Nabożeństwo wynagradzające Niepokalanemu Sercu Maryi w Pierwsze Soboty Miesiąca. GDZIE I KIEDY?

Sekretariat Fatimski opracowuje internetową „bazę danych” z informacją: gdzie i kiedy odprawiane jest nabożeństwo wynagradzające w Pierwsze Soboty Miesiąca. Wiele osób pragnie uczestniczyć w tym nabożeństwie, o czym świadczą pytania kierowane do Sekretariatu Fatimskiego. Zwracamy się zatem z gorącą prośbą do Wszystkich: prześlijcie informację, która pomoże innym!


Informację można przesłać do Sekretariatu Fatimskiego:
    - telefonicznie: 18/ 20 66 420
    - mailowo: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
    - listownie: Sekretariat Fatimski, os. Krzeptówki 14,  34-500 Zakopane


Podając następujące informacje:
    1. miejsce ( kościół, parafia),
    2. adres (miejscowość, ulica),
    3. godzina, ewentualnie układ nabożeństwa.

 

 Pierwsze Soboty w POLSCE i na ŚWIECIE


Miejscowości od "O do Z" - zobacz

 

1.         

Andrespol

Parafia NMP Nieustającej Pomocy

ul. Krzywa 12

95-020 Andrespol

godz. 16.00

2.         

Augustów

Parafia MB Częstochowskiej

Al. kard. St. Wyszyńskiego 2A

16-300 Augustów

godz. 18.00

3.         

Bagno

Parafia Wniebowzięcia NMP

ul. Ziołowa 36

55-120 Bagno

godz. 8.00 (Msza św., Różaniec i medytacja)

4.         

Baranów Sandomierski

Kościół Ścięcia św. Jana Chrzciciela

ul. Kościuszki 3

39-450 Baranów Sandomierski

godz. 17.00 - czas letni

godz. 16.00 - czas zimowy

5.         

Barcin

Parafia św. Maksymiliana M. Kolbego

ul. Mogileńska 7

88-190 Barcin

godz. 7.30

6.         

Barczewo

Parafia św. Andrzeja Apostoła

Pl. Batorego 1 A

11-010 Barczewo

godz. 16.00

7.         

Barlinek

Parafia. Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny

ul. Kościelna 3

74-320 Barlinek

godz. 7.00 (Msza św., Różaniec i medytacja)

godz. 17.15 (Msza św., Różaniec i medytacja)

8.         

Barlinek

Parafia św. Wojciecha

ul. Moniuszki 3

74-320 Barlinek

godz. 18:00 (Msza św., Różaniec)

9.         

Bartoszyce

Sanktuarium św. Brunona

ul. Kętrzyńska 46

11-200 Bartoszyce

godz. 7.45

10.       

Baszków

Kościół Wniebowzięcia NMP

Baszków 66  k/ Zdun

63-741 Baszków

godz. 9.00 (nabożeństwo, Msza św.)

godz. 17.00 (Różaniec)

11.       

Bąków

Parafia Miłosierdzia Bożego
Bąków, ul. Główna 44

43-246 Strumień

godz. 7.30 - Różaniec

godz. 8.00 - Msza św., nabożeństwo

12.       

Bełchatów

Parafia Miłosierdzia Bożego

ul. Św. Faustyny Kowalskiej 8

97-400 Bełchatów

7:20 - Różaniec

8:00 Msza św., nabożeństwo wynagradzające

13.       

Bełchatów

Parafia św. Stanisława B. i M. ul. Czyżewskiego 3

97-400 Bełchatów

godz. 18.00 (Msza św., nabożeństwo)

14.       

Bełchatów

Parafia NMP Nieustającej Pomocy

ul. ks. J. Popiełuszki 9

97-400 Bełchatów

godz. 16.15

15.       

Bełchatów

Parafia NMP Matki Kościoła

Al. kard. S. Wyszyńskiego 42

Osiedle Dolnośląskie

97-400 Bełchatów

godz. 7.00 (Msza św., nabożeństwo)

16.       

Bełżyce

Kościół Nawrócenia św. Pawła

Plac Kościelny 7

24-200 Bełżyce

godz. 18.00 – lato

godz. 17.00 – zima

17.       

Biała Podlaska

Kościół św. Antoniego

oo. Kapucyni

ul. Narutowicza 37

21-500 Biała Podlaska

godz. 9.00

18.       

Biała Podlaska

Parafia Wniebowzięcia NMP

ul. Długa 1

21-500 Biała Podlaska

godz. 6.30

19.       

Białka Tatrzańska

Parafia św. Szymona i Judy Tadeusza

Środkowa 183

34-405 Białka Tatrzańska

godz. 18.00 – czas zimowy

godz. 19.00 – czas letni

20.       

Białogard

Parafia Narodzenia Najśw. Maryi Panny

ul. NMP 17

78-200 Białogard

godz. 9.00

21.       

Białystok

Parafia bł. Bolesławy Lament

ul. M. Dąbrowskiej 3

15-702 Białystok

 

22.       

Białystok

Parafia Św. Rafała Kalinowskiego

ul. Nowosielska 49

15-617 Białystok

godz. 17:00 (Medytacja, Różaniec, Msza Święta)

23.       

Białystok

Parafia św. Andrzeja Boboli

ul. Św. Andrzeja Boboli 49A

5-649 Białystok

godz. 18.00 (Msza św., nabożeństw wynag.)

24.       

Białystok

Parafia św. Jadwigi Królowej

ul. Słoneczna 8

15-001 Białystok

godz. 7.00 (Msza św., nabożeństwo wynag.)

25.       

Białystok

Parafia Ducha Świętego

ul. Sybiraków 2

15-204 Białystok

godz. 21.00-5.00

26.       

Białystok

Parafia św. Karola Boromeusza

ul. Puławskiego 94

15-337 Białystok

(1) godz. 6.30

 

(2) godz. 17.00

27.       

Białystok

Parafia św. Rocha

ul. ks. A. Abramowicza 1

15-871 Białystok

godz. 6.30 Msza św. (!)

godz. 21.00 (Msza św., nabożeństwo)

28.       

Białystok

Parafia św. Wojciecha

ul. Warszawska 46

15-077 Białystok

godz. 15.00-18.00 (nabożeństwo, Msza św.)

29.       

Białystok

Kościół N.M. P. z Guadalupe

ul. Wrocławska 8

15-001 Białystok

godz. 7.00

30.       

Bielawa

Parafia Miłosierdzia Bożego

ul. Wolności 130

58-260 Bielawa

godz. 7.00 (Msza św., nabożeństwo)

31.       

Bielsk Podlaski

Sanktuarium Miłosierdzia Bożego

ul. Wojska Polskiego 66

17-100 Bielsk Podlaski

godz. 15.00-17.30

32.       

Bielsko-Biała

Par. Św. Andrzeja Boboli

xx. Pallotyni

ul. św. Andrzeja Boboli 41

43-316 Bielsko-Biała

godz. 17.00 (różaniec, medytacja, Msza św.)

33.       

Bielsko-Biała

Katedra św. Mikołaja

Pl. św. Mikołaja 16

43-300 Bielsko-Biała

godz. 17.30

34.       

Bielsko-Biała

Kościół NMP Królowej Polski

ul. NMP Królowej Polski 15

43-300 Bielsko-Biała

godz. 17.30

35.       

Bielsko-Biała

Kościół NMP Królowej Świata

Mikuszowice Śląskie

ul. Startowa 16

43-382 Bielsko-Biała

godz. 7.00 (Msza św., nab. wynagradzające)

36.       

Bielsko-Biała

Parafia św. Małgorzaty

ul. Karpacka 146

43-316 Bielsko-Biała

godz. 8.00 (Msza św., nabożeństwo)

37.       

Bielsko-Biała

Parafii Miłosierdzia Bożego

ul. Bardowskiego 2

43-300 Bielsko-Biała

godz.16.00

38.       

Bielsko Biała

Kościół św. Jana Chrzciciela

Bielsko Biała – Komorowice

ul. św. Jana Chrzciciela 14

43-346 Bielsko-Biała

godz. 8.15

39.       

Bielsko Biała

Parafia św. Józefa

ul. Tuwima 62

43-300 Bielsko-Biała

godz. 7.00


40.       

Bielsko Biała

Parafia św. Maksymiliana

ul. św. Maksymiliana 1

Aleksandrowice

43-303 Bielsko Biała

godz. 8.00

(od maja do września)

41.       

Bielsko Biała

Parafia św. Stanisława M.

ul. św. Stanisława 6

Stare Bielsko

43-300 Bielsko-Biała

godz. 7.00

42.       

Bielsko Biała

Parafia św. Franciszka z Asyżu

ul. Przy Torach 1

Bielsko-Biała Wapiennica

43-382 Bielsko-Biała

godz. 6.30

43.       

Bielsko Biała

Parafia Trójcy Przenajświętszej

ul. Sobieskiego 10 A

43-300 Bielsko-Biała

 

44.       

Biłgoraj

Parafia Wniebowzięcia NMP i Trójcy Świętej

ul. 3 maja 1

23-400 Biłgoraj

godz. 18.00 (Msza św., nab. wynagradzające)

45.       

Biłgoraj

Kościół św. Jana Pawła II

ul. Poniatowskiego 42 A

23-400 Biłgoraj

godz. 17.00 - w ok. zimowym

godz. 18.00 - w ok. letnim

46.       

Bircza

Parafia św. Stanisława Kostki

ul. Jana Pawła II 12

37-740 Bircza

godz. 16-17 - w ok. zimowym

godz. 17-18 - w ok. letnim

47.       

Biskupiec

Kościół św. Jana Chrzciciela

11-300 Biskupiec

godz. 7.00

48.       

Bobin

Parafia św. Anny

w Bobinie

32-100 Proszowice

 

49.       

Bochnia

Parafia św. Mikołaja

Sanktuarium Królowej Różańca Świętego

pl. św. Kingi 9

32-700 Bochnia

godz. 9.00

50.       

Bojszowy

Kościół Narodzenia Św. Jana Chrzciciela

ul. Św. Jana Chrzciciela

42-220 Bojszowy

godz. 6.30 (Msza św., medytacja, Różaniec)

51.       

Bojszowy

Parafia N.M. P. Uzdrowienia Chorych

ul. Sierpowa 26

42-220 Bojszowy

godz. 7.00

52.       

Bolesławiec

Zespół Szkół Zakonu Pijarów

ul. Bankowa 10

59-700 Bolesławiec

godz. 17.15

(od września do kwietnia)

53.       

