Polecane strony WWW

Fatima 1917 - treść objawień

Fatima 1915-1916 - objawienia

Niepokalane Serce Maryi

Fatima w życiu Jana Pawła II

Fatimskie kalendarium

Pierwsze Soboty z JP II

Siostra Łucja - kalendarium

Sanktuarium M. B. Fatimskiej

śp. ks. Mirosław Drozdek SAC

Nasz Dziennik

Statystyka

Content View Hits : 1317862

Online

We have 14 guests online

Biuletyn Sek. Postulacji

 

 

 

Nabożeństwo wynagradzające Niepokalanemu Sercu Maryi w Pierwsze Soboty Miesiąca. GDZIE I KIEDY?

Sekretariat Fatimski koordynując dzieło Wielkiej Nowenny Fatimskiej pragnie opracować internetową „bazę danych” z informacją: gdzie i kiedy odprawiane jest nabożeństwo wynagradzające w Pierwsze Soboty Miesiąca. Wiele osób pragnie uczestniczyć w tym nabożeństwie, o czym świadczą pytania kierowane do Sekretariatu Fatimskiego. Zwracamy się zatem z gorącą prośbą do Wszystkich: prześlijcie informację, która pomoże innym!


Informację można przesłać do Sekretariatu Fatimskiego:
    - telefonicznie: 18/ 20 66 420
    - mailowo: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
    - listownie: Sekretariat Fatimski, os. Krzeptówki 14,  34-500 Zakopane


Podając następujące informacje:
    1. miejsce ( kościół, parafia),
    2. adres (miejscowość, ulica),
    3. godzina, ewentualnie układ nabożeństwa.

 

 Pierwsze Soboty w POLSCE i na ŚWIECIE


Miejscowości od "O" do "Z" - zobacz



Andrespol

Parafia NMP Nieustającej Pomocy

ul. Krzywa 12

godz. 16.00

Baranów Sandomierski

Kościół Ścięcia św. Jana Chrzciciela

ul. Kościuszki 3

godz. 17.00 - czas letni

godz. 16.00 - czas zimowy

Baszków

Kościół Wniebowzięcia NMP

Baszków 66  k/ Zdun

godz. 9.00 (nabożeństwo, Msza św.)

godz. 17.00 (Różaniec)

Bąków

Parafia Miłosierdzia Bożego
Bąków, ul. Główna 44

43-246 Strumień

godz. 7.30 - Różaniec

godz. 8.00 - Msza św., nabożeństwo

Bełchatów

Parafia św. Stanisława B. i M. ul. Czyżewskiego 3

97-400 Bełchatów

godz. 18.00 (Msza św., nabożeństwo)

Bełchatów

Parafia NMP Nieustającej Pomocy

ul. ks. J. Popiełuszki 9

godz. 16.15

Bełchatów

Parafia NMP Matki Kościoła

Al. kard. S. Wyszyńskiego 42

Osiedle Dolnośląskie

godz. 7.00 (Msza św., nabożeństwo)

Bełżyce

Kościół Nawrócenia św. Pawła

godz. 18.00 – lato

godz. 17.00 – zima

Biała Podlaska

Kościół św. Antoniego

oo. Kapucyni

ul. Narutowicza 37

godz. 9.00

Białogard

Parafia Narodzenia Najśw. Maryi Panny

ul. Kościelna

78-200 Białogard

godz. 9.00

Białystok

Parafia św. Andrzeja Boboli

ul. Św. Andrzeja Boboli 49A

godz. 18.00 (Msza św., nabożeństw wynag.)

Białystok

Parafia św. Jadwigi Królowej

ul. Słoneczna 8

godz. 7.00 (Msza św., nabożeństwo wynag.)

Białystok

Parafia Ducha Świętego

ul. Sybiraków 2

15-204 Białystok

godz. 21.00-5.00

Białystok

Parafia św. Karola Boromeusza

ul. Puławskiego 94

godz. 17.00

Białystok

Parafia św. Rocha

ul. ks. A. Abramowicza 1

godz. 6.30 Msza św. (!)

godz. 21.00 (Msza św., nabożeństwo)

Białystok

Parafia św. Wojciecha

ul. Warszawska 46

godz. 15.00-18.00 (nabożeństwo, Msza św.)

Bielsko-Biała

Par. Św. Andrzeja Boboli

pod Szyndzielnią

xx. Pallotyni

ul. św. Andrzeja Boboli 41

43-316 Bielsko-Biała

godz. 17.00 (różaniec, medytacja, Msza św.)

