PUBLIKACJE FATIMSKIE na 2019

 

- Wysyłka materiałów - 23 listopada 2018.

 

- Składanie nowych zamówień - dopiero od 26 listopada.

 

 

 

 

 

Nabożeństwo wynagradzające Niepokalanemu Sercu Maryi w Pierwsze Soboty Miesiąca. GDZIE I KIEDY?

Sekretariat Fatimski opracowuje internetową „bazę danych” z informacją: gdzie i kiedy odprawiane jest nabożeństwo wynagradzające w Pierwsze Soboty Miesiąca. Wiele osób pragnie uczestniczyć w tym nabożeństwie, o czym świadczą pytania kierowane do Sekretariatu Fatimskiego. Zwracamy się zatem z gorącą prośbą do Wszystkich: prześlijcie informację, która pomoże innym!


Informację można przesłać do Sekretariatu Fatimskiego:
    - telefonicznie: 18/ 20 66 420
    - mailowo: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
    - listownie: Sekretariat Fatimski, os. Krzeptówki 14,  34-500 Zakopane


Podając następujące informacje:
    1. miejsce ( kościół, parafia),
    2. adres (miejscowość, ulica),
    3. godzina, ewentualnie układ nabożeństwa.

 

Pierwsze Soboty w POLSCE i na ŚWIECIE

 


Miejscowości od "A do N" - zobacz

 

1.                     

Oborniki

Parafia Wniebowzięcia NMP

ul. Kościelna 2

64-600 Oborniki

godz. 8.00

2.                     

Oborniki Śląskie

Parafia św. Judy Tadeusza i św. Antoniego Padewskiego

ul. Trzebnicka 35

55-120 Oborniki Śląskie

godz. 8.30 (Msza św., nabożeństwo)

3.                     

Obory

Sanktuarium Matki Bożej Bolesnej

Obory 38

87-645 Obory k/ Rypina

godz. 11.00 (Różaniec, Msza św., nabożeństwo)

4.                     

Obrzycko

Parafia św. Ap. Piotra i Pawła

ul. Kościelna 10

64-520 Obrzycko

godz. 7.00

5.                     

Ochotnica Górna

Parafia Wniebowzięcia NMP

os. Zawady 218 A

34-453 Ochotnica Górna

 

6.                     

Odrowąż

Parafia św. Jacka

Odrowąż, ul. Rynek 18

26-220 Stąporków

godz. 8.00

7.                     

Oleśnica

Parafia św. Jana Ap.

ul. Łużycka 4

56 - 400 Oleśnica

godz. 18.00 (Msza św., medytacja, Różaniec)

8.                     

Oleśnica

Parafia NMP Fatimskiej

Pl. Fatimski 1

56- 400 Oleśnica

godz. 18.00 (Msza św., medytacja, Różaniec)

9.                     

Olkusz

Parafia św. M.M. Kolbego

ul. Sosnowa 1

32-300 Olkusz

godz. 7.30 (Msza św., nabożeństwo)

10.                   

Olszany

Parafia Trójcy Świętej

Olszany 44

58-150 Strzegom

godz. 8.00 – Różaniec, medytacja, Msza św.

11.                   

Olsztyn

Kościół św. Józefa

ul. Jagiellońska 41

10-273 Olsztyn

godz. 7.30 (Różaniec, Msza św.)

12.                   

Olsztyn

Kościół MB Fatimskiej

ul. Bajkowa 15

10-691 Olsztyn

maj i październik – godz. 18.00

od czerwca do września – godz. 20.00

nabożeństwa fatimskie

13.                   

Olsztyn

Parafia Chrystusa Odkupiciela Człowieka

ul. kard. S. Wyszyńskiego 11

10-456 Olsztyn

godz. 17.00 (dolny kościół)

14.                   

Olszówka

Parafia św. Jana Chrzciciela

Olszówka

34-730 Mszana Dolna

 

15.                   

Olszyna

Parafia św. Józefa

ul. Legnicka 14

59-830 Olszyna

godz. 17.00

16.                   

Oława

Parafia  śś. Ap. Piotra i Pawła

Pl. Zamkowy 16

55-200 Oława

godz. 9.00 (Msza św., medytacja, Różaniec)

17.                   

Oława

Parafia Miłosierdzia Bożego

ul. Zaciszna 4

55-200 Oława

godz. 18.00

18.                   

Oława

Parafia NMP Matki Pocieszenia

Pl. św. MM. Kolbego 1

52-019 Oława

godz. 12.00

19.                   

Opoczno

Parafia Podwyższenia Krzyża Świętego

ul. Westerplatte 2

26-300 Opoczno

godz. 7.30

20.                   

Opole

Parafia Świętych Apostołów Piotra i Pawła

Pl. Mickiewicza 1

46-020 Opole

godz. 8.00 (Msza św., Różaniec, medytacja)

21.                   

Opole

Parafia Św. Karola Boromeusza

ul. Chabrów 74

45-222 Opole

godz. 8.00 (Msza św., Różaniec, medytacja)

22.                   

Opole

Parafia św. Jacka

ul. Tysiąclecia 11

46-020 Opole

godz. 8.00 (Msza św., adoracja, Różaniec)

23.                   

Opole

Parafia Trójcy Świętej

oo. Franciszkanie

PL. Wolności 2

45-230 Opole

godz. 9.00

24.                   

Opole-Grodzice

Parafia M. B. Fatimskiej

ul. Strzelecka 23

45-525 Opole

godz. 7.30 (Różaniec, Msza św., medytacja)

25.                   

Orlik

Klasztor Sióstr Franciszkanek

Orlik 21

89-633 Orlik k/ Brus

godz. 18.00

26.                   

Osno Lubuskie

Parafia Podwyższenia Krzyża Św.

kościół filialny

Al. Pokoju

69-220 Ośno Lubuskie

godz. 9.00

27.                   

Osiek Górny

Parafia św. Stanisława Bpa i M.

Osiek Górny, ul. Wiśniowa 6

32-608 Osiek

 

28.                   

Osiny

Parafia MB Królowej Polski

Osiny

24-103 Żyrzyn

 

29.                   

Ostrołęka

Parafia św. Wojciecha

Księża Pallotyni

ul. I Armii W. Polskiego 44

07-401 Ostrołęka

godz. 18.00 (Msza św., Różaniec, medytacja)

30.                   

Ostrożne

Parafia NMP Częstochowskiej

Kaplica w Ostrożnem

ul. 1 Maja 60

18-305 Szumowo

godz. 16.00

31.                   

Ostrowiec Świętokrzyski

Parafia Miłosierdzia Bożego

ul. Polna 3

27-400 Ostrowiec Św.

godz. 18.00

32.                   

Ostrowiec Świętokrzyski

Kolegiata św. Michała Archanioła

ul. Okólna 19

27-400 Ostrowiec Św.

godz. 10.00 - 11.00

33.                   

Ostróda

Parafia Św. Franciszka z Asyżu

ul. Franciszkańska 1

14-100 Ostróda

godz. 9.45

34.                   

Ostrów Wielkopolski

Parafia Świętej Rodziny

ul. Grabowska 212

63-400 Ostrów Wielkopolski

godz. 9.00

35.                   

Ostrów Wielkopolski

Parafia M. B. Fatimskiej

ul. Kręta 54

63-400 Ostrów Wielkopolski

godz. 8.00

36.                   

Ostrów Wielkopolski

Parafia NMP Królowej Polski

ul. Królowej Jadwigi 12

63-400 Ostrów Wielkopolski

godz. 7.30 (Msza św., nabożeństwo)

37.                   

Ostrzeszów

Kościół NMP Wniebowziętej

ul. Farna 5

63-500 Ostrzeszów

godz. 7.00 (Msza św., nabożeństwo)

38.                   

Oświęcim

Kościół  św. M. M. Kolbego

Pl. św. Maksymiliana 2

32-600 Oświęcim

godz. 8.00 – nabożeństwo

godz. 9.00 – Msza św.

39.                   

Oświęcim

Parafia Wniebowzięcia NMP

ul. Dąbrowskiego 5A

32-600 Oświęcim

godz. 7.30 – różaniec

godz. 8.00 – Msza św., nabożeństwo

40.                   

Otwock

Parafia Niepokalanego Serca Maryi

ul. Ujejskiego 2

05-400 Otwock

 

41.                   

Otwock

Parafia Zesłania Ducha Świętego

Księża Pallotyni

ul. Żeromskiego 6

05-400 Otwock

godz. 18.00 (Msza św., różaniec, medytacja)

42.                   

Otwock

Parafia MB Królowej Polski

ul. Czerska 1

05-400 Otwock

godz. 7.00

43.                   

Otwock

Kościół MB Częstochowskiej

ul. Sowińskiego 17

05-402 Otwock

godz. 18.00-20.00

44.                   

Ozimek

Parafia św. Jana Chrzciciela

ul. Częstochowska 8

46-040 Ozimek

godz. 6.30

45.                   

Ożarów Mazowiecki

Parafia M. B. Królowej Apostołów

Seminarium Pallotynów

ul. Kilińskiego 20

05-850 Ożarów Mazowiecki

godz. 18.00

46.                   

Ożarów Mazowiecki

Sanktuarium Bożego Miłosierdzia

ul. Poznańska 183

05-850 Ożarów Mazazowiecki

 

47.                   

Pabianice

Parafia Trójcy Przenajświętszej

ul. Popławska 22

95-200 Pabianice

godz. 7.00

48.                   

Pajęczno

Parafia Wniebowzięcia NMP

pl. Dworcowy 2

98-330 Pajęczno

godz. 17.15

49.                   

Pasłęk

Parafia św. Józefa

Kościół św. Bartłomieja

Pl. św. Wojciecha 11

14-400 Pasłęk

godz. 7.00

50.                   

Paszczyna

Parafia MB Różańcowej

Paszczyna 148A

39-207 Paszczyna

 

51.                   

Perlejewo

Parafia Przemienienia Pańskiego

17-322 Perlejewo

godz. 19.00

52.                   

Perły

Kościół filialny  Miłosierdzia Bożego

Perły 17 A

11-600 Węgorzewo

godz. 10.00

53.                   

Piaseczno

Parafia MB. Różańcowej

ul. Słowicza 1

05-500 Piaseczno

godz. 18.00

54.                   

Piastów

Parafia MB Częstochowskiej

ul. Krakowska 17

05-820 Piastów

godz. 8:00 (Msza św., nabożeństwo)

 

55.                   

Piechowice

Parafia św. Antoniego Padewskiego

ul. Żymierskiego 40

58-573 Piechowice

godz. 7.00

56.                   

Pilica

Sanktuarium MB Śnieżnej Opiekunki Rodzin

oo. Franciszkanie

Biskupice 47

42-436 Pilica

godz. 17.30 (Różaniec, Msza św.)

57.                   

Pilzno

Parafia św. Jana Chrzciciela

ul. Lwowska 3

39-220 Pilzno

 

58.                   

Pilzno

Parafia MB Fatimskiej

Lipiny 60

39-220 Pilzno

godz. 17.00 – czas letni

16.00 – czas zimowy

59.                   

Piława Górna

Parafia. św. Marcina

ul. H. Sienkiewicza 32

58-240 Piława Górna

od listopada do marca

godz. 17.00

60.                   

Piła

Parafia NMP Wspomożenia Wiernych

ul. Złota 1

64-920 Piła

godz. 7.00 (Msza św., nabożeństwo)

61.                   

