokojna 5

64-140 Włoszakowice

godz. 9.00

942.    

Wodzisław Śląski

Parafia Ducha Świętego

ul. Kopernika 75

44-300 Wodzisław Śląski

godz. 8.30

943.    

Wojnicz

Parafia św. Wawrzyńca

Pola Archidiakonów Wojnickich 2

32-830 Wojnicz

godz. 7.00

944.    

Wola Batorska

Parafia MB  Nieustającej Pomocy

Wola Batorska

32-007 Zabierzów Bocheński

godz. 7.00

945.    

Wola Gułowska

Parafia Nawiedzenia NMP

Wola Gułowska 56

21-412 Adamów

godz. 11.00

946.    

Wola Zarczycka

Parafia Przemienienia Pańskiego

Wola Zarczycka 129

37-311- Wola Zarczycka

godz. 18.00

947.    

Wolbrom

Parafia Podwyższenia Krzyża Świętego

ul. Kamiennogórska 11

32-340 Wolbrom

godz. 6.15 - medytacja, Różaniec

godz. 7.00 - Msza św.

948.    

Wolsztyn

Parafia NMP. Niepokalanie Poczętej

ul. Roberta Kocha 38

64-200 Wolsztyn

godz. 7.00 – Msza św., Różaniec

949.    

Wolsztyn

Parafia św. Józefa Opiekuna Kościoła

ul. Komorowska 3

64-200 Wolsztyn

godz. 7.30 – Różaniec

godz. 8.00 Msza św.

950.    

Wołczyn

Parafia NMP Niepokalanie Poczętej

ul. Kościelna 2

46-250 Wołczyn

godz. 7.30 (Msza św., nabożeństwo)

951.    

Wołomin

Parafia MB  Częstochowskiej

ul. Kościelna 54

05-200 Wołomin

godz. 7.00

od stycznia do maja

952.    

Wójtowo

Parafia NMP Królowej Męczenników

ul. Kwiatowa 19

11-010 Wójtowo

godz. 18.00

953.    

Wrocław

Parafia NMP Matki Miłosierdzia

Al. A. Brücknera 20/22

51-411 Wrocław

godz. 8.30 – Różaniec, Msza św., medytacja

954.    

Wrocław

Sanktuarium Jasnogórskiej Matki Kościoła

OO. Paulini

ul. Św. Antoniego 30

50-073 Wrocław

godz. 10.30

955.    

Wrocław

Parafia św. Antoniego

Al. Jana Kasprowicza 26

51-131 Wrocław

godz. 8.15 – Różaniec z wystawieniem Najśw. Sakramentu

godz. 9.00 - Msza św.

956.    

Wrocław

Kościół św. Michała Archanioła

ul. Bolesława Prusa 78

50-318 Wrocław

godz. 8.00

957.    

Wrocław

Kościół MB  Pocieszenia

ul. Wittiga 10

51-628 Wrocław

godz. 8.00 (Msza św., Różaniec)

958.    

Wrocław

Kościół św. Jadwigi Śląskiej

ul. Pilczycka 25

54-150 Wrocław - Kozanów

godz. 6.30 (Różaniec, Msza św., adoracja i medytacja)

959.    

Wrocław

Parafia św. Augustyna

ul. Sudecka 90

53-129 Wrocław

godz. 8.15

960.    

Wrocław

Kościół św. Anny

ul. Brodzka 163

Pracze Odrzańskie

54-067 Wrocław

godz. 17.15

961.    

Wrocław

Parafia św. M. M. Kolbego

ul. Horbaczewskiego 20

54-130 Wrocław

godz. 18.45

962.    

Wrocław

Kościół NMP Nieustającej Pomocy

ul. Szkocka 35

54-001 Wrocław - Muchobór Mały

godz.7.00 (Msza św., medytacja, Różaniec)

963.    

Wrocław

Parafia Św. Ignacego Loyoli

ul. W. Stysia 16

53-110 Wrocław

godz. 8.00 (Msza św., nabożeństwo, medytacja)

964.    

Występ

Parafia św. Brata Alberta Chmielowskiego

Występ, ul. Krokusowa 11

89-100 Nakło n/Notecią

godz. 10.00 (Msza św., nabożeństwo)

965.    