Boleszkowice

Parafia św. Antoniego z Padwy

ul. Warszawska 5

74-407 Boleszkowice

godz. 17.00

54.       

Boleszyn

Sanktuarium M. B. Bolesnej

Boleszyn 9

13-324 Grodziczno

godz. 21.00 (od maja do września)

55.       

Bolszewo

Parafia Wniebowzięcia NMP

OO. Pijarzy

ul. Konarskiego

84-240 Bolszewo

godz. 7.00

56.       

Borek Wlkp.

Parafia Pocieszenia NMP

ul. Zdzież 1

63-810 Borek Wlkp.

Kościół farny św. Stanisława (przy rynku)

godz. 8.20 (Różaniec, spowiedź)

godz. 9.00 (Msza św., medytacja)

57.       

Boruja Kościelna

Parafia św. Wojciecha

pl. Kościelny 2

64-300 Boruja Kościelna

godz. 7.30 (Różaniec, medytacja, Msza św.)

58.       

Bóbrka k/ Soliny

Parafia Najświętszego Serca Pana Jezusa

Bóbrka 57

38 623 Uherce Mineralne

* czas letni: godz. 17.45 – spowiedź, godz. 18.00 – Różaniec, Msza św., medytacja

* czas zimowy: godz. 15.45 – spowiedź, godz. 16.00 – Różaniec, Msza św., medytacja

59.       

Bór Zapilski - Czarna Wieś

Parafia św. Jacka

Czarna Wieś, ul. Szkolna 4

42-133 Węglowice

godz. 8.00

60.       

Braniewo

Parafia św. Wojciecha

ul. Sucharskiego 29

14-500 Braniewo

godz. 18.00

61.       

Brańsk

Parafia Wniebowzięcia NMP

ul. Kościelna 3

17-120 Brańsk

godz. 18.00

62.       

Brańszczyk

Parafia św. Jana Chrzciciela

ul. Jana Pawła II 26

07-221 Brańszczyk

godz. 19.00

63.       

Brodnica

Parafia św. Katarzyny Aleksandryjskiej

ul. Farna 1

87-300 Brodnica

godz. 18.30 (Msza św., nabożeństwo)

64.       

Brody

Kościół Wniebowzięcia NMP

(kościół Grobu)

Brody 366

34-130 Kalwaria Zebrzydowska

 

65.       

Borowiec

Parafia M.B. Królowej Rodzin

ul. Poznańska 107

2-023 Borówiec

Godz. 17.45

66.       

Brudzew

Parafia św. Mikołaja Bpa

Pl. Wolności 1

62-720 Brudzew

godz. 9.00

67.       

Brudzowice

Parafia Najświętszej Maryi Panny

ul. Przykościelna 44

42-470 Brudzowice

godz. 17.00

68.       

Brzeg

Parafia św. Mikołaja

ul. Jana Pawła II 9

49-300 Brzeg

godz. 17.00 (nabożeństwo)

godz. 18.00 (Msza św., Różaniec)

69.       

Brzesko

Parafia NMP Matki Kościoła

i św. Jakuba Apostoła

ul. Głowackiego 2

32-800 Brzesko

godz. 8.00

70.       

Brzeźnica

Parafia św. Mikołaja

Brzeźnica 43

57-256 Bardo

godz. 8.00

71.       

Buczkowice

Parafia Przemienienia Pańskiego

ul. Kościelna 323

43 - 374 Buczkowice

godz. 16.00 - ok. zimowy

godz. 16.30 - ok. letni

72.       

Bukowno

Parafia św. Andrzeja Boboli

ul. Kościuszki 29

32-332 Bukowno

godz. 17.00

73.       

Busko

Parafia Niepokalanego Poczęcia NMP

ul. Bohaterów Warszawy 8

28-100 Busko-Zdrój

godz. 17.00 - czas letni

74.       

Bydgoszcz

Parafia św. Jana Pawła II

ul. Bydgoskich Olimpijczyków 11

85-001Bydgoszcz

godz. 7.30 - różaniec św. i Msza św.  

75.       

Bydgoszcz

Kościół Najświętszego Serca Pana Jezusa

Pl. Piastowski 5

85-012 Bydgoszcz

godz. 8.30 Msza św.

76.       

Bydgoszcz

Parafia Świętych Polskich Braci Męczenników

ul. ks. J. Popiełuszki 3

85-863 Bydgoszcz

godz. 7.00 - Msza św., nab. wynagradzające

77.       

Bydgoszcz

Parafia M. B. Królowej Męczenników

ul. Bołtucia 5

85-791 Bydgoszcz

godz. 7.00 (Msza św., różaniec)

78.       

Bydgoszcz

Kaplica św. Michała Archanioła

Centrum Onkologii

ul. Dr Romanowskiej 2

85-796 Bydgoszcz

godz. 11.00 Msza św.

godz. 19.00 Różaniec wynagradzający

79.       

Bydgoszcz

Matki Bożej Ostrobramskiej

ul. Kijowska 68

85-703 Bydgoszcz

godz. 16.45

80.       

Bydgoszcz

Parafia Niepokalanego Poczęcia NMP

ul. Saperów 63

85-001 Bydgoszcz

godz. 18.00

81.       

Bydgoszcz

Parafia św. Łukasza Ew.

ul. Gen. Bora-Komorowskiego 14

85-793 Bydgoszcz

godz. 15.30

82.       

Bydgoszcz

Parafia Wniebowstąpienia Pańskiego

ul. Atolowa 6

85-435 Bydgoszcz Osówiec

godz. 8.00

83.       

Bydgoszcz

Parafia M. B. Fatimskiej

ul. Ogrody 18

85-870 Bydgoszcz

godz. 12.00

84.       

Bydgoszcz

Parafia Św. Andrzeja Boboli

Pl. Kościeleckich 7

85-033 Bydgoszcz

godz. 15.00 – różaniec

godz. 15.30 – Msza św., medytacja

85.       

Bydgoszcz

Parafia św. Mateusza

ul. Skarżyńskiego 4

85-798 Bydgoszcz

godz. 11.30 – różaniec

godz. 12.00 – Msza św. i nabożeństwo

86.       

Bydgoszcz

Parafia M. B. Częstochowskiej

ul. Żmudzka 2

85-028 Bydgoszcz

godz. 8.00

87.       

Bytom

Parafia św. Jacka

ul. Matejki 1

41-900 Bytom

godz. 8.00 (Msza św., Różaniec, Koronka)

88.       

Bytom

Parafia św. Stanisława BM

ul. Szymały 120

41 - 933 Bytom

godz. 6.10 (Różaniec, Msza św., medytacja)

89.       

Bytoń

Parafia św. Stanisława BM

Bytoń 54

88-231 Bytoń

 

90.       

Cedynia

Kościół Narodzenia NMP

ul. Chopina 5

74-520 Cedynia

godz. 17.00 czas zimowy

godz. 18.00 czas letni (Różaniec, medytacja. Msza św.)

91.       

Cedry Małe

Kościół Filialny parafii Zesłania Ducha Świętego

Cedry Małe, ul. Kościelna2

83-020 Cedry Wielkie

godz. 8.30

92.       

Celestynów

Parafia Wniebowzięcia NMP

pl. ks. kard. Wyszyńskiego 3

05-430 Celestynów

godz. 17.00 (nabożeństwo, Msza św.)

93.       

Chabielice

Parafii św. Michała Archanioła

Chabielice 66

97 -420 Szczerców

godz. 19.30

94.       

Chełm k/ Bochni

Parafia Narodzenia św. Jana Chrzciciela

Chełm 1

32-744 Łapczyca

godz. 17.00

95.       

Chodel

Parafia Trójcy Św. i Narodzenia NMP

ul. Kościelna 21

24-350 Chodel

godz. 7.30 - (XII- IV)

godz. 18.30 (V – XI)

96.       

Chodzież

Parafia Nawiedzenia NMP

ul. Ks. Kanonika Jana Ksyckiego 2

64-800 Chodzież

godz. 8.00

97.       

Chojnice

Parafia św. Jana Chrzciciela

ks. Krzysztof Szykowny

pl. Kościelny 5

89-600 Chojnice

godz. 8.oo ( Msza św., różaniec, nabożeństwo)

98.       

Chojnów

Parafia Niepokalanego Poczęcia NMP

ul. Dąbrowskiego 19

59-225 Chojnów

godz. 8.00

99.       

Chojnów

Parafia św. Ap. Piotra i Pawła

ul. ks. Piotra Ściegiennego 4

59-224 Chojnów

godz. 7.00 ( Msza św., medytacja, różaniec)

100.    

Choszczno

Parafia Narodzenia NMP

ul. Rynek 1

73-200 Choszczno

 

101.    

Chrzanów

Parafia św. Jana Chrzciciela
ul. Kościelna 2A

32-500 Chrzanów

godz. 7.00

102.    

Chrząstawa Wielka

Parafia Niepokalanego Poczęcia N. M. P.

ul. Wrocławska 13

55-003 Chrząstawa Wielka

Msza św., nabożeństwo

godz. 9.00 – VI-X

103.    

Cielętniki

Parafia Przemienienia Pańskiego

ul. Kościuszki 11

42-265 Cielętniki

godz. 7.00

104.    

Ciechanowiec

Parafia św. Trójcy

Pl. ks. Krzysztofa Kluka 6

18-230 Ciechanowiec

godz. 7.00 (Msza św., medytacja, Różaniec)

105.    

Ciechanów

Kościół św. Józefa

ul. Piotra Ściegiennego 11

06-400 Ciechanów

godz. 8.30 (Msza św., nabożeństwo)

106.    

Cieszanów

Parafia św. Wojciecha

ul. Sobieskiego 2

37-611 Cieszanów

 

107.    

Cieszyn

Parafia Świętego Jerzego

ul. Liburnia 1

43-400 Cieszyn

godz. 7.00

108.    

Cikowice

Parafia Św. Antoniego Padewskiego

Cikowice 87

32-700 Bochnia

godz. 6.00 - Różaniec

godz. 6.30 - Msza św. i medytacja

109.    

Cyprzanów

Parafia Trójcy Św.

ul. Janowska 29

47-480 Cyprzanów

godz. 7.00

110.    

Czacz

Parafia Św. Michała Archanioła

Czacz, ul. 27 Stycznia 77

64-030 Śmigiel

 

111.    

Czaniec

Parafia św. Bartłomieja Ap.

ul. Kościelna 9
43-354 Czaniec

godz. 7.00

112.    