Bielsko-Biała

Katedra św. Mikołaja

Pl. św. Mikołaja 16

godz. 17.30

Bielsko-Biała

Kościół NMP Królowej Polski

ul. NMP Królowej Polski 15

godz. 17.30

Bielsko-Biała

Kościół NMP Królowej Świata

ul. Startowa

godz. 7.00

Bielsko-Biała

Parafia św. Małgorzaty

ul. Karpacka 146

godz. 8.00 (Msza św., nabożeństwo)

Bielsko-Biała

Parafii p.w. Miłosierdzia Bożego

ul. Bardowskiego 2

godz.16.00

Bielsko Biała

Kościół św. Jana Chrzciciela

Bielsko Biała – Komorowice

godz. 8.15

Bielsko Biała

Parafia św. Józefa

ul. Tuwima 62

godz. 7.00

Bielsko Biała

Parafia św. Maksymiliana

ul. św. Maksymiliana 1

43-303 Bielsko Biała Aleksandrowice

godz. 8.00

(od maja do września)

Bielsko Biała

Parafia św. Stanisława M.

ul. św. Stanisława

Stare Bielsko

godz. 7.00

Bielsko Biała

Parafia św. Franciszka z Asyżu

ul. Przy Torach 1

Bielsko-Biała Wapiennica

godz. 6.30

Biłgoraj

Parafia Wniebowzięcia NMP i Trójcy Świętej

ul. 3 maja 1

23-400 Biłgoraj

godz. 18.00 (Msza św., nab. wynagradzające)

Bircza

Parafia św. Stanisława Kostki

ul. Jana Pawła II 12

37-740 Bircza

 

godz. 16-17 - w ok. zimowym

godz. 17-18 - w ok. letnim

Biskupiec

Kościół św. Jana Chrzciciela

11-300 Biskupiec

godz. 7.00

Bobin

Parafia św. Anny

w Bobinie

32-100 Proszowice

 

Bochnia

parafia św. Mikołaja

pl. św. Kingi

godz. 9.00

Bojszowy

Kościół Narodzenia Św. Jana Chrzciciela

ul. Św. Jana Chrzciciela

42-220 Bojszowy

godz. 6.30 (Msza św., medytacja, Różaniec)

Bojszowy

Parafia N.M. P. Uzdrowienia Chorych

ul. Sierpowa 26

godz. 7.00

Boleszkowice

Parafia św. Antoniego z Padwy

ul. Warszawska 5

74-407 Boleszkowice

godz. 18.00+

Bolszewo

Parafia Wniebowzięcia NMP

OO. Pijarzy

ul. Konarskiego

84-240 Bolszewo

godz. 7.00

Borek Wlkp.

Parafia Pocieszenia NMP

ul. Zdzież 1

63-810 Borek Wlkp.

Kościół farny św. Stanisława (przy rynku)

godz. 8.20 (Różaniec, spowiedź)

godz. 9.00 (Msza św., medytacja)

Bóbrka k/ Soliny

Parafia Najświętszego Serca Pana Jezusa

* czas letni: godz. 17.45 – spowiedź, godz. 18.00 – Różaniec, Msza św., medytacja

* czas zimowy: godz. 15.45 – spowiedź, godz. 16.00 – Różaniec, Msza św., medytacja

Bór Zapilski

Parafia św. Jacka

Czarna Wieś

godz. 8.00

Brańszczyk

Parafia św. Jana Chrzciciela

ul. Jana Pawła II

godz. 19.00

Brodnica

Parafia św. Katarzyny Aleksandryjskiej

ul. Farna 1

87-300 Brodnica

godz. 18.30 (Msza św., nabożeństwo)

Brody

Kościół Wniebowzięcia NMP

(kościół Grobu)

oo. Bernardyni

 

Brudzew

Parafia św. Mikołaja Bpa

Pl. Wolności 1

62-720 Brudzew

godz. 9.00

Brudzowice

Parafia Najświętszej Maryi Panny

godz. 17.00

Brzeg

Parafia św. Mikołaja

ul. Długa

godz. 17.00 (nabożeństwo)

godz. 18.00 (Msza św., Różaniec)

Brzesko

Parafia NMP Matki Kościoła

i św. Jakuba Apostoła

ul. Głowackiego 2

32-800 Brzesko

godz. 8.00

Bydgoszcz

Kościół Najświętszego Serca Pana Jezusa

Pl. Piastowski 5

godz. 8.30 (Msza św.)