Pionki

Parafia NMP Królowej Polski

Aleja Królewska 4

26-670 Pionki

godz. 17.00-21.00

62.                   

Piotrków Kujawski

Parafia św. Jakuba Ap.

ul. Św. Ducha 1

88-230 Piotrków Kujawski

godz. 17.00 ( X-V)

godz. 18.00 (V-X)

63.                   

Piotrków Trybunalski

Parafia bł. Jana Pawła II

ul. Modrzewskiego 8

97-300 Piotrków Trybunalski

godz. 18.00

64.                   

Piotrków Trybunalski

Parafia Najśw. Serca Jezusowego

ul. Armii Krajowej 19

97-300 Piotrków Trybunalski

godz. 7.30

65.                   

Piotrowice

Parafia św. Katarzyny

Piotrowice 62

55-311 Kostomłoty

godz. 18.00

66.                   

Pleszew

Parafia ścięcia św. Jana Chrzciciela

Pl. Kościelny 5

63-300 Pleszew

godz. 8.00

67.                   

Pleszew

Parafia Najświętszego Zbawiciela

ul. Wojska Polskiego 3

63-300 Pleszew

godz. 7.00

68.                   

Płock

Parafia św. Wojciecha

ul. św. Wojciecha 2

09-410 Płock

godz. 7.00 (Msza św., nabożeństwo)

69.                   

Płońsk

Kościół M.B. Miłosierdzia

Parafia św. M. Kolbe

ul. ks. R. Jaworskiego

09-100 Płońsk

godz. 8.30 (Msza św., nabożeństwo)

70.                   

Pobiedziska

Parafia św. Michała Archanioła

ul. Gnieźnieńska 2

62-010 Pobiedziska

godz. 9.30 - Różaniec

godz. 10.00 - Msza św.

71.                   

Podgórska Wola

Parafia św. Józefa Oblubieńca NMP

Pogórska Wola 87

33-152 Pogórska Wola

godz. 7.00 (Msza św., nabożeństwo)

72.                   

Podrzecze

Kaplica Sióstr Służebniczek

Niepokalanego Poczęcia NMP

ul. Podrzecze 3A

63-800 Gostyń

godz. 20.00

73.                   

Pola Lednickie

Ośrodek św. Jana Pawła II

62-265 Pola Lednickie -Kiszkowo

godzina - 16:00

74.                   

Polski Świętów

Parafia św. Jana Chrzciciela

Polski Świętów 73

48-340 Polski Świętów

godz. 8.00 (Msza św., Różaniec, medytacja)

75.                   

Pomiechowo

Kościół Św. Anny

Pomiechowo, ul. Kościelna

05-180 Pomiechówek

godz. 06.25 (medytacja, Różaniec wynagradzający, Msza św.)

76.                   

Poniatowa

Parafia Zesłania Ducha Świętego

ul. Lubelska 5

24-320 Poniatowa

początek – piątek godz. 22.00

koniec – sobota godz. 5.00

77.                   

Porąbka Uszewska

Parafia św. Andrzeja Apostoła

Porąbka Uszewska 363

32-854 Porąbka Uszewska

 

78.                   

Poręba Radlna

Parafia św. Apostołów Piotra i Pawła

Poręba Radlna 6

33-112 Poręba Radlna

 

79.                   

Potok Stany

Kościół Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny Potok Stany

23-313 Potok Wielki

godz. 7.00

80.                   

Poznań

Fara Poznańska Bazylika Kolegiacka

Parafia Matki Bożej Nieustającej Pomocy

Św. Marii Magdaleny, Św. Stanisława Biskupa

ul. Klasztorna 11 (Gołębia 1)

61-779 Poznań

godz. 8:00 Msza św. następnie nabożeństwo wynagradzające Niepokalanemu Sercu Maryi w kaplicy Wieczystej Adoracji

81.                   

Poznań

Imienia Maryi

ul Santocka 15

60-431 Poznań

godz. 7:30 nabożeństwo różańcowe

godz. 8:00 Msza święta w intencji wynagradzającej Niep. Sercu Maryi

- godz. 8:30 wystawienie Najświętszego Sakramentu rozważanie jednej z tajemnic i adoracja

82.                   

Poznań

Parafia Garnizonowa Podwyższenia Krzyża Św.

ul. Szamarzewskiego 3

0-514 Poznań

godz. 8.30

83.                   

Poznań

Parafia Najświętszego Zbawiciela

ul. Fredry 11

61-701 Poznań

Godz. 10:00

Msza Święta, Różaniec, Medytacja 15min

84.                   

Poznań

Parafia Św. Michała Archanioła

ul. Stolarska 7

60-788 Poznań

godz. 11.00 - nabożeństwo do Niepokalanego Serca Maryi

godz. 12.00 Msza św.

85.                   

Poznań

Kościół Św. Michała Archanioła i Wniebowzięcia NMP

ul. Chojnicka 41

Poznań

Godz. 7:45

Msza Święta, Różaniec, Medytacja 15min

86.                   

Poznań

Parafia św. Jadwigi Królowej

ul. Mleczowa 1

61-606 Poznań

godz. 8.00 (Msza św., i nab. wynagradzające)

87.                   

Poznań

Parafia św. Andrzeja AP

Poznań – Spławie 86

60-101 Poznań

godz. 8.00

88.                   

Poznań

Parafia Najświętszej Bogarodzicy Maryi

Os. Stare Żegrze 18

61-249 Poznań

godz. 8.00

89.                   

Poznań

Parafia Matki Bożej Pocieszenia

ul. Kartuska 33

60-471 Poznań

godz. 7.15 - nabożeństwo

godz. 8.00 - Msza św.

90.                   

Poznań

Parafia św. Rocha

ul. św. Rocha 10

61-142 Poznań

godz. 7.30 Różaniec

godz. 8.00 Msza św.

godz. 8.30 Medytacja przed Najświętszym Sakramentem

91.                   

Poznań

Parafia Nawiedzenie NMP

os. Bohaterów II Wojny Światowej 88

60-101 Poznań Rataje

godz. 7.30 (Różaniec, nabożeństwo, Msza św.)

92.                   

Poznań

Parafia Chrystusa Odkupiciela

ul. Trzemeszeńska 20

60-720 Poznań

godz. 15.30

93.                   

Poznań

Parafia Świętego Krzyża

ul. Częstochowska 16

60-123 Poznań

godz. 8.00 (Msza św., nabożeństwo)

94.                   

Poznań

Kościół św. Franciszka

OO. Bernardyni

(Pl. Bernardyński)

ul. Garbary 22

61-867 Poznań

godz. 8.00

95.                   

Poznań

Parafia Świętej Rodziny

ul. Promienista 131

60-142 Poznań

godz.8.00

Prowadzi Grupa Modlitwy św. O. Pio

96.                   

Poznań

Parafia NMP Matki Odkupiciela

os. Władysława Jagiełły 105

60-694 Poznań

godz. 7.00  (medytacja, Różaniec, Msza św., adoracja)

97.                   

Poznań

Parafia Wniebowstąpienia Pańskiego

Os. Wichrowe Wzgórze 130

61-680 Poznań

godz. 7.00 (Msza św. Różaniec, medytacja)

98.                   

Poznań

Parafia św. Wawrzyńca

Księża Pallotyni

ul. Przybyszewskiego 30

60-812 Poznań

godz. 7.30 (Msza św., nabożeństwo)

99.                   

Poznań

Kościół Św. Ducha

ul. Jaromira 1

61-062 Poznań

godz. 9.00

100.                

Poznań

Sanktuarium św. Józefa

OO. Karmelici

ul. Działowa 25

60-967 Poznań

godz. 11.30

101.                

Poznań

Sanktuarium MB w Cudy

Wielmożnej Pani Poznania

Kościół św. Antoniego

ul. Franciszkańska 2

61-768 Poznań

godz. 10.30 (Spowiedź św., Różaniec, medytacja, Msza św.)

102.                

Poznań

Parafia św. Stanisława B. i M.

os. Bolesława Śmiałego 1 22

60-101 Poznań

godz. 7.00 (Różaniec, medytacja, Msza św.) od maja do września

103.                

Poznań

Parafia św. Marcina

ul. św. Marcina 13

61-803 Poznań

godz. 8.00

104.                

Poznań

Parafia św. Aniołów Stróżów

os. Kosmonautów 120

61-680 Poznań

godz. 7.00 (Msza św., Różaniec, medytacja)

105.                

Poznań

Sanktuarium Miłosierdzia Bożego

os. Jana II Sobieskiego 116

60-101 Poznań

godz. 8.00

106.                

Poznań

Parafia św. Stanisława Kostki

ul. Rejtana 8

60-644 Poznań - Winiary

godz. 6.45 – medytacja, Msza  św., różaniec

godz. 7.30 – różaniec, Msza św., medytacja

107.                

Poznań

Parafia cywilno - wojskowa

Podwyższenia Krzyża Św.

ul. Szamarzewskiego 3

60-514 Poznań

 

108.                

Prudnik Las

Sanktuarium św. Józefa

Klasztor Zakonu Braci Mniejszych

ul. Józefa Poniatowskiego 5

48-200 Prudnik

godz. 18.00 (Msza św., nab. wynagradzające)

109.                

Prudnik

Parafia św. Michała Archanioła

Pl. Farny 2

48-200 Prudnik

godz. 7.00 – nabożeństwo wynag.

godz. 8.00 – Msza św.

110.                

Pruszków Żbików

Kościół Najśw. Maryi Panny

ul. 3 Maja 124

05-800 Pruszków -Żbików

godz. 7.00

111.                

Pruszków

Parafia MB Nieustającej Pomocy

pl. Kard. Wyszyńskiego 1

05-804 Pruszków

godz. 7.00

112.                

Przasnysz

Parafia Chrystusa Zbawiciela

Al. Jana Pawła II 10

06-300 Przasnysz

godz. 9.00

113.                

Przasnysz

Klasztor oo. Pasjonistów

ul. 3 Maja 34

06-300 Przasnysz

 

114.                

Przecław

Parafia Wniebowzięcia NMP

ul. Kolejowa 11

39-320 Przecław

 

115.                

Przemęt

Parafia św. Jana Chrzciciela

ul. Opacka 9

64-234 Przemęt

godz. 17.30

116.                

Przemyśl

Kościół MB Królowej Polski

ul. Grunwaldzka 70

37-700 Przemyśl

godz. 18.00-21.00

117.                

Przemyśl

Parafia Trójcy Świętej

Pl. Konstytucji 3 Maja 8

37-700 Przemyśl

godz. 17.45-19.00 (medytacja, Msza św., Różaniec)

118.                

Przyborów

Parafia św. Jadwigi

Przyborów 190

34-340 Jeleśnia

godz. 17.15 – lato

godz. 16.15 – zima

119.                

Pszczew

Parafia św. Marii Magdaleny

ul. Sikorskiego 15

66-330 Pszczew

godz. 17.00

120.                

Puławy

Parafia Matki Bożej Różańcowej

ul. Lubelska 7A

24-100 Puławy

godz. 8.00 (Msza św., medytacja, Różaniec)

121.                

Puławy

Parafia Św. Rodziny

ul. Ks. G. Piramowicza 12

24-100 Puławy

godz. 7.00

122.                