Czapury

Parafia św. Augustyna

ul. Poznańska 74

61-160 Czapury

godz. 17.30 (Różaniec, medytacja, Msza św.)

113.    

Czarna

Parafia Matki Bożej Nieustającej Pomocy

ul. Spółdzielcza 32A

39-215 Czarna k. Tarnowa

 

114.    

Czarna Woda

Parafia M. B. Częstochowskiej

83-262 Czarna Woda

godz. 8.00

115.    

Czechowice Dziedzice

Kościół NMP Królowej Polski

Lesisko, ul. Jana Nepomucena 3

43-502 Czechowice-Dziedzice

godz. 17.30

116.    

Czechowice Dziedzice

Kościół św. Andrzeja Boboli

oo. Jezuici

Al. Św. Andrzeja Boboli 2

43-502 Czechowice-Dziedzice

godz. 8.00

117.    

Czechowice Dziedzice

Kościół MB Wspomożenia Wiernych

ul. Legionów 57

43-502 Czechowice-Dziedzice

 

118.    

Czeladź

Parafia Św. Stanisława

ul. B. Pieńkowskiego 1

41-250 Czeladź

godz. 7.30

godz. 7.00 (lipiec – sierpień)

119.    

Czempiń

Parafia św. Michała Archanioła

ul. Kościelna 1

64-020 Czempiń

godz. 7.20 - wystawienie Najśw. Sakramentu, różaniec, litania Loretańska

godz. 8.00 - Msza Św.; medytacja i dziesiątka różańca

120.    

Czerna

Klasztor Karmelitów Bosych

Czerna 79

32-065 Krzeszowice

godz. 17.00 - 21.00

121.    

Czernice Borowe

Parafia św. Stanisława B. M.

ul. Kościelna 12

06-415 Czernice Borowe

godz. 9.30 (Różaniec, Msza św.)

122.    

Czerwińsk

Parafia Zwiastowania NMP

Sanktuarium MB Pocieszenia

Księża Salezjanie

Klasztorna 23

09-150 Czerwińsk

godz. 10.30 – 16.00

123.    

Czeszewo

Parafia św. Mikołaja

ul. Szkolna 2

62-322 Czeszewo n/ Wartą

godz. 8.15

124.    

Częstochowa

Parafia św. Floriana Męczennika

ul. Bolesława Limanowskiego 120

42-208 Częstochowa

godz. 7.00

125.    

Częstochowa

Parafia św. Maksymiliana Marii Kolbego KM

ul. Starzyńskiego 11

42-224 Częstochowa

godz.7.30 Msza św., wystawienie Najświętszego Sakramentu, medytacja, różaniec.

126.    

Częstochowa

Parafia św. Stanisława Kostki

ul. Gen. Dąbkowskiego 42

42-294 Częstochowa

godz. 7.00 (Msza św., medytacja, Różaniec)

127.    

Częstochowa

Parafia św. Wojciecha BM

ul. Brzeźnicka 59

42-200 Częstochowa

godz. 7.00

128.    

Częstochowa

Jasna Góra

Kaplica Różańcowa

ul. o. A. Kordeckiego 2

42-225 Częstochowa

godz. 18.30

129.    

Częstochowa

Kościół św. Jana Kantego

ul. Czecha 2

2-224 Częstochowa

godz. 17.00

130.    

Częstochowa

Dolina Miłosierdzia

ul. Kordeckiego 49

42-226 Częstochowa

 

131.    

Daleszyce

Parafia Św. Michała Archanioła

ul. Kościelna 1

26-021 Daleszyce

godz. 18.00 (czas letni)

godz. 17.30 (czas zimowy)

132.    

Dąbrowa Górnicza

Bazylika M. B. Anielskiej

ul. Królowej Jadwigi 17

41-300 Dąbrowa Górnicza

godz. 18.00

133.    

Dąbrowa Tarnowska

Parafia NMP Szkaplerznej

ul. Zamkowa 3

33-200 Dąbrowa Tarnowska

 

134.    

Dąbrowica

Parafia Maksymiliana Kolbego

Dąbrowica 150

23 - 400 Biłgoraj

godz.17.00 nabożeństwo wynagradzające, godz. 18.00 Msza św. - ok. letni

godz.16.00 nabożeństwo wynagradzające, godz.17.00 Msza św. - ok. zimowy

135.    

Dąbrowica

Sanktuarium Maryjne

Dąbrowica 21

58-500 Jelenia Góra

godz. 8.30 (Msza św., nabożeństwo)

136.    

Dębica

Parafia Miłosierdzia Bożego

ul. Mickiewicza 2

39-200 Dębica

godz. 18.00 (Msza św. Różaniec, medytacja)

137.    

Dębica

Parafia św. Jadwigi Śląskiej

ul. Św. Jadwigi 9

39-200 Dębica

 

138.    

Dębica

Parafia Najświętszego Serca Jezusowego

ul. Orla 47

39-200 Dębica - Latoszyn

 

139.    

Dębica

Parafia M.B. Anielskiej

kościół Ducha Świętego

ul. Chopina 2

39-200 Dębica

godz. 19.00

140.    

Dębnica Kaszubska

Kościół św. Jana Chrzciciela

ul. Kościelna 2

76-248 Dębnica Kaszubska

godz. 18.00 (IV – X)

godz. 17.00 (XI – III)

141.    

Dębowiec

Parafia Najświętszego Serca Pana Jezusa

Dębowiec 70

14-521 Lelkowo

godz. 10.00

142.    

Dębowiec

Sanktuarium Matki Bożej Saletyńskiej

Dębowiec 55

38-220 Dębowiec

godz. 17.30

143.    

Dobiegniew

Parafia św. Józefa

Kościół Chrystusa Króla

ul. Staszica 6

66-520 Dobiegniew

godz. 18.00 (Msza św. różaniec, rozmyślanie)

144.    

Dobrzeszów

Parafia św. Józefa Robotnika

Dobrzeszów 46

26-070 Dobrzeszów

godz. 17.00

145.    

Dobrzyń

Parafia św. Katarzyny Aleksandryjskiej

Pl. Tysiąclecia 4

87-400 Golub-Dobrzyń

godz. 7.00

146.    

Domaradz

Parafia św. Mikołaja Bpa

i M.B. Nieustającej Pomocy

Domaradz 436

36-230 Domaradz

 

147.    

Drohojów

Parafia M.B. Częstochowskiej

Wacławice 39

37-716 Orły

czas letni o godz. 16.30

czas zimowy o godz. 16.00

148.    

Dub

Parafia Niepokalanego Poczęcia NMP

Dub 95

22-435 Komarów

maja do września

godz. 18.00 (Msza św., nab. wynagradzające)

149.    

Dubiecko

Parafia Niep. Serca NMP

ul. Krasickiego 20

37-750 Dubiecko

godz. 18.00 (Msza św., nabożeństwo)

150.    

Działdowo

Parafia św. Wojciecha

ul. Nidzicka 4

13-200 Działdowo

godz. 7.00

151.    

Działdowo

Kościół Podwyższenia Krzyża Świętego

Pl. Biedrawiny 3

13-200 Działdowo

godz. 6.45

152.    

Działdowo

Kościół św. Katarzyny Aleksandryjskiej

ul. Matejki 59

13-200 Działdowo

godz. 7.00

153.    

Dzierzkowice

Parafia św. Stanisława

Rynek 144

23-251 Dzierzkowice

godz. 7.30

154.    

Dźwierszno Wielkie

Parafia św. Mikołaja

Dźwierszno Wielkie

89-310 Łobżenica

godz. 9.00 (Różaniec, Msza św.)

155.    

Elbląg

Parafia Świętej Rodziny

Al. Odrodzenia 13

82-300 Elbląg

godz. 12.00 (Msza św., medytacja, różaniec)

156.    

Elbląg

Parafia M. B. Królowej Polski

ul. Robotnicza 62

82-300 Elbląg

godz. 8.00 (Msza św., nabożeństwo)

157.    

Elbląg

Parafia Trójcy Świętej

ul. Kielecka 16

82-300 Elbląg

godz. 17.30 (Różaniec, Msza św., medytacja)

158.    

Ełk

Parafia św. Rafała Kalinowskiego

ul. Jana Pawła II  6

19-300 Ełk

godz. 15.00

159.    

Ełk

Parafia św. Tomasza Ap.

ul. 11 listopada 28

19-300 Ełk

godz. 17.00

160.    

Ełk

Parafia św. Jana Ap. i Ew.

ul. Toruńska 1

19-300 Ełk

godz. 8.00 (Msza św., nabożeństwo)

161.    

Filipowice

Parafia Wniebowzięcia NMP

Filipowice 341

32-065 Krzeszowice

godz. 16.30 – czas zimowy

godz. 17.00 – czas letni

162.    

Gaboń

Parafia NMP Częstochowskiej Gaboń 221

33-388 Gołkowice Dolne

godz. 17.00 – czas zimowy

godz. 18.00 – czas letni

163.    

Gałkowice

Parafia św. Antoniego

Gołkowice Górne 41

33-388 Gołkowice Górne

godz. 17.00

164.    

Gdańsk

Parafia Chrystusa Króla

ul. Księdza Fr. Rogaczewskiego 55

22-100 Gdańsk

godz. 7.00 (Msza św., nabożeństwo)

165.    

Gdańsk

Parafia Podwyższenia Krzyża Świętego

ul. Bp. Andrzeja Wronki 1

80-808 Gdańsk - Chełm

godz. 7.00 (Msza św., nabożeństwo)

166.    

Gdańsk

Parafia M. B. Fatimskiej

Pl. Wyszyńskiego 1

80-354 Gdańsk - Żabianka

godz. 19.00

167.    

Gdańsk

Parafia Chrystusa Zbawiciela

ul. Pegaza 15

80-229 Gdańsk – Osowa

godz. 8.00 (Msza św., nabożeństwo)

168.    

Gdańsk

Kościół Trójcy Świętej

ul. Świętej Trójcy 4

80-822 Gdańsk

godz. 18.00 (Msza św., wystawienie Najświętszego Sakramentu, modlitwy, pieśni, różaniec, rozmyślanie)

169.    

Gdańsk

Parafia św. Antoniego

ul. Dworska 2

80-511 Gdańsk - Brzeźno

godz. 7.30 (Msza św. różaniec, rozważania)

170.    

Gdańsk

Parafia Archikatedralna

ul. Bpa Nowackiego 5

80-330 Gdańsk – Oliwa

godz. 8.00

różaniec: IV-X godz. 21.00, XI-III godz. 18.30

171.    