Bydgoszcz

Parafia M. B. Królowej Męczenników

ul. Bołtucia 5

Bydgoszcz-Fordon

godz. 7.00 (Msza św., różaniec)

Bydgoszcz

Kaplica św. Michała Archanioła

Centrum Onkologii

ul. Dr Romanowskiej 2

godz. 11.00 Msza św.

godz. 19.00 Różaniec wynagradzający

Bydgoszcz

Matki Bożej Ostrobramskiej

ul. Kijowska 68

godz. 16.45

Bydgoszcz

Parafia Niepokalanego Poczęcia NMP

ul. Saperów

godz. 18.00

Bydgoszcz

Parafia św. Łukasza Ew.

ul. Gen. Bora-Komorowskiego 14

Bydgoszcz-Fordon

godz. 15.30

Bydgoszcz

Parafia Wniebowstąpienia Pańskiego

ul. Atolowa 6

85-435 Bydgoszcz Osówiec

godz. 8.00

Bydgoszcz

Parafia M. B. Fatimskiej

ul. Ogrody

Bydgoszcz - Wyżyny

godz. 12.00

Bydgoszcz

Parafia Św. Andrzeja Boboli

Pl. Kościeleckich 7

85-033 Bydgoszcz

godz. 15.00 – różaniec

godz. 15.30 – Msza św., medytacja

Bydgoszcz

Parafia św. Mateusza

ul. Skarżyńskiego 4

85-798 Bydgoszcz

godz. 11.30 – różaniec

godz. 12.00 – Msza św. i nabożeństwo

Bydgoszcz

Parafia M. B. Częstochowskiej

ul. Żmudzka 2

godz. 8.00

Bytom

Parafia św. Jacka

ul. Matejki 1

godz. 8.00 (Msza św., Różaniec, Koronka)

Bytom

Parafia św. Stanisława B. i M.

ul. Szymały 120

41 - 933 Bytom

godz. 6.10 (Różaniec, Msza św., medytacja)

Cedynia

Kościół Narodzenia NMP

ul. Chopina 5

74-520 Cedynia

godz. 17.00 czas zimowy

godz. 18.00 czas letni (Różaniec, medytacja. Mszśw.)

Celestynów

Parafia Wniebowzięcia NMP

pl. ks. kard. Wyszyńskiego 3

05-430 Celestynów

godz. 17.00 (nabożeństwo, Msza św.)

Chodel

Parafia Trójcy Św. i Narodzenia NMP

ul. Kościelna

godz. 7.30 - (XII- IV)

godz. 18.30 (V – XI)

 

Chojnów

Parafia Niep. Poczęcia Najświętszej Marii Panny

ul. Dąbrowskiego 19

59-225 Chojnów

godz. 8.00

Choszczno

Parafia  Narodzenia Najświętszej Maryi Panny

Pl. Jana Pawła II

 

Chrzanów

Parafia św. Jana Chrzciciela
ul. Kościelna 2A
32-500 Chrzanów

godz. 7.00

Chrząstawa Wielka

Parafia Najświętszej Maryi Panny Niepokalanie Poczętej

ul. Wrocławska 13

godz. 9.00 (Msza św., nabożeństwo)

Cielętniki

Parafia Przemienienia Pańskiego

ul. Kościuszki 8

godz. 7.00

Ciechanów

Kościół św. Józefa

ul. Piotra Ściegiennego 11

godz. 8.30 (Msza św., nabożeństwo)

Cieszanów

Parafia św. Wojciecha

ul. Sobieskiego 2

 

Cieszyn

Parafia Świętego Jerzego

ul. Liburnia 1

godz. 7.00

Cyprzanów

Parafia Trójcy Św.

ul. Janowska 29

godz. 7.00

Czacz

Parafia Św. Michała Archanioła

Czacz, ul. 27 Stycznia 77

64-030 Śmigiel

 

Czaniec

Parafia św. Bartłomieja Ap.

ul. Kościelna 1

godz. 7.00

Czarna Tarnowska

Parafia Matki Bożej Nieustającej Pomocy

 

Czechowice Dziedzice

Kościół NMP Królowej Polski

Lesisko

ul. Jana Nepomucena 3

godz. 17.30

Czechowice Dziedzice

Kościół św. Andrzeja Boboli

oo. Jezuici

ul. Sobieskiego

godz. 8.00

Czechowice Dziedzice

Kościół MB Wspomożenia Wiernych

ul. Legionów

 

Czeladź

Parafia Św. Stanisława

ul. Kościelna

godz. 7.30

godz. 7.00 (lipiec – sierpień)

Czernice Borowe

Parafia św. Stanisława B. M.

ul. Kościelna

06-415 Czernice Borowe

godz. 9.30 (Różaniec, Msza św.)