Puszczykowo

Parafia MB Wniebowziętej

ul. Kościelna 1

62-040 Puszczykowo

godz. 7.30 – Różaniec

godz. 8.00 – Msza św. i medytacja

123.                

Rabka Zdrój

Parafia św. Marii Magdaleny

ul. Orkana 8

Rabka-Zdrój

godz. 7.30

124.                

Racibórz

Parafia św. Jana Chrzciciela na Ostrogu

ul. Morawska 1

godz. 7.00 (Msza św., nabożeństwo)

125.                

Racibórz

Parafia Matki Bożej

ul. Jana Pawła II  6

47-400 Racibórz

godz. 6.00 – Różaniec

godz. 6.30 – Msza św.

126.                

Radawnica

Parafia św. Barbary

Radawnica , ul. Mostowa 3

77-400 Złotów

godz. 18.00

127.                

Radecznica

Sanktuarium

św. Antoniego z Padwy

ul. Klasztorna 6

22-463 Radecznica

godz. 8.00 Msza św.,

adoracja wynagradzająca do godz. 10.00

128.                

Radom

Parafia Matki Bożej Miłosierdzia

ul. Struga 31A

26-600 Radom

godz. 17.00

129.                

Radom

Parafia Matki Bożej Bolesnej

ul. Radosna 2

26-600 Radom

godz. 16:45

godz. 16.15 - w maju i listopadzie

130.                

Radom

Kościół bł. Annuarity

i św. Michała Archanioła

ul. św. Królowej Jadwigi 13 D

26-600 Radom

godz. 16.00 lub 19.00

131.                

Radom

Kościół Chrystusa Króla

ul. Orląt Lwowskich 9

26-600 Radom

godz. 7.00

132.                

Radom

Kościół św. M. M. Kolbego

ul. Trzebińskiego

26-600 Radom

 

133.                

Radom

Parafia MB Królowej Świata Księża Filipini

ul. Grzybowska 22

26-600 Radom

godz. 6.00

134.                

Radomice

Parafia św. Rodziny

Radomice 61 A

26-026 Morawica

 

135.                

Radomsko

Sanktuarium MB Bolesnej

Klasztor Franciszkanów

ul. Narutowicza 3

97-500 Radomsko

godz. 8.00 (Msza św., konferencja, Różaniec)

136.                

Radymno

Parafia św. Wawrzyńca

ul. Szopena 1

37-550 Radymno

godz. 17.00

137.                

Radziechowy

Parafia św. Marcina

ul. Plebańska 1

34-381 Radziechowy

godz. 18.00 - Msza Św. i adoracja przed Najśw. Sakramentem do 23.00.

138.                

Radzymin

Parafia św. Jana Pawła II

ul. Słowackiego 58

05-250 Radzymin

godz. 18.30

139.                

Radzyń Podlaski

Kościół Świętej Trójcy

ul. Pocztowa 5

21-300 Radzyń Podlaski

godz. 14.00

140.                

Reda

Parafia św. Antoniego Padewskiego

ul. F. Fenikowskiego 4

84-240 Reda

godz. 8.30

141.                

Repki

Parafia Świętej Trójcy

Wyrozęby Podawce 44

08-307 Repki

godz. 17.00

142.                

Rogowo

Parafia św. Doroty

ul. Kościelna 16

88-420 Rogowo k/ Żnina

godz. 18.00 – 20.00

143.                

Rogoźno

Parafia św. Wawrzyńca Rogóźno 21

21-075 Ludwin

godz.  8.00 (spowiedź, różaniec fatimski z medytacją, Msza św.)

144.                

Rokitno

Sanktuarium M. B. Cierpliwie Słuchającej

Rokitno 37

66-340 Przytoczna

godz. 11.00

145.                

Roków

Kaplica Niepokalanego Serca Maryi

34-100 Roków k/Wadowic

godz. 9.00 (niedziela po pierwszej sobocie)

146.                

Rosnówko

Filia parafii św. Andrzeja

Kościół MB Częstochowskiej

62-052 Rosnówko k/ Komornik

godz. 17.00

147.                

Rosprza

Parafia MB Nawiedzenia

ul. Rynek Piastowski 23

97- 340 Rozprza

godz. 7.00

148.                

Rozdrażew

Parafia św. Jana Chrzciciel

ul. Pleszewska 1

63-708 Rozdrażew

godz. 7.00 (Msza św., nabożeństwo wynag.)

149.                

Rozdziele

Parafia św. Jakuba

32-731 Rozdziele

godz. 18.00

150.                

Roztoka

Parafia św. Stanisława BM

ul. Jana Pawła II  1

58-173 Roztoka

godz. 17.30

151.                

Ruda Śląska

Parafia M.B. Różańcowej

ul. 1 Maja 36

41-706 Ruda Śląska- Halemba

godz. 8.00

152.                

Ruda Śląska

Parafia Najświętszego Serca Pana Jezusa

Bykowina, ul. Wita Stwosza 2

41-717 Ruda Śląska

godz. 8.00 (Msza św., medytacja, Różaniec)

153.                

Rudka

Parafia NMP Królowej Różańca Świętego

Rudka 102

33-122 Wierzchosławice

 

154.                

Rudnik

Kościół Św. Trójcy

ul. A. Mickiewicza 43

37-420 Rudnik n/ Sanem

godz. 17.00 – okres zimowy

godz. 18.00 – okres letni

155.                

Rumia

Parafia NMP Wspomożenia Wiernych

Księża Salezjanie

ul. NMP Wsp. Wiernych 1

84-230 Rumia

godz. 8.00

156.                

Rumia

Parafia bł. E. Bojanowskiego

i św. Antoniego Padewskiego

ul. Bł. E. Bojanowskiego 1

84-230 Rumia

godz. 8.00 (Różaniec, Msza św., medytacja)

157.                

Rumia - Janowo

Kościół św. Jana z Kęt

ul. Stoczniowców 23

84-230 Rumia-Janowo

godz. 7.00 (Msza św., Różaniec, medytacja)

158.                

Rybnik

Parafia św. Barbary

ul. Lompy 18

Boguszowice-Osiedle

44-253 Rybnik

 

159.                

Rybnik

Parafia św. Antoniego

ul. Mikołowska 4

44-200 Rybnik

godz. 8.00

160.                

Rybnik

Parafia św. Wawrzyńca

ul. Wolna 125

44-203 Rybnik - Ligowska Kuźnia

godz. 17.00 (nabożeństwo, Msza św.)

161.                

Rybnik

Parafia M. B. Różańcowej

ul. Górnośląska 129

44-270 Rybnik

godz. 8.00

162.                

Ryki

Parafia Najświętszego Zbawiciela

ul. Wspólna 3

08-500 Ryki

godz. 19.00 (Msza św., nabożeństwo)

163.                

Rymanów

Parafia św. Wawrzyńca

Wola 5

38-480 Rymanów

godz. 18.00

164.                

Rymanów Zdrój

Parafia św. Stanisława Bp. i M.

Zdrojowa 10

38-480 Rymanów-Zdrój

godz. 19.00 (Różaniec, medytacja, Msza św.)

165.                

Ryn

Parafia Niep. Poczęcia NMP

ul. Kościuszki 12

11-520 Ryn

 

166.                

Rzeszów

Parafia M. B. Saletyńskiej

ul. Dąbrowskiego 71

35-036 Rzeszów

godz. 7.30 – Różaniec

godz. 8.00 Msza św., adoracja

167.                

Rzeszów

Parafia M. B. Śnieżnej

ul. ks. Kazimierza Guzego 6

36-021 Rzeszów

godz. 17.00 – jesień zima

godz. 18.00 – wiosna, lato

168.                

Rzeszów

Kościół św. Mikołaja

ul. Dębicka 64

35-503 Rzeszów

godz. 16.00 (X-V)

godz. 17.00 (V-X)

169.                

Rzeszów

Parafia św. J. Kalasancjusza

Zakon Pijarów

ul. Lwowska 125

35-301 Rzeszów

godz. 18.00 (Msza św., modlitwa wynagradzająca)

170.                

Rzeszów

Sanktuarium św. Rocha

ul. Paderewskiego 139

35-330 Rzeszów

 

171.                

Rzeszów

Parafia Chrystusa Króla

ul. ks. J. Jałowego 37 A

35-010 Rzeszów

godz. 8.00 (Msza św., nabożeństwo)

172.                

Rzeszów

Kaplica Szkolna M. B. Wniebowziętej

Gimnazjum i Liceum im. JP II

ul. ks. Jałowego 1

35-010 Rzeszów

godz. 8.00

173.                

Rzeszów

Sanktuarium Matki Bożej Rzeszowskiej

ul. Sokoła 8

35-010 Rzeszów

godz. 9.00 (Msza św., nabożeństwo)

174.                

Sandomierz

Parafia Podwyższenia Krzyża Świętego

ul. Ożarowska 1

27-600 Sandomierz

godz. 17.15

(Organizuje Legion Maryi)

175.                

Sandomierz

Parafia Chrystusa Króla

Księża Pallotyni

ul. Dobkiewicza 12

27-600 Sandomierz

 

176.                

Sanka

Parafia św. Jakuba Apostoła

Sanka 58

32-067 Tenczynek

 

177.                

Siedlce

Parafia św. Jana Pawła II

ul. Rakowiecka 30

08-110 Siedlce

godz. 17.00 - nabożeństwo wynagradzające

godz. - 18 Msza Święta

178.                

Siedlce

Parafia św. Stanisława M.

ul. Floriańska 3

08-110 Siedlce

godz. 9.00

179.                

Siedlce

Parafia Bożego Ciała

ul. Monte Cassino 36

08-110 Siedlce

godz. 7.30

180.                

Siedlce

Parafia Św. Józefa

ul. Sokołowska 124,

08-110 Siedlce

godz.18.00 (Msza św., nabożeństwo)

181.                

Siedlce

Dom Księży Emerytów

ul. Kościuszki 10

08-110 Siedlce

godz. 16.00-19.00

182.                

Siedlce

Parafia Najśw. Serca Pana Jezusa

Kościół Garnizonowy

pl. Tysiąclecia

08-110 Siedlce

godz. 6.00

183.                

Siekierki n/ Odrą

Sanktuarium MB Nadodrzańskiej Królowej Pokoju

ul. Siekierki 25 A

74-520 Cedynia

godz. 19.00 (od maja do października)

184.                

Siemysłów

Parafia Narodzenia NMP

Siemysłów 20

46-146 Siemysłów

godz. 12.00

185.                

Sieradz

Parafia Wszystkich Świętych

ul. Kolegiacka 11

98-200 Sieradz

 

186.                

Sieradz

Kościół św. Stanisława Bpa i M.

ul. Dominikańska 16

98-200 Sieradz

godz. 21.00 (Msza św., nabożeństwo)

187.                

Sieradz

Kościół Najśw. Serca Jezusowego

ul. Grunwaldzka 8

98-200 Sieradz

godz. 18.00

188.                

Sierakowice

Parafia św. Marcina

ul. Kartuska 1

83-340 Sierakowice

godz. 8.30

189.                

Sierpc

Parafia św. Wita, Modesta i Krescencji

Kościół Farny w Sierpcu

Pl. F. Chopina 13

09-200 Sierpc

godz. 8.30

190.                

Sierpc

Sanktuarium Matki Bożej Sierpeckiej

ul. Wojska Polskiego 28 A

09-200 Sierpc

godz. 20.00

191.                