Gdańsk

Parafia Bożego Ciała

ul. Piecewska 9

80-464 Gdańsk Morena

godz. 8:30 (Msza św.  różaniec, medytacja)

172.    

Gdańsk

Sanktuarium Mił. Bożego

Par. Zmartwychwstania Pańskiego

ul. M. Gomółki 9

80 – 279 Gdańsk Wrzeszcz

godz. 8.00 (Msza św., nabożeństwo, medytacja)

godz. 7.00 - w lipcu i sierpniu

173.    

Gdańsk

Parafia MB Niepokalanie Poczętej

ul. Łąkowa 34A

80-769 Gdańsk – Dolne Miasto

godz. 7.00

174.    

Gdańsk

Par. Bł. Doroty z Mątów

ul. Kartuska 349

80-175 Gdańsk-Jasień

godz. 17:15 - Różaniec i adoracja

godz. 18:00 - Msza św.

175.    

Gdańsk

Parafia św. Polikarpa Bpa i Męczennika

Pl. św. Jana Apostoła 1

80-299 Gdańsk - Osowa

godz. 7.15 (nabożeństwo, Msza św.)

176.    

Gdynia

Parafia św. Antoniego

ul. Ujejskiego 40

81-426 Gdynia

godz. 9.00

Nabożeństwo animuje Rycerstwo Niepokalanej

177.    

Gdynia

Kościół św. Jadwigi Królowej

ul. Korzenna 2

81-587 Gdynia

godz. 7.30 (Różaniec, Msza św., nabożeństwo)

178.    

Gdynia

Kościół św. Maksymiliana Marii Kolbego

ul. Konwaliowa 13

81-651 Gdynia

godz. 06.30 (Msza św., nabożeństwo)

179.    

Gdynia

Kościół św. U. Ledóchowskiej

ul. Ateny 15

81-601 Gdynia - Chwarzno

godz. 07.15 

180.    

Gdynia

Parafia Św. Ducha i Katarzyny Aleksandryjskiej

ul. Zielona 11D

81-113 Gdynia – Obłuże

godz. 7.30

181.    

Gdynia

Parafia Chrystusa Miłosiernego

ul. Kopernika 75

81-424 Gdynia

godz. 7.00 (Msza św., medytacja, Różaniec)

182.    

Gdynia

Parafia NMP Królowej Polski ul. Armii Krajowej 26

81-372 Gdynia

godz. 8.00 (nabożeństwo, Msza św.)

183.    

Gdynia

Parafia Najświętszego Serca Pana Jezusa

ul. Armii Krajowej 46

81-365 Gdynia

 

184.    

Gdynia

Kościół Trójcy Świętej

ul. Nagietkowa 61

81-589 Gdynia Dąbrowa

godz. 8.00 (Msza św., nabożeństwo)

185.    

Gdynia

Parafia Matki Bożej Bolesnej

ul. ks. Zawackiego 4

81-514 Gdynia

godz. 8.00 (Msza św., konferencja, adoracja, Różaniec)

186.    

Gdynia

Parafia św. Pawła Ap.

ul. Kadm. Stanisława Mieszkowskiego 2

81-175 Gdynia - Pogórze Górne

godz. 7.00 (Różaniec, Msza św.)

187.    

Gdynia

Parafia M. B. Nieustającej Pomocy

oo. Redemptoryści

ul. Portowa 2

81 – 350 Gdynia

godz. 8.00 (Msza św., medytacja)

Różaniec- prywatnie

188.    

Gdynia

Parafia Przemienienia Pańskiego

ul. Kcyńska 2

81-005 Gdynia

godz. 8.30

189.    

Gdynia

Kościół Najśw. Serca Jezusowego

ul. Armii Krajowej 46

81-364 Gdynia

piątek – godz. 15.30 droga krzyżowa

sobota – godz. 16.30

190.    

Gidle

Sanktuarium MB Gidelskiej

Pl. Dominikański 6

97-540 Gidle

godz. 17.30

191.    

Gietrzwałd

Sanktuarium MB Gietrzwałdzkiej

11-036 Gietrzwałd

godz. 6.30 (Msza św., Różaniec, medytacja)

Comiesięczna pielgrzymka z Olsztyna

192.    

Giżycko

Kościół św. Maksymiliana M. Kolbego

ul. Wiejska 22 C

11-500 Giżycko

godz. 18.00 (Msza św., nabożeństwo)

193.    

Giżycko

Parafia św. Anny

ul. Królowej Jadwigi 12

11-500 Giżycko

odz.16:30 - wstęp, 16:45 - medytacja, 17:00 - różaniec i spowiedź, 17:30 - Msza św. i spowiedź

194.    

Głowno

Parafia św. Maksymiliana

ul. Krasicka 54

95-015 Głowno

godz. 17.00 (Msza św. nab. wynagradzające)

195.    

Głowno Osiny

Parafia św. Barbary

ul. Gen. Wł. Sikorskiego 1

95-015 Głowno

godz. 15.45 – czas zimowy

godz. 16.45 – czas letni

196.    

Gniezno

Parafia bł. Radzyma Gaudentego

ul. ks. Kapturczaka 1 A

62-200 Gniezno

godz. 18.00

197.    

Gniezno

Katolickie Stowarzyszenie Civitas Christiana

Bednarski Rynek 4 A

62-200 Gniezno

godz. 16.30-17.30 (różaniec, medytacja)

198.    

Gniezno

Parafia bł. Jolenty

ul. Wierzbiczany 4

62-200 Gniezno

godz. 8.30 - Msza św.

godz. 9.00-10.00 (Różaniec, medytacja)

199.    

Gniezno

Kaplica Sióstr Pallotynek

ul. Hoża 31

62-200 Gniezno

godz. 11.00

200.    

Gniezno

Parafia Wieczystego Kapłana

28 Grudnia 12

62-200 Gniezno

 

201.    

Gnojnik

Parafia św. Marcina

32-864 Gnojnik

 

202.    

Godzianów

Parafia św. Stanisława B M.

ul. Lipowa 1

96-126 Godzianów

godz. 7.00 (Różaniec, Msza św., nabożeństwo)

203.    

Goleniów

Parafia św. Jerzego

ul. gen. Wł. Andersa 6

72-100 Goleniów

godz. 18.00

204.    

Gołaczewy

Parafia św. Marii Magdaleny

ul. Chełmska 7

32-340 Gołaczewy

godz. 6.30 różaniec, możliwość spowiedzi

7.00 Msza św., adoracja i

15 minutowa medytacja

205.    

Goraj

Parafia Trójcy Świętej

Goraj

66-340 Przytoczna

godz. 18.00

206.    

Gorlice

Parafia św. Jadwigi Królowej

ul. Ariańska 4

38-300 Gorlice

godz. 17.00 – nabożeństwo

godz. 18.00 – Msza św.

207.    

Gorzów Wielkopolski

Parafia . M.M. Kolbe

ul. Czereśniowa 15

66-400 Gorzów Wielkopolski

godz. 9.00 (Msza św., nab. wynagradzające)

208.    

Gorzów Wielkopolski

Parafia Św. Antoniego Padewskiego i Św. Stanisława Kostki

Pl. Staromiejski 1

66-400 Gorzów Wielkopolski

godz.8.30 (Msza św., nabożeństwo wynag.)

209.    

Gostynin

Parafia św. Marcina

ul. Jana Pawła II 15

09-500 Gostynin

godz. 7.00

210.    

Gostyń

Sanktuarium MB Świętogórskiej Róży Duchownej

Święta Góra - Głogówko 1

63-800 Gostyń

godz. 18.30

211.    

Gościsław

Parafia śś. Apostołów Szymona i Judy Tadeusza

Gościsław 44

55-340 Gościsław

 

212.    

Grabówka

Parafia Podwyższenia Krzyża Świętego

ul. Białostocka 76

15-522Grabówka k/ Białegostoku

godz. 17.00 – nabożeństwo

godz. 18.00 - Msza św.

213.    

Grabówka

Parafia M. B. Królowej i św. Marcina

Grabówka

23-235 Annopol

godz. 17.00

214.    

Granowo

Parafia św. Marcina

ul. Kościelna

62-066 Granowo

godz. 8.00

215.    

Grębanin

Parafia Niepokalanego Poczęcia NMP

Skwer Potworowskiego 38A

63-604 Grębanin

godz. 17.15

216.    

Grodzisk Wielkopolski

Parafia Najśw. Serca Pana Jezusa

ul. Powst. Chocieszyńskich 16

62-065 Grodzisk Wielkopolski

godz. 11.00

217.    

Gromada

Parafia M.B. Nieustającej Pomocy

Gromada 152

23-400 Biłgoraj

godz. 16.30 (Msza św., nabożeństwo)

218.    

Grudziądz

Parafia św. Maksymiliana Marii Kolbego

ul. Wyspiańskiego 1

86-300 Grudziądz

godz. 7.00 Msza św. i nabożeństwo wynag.

219.    

Grudziądz

Parafia Św. Apostołów Piotra i Pawła i NMP z Fatimy

ul. Ikara 12

86-300 Grudziądz

godz. 18.00

220.    

Góra Motyczna

Parafia Chrystusa Króla

Góra Motyczna 142

39-204 Żyraków

 

221.    

Góra Puławska

Parafia św. Wojciecha

Góra Puławska

ul. Kościelna 16

24 - 100 Puławy

godz. 7.15

222.    

Górki

Sanktuarium M. B. Fatimskiej

Górki, ul. Ks. St. Pasionka 90

08-400 Garwolin

godz. 18.00

od maja do października

223.    

Gumniska

Parafia Wniebowzięcia NMP

Gumniska 110

39-208 Gumniska

 

224.    

Hanulin

Parafia MB. Częstochowskiej

ul. Boh. Westerplatte 56-58

63-600 Hanulin

godz. 9.00

225.    

Hnatkowice

 

Kościół dojazdowy

Narodzenia N.M.P.

w Hnatkowicach

Parafia Wacławice

37-716 Orły

godz. 9.00

226.    

Hodyszewo

Parafia Wniebowzięcia NMP

Hodyszewo, ul. Platonoffa 40

18-212 Nowe Piekuty

 

227.    

Huta Nowa

Matki Bożej Fatimskiej

Huta Nowa 142A

26-004 Bieliny

godz. 8.00

228.    

Imielin

Parafia M.B. Szkaplerznej

ul. Imielińska 89

41-407 Imielin

godz.7.00

229.    

Inowrocław

Parafia św. Krzyża

ul. T. Kościuszki 3

85-100 Inowrocław

godz. 7.30

230.    