Zabrzeg

Parafia św. Józefa

ul. Ks. Karola Janoszka 16

43-516 Zabrzeg

godz. 6.30 (Różaniec, Msza św. i medytacja)

966.    

Zaczernie

Parafia Narodzenia Najświętszej Maryi Panny

36-062 Zaczernie

godz. 16.30 – czas zimowy

godz. 17.30 – czas letni

967.    

Zagórów

Parafia św. Ap. Piotra i Pawła

ul. Kościelna

62-410 Zagórów

godz. 7.00

968.    

Zakopane

Sanktuarium Narodowe MB  Fatimskiej

os. Krzeptówki 14

34-500 Zakopane - Krzeptówki

godz. 18.30 (Różaniec, medytacja, Msza św.)

969.    

Zakopane

Sanktuarium MB  Obj. Cudowny Medalik

os. Piszczory 13

34-502 Zakopane - Olcza

godz. 18.00

970.    

Zalesie Dolne

Parafia NMP Wspomożenia Wiernych

ul. Modrzewiowa 2

05-501 Piaseczno

godz. 8.00

971.    

Załubice Nowe

Parafia św. Stanisława Bpa i M.

Załubice Nowe 21

05-255 Stare Załubice

godz. 17.00 – okres zimowy

godz. 18.00 – okres letni

972.    

Zamość

Parafia Miłosierdzia Bożego

ul. Hrubieszowska 32

22-400 Zamość

godz. 17.00 (Różaniec, Msza św., nabożeństwo)

973.    

Zamość

Kościół św. Brata Alberta

ul. Dębowskiego 24

22-400 Zamość

godz. 18.00 (Msza św., nabożeństwo)

974.    

Zamość

Parafia Św. Michała Arch.

ul. Reymonta 11

22-400 Zamość

godz. 17.00 (Różaniec, Msza św., medytacja, czuwanie do 21.00)

975.    

Zamość

Parafia wojskowa Św. Jana Bożego

Al. Wojska Polskiego

22-400 Zamość

godz. 16.30

976.    

Zamość

Parafia Świętego Krzyża

ul. Partyzantów 98

22-400 Zamość

Godz. 18.00 (Msza św., Różaniec, medytacja)

977.    

Zarzecze

Parafia Wszystkich Świętych

ul. kard. S. Wyszyńskiego

17

34-300 Zarzecze

godz. 6.25

978.    

Zawada

Parafia św. Marcina Biskupa

Zawada 47

33 - 112 Tarnowiec

 

979.    

Zawada

Parafia Narodzenia NMP

ul. Korzuchowska1

66-001 Zawada

godz. 17.30

980.    

Zawada

Parafia Matki Bożej Bolesnej

Zawada, ul. Nawojowska

33-300 Nowy Sącz

godz. 6.30

981.    

Zawichost

Parafia Wniebowzięcia NMP

ul. 11 Listopada 15

27-630 Zawichost

godz. 17.00 - czas zimowy

godz. 18.00 - czas letni (Msza św., nabożeństwo)

982.    

Zawiercie

Parafia NMP Królowej Polski

ul. Paderewskiego 28

42-400 Zawiercie

godz. 6.20 – Różaniec, medytacja, Msza św.

983.    

Zawoja

Parafia św. Klemensa

Zawoja 123

34-222 Zawoja - Centrum

godz. 17.00 (Msza św., Różaniec) - czas zimowy

godz. 18.00 – czas letni

984.    

Ząbki

Parafia Miłosierdzia Bożego

ul. 11 listopada4

05-091 Ząbki

godz. 8.00

985.    

Ząbkowice Śląskie

Parafia Najświętszego Serca Pana Jezusa

ul. Piastowska 7

57 - 200 Ząbkowice Śląskie

godz. 17.00 – Różaniec, medytacja

godz. 18.00 – Msza św.

986.    

Ząbkowice Śląskie

Parafia św. Jadwigi

ul. Chrobrego 7

57 - 200 Ząbkowice Śląskie

godz. 7.15

987.    