Skalbmierz

Kolegiata św. Jana Chrzciciela

ul. Partyzantów 2

28-530 Skalbmierz

godz. 17.00 – okres letni

godz. 16.00 – okres zimowy

192.                

Skalnik

Sanktuarium M.B. Bolesnej

Skalnik 35

38-230 Nowy Żmigród

godz. 18.00 - okres letni

godz. 17.00 - okres zimowy

193.                

Skierniewice

Parafia św. Jakuba

ul. Senatorska 11/ 13

96-100 Skierniewice

godz. 8.00

194.                

Skoczów

Parafia św. Apostołów

Piotra i Pawła

ul. Kościelna 10

43-430 Skoczów

godz. 6.15

195.                

Skoczów - Kaplicówka

Sanktuarium św. Jana Sarkandra

Kaplicówka

43-430 Skoczów

godz. 8.15 ( lub 20.15)

196.                

Skoczów

Kościół Podwyższenia Krzyża Świętego

ul. Mickiewicza 3

43-430 Skoczów

godz. 17.15  (V - X)

197.                

Skoki

Kościół św. Mikołaja

ul. Kościelna

62-085 Skoki

godz.. 17.15 – nabożeństwo

godz. 18.00 – Msza św.

od grudnia do kwietnia

198.                

Skorzewo

Parafia Matki Bożej Nieustającej Pomocy

ul. Kościelna 2

83-400 Skorzewo

godz. 7.00

199.                

Skórzec

Kościół Nawrócenia św. Pawła

ul. Siedlecka 19

08-114 Skórzec

godz. 7.00

200.                

Skórzewo

Parafia św. Marcina

ul. Poznańska 66

60-185 Skórzewo

godz. 7.30

201.                

Skrzatusz

Sanktuarium MB Bolesnej

Parafia Wniebowzięcia NMP

Skrzatusz, ul. K. Kadrzyckiej 2

64 – 930 Szydłowo

godz.18.00 - Msza św., różaniec, rozmyślanie

202.                

Słomniki

Parafia Bożego Ciała

ul. Słowackiego 2A

32-090 Słomniki

godz. 7.00

203.                

Słupica

Parafia św. Andrzeja Boboli

Słupica 168

26-630 Słupica

godz. 7.30

204.                

Słupsk

Kościół Serca Jezusowego

ul. Armii Krajowej

76-200 Słupsk

godz. 18.00 (Msza św., nabożeństwo)

205.                

Sokołów Podlaski

Konkatedra Niepokalanego Serca NMP

Skwer NMP 1A

08-300 Sokołów Podlaski

godz. 18.00

206.                

Sokołów Podlaski

Parafia św. Jana Bosko

ul. Sadowa 2

08-300 Sokołów Podlaski

godz. 7.00 (Msza św., nabożeństwo)

207.                

Solec Kujawski

Kościół św. Stanisława Bp.i M.

ul. 23 Stycznia

63-023 Solec Wielkopolski

godz. 7:00 - czas letni

godz. 7:30 - czas zimowy

Msza św., nabożeństwo

208.                

Solec Wielkopolski

Parafia św. Katarzyny Aleksandryjskiej

ul. Kościelna 13

63-023 Solec Wielkopolski

godz. 17.30 (Różaniec, Msza św., medytacja)

209.                

Sopot

Parafia Zesłania Ducha Świętego

ul. Kujawska 50/ 52

81-862 Sopot

godz. 8.00 (Msza św., Różaniec, medytacja)

210.                

Sosnowiec

Parafia św. Jana Chrzciciela

ul. Orląt Lwowskich 67

41-200 Sosnowiec

godz. 7.00

211.                

Sosnowiec

Sanktuarium Matki Bożej Fatimskiej

ul. ks. F. Blachnickiego 9

41-200 Sosnowiec

godz. 16.50 – Różaniec, medytacja

godz. 18.00 – Msza św.

212.                

Stalowa Wola

Bazylika Konkatedralna MB Królowej Polski

ul. ks. J. Popiełuszki 4

37-450 Stalowa Wola

godz. 18.00

213.                

Stanisławów Pierwszy

Parafia NMP Wspomożycielki Wiernych

ul. Izabelińska 8

Stanisławów Pierwszy

05-126 Nieporęt

godz. 17.00 (X – V)

godz. 18.00 (VI – IX)

214.                

Starachowice

Parafia św. Trójcy

ul. Kościelna 12

27-200 Starachowice

godz. 8.00 (Msza św., Różaniec)

215.                

Stare Budkowice

Parafia św. Rocha

Stare Budkowice

ul. Zagwiździańska 2

46-030 Murów

godz. 8.00

216.                

Stare Tarnowice

Parafia św. Marcina

Stare Tarnowice

ul. Niedziałkowskiego 3

42-612 Tarnowskie Góry

godz. 7.00 (Msza św., Różaniec)

217.                

Stargard Szczeciński

Parafia NMP Królowej Świata

ul. B. Krzywoustego 12

73-110 Stargard Szczeciński

godz. 18.00 (Msza św., nab. wynagradzające)

218.                

Stargard Szczeciński

Parafia Chrystusa Króla

ul. Nowakowskiego 2

73-110 Stargard Szczeciński

godz. 19.00 – czas letni

godz. 16.30 – czas zimowy

219.                

Staromieście

Parafia Wniebowzięcia NMP

Staromieście 2

42-235 Lelów

godz. 18.00

220.                

Starygród

Parafia Oczyszczenia NMP

Starygród 16

63-740 Kobylin

godz. 20.30

221.                

Stary Paczków

Parafia Wszystkich Świętych

Stary Paczków 95

48-370 Paczków

godz. 8.00

222.                

Stary Śleszów

Kościół filialny św. Jana Pawła II parafii św. Jadwigi w Węgrach

Ślężna

55-020 Stary Śleszów

IV-IX –  godz. 17.00

X-III – godz. 16.00

223.                

Stary Wielisław

Sanktuarium MB Bolesnej

OO. Sercanie

Stary Wielisław 83B

57-313 Stary Wielisław

godz. 17.00

224.                

Staw

Kościół Najśw. Serca Pana Jezusa

Staw

Filia parafii św. Józefa Oblubieńca

ul. Trzcinna 85

74-304 Nowogródek Pomorski

godz. 16.00

225.                

Straszewo

Parafia. św. Marcina

Straszewo 36

87-708 Straszewo

godz. 17.00.

226.                

Straszęcin

Parafia Wszystkich Świętych

Straszęcin 86

39-318 Straszęcin

 

227.                

Strumień

Sanktuarium św. Barbary

ul. 1 Maja 9

43-246 Strumień

godz. 7.00 )Msza św., nab. wynagradzające)

228.                

Stryszawa

Parafia św. Anny

Stryszawa 394

34-204 Stryszawa

godz. 17.00 – (X – IV)

godz. 18.00 (V – IX)

229.                

Stryszów

Parafia św. Jana Kantego

Stryszów 288

34-146 Stryszów

godz. 7.00

230.                

Strzegom

Parafia Najśw. Zbawiciela Świata i M.B. Szkaplerznej

ul. Kościuszki 4

58-150 Strzegom

godz. 9.00

231.                

Strzelce Opolskie

Parafia Podwyższenia Krzyża Świętego

ul. Bursztynowa 5

47-100 Strzelce Opolskie

Godz. 6.30 - różaniec wynag.

7.00 - Msza św.

7.30 - 7.45 - medytacja

7.45 - wystawienie Najśw. Sakramentu

232.                

Suchy Bór

Podwyższenia Krzyża Świętego

ul. Pawlety 34

46-053 Suchy Bór

godz. 8.00

233.                

Strzemieszyce

Parafia Najśw. Serca P. Jezusa

Strzemierzyce, ul. Ofiar Katynia 34 A

42-530 Dąbrowa Górnicza

godz. 6.45

234.                

Sulechów

Parafia Podwyższenia Krzyża Świętego

Pl. Kościelny 4

66-100 Sulechów

godz. 7.00 Msza św. i nab. wynagradzające

235.                

Sulechów

Parafia w. Stanisława Kostki

ul. Odrzańska 63

66-100 Sulechów

spowiedź

godz. 7.15 – medytacja

godz. 7.30 – Różaniec

godz. 8.00 – Msza św. w int. wynagradzającej

236.                

Sulejów

Kościół św. Floriana

ul. Podkurnędz 2

97-330 Sulejów

godz. 7.00

237.                

Sulików

Parafia Podwyższenia Krzyża Świętego

ul. Dworcowa 7

59-975 Sulików

godz. 16.00-18.00 (maj – październik)

238.                

Sulów

Parafia św. Rajmunda Nonnata

Sulów 102

23-213 Zakrzówek

godz. 7.00 (Msza św., Różaniec, medytacja)

239.                

Susiec

Parafia św. Jana Nepomucena

ul. Kościelna 6

22-672 Susiec

godz. 18.00 – (od kwietnia do września) - Msza św., nabożeństwo

godz. 17.00- (od października do marca) nabożeństwo, a następnie Msza św.

240.                

Susz

Parafia św. Rozalii

ul. Słowiańska 1

14-240 Susz

godz. 7.00 (Msza św., Różaniec, medytacja)

241.                

Suwałki

Parafia Chrystusa Króla

ul. Papieża Jana Pawła II 3

16-400 Suwałki

godz. 6.45 - różaniec

godz. 7.30 - Msza święta z nabożeństwem do Matki Bożej

242.                

Suwałki

Kaplica Szpitala Wojewódzkiego

ul. Szpitalna 60

16-400 Suwałki

godz. 14.00- 16.00

243.                

Swarzędz

Parafia Chrystusa Jedynego Zbawiciela

os. Mielżyńskiego 1 A

62-020 Swarzędz

godz. 18.00 - Msza święta

godz. 19.00 - nabożeństwo

244.                

Swarzędz

Parafia św. Marcina Biskupa

ul. św. Marcina 38

62-020 Swarzędz

godz. 7.00

245.                

Swarzędz

Kościół MB Miłosierdzia

Os. Kościuszkowców 3

62-020 Swarzędz

godz. 18.00 - Msza św.

godz. 19.00 - Różaniec, medytacja, adoracja

246.                

Swornegacie

Parafia św. Barbary

ul. Mestwina 18

89-608 Swornegacie

godz. 8.00

247.                

Syców

Parafia MB Częstochowskiej

ul. Kaliska 28

56-500 Syców

6.30 - spowiedź

7.00 - Eucharystia

7.45 - Różaniec

8.10 - medytacja

248.                

Szamotuły

Parafia Świętego Krzyża

ul. Franciszkańska 4

64-500 Szamotuły

godz. 8.00

249.                

Szczecin

Parafia Niepokalanego Poczęcia NMP

ul. Srebrna 8

70-704 Szczecin

godz. 17.30

250.                

Szczecin

Parafia Chrystusa Dobrego Pasterza

Pl. Ks. Abpa Z. Kamińskiego 1

70-781 Szczecin

godz. 8.00 – nabożeństwo wynagradzające

godz. 9.00 – Msza św.

251.                

Szczecin

Parafia św. Jana Ewangelisty

ul. Św. Ducha 9

70-205 Szczecin

godz. 17.00 – medytacja, różaniec

godz. 18.00 – Msza św.

252.                

Szczecin

Parafia św. Jana Bosko

Ul. św. Jana Bosko 1

71-125 Szczecin

godz. 9.00

253.                