Inwałd

Parafia Ofiarowania NMP

Inwałd, ul. Wadowicka 10

34-120 Andrychów

godz. 16.30 – czas zimowy

godz. 17.30 – czas letni

231.    

Iwiec

Parafia M. B. Różańcowej

Iwiec 59A

89-512 Iwiec

godz. 8.30 – różaniec

godz. 9.00 Msza św., a następnie medytacja

232.    

Jabłonna

Parafia M. B. Królowej Polski

ul. Modlińska 105

05-110 Jabłonna

godz. 7.00 (Msza św., nabożeństwo)

233.    

Izdebki

Parafia Zwiastowania NMP

Izdebki 355

36-203 Izdebki

godz. 17.00

234.    

Jadowniki - Mokre

Parafia Niepokalanego Serca NMP

33-270 Wietrzychowice

godz. 5.45 (Różaniec, medytacja, Msza św.)

235.    

Janków Przygodzki

Parafia św. Józefa

ul. Szkolna 1

63-421 Janków Przygodzki

godz. 17.30

236.    

Jarocin

Parafia Chrystusa Króla

ul. Paderewskiego 9

63-200 Jarocin

godz. 7.30

237.    

Jarczów

Kościół św. Stanisława Bpa i M.

ul. Szkolna 4

22-664 Jarczów

godz. 18.00 – lato

godz. 17.00 – zima

238.    

Jarosław

Parafia NMP Królowej Polski

ul. 3 maja 12

37-500 Jarosław

godz. 17.00

239.    

Jarosławice

Parafia NMP Wniebowziętej

Jarosławice 17

26-625 Jarosławice

godz. 15.00 (Różaniec, medytacja, Msza św.)

240.    

Jasienica Rosielna

Parafia Niepokalanego Poczęcia NMP

Jasienica Rosielna 37

36-220 Jasienica Rosielna

godz. 18.00

241.    

Jasło

Parafia Wniebowzięcia NMP

ul. Farna 2

8-200 Jasło

godz. 17.00 (Medytacja, Różaniec)

242.    

Jastrzębie Zdrój

Parafia św. Katarzyny

Sanktuarium Opatrzności Bożej

ul. św. Katarzyny 3

44-335 Jastrzębie-Zdrój

godz. 7.00 (Nabożeństwo prowadzi Legion Maryi)

243.    

Jastrzębie Zdrój

Parafia Miłosierdzia Bożego

ul. Piłsudskiego 62

44-335 Jastrzębie-Zdrój

godz. 8.15 (Msza św., Różaniec, nabożeństwo)

244.    

Jastrzębie Zdrój

Parafia Najświętszego Serca Jezusowego

ul. 3-go Maja

44-330 Jastrzębie Zdrój

godz. 17.30 – Różaniec

godz. 18.00 – Msza św.

245.    

Jaworzna

Parafia Przemienienia Pańskiego

Jaworzna 100

34-602 Laskowa

godz. 17.15 – okres letni

godz. 16.15 – okres zimowy

246.    

Jaworzno

Kolegiata św. Wojciecha

Pl. św. Jana 17

43-600 Jaworzno

godz. 7.30 (Msza św., nabożeństwo)

247.    

Jaworzno

Sanktuarium M.B. Nieustającej Pomocy

ul. św. Maksymiliana Kolbe 3

43-600 Jaworzno

godz. 17.00

248.    

Jedlicze

Parafia św. Antoniego i Łukasza

ul. Dubisa 3

38-460 Jedlicze

godz. 18.00

249.    

Jedlnia Kościelna

Parafia św. Mikołaja

Jedlnia Kościelna

26-670 Pionki

godz. 15.00 – czas zimowy

godz. 17.00m – czas letni

250.    

Jejkowice

Parafia Matki Bożej Szkaplerznej i Św. Piusa X

ul. Główna 1

44-290 Jejkowice

godz. 6.30

251.    

Jelcz-Laskowice

Kościół św. Maksymiliana M. Kolbego

ul. Oławska 44

55-231 Jelcz-Laskowice

godz. 7.00

252.    

Jelenia Góra

Kościół MB Miłosierdzia

ul. PCK 23

58-560 Jelenia Góra-Cieplice

 

253.    

Jelenia Góra

Kościół św. Wojciecha

ul. Moniuszki 12

58-506 Jelenia Góra

godz. 16.00- 17.30

254.    

Jelenia Góra

Kościół św. Jana Chrzciciela

ul. Cieplicka 9

58-560 Jelenia Góra

godz. 8.00

255.    

Jeleśnia

Parafia św. Wojciecha

ul. Rynek 2

34-340 Jeleśnia

godz. 7.00

256.    

Jenin

Parafia św. Michała Archanioła

Jenin, ul. Gorzowska 101

66-450 Bogdaniec

godz. 17.00

257.    

Jeżewo

Parafia Trójcy Świętej

ul. Główna 4

86-131 Jeżewo

godz. 16.30 (Różaniec, Msza św., medytacja)

258.    

Jodłówka

Parafia Matki Bożej Pocieszenia

Jodłówka 307

37-564 Jodłówka

godz. 17.45 – lato

godz. 16.15 – zima

259.    

Jordanów

Parafia Przenajświętszej Trójcy

ul. Kolejowa 8

34-240 Jordanów

godz. 7.30 (Msza św., adoracja, Różaniec)

260.    

Jutrzyna

Parafia św. Franciszka z Asyżu

Jutrzyna 70

57-120 Wiązów

godz. 9.00 (nab. wynagradzające, Msza św.)

261.    

Kalisz

Parafia Opatrzności Bożej

Księża Orioniści

ul. Polna 8

62-800 Kalisz

godz. 16.00

262.    

Kalisz

Bazylika św. Józefa

Pl. św. Józefa 7

62-800 Kalisz

godz. 12.00

263.    

Kalwaria Zebrzydowska

Sanktuarium MB Kalwaryjskiej

ul. Bernardyńska 46

34-130 Kalwaria Zebrzydowska

godz. 19.00 (Msza św., nabożeństwo)

264.    

Kamienica Królewska

Parafia MB Nieustającej Pomocy

ul. Jana Pawła II 1

83-342 Kamienica Królewska

godz. 17.30 (Różaniec, Msza św., medytacja)

265.    

Kanie

Parafia św. Ap. Piotra i Pawła

Kanie 119 A

22-171 Rejowiec Fabryczny

godz. 8.00 (Msza św., nabożeństwo)

266.    

Karczew

Parafia św. Wita Męczennika

ul. Ks. W. Żaboklickiego 12

05-480 Karczew

godz. 18.00

267.    

Kargowa

Kościół św. Wojciecha

ul. Marchlewskiego

66-120 Kargowa

godz. zima 9:00

lato 7:00

268.    

Katowice

Parafia Matki Bożej Częstochowskiej

ul. P. Michałowskiego 9

40-748 Katowice - Podlesie

godz. 16:00 Msza Św.

godz. 16:45 -18. 00 - nabożeństwo przed Najświętszym Sakramentem i różaniec

269.    

Katowice

Parafia M. B. Wspomożenia Wiernych

ul. Grota Roweckiego 22

40-748 Katowice

godz. 9.00 (Msza św., nabożeństwo)

270.    

Katowice

Parafia M.B. Fatimskiej

ul. Bukszpanowa 26

Katowice - Piotrowice

godz. 8.00

271.    

Katowice-Janów

Parafia św. Anny

ul. Wyzwolenia 21

40-423 Katowice - Janów

godz. 8.00 (Msza św., nabożeństwo)

272.    

Kazimierz Dolny

Sanktuarium Zwiastowania NMP

oo. Franciszkanie

 ul. Klasztorna 3

24-120 Kazimierz Dolny

-godz. 8.00. Msza św.; wystawienie Najśw. Sakramentu i całodniwa adoracja. I cz. Różańca św. - godz.11.30. Godzinki mu czci Niepokalanej

- godz. 12.00. Msza św.; II cz. Różańca św.;

- godz. 15.00. Koronka do Bożego Miłosierdzia; III cz. Różańca św.;

- godz. 17.30. IV cz. Różańca św., 18.00.Msza św. nowennowa ku czci Matki Bożej Kazimierskiej

273.    

Kaźmierz

Parafia Narodzenia NMP

ul. Kościelna 4

64-530 Kaźmierz

godz. 8.30

274.    

Kępno

Kaplica Matki Bożej Różańcowej

ul. Poznańska 7

63-600 Kępno

godz. 8.00 (Msza św., nabożeństwo)

275.    

Kętrzyn

Parafia św. Katarzyny

ul. Powstańców Warszawy 5

11-400 Kętrzyn

godz. 17.00

276.    

Kicin

Parafia św. Józefa

Kicin, ul. Kościelna 2

62-004 Czerwonak

godz. 8.30 (spowiedź, Różaniec, Msza św.)

277.    

Kielce

Parafia św. Wojciecha

Pl. św. Wojciecha 9

25-307 Kielce

godz. 8.00

278.    

Kielce

Kościół Katedralny

Pl. Najświętszej Maryi Panny 3

25-010 Kielce

godz. 8.00

279.    

Kiezmark

Parafia M. B. Częstochowskiej

Kiezmark

83-020 Cedry Wielkie

godz. 16.00

280.    

Klucz

Parafia Św. Elżbiety Węgierskiej

ul. Wiejska 16; Klucz

47-143 Ujazd

godz. 14.30

281.    

Kluczbork

Parafia Matki Bożej Wspomożenia Wiernych

ul. M. C Skłodowskiej 8

46-200 Kluczbork

godz. 06.15

282.    

Kluczbork - Osada

Parafia św. Bartłomieja Ap.

ul. Mickiewicza 14 A

09-310 Kluczbork

 

283.    

Kobyle

Parafia MB Fatimskiej

Kobyle

32-720 Nowy Wiśnicz

godz. 17.30 – czas letni

godz. 16.30 – czas zimowy

284.    

Kochcice

Parafia Najświętszego Serca Pana Jezusa

ul. 20-lecia 5

42-713 Kochcice

godz. 8.00 (Różaniec, Msza św., medytacja)

285.    

Kochłowice

Parafia Trójcy Przenajświętszej

ul. ks. L. Tunkla 2

41-707 Ruda Śląska

godz. 7.30 (Różaniec, Msza św., medytacja)

286.    

Koluszki

Parafia Niepokalanego Poczęcia NMP

ul. 11 listopada 16

95-040 Koluszki

godz. 7.00

287.    