Czerwińsk

Parafia Zwiastowania NMP

Sanktuarium M.B. Pocieszenia

Księża Salezjanie

Czerwińsk n/Wisłą

godz. 10.30 – 16.00

Czeszewo

Parafia św. Mikołaja

Czeszewo n/ Wartą

godz. 8.15

Częstochowa

Parafia św. Wojciecha BM

ul. Brzeźnickiej 59

godz. 7.00

Częstochowa

Jasna Góra

Kaplica Matki Bożej

Kaplica Różańcowa

godz. 18.30

Częstochowa

Kościół św. Jana Kantego

ul. Czecha 2

godz. 17.00

Dąbrowa Górnicza

Sanktuarium Matki Bożej Anielskiej

 

Dąbrowa Górnicza

Bazylika M. B. Anielskiej

ul. Królowej Jadwigi

godz. 18.00

Dąbrowa Tarnowska

Parafia Najświętszej Maryi panny Szkaplerznej

 

Dąbrowica

Sanktuarium Maryjne

Dąbrowica k/Jeleniej Góry

godz. 8.30 (Msza św., nabożeństwo)

Dębica

Parafia Miłosierdzia Bożego

ul. Mickiewicza 2

godz. 18.00

Dębica

Parafia św. Jadwigi Śląskiej

 

Dębica

Parafia Najświętszego Serca Jezusowego

Dębica Latoszyn

 

Dębnica Kaszubska

Kościół św. Jana Chrzciciela

ul. Kościelna 2

godz. 18.00 (IV – X)

godz. 17.00 (XI – III)

Dębowiec

Parafia Najświętszego Serca Pana Jezusa

Dębowiec 70

14-521 Lelkowo

godz. 10.00

Dębowiec

Sanktuarium Matki Bożej Saletyńskiej

Dębowiec 55

godz. 17.30

Dobiegniew

Parafia św. Józefa

Kościół Chrystusa Króla

ul. Staszica 6

66-520 Dobiegniew

godz. 18.00 (Msza św. różaniec, rozmyślanie)

Dobrzeszów

Parafia św. Józefa Robotnika

godz. 17.00

Dobrzyń

Parafia św. Katarzyny Aleksandryjskiej

Pl. Tysiąclecia

godz. 7.00

Domaradz

Parafia św. Mikołaja Bpa

i M.B. Nieustającej Pomocy

 

Dub

Parafia Niepokalanego Poczęcia NMP

Dub 95

22-435 Komarów

godz. 18.00 (Msza św., nab. wynagradzające)

Dubiecko

Parafia Niep. Serca NMP

ul. Krasickiego 20

37-750 Dubiecko

godz. 18.00 (Msza św., nabożeństwo)

Działdowo

Parafia św. Wojciecha

ul. Nidzicka 4

godz. 7.00

Działdowo

Kościół Podwyższenia Krzyża Świętego

Pl. Biedrawiny

godz. 6.45

Działdowo

Kościół św. Katarzyny Aleksandryjskiej

ul. Matejki 57

godz. 7.00

Dzierzkowice

Parafia św. Stanisława

Rynek

23-251 Dzierzkowice

godz. 7.30

Dźwierszno Wielkie

Parafia św. Mikołaja

Dźwierszno Wielkie

89-310 Łobżenica

godz. 9.00 (Różaniec, Msza św.)

Elbląg

Parafia M. B. Królowej Polski

ul. Robotnicza 62

82-300 Elbląg

godz. 8.00 (Msza św., nabożeństwo)

Elbląg

Parafia Trójcy Świętej

ul. Kielecka 16

82-300 Elbląg

godz. 17.30 (Różaniec, Msza św., medytacja)

Ełk

Parafia św. Rafała Kalinowskiego

ul. Jana Pawła II  6

godz. 15.00

Ełk

Parafia św. Tomasza Ap.

ul. 11 listopada 28

19-300 Ełk

godz. 17.00

Ełk

Parafia św. Jana Ap. i Ew.

ul. Toruńska 1
2. 19-300 Ełk

godz. 8.00 (Msza św., nabożeństwo)