Szczecin

Parafia Niepokalanego

Serca NMP

ul. Rydla 61

70-777 Szczecin

I. od godz. 11.30 (konferencja, Msza św., Różaniec)

II. od godz. 19.00 (Różaniec, konferencja, Apel, adoracja, Msza św.)

254.                

Szczecin

Kościół św. Józefa

ul. Połabska 1

70-113 Szczecin -Pomorzany

godz. 7.00

255.                

Szczecin

Parafia Przemienienia Pańskiego

ul. św. Kingi 2

71-032 Szczecin

godz. 18.00 (Msza św., nabożeństwo)

256.                

Szczecin

Parafia Świętej Trójcy

ul. Żołnierska 1 A

71-210 Szczecin

godz. 18.00

257.                

Szczepanów

Kościół MB Różańcowej

filia parafii Wszystkich Świętych Strzelce Świdnickie

58-123 Szczepanów

godz. 9.00

258.                

Szczucin

Parafia Marii Magdaleny

Rynek 19

33-230 Szczucin

 

259.                

Szczytna

Parafia św. Jana Chrzciciela

ul. Kościelna 4

57-330 Szczytna

godz. 8.30 (Msza św., nabożeństwo)

260.                

Szemud

Parafia św. Mikołaja

ul. Wejherowska 49

84-217 Szemud

godz. 8.00 (Msza św., nabożeństwo)

261.                

Szropy

Kościół filialny św. Piotra i Pawła

Szropy 16

82-410 Stary Targ

godz. 11.30

262.                

Sztum

Kościół św. Andrzeja Boboli

ul. Konopnickiej 14

82-400 Sztum

godz. 7.00

263.                

Szydłowiec

Parafia św. Zygmunta

ul. Zakościelna 13

26-500 Szydłowiec

godz. 7.00

264.                

Szydłówek

Parafia Narodzenia N. M. Panny

Szydłówek 3 A

26-500 Szydłowiec

godz. 17.00

265.                

Ścinawa

Parafia Podwyższenia Krzyża Świętego

Pl. Kościelny 5

59-330 Ścinawa

godz. 17.00 – nabożeństwo

godz. 18.00 – Msza św.

266.                

Śrem

Parafia Najświętszego Serca Jezusa

ul. Kilińskiego 23

63-100 Śrem

godz. 7.00

267.                

Środa Wielkopolska

Parafia Najświętszego Serca Pana Jezusa

ul. 17 września 8

63-000 Środa Wielkopolska

godz.7.30

268.                

Środa Wielkopolska

Kościół Wniebowzięcia NMP

ul. Jażdżewskiego 6

63-000 Środa Wielkopolska

godz. 8.00

269.                

Świdnica

Parafia Miłosierdzia Bożego

ul. Robotnicza9

58-100 Świdnica

godz. 17.00 - nabożeństwo

godz. 18.00 - Msza św.

270.                

Świdnik

Parafia NMP Matki Kościoła

ul. Kard. S. Wyszyńskiego 32

21-047 Świdnik

godz. 18.00

271.                

Świdnik

Kościół Chrystusa Odkupiciela

ul. Kosynierów 6

21-040 Świdnik

godz. 18.00 (Msza św., czuwanie)

272.                

Świdnik

Kaplica szpitalna

Al. Lotników Polskich 18

21-040 Świdnik

godz. 7.00

273.                

Świdnik Duży I

Parafia M.B. Nieustającej Pomocy

Świdnik Duży 65

20-258 Świdnik Duży

godz. 17.00 – czas zimowy

godz. 18.00 – czas letni

274.                

Świebodzin

Parafia św. Michała Archanioła

ul. Szpitalna 2

66-200 Świebodzin

godz. 18.00

275.                

Świerklany

Parafia św. Anny

ul. Ks. Ligonia 13

44-266 Świerklany

godz. 7.00 (Msza św., różaniec wynagradzający)

276.                

Święta Góra

Sanktuarium Świętogórskiej Róży Duchownej

Święta Góra - Głogówko 1

63-800 Gostyń

godz. 18.30 (Różaniec, Msza św., procesja)

277.                

Święta Woda

Sanktuarium M. B. Bolesnej

ul. ks. Rabczyńskiego 2

16-010 Wasilków

godz. 19.00

(od maja do września)

278.                

Świętochłowice

Parafia Najświętszego Serca Pana Jezusa

ul. Chorzowska 4

41-605 Świętochłowice

godz. 7.00

279.                

Świnoujście

Parafia bł. Michała Kozala BM

ul. Gdańska 20

72-600 Świnoujście

godz. 7.00

280.                

Świnoujście

Parafia NMP Gwiazdy Morza

ul. Piastowska11

72-611 Świnoujście

godz. 15.00

281.                

Targoszyce

Parafia św. Mikołaja

ul. Kościelna 15

42-460 Mierzęcice

godz. 16.30 – okres zimowy

godz. 17.30 – okres letni

282.                

Tarnobrzeg

Parafia MB Nieustającej Pomocy

ul. Konstytucji 3 Maja 11

39-400 Tarnobrzeg

godz. 18.00 (Msza św., nabożeństwo)

283.                

Tarnobrzeg

Parafia Chrystusa Króla

ul. Niepodległości 9

39-400 Tarnobrzeg

godz. 18.00 (Msza św., nabożeństwo)

284.                

Tarnobrzeg

Parafia Wniebowzięcia NMP

oo. Dominikanie

ul. Kościuszki 2

39-400 Tarnobrzeg

godz. 11.00 - nabożeństwo

godz. 12.00 - Msza św.

285.                

Tarnowskie Góry

Parafia Najświętszego Serca Pana Jezusa i MB Fatimskiej, ul. Kościelna 36

42-609 Tarnowskie Góry

godz. 6.30 (Różaniec, Msza św., medytacja)

286.                

Tarnowskie Góry

Parafia M. B. Królowej Pokoju

ul. Powstańców śląskich 2

42-600 Tarnowskie Góry

godz. 9.00 (medytacja i Różaniec)

287.                

Tarnów

Parafia NMP Królowej Polski

ul. Zbylitowska 5

33-100 Tarnów-Mościce

godz. 19.00 (Różaniec, Msza św., Apel Jasnogórski)

288.                

Tarnów

Parafia Najświętszego Serca Jezusowego

ul. Lwowska 102

33-110 Tarnów

 

289.                

Tarnów

Parafia św. Józefa i MB Fatimskiej

Al. Matki Bożej Fatimskiej 39

33-100 Tarnów

 

290.                

Tarnów

Parafia Narodzenia NMP

ul. Kapitulna 2

33-100 Tarnów

 

291.                

Tarnów

Wyższe Seminarium Duchowne

ul. Piłsudskiego 6

33-100 Tarnów

 

292.                

Tczew

Parafia św. Józefa

ul. Gdańska 6

83-110 Tczew

godz. 19.30 – 24.00

293.                

Tczew

Parafia NMP Matki Kościoła

ul. Rokicka 1

83-110 Tczew

godz. 8.00

294.                

Tokarnia

Parafia M.B. Śnieżnej

Tokarnia 371

32-436 Tokarnia

godz. 6.30 (Msza św., nabożeństwo, Różaniec)

295.                

Toruń

Parafia św. Antoniego

ul. św. Antoniego 4

87-100 Toruń

godz. 8.00 - Różaniec

godz. 8.30 - Msza św.

godz. 9.15 - medytacja

296.                

Toruń

Parafia MB Królowej Polski

ul. Rydygiera 21

87-100 Toruń-Rubinkowo

godz. 7.30 i 18.00

297.                

Toruń

Parafii NMP Częstochowskiej

OO. Paulini

ul. Konstytucji 3 Maja 3C

87-100 Toruń

godz. 9.00

298.                

Toruń

Parafia Chrystusa Króla

ul. Bażyńskich 19

87-100 Toruń

godz. 7.00 (Msza św., nabożeństwo)

299.                

Toruń

Parafia MB Zwycięskiej i św. Jerzego

ul. Podgórna 74 A

87-100 Toruń

godz. 7.15 (Różaniec, rozważania, Msza św.)

300.                

Toruń

Parafia św. Ap. Piotra i Pawła

Klasztor Franciszkanów

ul. Poznańska 49

87-100 Toruń

godz. 18.30

301.                

Toruń

Parafia św. Maksymiliana M. Kolbe

ul. kard. S. Wyszyńskiego 7/ 9

87-100 Toruń

godz. 9.20

302.                

Toruń

Parafia Wniebowzięcia NMP

ul. Panny Marii 2

87-100 Toruń

godz. 7.45 Godzinki i Różaniec św. z rozważaniami

303.                

Toruń

Parafia św. M. Archanioła

i bł. ks. B. Markiewicza

ul. Rybaki 59

87-100 Toruń

godz. 8.00

304.                

Trybsz

Parafia św. Elżbiety Węgierskiej

Trybsz, ul. św. Elżbiety 149

34-442 Łapsze Niżne

godz. 17.15 – nabożeństwo

godz. 18.00 – Msza św.

305.                

Trzcinna

Parafia św. Józefa Oblubieńca

ul. Trzcinna 85

74-304 Nowogródek Pomorski

godz. 18.00

306.                

Trzcinica

Parafia św. Stanisława Bpa

ul. Jana Pawła II  14

63-620 Trzcinica

godz. 9.00 (Msza św., nabożeństwo)

307.                

Trzebnica

Parafia św. Jadwigi Śląskiej i św. Bartłomieja Ap.

ul. Jana Pawła II  3

55-100 Trzebnica

17.30 - nabożeństwo

18.30 - Msza św.

308.                

Trześń

Parafia św. Wojciecha BM

Trześń 276

39-331 Chorzelów

 

309.                

Trzęsiny

Parafia św. Jana Chrzciciela

Trzęsiny 30

22-463 Radecznica

 

310.                

Tuchola

Kościół Bożego Ciała

ul. Świecka 24

89-500 Tuchola

8.00 Godzinki

8.30 Msza św. z kazaniem

9.15 Różaniec z rozważaniem

311.                

Tulce

Parafia Narodzenia NMP

ul. Pocztowa 1

63-004 Tulce

godz. 8.00 (Msza św., nabożeństwo)

312.                

Turek

Parafia MB Fatimskiej

Turek - Obrzębin 110

62-700 Turek

godz. 16.00 (Nabożeństwo, Różaniec, Msza św.)

313.                

Turza Wielka

Parafia MB Różańcowej

Turza Wielka

13-214 Uzdowo

godz. 18.00 (Msza św., nabożeństwo)

314.                

Tuszyn

Parafia św. Witalisa

ul. Łowicka 1

95-080 Tuszyn

godz. 7.30 (lipiec, sierpień – godz. 7.00) - msza św. Różaniec, medytacja

315.                

Tychy

Parafia Miłosierdzia Bożego

ul. Andersa 25

43-100 Tychy

godz. 8.00 - Msza, rozważanie, różaniec

316.                

Tychy

Parafia św. Jadwigi Śląskiej

ul. Żwakowska 65

43-100 Tychy

godz. 7.00

317.                

Tychy

Parafia św. Benedykta Opata

ul. Nałkowskiej 19

43-100 Tychy

godz. 06.15 (Różaniec, Msza św. nabożeństwo)

318.                

Tychy

Kościół św. Jana Chrzciciela

ul. Kopernika 5

43-100 Tychy

godz. 7.00

319.                