Koluszki

Parafia św. Katarzyny Aleksandryjskiej

ul. Mickiewicza 42

95-040 Koluszki

godz. 8.00

288.    

Kock

Parafia Wniebowzięcia NMP

Pl. Księżnej Anny Jabłonowskiej 15

21-150 Kock

godz. 8.00 (Różaniec, Msza św.)

289.    

Koło

Parafia Podwyższenia Krzyża Świętego

ul. Kościelna 10

62-600 Koło

godz. 700 (Msza św., i nab. wynagradzające)

290.    

Koło

Parafia św. Bogumiła

ul. M. Konopnickiej 1

62-600 Koło

godz. 20.00 (Msza św., nabożeństwo)

291.    

Kołobrzeg

Parafia św. Marcina

ul. Portowa 20

78-100 Kołobrzeg

godz. 16.00 (I-V, IX-XII)

godz. 18.00 (VI-VII)

- medytacja, Różaniec, Msza św.

292.    

Konary

Parafia Podwyższenia Krzyża Świętego

Konary 71

55-340 Udanin

 

293.    

Koniemłoty

Parafia Wniebowzięcia NMP

Koniemłoty, Pl. Ks. Romana Kotlarza 2

28-200 Staszów

 

294.    

Konin

Parafia N.M.P. Królowej Polski

ul. Przemysłowa 18

62-508 Konin

godz. 8.30

295.    

Konin

Parafia św. Maksymiliana

ul. św. Maksymiliana Kolbe 2

62-508 Konin

godz. 7.00 (Msza św., nabożeństwo)

296.    

Koniusza

Parafia św. Ap. Piotra i Pawła

Koniusza 45

32-104 Koniusza

godz. 7.00

297.    

Końskie

Kolegiata św. Mikołaja

ul. ks. J. Granata 8

26-200 Końskie

godz. 8.00

298.    

Końskowola

Parafia Znalezienia Krzyża Św.

ul. Kurowska 2

24 - 140 Końskowola

godz. 18.00 (Msza św., nabożeństwo)

299.    

Kopanica

Kościół Wniebowzięcia NMP

ul. Ks. J. Poniatowskiego

64-225 Kopanica

godz. 8.30

300.    

Korzeniów

Parafia św. Anny

Korzeniów 74B

39-203 Korzeniów

 

301.    

Kostrzyn nad Odrą

Parafia M.B. Rokitniańskiej

ul. Jana Pawła II 52

66-470 Kostrzyn nad Odrą

godz. 7.00 (Msza św. medytacja, Różaniec)

302.    

Koskowice

Parafia św. Michała Arch.

Koskowice 40

59-241 Legnickie Pole

 

303.    

Kosów Lacki

Parafia Narodzenia NMP

ul. Kościelna 3

08-330 Kosów Lacki

godz. 18.00 – czas letni

godz. 17.00 – czas zimowy

304.    

Koszalin

Parafia Ducha Św.

Staszica 38

75-903 Koszalin

godz. 17.10

305.    

Koszyce Wielkie

Parafia Przemienienia Pańskiego

ul. Tarnowska 24

33-111 Koszyce Wielkie

 

306.    

Kościan

Parafia NMP Wniebowziętej

ul. Kościelna 1

64-000 Kościan

godz. 17.15

307.    

Kościelec Kaliski

Parafia św. Wojciecha

Kościelec Kaliski 10

62-831 Korzeniew

godz. 18.00 – czas letni

godz. 17.00 – czas zimowy

308.    

Kowala

Parafia św. Wojciecha

Kowala 93

26-624 Kowala

godz. 16.00

309.    

Koziegłowy

Parafia MB Fatimskiej

Osiedle Leśne 5

62-028 Koziegłowy k/ Poznania

godz. 8.00

310.    

Koźmin Wielkopolski

Parafia św. Stanisława BM

ul. Klasztorna 60

63-720 Koźmin Wielkopolski

godz. 8.00 Różaniec,

godz. 8.30 Msza św.

godz. 9.00 nabożeństwo z medytacją

311.    

Koźmin Wielkopolski

Parafia św. Wawrzyńca

ul. Kościelna 1

63-720 Koźmin Wielkopolski

godz. 7.30 – różaniec, Msza św., medytacja

312.    

Kożuchów

Parafia MB Gromnicznej

Pl. Matejki 1

67-120 Kożuchów

godz. 7.00

313.    

Kożuszki

Parafia Niepokalanego Poczęcia NMP

Kożuszki 63

21-560 Międzyrzec Podlaski

godz. 16.00 - ok. zimowy

godz. 18.00 - ok. letni (Msza św. i nabożeństwo)

314.    

Kórnik

Parafia Wszystkich Świętych

ul. Średzka 1

62-035 Kórnik

 

315.    

Kraków

Kościół św. Krzyża

ul. Świętego Krzyża 23

31-023 Kraków

od godz. 10.30 - nabożeństwo pierwszych sobót dla dużych i małych, czyli czas także dla rodzin z dziećmi!

316.    

Kraków

Parafia św. Floriana

ul. Warszawska 1B

31-155 Kraków

godz. 8.00

317.    

Kraków

Parafia Matki Bożej Nieustającej Pomocy

ul. Hemara 1

30-198 Kraków

godz. 17.30 (Różaniec, Msza św., medytacja)

od maja do października godz. 18.00 (Msza św., medytacja, procesja różańcowa)

318.    

Kraków

Sanktuarium Ecce Homo św. Br. Alberta

ul. Woronicza 10

31-409 Kraków

godz. 6.30 - za św.

godz. 16.00 - medytacja

319.    

Kraków

Parafia Nawiedzenia N. M. P.

oo. Karmelici

ul. Karmelicka 19

31-131 Kraków

 

320.    

Kraków

Kościół Matki Bożej Królowej Polski

ul. Obrońców Krzyża 1

31-831 Kraków - Nowa Huta

godzina 8.30

321.    

Kraków

Parafia M. B. Fatimskiej

ul. Mały Płaszów 11

30-720 Kraków

godz. 7.00 (Msza św., nabożeństwo)

322.    

Kraków

Parafia NMP Królowej Polski

Wola Justowska

Al. Panieńskich Skał 18

30-225 Kraków

godz. 16.30 (Różaniec, Msza św., medytacja)

godzina 17.00 (miesiące VII i VIII)

323.    

Kraków

Parafia św. Szczepana

ul. Sienkiewicza 19

30-033 Kraków

godz. 17.30

324.    

Kraków

Kościół św. Jana Chrzciciela

i św. Jana Ewangelisty

Siostry Prezentki

ul. św. Jana 7

31-017 Kraków

godz. 14.30 (Msza św. z medytacją,  Koronka, Różaniec, adoracja)

325.    

Kraków

Parafia Miłosierdzia Bożego

ul. Bpa Banderskiego 12

osiedle oficerskie

31-000 Kraków

godz. 7.45

326.    

Kraków

Parafia MB Częstochowskiej

os. Szklane Domy 7

31-972 Kraków

godz. 18.00-21.20

327.    

Kraków

Parafia MB Nieustającej Pomocy

ul. Bohaterów Września 33

31-621 Kraków

godz. 7.30

328.    

Kraków

Parafia Najśw. Imienia Maryi

ul. Dzielskiego 1

31-465 Kraków

godz. 18.00 – Msza św., medytacja

godz. 21.00 – Różaniec, adoracja

329.    

Kraków

Parafia Pana Jezusa Dobrego Pasterza

ul. Dobrego Pasterza 4

30-416 Kraków

godz. 8.00

330.    

Kraków

Parafia św. Jana Chrzciciela

ul. Dobrego Pasterza 117

31-416 Kraków

godz. 8.00

331.    

Kraków

Parafia Najśw. Serca Pana Jezusa

ul. Wzgórze 33

30-376 Kraków – Pychowice

 

332.    

Kraków

Parafia Chrystusa Króla

Al. 29 listopada 195

31-000 Kraków

godz. 7.00

333.    

Kraków

Kościół MB Różańcowej

ul. Skotnicka 39A

30-394 Kraków – Skotniki

godz. 8.30

334.    

Kraków

Kościół MB Różańcowej

ul. Nowosądecka 41

30-683 Kraków – Piaski Nowe

godz. 18.00

335.    

Kraków

Parafia św. Rodziny

ul. Aleksandry 1

Nowy Bieżanów

30-837 Kraków

godz. 17.00 (nabożeństwo, Msza św.)

336.    

Kraków

Bazylika Najśw. Serca Pana Jezusa

ul. Kopernika 26

31-501 Kraków

rozp. piątek godz. 20.30

zak. sobota ok. godz. 1.00

337.    

Kraków

Parafia św. Katarzyny Aleksandryjskiej

ul. Augustiańska 7

31-064 Kraków

godz. 7.00 (Msza św., nabożeństwo)

338.    

Kraków

Parafia MB Pocieszenia

ul. Bulwarowa 15 A

31-751 Kraków

godz. 18.00 (Msza św., nabożeństwo)

339.    

Kraków

Parafia MB Fatimskiej

os. Podwawelskie

ul. Komandosów 18

30-334 Kraków

godz. 7.00 (Msza św., Różaniec, medytacja)

340.    

Kraśnik

Parafia św. Józefa Robotnika

ul. Z. Krasińskiego 13

23-200 Kraśnik

godz. 16.40

341.    

Kraśnik

Parafia Matki Bożej Bolesnej

ul. Słowackiego 15

23-204 Kraśnik

godz. 17.00 – nabożeństwo

godz. 18.00 Msza św.

342.    

Kraśnik

Parafia Wniebowzięcia NMP

ul. Klasztorna 3

23-200 Kraśnik

godz. 7.30

343.    

Krempachy

Parafia św. Marcina

ul. Kamieniec 25

34-433 Nowa Biała

godz. 17.00 - medytacja, Różaniec

godz. 18.00 - Msza Św.

344.    

Krostkowo

Parafia św. Mikołaja

i bł. M. Kozala

89-334 Krostkowo 37

godz. 19.00 (od maja do października)

345.    

Kruszwica

Parafia śś. Piotra i Pawła

ul. Kolegiacka 26

88-153 Kruszwica

godz. 7.00 (Msza św. i nabożeństwo)

346.    

Krynica Zdrój

Parafia M.B. Nieustającej Pomocy

ul. Czarny Potok 3

33-380 Krynica-Zdrój

godz. 9.00

347.    

Krzecin

Parafia św. Jana Chrzciciela

ul. Niepodległości 7

73-231 Krzęcin

godz. 18.00 – czas letni

godz. 16.30 – czas zimowy

348.    