Zblewo

Parafia Św. Michała Archanioła

ul. Kościelna 2A

83-210 Zblewo

godz. 6.30

988.    

Zdziłowice

Kościół Wniebowzięcia NMP

Zdziłowice IV 94

23-302 Godziszów

godz. 7.00

989.    

Zduńska Wola

Parafia św. Antoniego

Kaplica Trójcy Świętej

w Domu Księży Orionistów

ul. Łaska 88

98-220 Zduńska Wola

godz. 9.30

990.    

ZeMB rów

Parafia Najświętszego Zbawiciela

ZeMB rów 16

08-331 Sabnie

godz. 17.30 - ok. letni

godz. 16.30 - ok. zimowy

Różaniec, Mszą św. z medytacją)

991.    

Zębowice

Parafia Wniebowzięcia NMP

ul. Oleska 15

46-048 Zębowice

godz. 8.00

992.    

Zielona Góra

Parafia św. Franciszka z Asyżu

ul. Kilińskiego 5

65-508 Zielona Góra

godz. 17.00 – Różaniec

godz. 18.00 – Msza św.

993.    

Zielona Góra

Parafia Najświętszego Zbawiciela

ul. Niepodległości 28

65-980 Zielona Góra

godz. 7.45

994.    

Zielona Góra

Parafia Podwyższenia Krzyża Św.

ul. Aliny 17

65-329 Zielona Góra

godz. 7.00

995.    

Zielona Góra

Parafia św. Józefa

ul. Prosta 47

65-783 Zielona Góra

godz. 19.00 – nabożeństwo wynagradzające

godz. 21.00 Apel Jasnogórski

996.    

Zielonka

Parafia Matki Bożej Częstochowskiej

ul. Jagiellońska 10

05-220 Zielonka

 

997.    

Złojec

Parafia Chrystusa Króla

Złojec 7

22-413 Nielisz

godz. 8.00 lub 16.00

998.    

Złotoryja

Parafia Narodzenia NMP

ul. Chopina 1A

59-500 Złotoryja

godz. 6.30

999.    

Złotów

Parafia Wniebowzięcia NMP

ul. Panny Marii 11

77-400 Złotów

godz. 9.00 - Msza święta, nabożeństwo.

1000.                        

Żagań

Parafia Wniebowzięcia NMP

Pl. Klasztorny 2

68-100 Żagań

godz. 18.00 (Msza św., Różaniec, medytacja)

1001.                        

Żelechów

Parafia Zwiastowania NMP

ul. Długa 126

08-430 Żelechów

godz. 7.30 – Msza św., nab. wynagradzające

1002.                        

Żelichów

Parafia św. Zygmunta

Żelichów 2

33-260 Wola Żelichowska

 

1003.                        

Żnin

Parafia NMP Królowej Polski

ul. Lewandowskiego 15

88-402 Żnin

godz. 7.30 (Różaniec, medytacja, Msza św.)

1004.                        

Żory

Kościół św. Filipa i Jakuba

ul. Garncarska 16

44-240 Żory

godz. 7.00 - Msza św.

godz. 15.00 – Różaniec, medytacja

1005.                        

Żory

Kościół św. Brata Alberta

ul. Jodłowa 12

44-240 Żory

godz. 7.00 (Różaniec, Msza św., medytacja)

1006.                        

Żurowa

Parafia św. Małgorzaty PM

Żurowa 2

38-247 Ołpiny

 

1007.                        

Żywiec

Parafia Narodzenia N. M. P.

ul. Zamkowa 6

34-300 Żywiec

 

1008.                        

Żywiec Oczków

Kościół św. Maksymiliana

ul. Krakowska 104

34-300 Żywiec

godz. 7.30 (17.00 – zima)

godz. 7.30 (18.00 – lato)

  

  

ŚWIAT - zobacz

 

 

 

  

 

 

 

  EN   FR   DE   PT   BY   RU  UA  NO

 

  

 

  

  

  

 

  

 

 

 

Apostolat Sekretariatu Fat.

  

 

 

 

Fatima-Portugalia

 

 

 

 

 

 

Multimedia

 

 

 

 

 

 

 

Informacje

 

 

 

 

Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony! czytaj więcej