Tychy

Parafia Ducha Świętego

ul. Myśliwska 43

43-100 Tychy - Zwaków

godz. 7.00 (Msza św., nabożeństwo)

320.                

Tychy

Parafia św. Krzysztofa

ul. Wyszyńskiego 1

43-100 Tychy

godz. 7.00 (Różaniec, medytacja, Msza św.)

321.                

Tykocin

Parafia Św. Trójcy

Klasztor-kaplica

ul. 11 Listopada 2

16-060 Tykocin

 

322.                

Ujsoły

Parafia Św. Józefa Robotnika

ul. ks. Prał. Piotrowskiego 10

34-371 Ujsoły

godz. 18.00

323.                

Ustroń

Kościół Chrystusa Króla

ul. Sanatoryjna 8

43-450 Ustroń –-Zawodzie

godz. 15.30

324.                

Ustroń

Kościół MB Królowej Polski

ul. Dominikańska 4

43-450 Ustroń - Hermanice

godz. 17.00

325.                

Ustroń

Parafia św. Klemensa

ul. Daszyńskiego 15

43-450 Ustroń

godz. 7.00 (Msza św., Różaniec, medytacja)

326.                

Wacławice

dic. przemyska

Parafia NMP Królowej Polski

Wacławice 39

37-716 Orły

czas letni o godz. 18.00

czas zimowy o godz. 17.30

327.                

Wadowice

Bazylika Mniejsza Ofiarowania NMP

Plac Jana Pawła II 1

34-100 Wadowice

godz. 8.00

328.                

Wadowice

Klasztor Karmelitów Bosych

ul. Karmelicka 22 A

34-100 Wadowice

godz. 17.00

329.                

Wałbrzych

Parafia św. Jerzego i MB Różańcowej

ul. Gen. Wł. Andersa 120

58-304 Wałbrzych

godz. 8.00

330.                

Wałbrzych

Parafia Niep. Poczęcia NMP

ul. Prymasa Wyszyńskiego 18

58-309 Wałbrzych

godz. 16.00 – czas zimowy

godz. 17.00 – czas letni

331.                

Wałbrzych

Parafia św. Piotra i Pawła

Al. Podwale 2A

58-316 Wałbrzych-Podzamcze

 

332.                

Warka

Parafia św. Mikołaja

ul. Farna 10

05-660 Warka

godz. 8.30

333.                

Warnice

Parafia Matki Kościoła

Warnice 58

74-201 Warnice k/ Pyrzyc

godz. 9.40 Różaniec, spowiedź

godz. 10.00 Msza św., nabożeństwo

334.                

Warszawa

Kościół św. Józefa na UKSW

ul. Wóycickiego 1/3

01-938 Warszawa - Młociny

godz. 15.00 - adoracja Najśw. Sakramentu

godz. 15.30 - Różaniec

godz. 16.00 - Msza św.

po Mszy 15-mintowa medytacja

335.                

Warszawa

Parafia Świętej Trójcy

ul. Solec 61

00-424 Warszawa

godz. 8.00

336.                

Warszawa

Parafia św. Maksymiliana

ul. P. Gintrowskiego 35

05-077 Warszawa

godz. 9.00

337.                

Warszawa

Parafia M.B Królowej Aniołów

ul. Ks. Br. Markiewicza1

01-493 Warszawa

godz. 19.00 – nab. wynagradzające

godz. 20.00 – Msza św.

338.                

Warszawa

Parafia Miłosierdzia Bożego i św. s. Faustyny

ul. Żytnia 1

01-014 Warszawa

 

339.                

Warszawa

Parafia Miłosierdzia Bożego

ul. Ateńska12

03-978 Warszawa

godz. 15.00 (Msza św., nabożeństwo)

340.                

Warszawa

Parafia Dobrego Pasterza

ul. Szczecińskiego 5

01 - 113 Warszawa

godz. 9.00 (Msza św., Różaniec, medytacja)

341.                

Warszawa

Kościół Najświętszego Zbawiciela

ul. Marszałkowska 37

05-077 Warszawa

godz. 9.00 (Msza św. nabożeństwo)

342.                

Warszawa

Sanktuarium MB Fatimskiej

Warszawa -Ursus

ul. Zagłoby 37

02-495 Warszawa

godz. 18.00

343.                

Warszawa

Parafia św. Józefa Oblubieńca NMP

ul. Gen. K. Sosnkowskiego 34
02-495 Warszawa

godz. 8.00

344.                

Warszawa

Parafia św. Jana Kantego

ul. Krasińskiego 31A

01-784 Warszawa

godz. 8.00 (Msza św., Różaniec, medytacja)

345.                

Warszawa

Parafia św. Michała Archanioła

ul. Głębocka 119

03-287 Warszawa

godz. 8.00 (Msza św., nabożeństwo)

346.                

Warszawa

Parafia Opatrzności Bożej

ul. Dickensa 5

02-107 Warszawa

godz. 8.00 (Msza św., nab. wynagradzające)

347.                

Warszawa

Parafia Wojskowa

św. o. Rafała Kalinowskiego

ul. Czerwonych Beretów 3

00-910 Warszawa- Rembertów

godz. 18.00 (Msza św., nabożeństwo)

348.                

Warszawa

Parafia M.B. Zwycięskiej

ul. Grzybowa 1

04-498 Warszawa-Rembertów

godz. 7.15

349.                

Warszawa

Kościół Ducha Świętego

Ojcowie Paulini

ul. Długa 3

02-263 Warszawa

godz. 9:00 i 17:00 (Msza święta z nabożeństwem wynagradzającym)

350.                

Warszawa

Sanktuarium NMP Ostrobramskiej Matki Miłosierdzia

Parafia Narodzenia Pańskiego

ul. Ostrobramska 72

4-175 Warszawa

godz. 7.30

351.                

Warszawa

Parafia Chrystusa Króla

ul. Tykocińska27-35

3-546 Warszawa - Targówek

godz. 9.00

352.                

Warszawa

Parafia św. W. Pallottiego

Księża Pallotyni

ul. Skaryszewska 12

03-802 Warszawa

- godz.10.00 (Msza św., nab. wynagradzające)

- godz. 18:00 (Msza św., nab. wynagradzające, dodatkowo udział rodziców dzieci uzależnionych)

353.                

Warszawa

Parafia MB Królowej Polski

ul. Gdańska 6A

01-691 Warszawa-Marymont

godz. 8.00

354.                

Warszawa

Parafia Zwiastowania Pańskiego

ul. Gorlicka 5/ 7

02-130 Warszawa

godz. 8.00 (Msza św.,

nabożeństwo)

355.                

Warszawa

Bazylika Świętego Krzyża

ul. Krak. Przedmieście 3

00-047 Warszawa

godz. 11. 00 (Msza św., nabożeństwo)

356.                

Warszawa

Parafia Najczystszego Serca Maryi (Pl. Szembeka)

ul. Chłopickiego 2

04-314 Warszawa

godz. 8.00 - Msza św., różaniec, nabożeństwo

357.                

Warszawa

Parafia Wniebowstąpienia Pańskiego

Al. KEN 101

02-722 Warszawa - Ursynów

godz. 8.00 (Msza św., nabożeństwo)

358.                

Warszawa

Parafia Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa

ul. Wojciechowskiego 32

02-495 Warszawaa-Ursus

godz. 8.00 (Msza św., nabożeństwo)

359.                

Warszawa

Parafia św. Marii Magdaleny

ul. Echa Leśne 2

03-257 Warszawa – Bródno

godz. 8.30 (Msz św., nabożeństwo)

360.                

Warszawa

Parafia NMP Matki Kościoła

ul. Domaniewska 20

02-672 Warszawa

godz. 9.00 (Msza św., nabożeństwo)

361.                

Warszawa

Parafia Najśw. Serca Jezusowego

ul. Kawęczyńska 63

03-775 Warszawa

godz. 8.00

362.                

Warszawa

Kaplica Rzym-kat. św. Łukasza

Instytut Hematologii i Transfuzjologii

ul. I. Gandhi 14

02-776 Warszawa

godz. 18.00 (Msza św., Różaniec, medytacja)

363.                

Warszawa

Parafia św. Łukasza Ewangelisty

ul. Sprawna 9

03-147 Warszawa

godz. 8.00

364.                

Warszawa

Parafia św. Tereski od Dzieciątka Jezus

ul. Tamka 4 A

00-349 Warszawa

godz. 8.00 (Msza św., nab. wynagradzające)

365.                

Warszawa

Parafia św. Stanisława Kostki

ul. Hozjusza 2

01-565 Warszawa

godz. 9.00 (Msza św., nab. wynagradzające)

366.                

Wasilków

Parafia Przemienienia Pańskiego

ul. Kościelna 57

16-010 Wasilków

godz. 17.45

367.                

Wasilków

Parafia MB Miłosierdzia

ul. Kościuszki 2

6-010 Wasilków

godz. 17.45

368.                

Wąglikowice

Parafia Wniebowzięcia NMP

ul. Rajska 1

83-406 Wąglikowice

 

369.                

Wągrowiec

Parafia bł. Michała Kozala

ul. Rzeczna 4

62-100 Wągrowiec

godz. 8.00

370.                

Wejherowo

Kościół NMP Królowej Polski

ul. Rybacka 22

84-200 Wejherowo

godz. 7.30 (Msza św., nab. wynagradzające)

371.                

Wejherowo

Parafia św. Anny

Klasztor OO. Franciszkanów

ul. Matejki 6 A

84-200 Wejherowo

godz. 8.00

372.                

Wejherowo

Parafia Chrystusa Króla

i bł. Alicji Kotowskiej

ul. Narutowicza 2

84-200 Wejherowo

godz. 7.00

373.                

Węgielsztyn

Kościół parafialny św. Józefa Węgielsztyn 38

11-600 Węgorzewo

godz. 18.00

374.                

Węgorzewo

Parafia M. B. Fatimskiej

ul. Kopernika 25

11-600 Węgorzewo

 

375.                

Węgrów

Sanktuarium MB Fatimskiej

Bazylika Mniejsza

Strażacka 2

07-100 Węgrów

godz. 7.30

376.                

Węgrów

Parafia św. o. Pio

ul. bł. Jerzego Popiełuszki 2

07-100 Węgrów

godz. 18.00

377.                

Widełka

Kościół NMP Królowej Polski

Widełka 175

36-145 Widełka

godz. 7.00 i 16.00

378.                

Wieleń Zaobrzański

Sanktuarium Maryjne w Wieleniu

Parafia św. Wojciecha

64-234 Kaszczor

godz. 10.00 – Różaniec

godz. 10.30 – Msza św.

379.                

Wieliczka

Parafia św. Pawła Apostoła

ul Jaśminowa 2

32-020 Wieliczka-Krzyszkowice

godz. 7.30  Różaniec

godz. 8.00 Msza św., adoracja

380.                

Wieprz k/ Żywca

Parafia Niepokalanego Serca NMP

ul. Kościelna 680

34-382 Wieprz

godz. 17.00

381.                

Wieruszów

Parafia Nawiedzenia Najśw. Maryi Panny

ul. Kuźnicka 11

98-400 Wieruszów

godz. 8.00 (Msza św., nabożeństwo)

382.                

Wierzbno

Kościół  św. Mikołaja

Parafia Świętej Trójcy

66-342 Goraj

godz. 9.00

383.                