Kudowa-Zdrój

Czermna

Parafia św. Bartłomieja Ap.

Czermna, ul. Moniuszki 8

57-350 Kudowa Zdrój

godz. 17.15

349.    

Księżomierz

Parafia narodzenia NMP

Księżomierz, ul. Kościelna 35

37-475 Gościeradów

godz. 17.30 (Różaniec, medytacja, Msza św.)

350.    

Kulesze Kościelna

Parafia św. Bartłomieja

ul. Główna 4

18-208 Kulesze Kościelne

 

351.    

Kuźmina

Parafia M.B. Nieustającej Pomocy

Kuźmina 115

37-740 Kuźmina

godz. 18.00

352.    

Kwidzyn

Kaplica Ojca Pio

ul. Basztowa 6

82-500 Kwidzyn

godz. 11.00 (Różaniec, Msza św., medytacja)

353.    

Kwidzyn

Parafia św. Brata Alberta

ul. Piastowska 45

82-500 Kwidzyn

godz. 18.00

354.    

Kwidzyn

Par. Św. Jana Ewangelisty

ul. Targowa 7

82-500 Kwidzyn

godz. 9.00

355.    

Lalkowy

Parafia św. Barbary

Lalkowy 33

83-230 Smętowo Graniczne

godz. 17.00

356.    

Legionowo

Parafia św. Jana Kantego

ul. Ks. J. Schabowskiego 2

05-120 Legionowo

godz. 7.00 (Msza św., Różaniec)

357.    

Legnica

Katedra Św. Apostołów Piotra i Pawła

Pl. Katedralny 6

59-220 Legnica

godz. 9.00

358.    

Leszczyny

(Rybnik)

Parafa św. Andrzeja Boboli
ul. Ks. Pojdy 104

44-238 Leszczyny

godz. 17.00-18.00 – nab. wynagradzające

godz. 18.00 - Msza św.

359.    

Leszno

Kościół św. Mikołaja

ul. Kościelna 18

64-100 Leszno

godz. 18.00

360.    

Leszno

Parafia Św. Krzyża

Pl. Jana Metziga 19

64-100 Leszno

godz. 7.00 (Msza św., Różaniec, medytacja)

361.    

Lidzbark Warmiński

Parafia Podwyższenia Krzyża Świętego

ul. Wiejska

11-100 Lidzbark Warmiński

godz. 18.00 – Msza św.

godz. 18.30 – Różaniec, medytacja

362.    

Lipno

Parafia bł. Michała Kozala BM

ul. 3 Maja 43

87-600 Lipno

godz. 9.30

363.    

Lipowiec

Parafia św. Walentego Lipowiec 13

12-100 Szczytno

godz. 17.00 – czas zimowy

godz. 19.00 – czas letni

364.    

Loretto

Sanktuarium MB Loretańskiej

Loretto

07-202 Wyszków

godz. 9.30

365.    

Lubartów

Kościół św. Wawrzyńca

Bracia Mniejsi Kapucyni

ul. Lubelska 32

21-100 Lubartów

godz. 16.00 - 19.00

366.    

Lubasz

Sanktuarium Królowej Rodzin

pl. ks. Jerzego

Kędzierskiego 2

64-720 Lubasz

godz. 8.00 - Msza św. i nabożeństwo.

367.    

Lubawa

Kościół św. Jana Chrzciciela i Michała Archanioła

ul. Kupnera 22

14-260 Lubawa

godz. 17.00

368.    

Lubcz

Parafia św. Mateusza

Lubcz 8

88-420 Rogowo

 

369.    

Lubin

Parafia św. Jana Sarkandra

ul. Szpakowa 25

59-300 Lubin

godz. 17.00 - nabożeństwo (medytacja i różaniec)

godz. 18.00 - Msza św.

370.    

Lubin

Parafia M. M. Kolbego

Osiedle przy lesie

ul. Orla 32

59-300 Lubin

godz. 10.30

371.    

Lubiszyn

Parafia Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny

ul. Jedności Robotniczej 8

66-433 Lubiszyn

godz. 18:00 - Msza Święta, różaniec, medytacja

372.    

Lubla

Parafia św. Mikołaja

Lubla 145

38-130 Frysztak

 

373.    

Lublin

Kościół św. Piotra i Pawła

OO. Kapucyni

ul. Krak. Przedmieście 42

20-002 Lublin

godz. 9.00

374.    

Lublin

Kościół Rektoralny

Wniebowzięcia NMP Zwycięskiej

ul. Narutowicza 6

20-400 Lublin

godz. 10.30 oraz

17.30 - (Różaniec, Msza św., medytacja)

375.    

Lublin

Parafia M.B. Różańcowej

ul. Bursztynowa 20

20-576 Lublin

godz. 7.00

376.    

Lublin

Parafia św. Józefa

ul. Filaretów 7

20-609 Lublin

godz. 17 (czasami 20.00)

377.    

Lublin

Parafia św. Antoniego

ul. Kasztanowa 1

20-400 Lublin

godz. 20.00

378.    

Lublin

Kościół Rektoralny

ul. Zielona 3

20-082 Lublin

godz. 18.00 (czuwanie do rana w niedzielę)

379.    

Lublin

Parafia Dobrego Pasterza

ul. Radzyńska 3

20-850 Lublin

godz. 7.00 (Msza św., nabożeństwo)

380.    

Lublin

Parafia św. Michała Archanioła

ul. Fabryczna 19

20-411 Lublin

godz. 7.30 (Różaniec, Msza św., medytacja)

381.    

Lublin

Kościół św. Rodziny

ul. Jana Pawła II  11

20-535 Lublin

godz. 7.30

382.    

Lublin

Parafia św. Brata Alberta

Klasztor OO. Bernardynów

ul. Willowa 15

20-819 Lublin

godz. 18.00 (Msza św., nabożeństwo)

383.    

Lublin

Kościół Niepokalanego Poczęcia NMP

Garnizonowy

Al. Racławickie 20

20-037 Lublin

godz. 18.00 (Msza św., Różaniec, nabożeństwo)

384.    

Lublin

Parafia Niepokalanego Serca Maryi i św. Franciszka z Asyżu

OO. Franciszkanie - Poczekajka

Al. Kraśnicka 76

20-400 Lublin

godz. 17.00

385.    

Lublin

Parafia Św. Krzyża

ul. Pogodna 7

20 -337 Lublin

godz. 17.00 (Różaniec, medytacja, Msza św.)

386.    

Lublin

Parafia Wieczerzy Pańskiej

Al. Warszawska 33

20-803 Lublin

godz. 18.00-21.00

387.    

Lublin

Parafia św. M. M. Kobe

ul. Droga Męczenników Majdanka 27

20-325 Lublin

godz. 17.30 (Różaniec, medytacja, Msza św.)

388.    

Lublin

Parafia św. Andrzeja Boboli

ul. I. J. Paderewskiego 20

20-860 Lublin

godz. 18.00 – czas letni

godz. 17.30 – czas zimowy

(Msza św., nabożeństwo)

389.    

Lublin

Parafia św. Jana Pawła II

ul. Bp. Fulmana 9

20-492 Lublin

godz. 7.00

390.    

Lublin

Parafia św. Jadwigi Królowej

ul. Koncertowa 15

20-866 Lublin

godz. 7.00

391.    

Luboń

Sanktuarium bł. Edmunda Bojanowskiego

Dom Generalny Sióstr Służebniczek N.P.N.M.P.

Pl. E . Bojanowskiego 6

62- 030 Luboń

godz. 7.00 - Msza św.

godz. 19.00 - nabożeństwo

392.    

Lubusko

Parafia Najśw. Serca Pana Jezusa

ul. XX-lecia 6

68-300 Lubsko

godz. 17.00 - nabożeństwo

godz. 18.00 - Msza św.

393.    

Lubycza Królewska

Parafia MB Różańcowej i Aniołów Stróżów

ul. Zamojska 1

22-680 Lubycza Królewska

godz. 17.30 – czas zimowy

godz. 18.30 – czas letni

394.    

Ludźmierz

Sanktuarium M. B. Królowej Podhala

ul. Jana Pawła II  124

34-471 Ludźmierz

od godz. 18.00 (Msza św., nabożeństwo)

395.    

Lutogniew

Parafia Świętej Trójcy

Sanktuarium MB Pocieszenia

ul Kościelna 14

63-700 Lutogniew

godz. 9.00 - adoracja Najśw. Sakramentu, różaniec, spowiedź, medytacja, komunia św.

396.    

Łagów Lubuski

Parafia św. Jana Chrzciciela

66-220 Łagów Lubuski

godz. 18.00

nabożeństwo maryjne

397.    

Łask

Parafia Niep. Poczęcia NMP i św. Michała Archanioła

ul. Warszawska 15

98-100 Łask

godz. 18.00

398.    

Łazówek

Sanktuarium Matki Bożej Pocieszenia

Łazówek 6

08-320 Łazówek

godz. !6.00 (Różaniec, Msza św., nabożeństwo)

399.    

Łochów

Parafia Niepokalanego Poczęcia NMP

ul. Długa 40

07-130 Łochów

godz. 17.00 – ok. zimowy

godz. 18.00 – ok. letni (Msza św., nabożeństwo)

400.    

Łomża

Parafia św. Andrzeja Boboli

ul. Wąska 93

18-400 Łomża

godz. 18.00

401.    

Łomża

Kościół św. Michała Archanioła (Katedra)

ul. Dworcowa 25

18-400 Łomża

godz. 7.30 (Msza św., nabożeństwo)

402.    

Łomża

Parafia Matki Bożej Bolesnej

OO. Kapucyni

Krzywe Koło 3

18-400 Łomża

godz. 17.00

403.    

Łopatki

Parafia św. Marii Magdaleny

Łopatki

87-222 Książki

godz. 17.00 – ok. zimowy

godz. 18.00 – ok. letni

404.    

Łosice

Parafia św. Zygmunta

ul. Narutowicza 2

08-200 Łosice

godz. 17.00 – ok. zimowy

godz. 18.00 – ok. letni

405.    

Łososina Górna

Parafia Wszystkich Świętych

Łososina Górna  ul. Koszarska 1

34-600 Limanowa

godz. 8.00 (Msza św., nabożeństwo)

406.    

Łódź

Parafia Zmartwychwstania Pańskiego

ul. Rolnicza 25

93-328 Łódź

godz.  7.00 (Msza św. różaniec, medytacja)

407.    

Łódź

Parafia MB Fatimskiej

ul. Kilińskiego 228

93-124 Łódź

godz. 17.30

408.    

Łódź

Parafia Najświętszej Eucharystii

ul. ks. J. Popiełuszki 9

94-052 Łódź

 

409.    

Łódź

Parafia Świętego Antoniego z Padwy

ul. Okólna 185

91-038 Łódź

godz. 9:00 (Msza św., nabożeństwo)

410.    

Łódź

Parafia św. Jana Chrzciciela

ul. Artylerzystów 4

94-230 Łódź

godz. 17.00

411.    

Łódź

Kościół Miłosierdzia Bożego

ul. Baczyńskiego 156

91-170 Łódź - Teofilów

godz. 18.00 (Msza św., nabożeństwo)

412.    

Łódź

Kościół MB Bolesnej

Al. Pasjonistów 23

91-140 Łódź - Teofilów

godz. 18.00 (Msza św., nabożeństwo)

413.    

Łódź

Parafia św. Wincentego Pallottiego

ul. Łagiewnicka 197/ 201

91-867 Łódź

godz. 10.00 - 15.00

414.    

Łódź

Parafia M. B. Jasnogórskiej

ul. Gogola 12

92-513 Łódź

od godz. 18.00 – piątek

do godz. 18.00 - sobota

415.    

Łódź

Parafia św. Jerzego

ul. św. Jerzego 9

91-072 Łódź

godz. 16.00

416.    

Łódź

Parafia św. Franciszka z Asyżu

ul. Flatta 3A

93-549 Łódź

godz. 8.00

417.    

Łódź

Parafia św. Anny

ul. Śmigłego Rydza 24/26 93-281 Łódź

godz. 6.30

418.    

Maków Podhalański

Matki Bożej Makowskiej Opiekunki i Królowej Rodzin ul. Kościelna 14 34-220 Maków Podhalański

po wieczornej Mszy Św. tj. ok. godz. 18.30

419.    

Malczyce

Parafia Niepokalanego Poczęcia NMP

ul. Mickiewicza 6 B

55-320 Malczyce

godz. 18.00

420.    

Maszewo

Parafia św. Wojciecha

Maszewo Lubuskie 69

66-614 Maszewo Lubuskie

 

421.    

Mełgiew

Parafia św. Wita

ul. Kościelna 12

21-007 Mełgiew

godz. 7.30

422.    

Marki

Parafia św. Izydora

ul. Józefa Piłsudskiego 93

05-270 Marki

godz. 7.00

423.    

Mchy

Parafia św. Marcina Bpa

Mchy 28

63-100 Książ Wielkopolski

 

424.    

Miastko

Parafia M.B. Wspomożycielki Wiernych

ul. Bolesława Chrobrego 9

77-200 Miastko

godz. 7.00 (Różaniec, Msza św.)

425.    

Michałkowice

Parafia św. Michała Archanioła

Michałowice, ul.  Kościelna 1

41-103 Siemianowice Śląskie

godz. 8.00 (Msza św., nabożeństwo wynagradzające)

426.    

Mielec

Parafia Ducha Świętego

ul. Pisarka 16

39-300 Mielec

o godz. 7. 00 Msza św., wystawienie Najświętszego Sakramentu

Różaniec, rozważania

427.    

Mielec

Parafia MB Nieustającej Pomocy

ul. ks. H. Arczewskiego 1

39-300 Mielec

 

428.    

Mierzyn

Parafia MB Bolesnej

ul. Welecka 17

72-006 Mierzyn

godz. 18.00 (Msza św., nabożeństwo)

429.    

Mieszków

Parafia św. Wawrzyńca

ul. Dworcowa 9

63-200 Mieszków

godz. 18.30

430.    

Miętne

Parafia Podwyższenia Krzyża Świętego

ul. Główna 110

08-400 Miętne

godz. 17.30

431.    

Mikołów - Mokre

Parafia św. Wawrzyńca

ul. Zamkowa 4

43-195 Mikołów-Mokre

godz. 7.00 - różaniec, medytacja, Msza Św.

432.    

Mikołów

Parafia św. Antoniego z Padwy

ul. Zielona 1

43-190 Mikołów – Reta

godz. 14.00

433.    

Mikorzyn

Sanktuarium św. Idziego

Mikorzyn 43

63-600 Kępno

 

434.    

Milanówek

Parafia św. Jadwigi

ul. Kościuszki 41

05-822 Milanówek

godz. 18.00

435.    

Milejów

Parafia Wniebowzięcia NMP

ul. Partyzancka 118 A

21-020 Milejów

godz. 8.30

436.    

Miłosław

Parafia św. Jakuba Ap.

ul. Kościelna 8

62-320 Miłosław

godz. 7.00

437.    

Mińsk Mazowiecki

Sanktuarium św. Antoniego z Padwy

ul. kard. S. Wyszyńskiego 54

05-300 Mińsk Mazowiecki

godz. 18.00

438.    

Młochów

Parafia Św. Michała Archanioła

ul. ks. Br. Markiewicza 10

05-831 Młochów

godz. 18.00 (Msza św., nabożeństwo)

439.    

Modlin Twierdza

Parafia św. Barbary

ul. Szpitalna 69

05-160 Nowy Dwór Mazowiecki

godz. 17.30 (Różaniec, Msza św., medytacja)

440.    

Mogilno

Parafia św. Jana Apostoła

(klasztor)

ul. Benedykta XVI  1

88-300 Mogilno

godz. 20.00

441.    

Mogilno

Parafia św. Marcina Bpa

Mogilno 145

33-326 Mogilno

godz. 17:15 (16:15 - czas zimowy) - nabożeństwo i Msza św.

442.    

Mosina

Kościół św. Mikołaja

ul. Kościuszki 1

62-050 Mosina

godz. 17.00

443.    

Mszano

Parafia św. Bartłomieja Ap.

Mszano 29

87-300 Brodnica

godz.17.00 - w ok. letnim

godz.16.00 - w ok. zimowym

444.    

Munina

Parafia św. Józefa

ul. Szkolna 1

37-514 Munina

 

445.    

Murowana Goślina

Parafia Najwyższego Arcykapłana J. Ch.

ul. Ks. Kosteckiego 16

62-095 Murowana Goślina

godz. 7.30 (Msza św., nabożeństwo)

446.    

Myślibórz

Parafia św. Krzyża

ul. Kościelna 17

74-300 Myślibórz

godz. 11.30 -  Różaniec i medytacja

godz. 12.15 -  Msza św. z homilią

447.    

Nadma

Parafia św. Jana Chrzciciela

ul. Prymasa Tysiąclecia 17

05-261 Nadma

godz. 17. 30 (nabożeństwo, Msza św.)

448.    

Nakło Śląskie

Parafia Najśw. Serca P. Jezusa

ul. Główna 1

42-620 Nakło Śląskie

godz. 8.00 (Msza św., nabożeństwo)

449.    

Narol

Parafia N. M. P.

ul. Józefowska

37-610 Narol

godz. 17.00 – czas zimowy

godz. 18.00 – czas letni

450.    

Nasielsk

Parafia św. Wojciecha

ul. św. Wojciecha 13

05-190 Nasielsk

godz. 7.30

451.    

Nidzica

Parafia bł. Bolesławy Lament

ul. Żwirowa 4

13-100 Nidzica

godz. 9.00 – nabożeństwo

godz. 10.00 - Msza św.

452.    

Nidzica

Parafia Niepokalanego Poczęcia NMP

ul. Młynarska 12

13-100 Nidzica

godz. 10.00 (Msza św., nabożeństwo)

453.    

Niechorze

Parafia św. Stanisława BM

ul. Krakowska 22

72-350 Niechorze

godz. 9.30 - Msza św.

godz. 10.00 - nabożeństwo

454.    

Niegowa

Parafia św. Mikołaja

ul. Szkolna 31

42-320 Niegowa

 

455.    

Niemczyn

Parafia Wniebowzięcia NMP

Niemczyn 64 A

62-107 Niemczyn

 

456.    

Niemodlin

Kościół Wniebowzięcia NMP

Rynek 28

49-100 Niemodlin

godz. 8.00

457.    

Niepołomice

Parafia Dziesięciu Tysięcy Męczenników

ul. Piękna 2

32-005 Niepołomice

godz. 7.00 (Msza św., nabożeństwo)

458.    

Nieporęt

Parafia Niep. Poczęcia NMP

Pl. Wolności 3

05-126 Nieporęt

godz. 17.00

459.    

Nisko

Parafia Matki Bożej Fatimskiej

ul. Tysiąclecia 24

37-400 Nisko

godz. 17.00 (Różaniec, Msza św.)

460.    

Nisko

Sanktuarium

przy parafii św. Józefa,

ul. Mickiewicza 3

37-400 Nisko

godz. 18.00 (Msza św., nabożeństwo)

461.    

Nockowa

Parafia św. Michała Arch.

Nockowa 49

39-124 Iwierzyce

godz. 18.00 (Msza św., nabożeństwo)

462.    

Nowa Dęba

Parafia M. B. Królowej Polski

ul. ks. P. Skargi 2

39-460 Nowa Dęba

godz. 17.00 – czas zimowy

godz. 18.00 – czas letni

463.    

Nowa Wioska

Parafia Zwiastowania Pańskiego

Nowa Wioska 8 A

82-520 Gardeja

godz. 17.00

464.    

Nowogard

Parafia Matki Bożej Fatimskiej

ul. Gen. Bema 26

72-200 Nowogard

godz. 12.00 (Msza św., nabożeństwo)

465.    

Nowy Sącz

Kościół św. Ducha

Parafia Ducha Świętego

ul. Skargi 10

33-300 Nowy Sącz

godz. 9.00 (Msza św., nabożeństwo)

466.    

Nowy Sącz

Kaplica bł. Jana Pawła II

Os. Barskie

33-300 Nowy Sącz

godz. 6.30 (Msza św., nabożeństwo)

467.    

Nowy Targ

Parafia św. Katarzyny

ul. Kościelna 1

34-400 Nowy Targ

godz. 18.00

468.    

Nysa

Kościół św. Franciszka z Asyżu

ul. Bramy Grodzkiej 5

48-300 Nysa

godz. 9.00

 

  

Miejscowości od "O" do "Z" - zobacz

 

 

 

EN    FR    DE    PT    BY    RU   UA   NO

 

  

 

  

 

  

 

 

 

  

 

  

 

 

 

Apostolat Sekretariatu Fat.

  

 

 

 

Fatima-Portugalia

 

 

 

 

 

 

Multimedia

 

 

 

 

 

 

 

Informacje

 

 

 

 

Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony! czytaj więcej