Wierzchosławice

Parafia MB Pocieszenia

Wierzchosławice 83A

33-122 Wierzchosławice

godz. 16.00 – czas zimowy

godz. 17.00 – czas letni

384.                

Wilamowa

Kościół Matki Bożej Szkaplerznej

48-370 Wilamowa

godz. 16.00 – czas zimowy

godz. 17.00 – czas letni

385.                

Wilamowice

Parafia Trójcy Przenajświętszej

ul. Paderewskiego 9

43-330 Wilamowice

godz. 7.00 (medytacja, Różaniec, Msza św.)

386.                

Wilków n/Wisłą

Parafia św. Floriana i św. Urszuli

Wilków 16

24-313 Wilków

godz. 17.00

387.                

Wisznice

Parafia Przemienienia Pańskiego

ul. Kościelna 2

21-580 Wisznice

 

388.                

Witkowo

Parafia św. Mikołaja

ul. Stary Rynek

62-230 Witkowo

godz. 7.00 (Msza św., nabożeństwo)

389.                

Witkowo

Kaplica Sióstr Służebniczek

ul. Czerniejewska 2

62-230 Witkowo

Godz. 8.30.

We Mszy św. uczestniczymy w kościele parafialnym

390.                

Władysławowo

Parafia Przemienienia Pańskiego

Władysławowo 43

89-210 Łabiszyn

godz. 8.00 (nabożeństwo, Msza św.)

391.                

Włocławek

Kościół św. Stanisława Bpa i M.

ul. Żeromskiego 19/21

87-800 Włocławek

godz. 7.00

392.                

Włocławek

Parafia MB Fatimskiej

ul. Płocka 167 A

87-800 Włocławek

godz. 16.00-17.30

393.                

Włocławek

Parafia NMP Królowej Polski

ul. Krokusowa 2

87-800 Włocławek

godz. 17.00

394.                

Włodawa

Parafia św. Ludwika

klasztor Ojców Paulinów

ul. Klasztorna 7

22-200 Włodawa

godz. 9.00  (Msza, medytacja i Różaniec)

395.                

Włodawa

Parafia Najśw. Serca Jezusowego

ul. Chełmska 20

22-200 Włodawa

godz. 6.30 ( Godzinki, Msza św., Różaniec, medytacja)

396.                

Włodowice

Parafia św. Piotra Kanizjusza

Włodowice 28

57-400 Nowa Ruda

godz. 18.00 (nabożeństwo, Msza św.)

397.                

Włoszakowice

Parafia Trójcy Świętej

ul. Spokojna 5

64-140 Włoszakowice

godz. 9.00

398.                

Wodzisław Śląski

Parafia Ducha Świętego

ul. Kopernika 75

44-300 Wodzisław Śląski

godz. 8.30

399.                

Wojnicz

Parafia św. Wawrzyńca

Pola Archidiakonów Wojnickich 2

32-830 Wojnicz

godz. 7.00

400.                

Wola Batorska

Parafia MB Nieustającej Pomocy

Wola Batorska

32-007 Zabierzów Bocheński

godz. 7.00

401.                

Wola Gułowska

Parafia Nawiedzenia NMP

Wola Gułowska 56

21-412 Adamów

godz. 11.00

402.                

Wola Zarczycka

Parafia Przemienienia Pańskiego

Wola Zarczycka 129

37-311- Wola Zarczycka

godz. 18.00

403.                

Wolsztyn

Parafia NMP. Niepokalanie Poczętej

ul. Roberta Kocha 38

64-200 Wolsztyn

godz. 7.00 – Msza św., różaniec

404.                

Wolsztyn

Parafia św. Józefa Opiekuna Kościoła

ul. Komorowska 3

64-200 Wolsztyn

godz. 7.30 – różaniec

godz. 8.00 Msza św.

405.                

Wołczyn

Parafia NMP Niepokalanie Poczętej

ul. Kościelna 2

46-250 Wołczyn

godz. 7.30 (Msza św., nabożeństwo)

406.                

Wołomin

Parafia MB Częstochowskiej

ul. Kościelna 54

05-200 Wołomin

godz. 7.00

od stycznia do maja

407.                

Wójtowo

Parafia NMP Królowej Męczenników

ul. Kwiatowa 19

11-010 Wójtowo

godz. 18.00

408.                

Wrocław

Sanktuarium Jasnogórskiej Matki Kościoła

OO. Paulini

ul. Św. Antoniego 30

50-073 Wrocław

godz. 10.30

409.                

Wrocław

Kościół św. Michała Archanioła

ul. Bolesława Prusa 78

50-318 Wrocław

godz. 8.00

410.                

Wrocław

Kościół MB Pocieszenia

ul. Wittiga 10

51-628 Wrocław

godz. 8.00 (Msza św., Różaniec)

411.                

Wrocław

Kościół św. Jadwigi Śląskiej

ul. Pilczycka 25

54-150 Wrocław - Kozanów

godz. 6.30 (różaniec, Msza św., adoracja i medytacja)

412.                

Wrocław

Parafia św. Augustyna

ul. Sudecka 90

53-129 Wrocław

godz. 8.15

413.                

Wrocław

Kościół św. Anny

ul. Brodzka 163

Pracze Odrzańskie

54-067 Wrocław

godz. 17.15

414.                

Wrocław

Parafia św. M. M. Kolbego

ul. Horbaczewskiego 20

54-130 Wrocław

godz. 18.45

415.                

Wrocław

Kościół N.M.P. Nieustającej Pomocy

ul. Szkocka 35

54-001 Wrocław - Muchobór Mały

godz.7.00 (Msza św., medytacja, Różaniec)

416.                

Wrocław

Parafia Św. Ignacego Loyoli

ul. W. Stysia 16

53-110 Wrocław

godz. 8.00 (Msza św., nabożeństwo, medytacja)

417.                

Występ

Parafia św. Brata Alberta Chmielowskiego

Występ, ul. Krokusowa 11

89-100 Nakło n/Notecią

godz. 10.00 (Msza św., nabożeństwo)

418.                

Zabrzeg

Parafia św. Józefa

ul. Ks. Karola Janoszka 16

43-516 Zabrzeg

godz. 6.30 (różaniec, Msza św. i medytacja)

419.                

Zaczernie

Parafia Narodzenia Najświętszej Maryi Panny

36-062 Zaczernie

godz. 16.30 – czas zimowy

godz. 17.30 – czas letni

420.                

Zagórów

Parafia św. Ap. Piotra i Pawła

ul. Kościelna

62-410 Zagórów

godz. 7.00

421.                

Zakopane

Sanktuarium Narodowe MB Fatimskiej

os. Krzeptówki 14

34-500 Zakopane - Krzeptówki

godz. 18.30 (Różaniec, medytacja, Msza św.)

422.                

Zakopane

Sanktuarium MB Obj. Cudowny Medalik

os. Piszczory 13

34-502 Zakopane - Olcza

godz. 18.00

423.                

Zalesie Dolne

Parafia NMP Wspomożenia Wiernych

ul. Modrzewiowa 2

05-501 Piaseczno

godz. 8.00

424.                

Załubice Nowe

Parafia św. Stanisława Bpa i M.

Załubice Nowe 21

05-255 Stare Załubice

godz. 17.00 – okres zimowy

godz. 18.00 – okres letni

425.                

Zamość

Parafia Miłosierdzia Bożego

ul. Hrubieszowska 32

22-400 Zamość

godz. 17.00 (Różaniec, Msza św., nabożeństwo)

426.                

Zamość

Kościół św. Brata Alberta

ul. Dębowskiego 24

22-400 Zamość

godz. 18.00 (Msza św., nabożeństwo)

427.                

Zamość

Parafia Św. Michała Arch.

ul. Reymonta 11

22-400 Zamość

godz. 17.00 (Różaniec, Msza św., medytacja, czuwanie do 21.00)

428.                

Zamość

Parafia wojskowa Św. Jana Bożego

Al. Wojska Polskiego

22-400 Zamość

godz. 16.30

429.                

Zamość

Parafia Świętego Krzyża

ul. Partyzantów 98

22-400 Zamość

Godz. 18.00 (Msza św., Różaniec, medytacja)

430.                

Zarzecze

Parafia Wszystkich Świętych

ul. kard. S. Wyszyńskiego

17

34-300 Zarzecze

godz. 6.25

431.                

Zawada

Parafia św. Marcina Biskupa

Zawada 47

33 - 112 Tarnowiec

 

432.                

Zawada

Parafia Narodzenia NMP

ul. Korzuchowska1

66-001 Zawada

godz. 17.30

433.                

Zawada

Parafia Matki Bożej Bolesnej

Zawada, ul. Nawojowska

33-300 Nowy Sącz

godz. 6.30

434.                

Zawichost

Parafia Wniebowzięcia NMP

ul. 11 Listopada 15

27-630 Zawichost

godz. 17.00 - czas zimowy

godz. 18.00 - czas letni (Msza św., nabożeństwo)

435.                

Zawiercie

Parafia NMP Królowej Polski

ul. Paderewskiego 28

42-400 Zawiercie

godz. 6.20 – Różaniec, medytacja, Msza św.

436.                

Zawoja

Parafia św. Klemensa

Zawoja 123

34-222 Zawoja - Centrum

godz. 17.00 (Msza św., Różaniec) - czas zimowy

godz. 18.00 – czas letni

437.                

Ząbki

Parafia Miłosierdzia Bożego

ul. 11 listopada4

05-091 Ząbki

godz. 8.00

438.                

Ząbkowice Śląskie

Parafia Najświętszego Serca Pana Jezusa

ul. Piastowska 7

57 - 200 Ząbkowice Śląskie

godz. 17.00 – Różaniec, medytacja

godz. 18.00 – Msza św.

439.                

Ząbkowice Śląskie

Parafia św. Jadwigi

ul. Chrobrego 7

57 - 200 Ząbkowice Śląskie

godz. 7.15

440.                

Zblewo

Parafia Św. Michała Archanioła

ul. Kościelna 2A

83-210 Zblewo

godz. 6.30

441.                

Zdziłowice

Kościół Wniebowzięcia NMP

Zdziłowice IV 94

23-302 Godziszów

godz. 7.00

442.                

Zduńska Wola

Parafia św. Antoniego

Kaplica Trójcy Świętej

w Domu Księży Orionistów

ul. Łaska 88

98-220 Zduńska Wola

godz. 9.30

443.                

Zembrów

Parafia Najświętszego Zbawiciela

Zembrów 16

08-331 Sabnie

godz. 17.30 - ok. letni

godz. 16.30 - ok. zimowy

różaniec, Mszą św. z medytacją)

444.                

Zielona Góra

Parafia Najświętszego Zbawiciela

ul. Niepodległości 28

65-980 Zielona Góra

godz. 7.45

445.                

Zielona Góra

Parafia Podwyższenia Krzyża Św.

ul. Aliny 17

65-329 Zielona Góra

godz. 7.00

446.                

Zielona Góra

Parafia św. Józefa

ul. Prosta 47

65-783 Zielona Góra

godz. 19.00 – nab. wynagradzające

godz. 21.00 Apel Jasnogórski

447.                

Zielonka

Parafia Matki Bożej Częstochowskiej

ul. Jagiellońska 10

05-220 Zielonka

 

448.                

Złojec

Parafia Chrystusa Króla

Złojec 7

22-413 Nielisz

godz. 8.00 lub 16.00

449.                

Złotoryja

Parafia Narodzenia NMP

ul. Chopina 1A

59-500 Złotoryja

godz. 6.30

450.                

Złotów

Parafia Wniebowzięcia NMP

ul. Panny Marii 11

77-400 Złotów

godz. 9.00 - Msza święta, nabożeństwo.

451.                

Żagań

Parafia Wniebowzięcia NMP

Pl. Klasztorny 2

68-100 Żagań

godz. 18.00 (Msza św., Różaniec, medytacja)

452.                

Żelichów

Parafia św. Zygmunta

Żelichów 2

33-260 Wola Żelichowska

 

453.                

Żnin

Parafia NMP Królowej Polski

ul. Lewandowskiego 15

88-402 Żnin

godz. 7.30 (Różaniec, medytacja, Msza św.)

454.                

Żory

Kościół św. Filipa i Jakuba

ul. Garncarska 16

44-240 Żory

godz. 7.00 - Msza św.

godz. 15.00 – Różaniec, medytacja

455.                

Żory

Kościół św. Brata Alberta

ul. Jodłowa 12

44-240 Żory

godz. 7.00 (Różaniec, Msza św., medytacja)

456.                

Żurowa

Parafia św. Małgorzaty PM

Żurowa 2

38-247 Ołpiny

 

457.                

Żywiec

Parafia Narodzenia N. M. P.

ul. Zamkowa 6

34-300 Żywiec

 

458.                

Żywiec Oczków

Kościół św. Maksymiliana

ul. Krakowska 104

34-300 Żywiec

godz. 7.30 (17.00 – zima)

godz. 7.30 (18.00 – lato)

 

459.                

Anglia

Polska Misja Katolicka Ilford/Forest Gate

St. Cedd - High Road

IG3 8SH Londyn

godz. 8.30

460.                

Anglia

SCUNTHORPE [Nottingham]

Holy Souls

Frodingham Road

DN15 7TA

godz. 10.30

461.                

Anglia

Polish Catholic Mission

Springfield Road

Coventry

West Midlands CV1 4GR

godz. 17.30

462.                

Anglia

Parafia Matki Kościoła

2 Windsor Road

London W5 5PD

godz. 10.00

463.                

Anglia

Parafia Św. Andrzeja Boboli

1 Leysfield Rd.

W12 9JF Londyn

Po wieczornej Mszy Św. (początek o godz. 18:00) różaniec i nabożeństwo wynagradzające)

464.                

Anglia

Polska parafia św. Wojciecha

Maria Assumpta Chapel (Kościół Filiarny)

20 Kensington Square

W8 5HN Londyn

godz. 18.00 - wystawienie Najświętszego Sakramentu, modlitwa różańcowa, adoracja

godz. 19.00 – Msza św.

465.                

Austria

Polska Misja Katolicka

oo. Zmartwychwstanców

Rennweg 5A

1030 Wiedeń

godz. 9.00 (Msza św., nabożeństwo)

466.                

Białoruś

Kościół Rektoralny Zwiastowania NMP

Grodno

godz. 18.00 (Różaniec, medytacja)

godz. 19.00 Msza św.

467.                

Białoruś

Parafia św. Apostołów Szymona i Judy Tadeusza

Woronowo, Grodzieńska obł.

 

468.                

Białoruś

Parafia Trójcy Świętej

Hermaniszki, ul. Centralna 35

Grodzieńska obł.

godz. 18.30

469.                

Francja

Polska Misja Katolicka

Kościół Matki Bożej z Lourdes

9, rue de Hohwald 4

67 000 Strasbourg

godz. 9.30

470.                

Irlandia

Polskie Duszpasterstwo

w Ennis

Katedra św. Piotra i Pawła

ul. O'Connell Street

Co. Clare

godz. 17.00

471.                

Kanada

Parafia św. Gabriela

2261 Parkway Drive

Burlington ON

godz. 9.00 (Msza św., nabożeństwo)

472.                

Kanada

st. Anthony of Padua
Roman Catholic Polish Parish
Oakville, On
Canada

godz. 9.00 (Msza św. i nabożeństwo)

473.                

Kanada

Parafia św. Kazimierza

Toronto

 

474.                

Niemcy

Polska Misja Katolicka

Kościół św. Józefa

Große Freiheit 41

Hamburg

godz. 18.30 (Msza św., nabożeństwo)

475.                

Niemcy

Kościół Niep. Serca Maryi

Auf dem Muhlberg 14

60 599 Frankfurt / Main

godz. 18.30 – Msza św.

godz. 19.30 – nabożeństwo

476.                

Niemcy

Kościół św. Jana Chrzciciela

Lilienthalstr. 5

Berlin

godz. 18.00

477.                

Niemcy

Polska Misja Katolicka

Kościół św. Michała Archanioła

Bonn

godz. 10.00

478.                

Norwegia

Karmelittklosteret „Totus Tuus”

Holtveien 38 A

9012 Tromsø  Norge

http://karmel.katolsk.no

479.                

Norwegia

Parafia pw.St.Ansgar'a

Kirkegata 3

4610 Kristiansand

diecezja Oslo

 

480.                

Rosja

Parafia św. Józefa

238210 Gvardiejsk

Russia

 

481.                

Słowacja

Parafia Podwyższenia Krzyża

Nám. Pajdušáka 3

053 11 Smiżany

godz. 18.00 (Msza św., nabożeństwo)

482.                

Słowacja

Kostol Bozskeho Srdca

Nam. Jana Pavla II

Stranany

godz. 7.30

483.                

Szkocja

Kościół św. Szymona

St. Simon’s Church

33 Partick Bridge Street

Glasgow

godz. 18.00 (Msza św., medytacja, Różaniec)

484.                

Szkocja

Katedra Św. Marii

St Mary's Cathedral

61 York Place

Edynburg

godz. 19.30

485.                

Szwajcaria

Polska Misja Katolicka w Szwajcarii

12, Chemin des Falaises

1723 Marly/ Friburg

godz. 15.00

486.                

Szwajcaria

Polska Misja Katolicka

Kościół Herz Jesu (Wiedikon)

Aemtlerstrasse 41

8003 Zürich

godz. 10.30 (Msza św., nabożeństwo wynag.)

487.                

Szwecja

Kalmar

S:t Kristofers Katolska Kyrkan

Malmbrogatan 3

tel. 0046-480-10563

Mässa kl.17.00, efter Gotjänst till Marias Obefläckade Hjärtan

 

Msza św. o 17.00 i nab. fatimskie z wystawieniem Najśw. Sakramentu

488.                

Ukraina

Sanktuarium M.B. Fatimskiej Księża Pallotyni

Odessa, ul. Długa 120 A

diec. Odesko-symferopolska

godz. 9.00

489.                

Ukraina

Parafia Katedralna Najświętszej Maryi Panny

Odessa

 

490.                

Ukraina

Parafia św. Piotra

Salezjanie

Odessa

 

491.                

Ukraina

Parafia Boga Ojca

Odessa

 

492.                

Ukraina

Parafia św. Klemensa

Księża Pallotyni

Odessa

 

493.                

Ukraina

Parafia św. Barbary

Berdyczów

 

494.                

Ukraina

Parafia św. Anny

Polonne

 

495.                

Ukraina

Parafia bł.Karoliny

Perszotraweńsk

 

496.                

Ukraina

Parafia. św Aleksandra

Kijów

 

497.                

Ukraina

Parafia św. Klemensa Papieza

Sewastopol - Krym

 

498.                

USA

Polska Misja Duszpasterska

Kościół Trójcy Świętej

1118 N Noble Street

Chicago, IL 60642

godz. 18.30

499.                

USA

Parafia M.B. Jasnogórskiej

3424 West Adams Boulevard

Los Angeles, CA 90018

godz. 17.00 (Msza św., nabożeństwo)

500.                

USA

Polska Misja Katolicka pw. Miłosierdzia Bożego

21W411 Sunset Avenue

Lombard, IL 60148

Chicago

godz. godz. (7.00 – 9.15) PM

- Msza św. wynagradzająca

- nabożeństwo

- Litania do bł. Jana Pawła II

- Różaniec oparty na rozważaniach bł. Jan Pawła II

- Apel Jasnogórski

- ucałowanie relikwii bł. Jana Pawła II

501.                

USA

Parafia św. Konstancji

 5845 W. Strong St.

 Chicago, IL 60630

godz. (7.00 – 9.00) PM, nabożeństwo, Msza św.

502.                

USA

Parafia św. Cyryla i Metodego

608 Sobieski St.

Lemont, IL 60439

godz. (7.00 – 10.00) PM

- Różaniec 5 tajemnic

- Litania do Najświętszej Maryi Panny, Godzinki

- Litania i Akt Poświęcenia Najsw. Sercu Pana Jezusa

- Droga Krzyżowa, Koronka do Miłosierdzia Bożego  

- godz. 20:30 - 21:30 - Msza św.

- godz. 21:30 - 22:00 - adoracja

503.                

USA

Parafia św. Ferdynanda

5900 W. Barry Ave.

Chicago, IL 60634

godz. (7.30 – 11.00) PM,

- Koronka do Miłosierdzia Bożego

- Konferencja dotycząca Objawień

- 15 min. medytacja.

- Litania do Niep. Serca Maryi

- Akt wynagrodzenia Niep. Sercu Maryi

- Litania do bł. JPII,

- Msza św. o Niepokalanym Sercu NMP.

504.                

USA

Kościół oo. Cystersów

pw. Matki Bożej Kościoła

116 Hilton Street

Willow Springs, IL 60480

 

505.                

USA

Parafia Pięciu Braci Męczenników

4327 S. Richmond St.

Chicago, IL 60632

 

506.                

USA

Parafia Św. Szczepana Diakona i Męczennika

17 500 South 84th Ave

Tinley Park, IL 60477

godz. (7.00 – 9.30) PM

- Różaniec

- Koronka do Miłosierdzia Bożego

- 15 min. Rozważanie Tajemnic

- Litania do NMP

- Litania do Bł. Jana Pawła II

- Msza św.

- Procesja eucharystyczna i błog. Najśw. Sakramentem

- Ucałowanie relikwii bł. Jana Pawła II

507.                

USA

Bazylika św. Jacka

3636 W. Wolfram St.

Chicago, IL 60618

godz. (7.30 – 10.30) PM

508.                

USA

Parafia Przemienienia Pańskiego

316 W. Mill Street

Wauconda, IL 60084

godz. 9:00PM-12:00AM

Droga Krzyżowa

Wystawienie Najświętszego Sakramentu

Rozważania Różańcowe

Różaniec

Koronka do Miłosierdzia Bożego

Apel Jasnogórski

509.                

USA

3100 18 Mile Rd.

Sterling Heights

MI 48314 (Detroit)

godz. 9.00

510.                

USA

Parafia Św. Krzyża 31

Biruta St, New Britain

CT 06053

godz. 18.00

511.                

USA

Parafia Św. Andrzeja Ap

Polskie Duszpasterstwo

505 Kingston Dr

Romeoville, IL 60446

 

 

  

Miejscowości od "A" do "N" - zobacz

 

 

 

 

EN    FR    DE    PT    BY    RU   UA   NO

 

  

 

  

 

  

 

 

 

  

 

  

 

 

 

Apostolat Sekretariatu Fat.

  

 

 

 

Fatima-Portugalia

 

 

 

 

 

 

Multimedia

 

 

 

 

 

 

 

Informacje

 

 

 

 

Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony! czytaj więcej