Gaboń

Parafia NMP Częstochowskiej Gaboń 221

33-388 Gołkowice Dolne

godz. 17.00 – czas zimowy

godz. 18.00 – czas letni

Gałkowice

Parafia św. Antoniego

godz. 17.00

Gdańsk

Parafia M. B. Fatimskiej

Pl. Wyszyńskiego 1

Gdańsk - Żabianka

godz. 19.00

Gdańsk

Parafia Chrystusa Zbawiciela

ul. Pegaza 15

Gdańsk – Osowa

godz. 8.00 (Msza św., nabożeństwo)

Gdańsk

Kościół Trójcy Świętej

ul. Świętej Trójcy 4

godz. 18.00 (Msza św., wystawienie Najświętszego Sakramentu, modlitwy, pieśni, różaniec, rozmyślanie)

Gdańsk

Parafia św. Antoniego

ul. Dworska 2

Gdańsk - Brzeźno

godz. 7.30 (Msza św. różaniec, rozważania)

Gdańsk

Parafia Archikatedralna

ul. Bpa Nowackiego

Gdańsk – Oliwa

godz. 8.00

różaniec: IV-X godz. 21.00, XI-III godz. 18.30

Gdańsk

Parafia Bożego Ciała

ul. Piecewska 9

Gdańsk Morena

godz. 8:30 (Msza św.  różaniec, medytacja)

Gdańsk

Sanktuarium Mił. Bożego

Par. Zmartwychwstania Pańskiego

ul. M. Gomółki 11/ 13

Gdańsk Wrzeszcz

godz. 8.00 (Msza św., nabożeństwo, medytacja)

godz. 7.00 - w lipcu i sierpniu

Gdańsk

Parafia Matki Bożej Niepokalanie Poczętej

ul. Łąkowa

Gdańsk – Dolne Miasto

godz. 7.00

Gdańsk

Par. Bł. Doroty z Mątów

Gdańsk-Jasień

ul. Kartuska 349

godz. 17:15 - Różaniec i adoracja

godz. 18:00 - Msza św.

Gdańsk

Parafia św. Polikarpa Biskupa i Męczennika

pl. św. Jana Apostoła 1

Gdańsk - Osowa

godz. 7.15 (nabożeństwo, Msza św.)

Gdynia

Parafia św. Antoniego

ul. Ujejskiego 40

godz. 9.00

Nabożeństwo animuje Rycerstwo Niepokalanej

Gdynia

Kościół św. Jadwigi Królowej

ul. Korzenna 2

81-587 Gdynia

godz. 7.30 (Różaniec, Msza św., nabożeństwo)

Gdynia

Kościół św. Maksymiliana Marii Kolbego

ul. Konwaliowa 13

81-651 Gdynia

godz. 06.30 (Msza św., nabożeństwo)

Gdynia

Kościół św. U. Leduchowskiej

ul. Ateny 15

Gdynia - Chwarzno

godz. 07.15 

Gdynia

Parafia Św. Ducha i Katarzyny Aleksandryjskiej

ul. Zielona  Gdynia – Obłuże

godz. 7.30

Gdynia

Parafia Chrystusa Miłosiernego 

ul. Kopernika 75

godz. 7.00 (Msza św., medytacja, Różaniec)

Gdynia

Parafia NMP Królowej Polski ul. Armii Krajowej

godz. 8.00 (nabożeństwo, Msza św.)

Gdynia

Kościół Trójcy Świętej

ul. Nagietkowa 61

Gdynia Dąbrowa

godz. 8.00 (Msza św., nabożeństwo)

Gdynia

Parafia Matki Bożej Bolesnej

ul. ks. Zawackiego 4

81-514 Gdynia

godz. 8.00 (Msza św., konferencja, adoracja, Różaniec)

Gdynia

Parafia św. Pawła Apostoła
ul. Berlinga 2

Gdynia - Pogórze Górne

godz. 7.00 (Różaniec, Msza św.)

Gdynia

Parafia M. B. Nieustającej Pomocy

OO. Redemptoryści

ul. Portowa 2

81 – 350 Gdynia

godz. 8.00 (Msza św., medytacja)

Różaniec- prywatnie

Gdynia

Parafia Przemienienia pańskiego

ul. Kcyńska 2

81-005 Gdynia

godz. 8.30

Gietrzwałd

Sanktuarium MB Gietrzwałdzkiej

11-036 Gietrzwałd

godz. 6.30 (Msza św., Różaniec, medytacja)

Comiesięczna pielgrzymka z Olsztyna

Giżycko

Kościół p.w. św. Maksymiliana M. Kolbego

ul. Wiejska 22 C

godz. 18:00 (Msza św., nabożeństwo)

Głowno Osiny

Parafia św. Barbary

godz. 15.45 – czas zimowy

godz. 16.45 – czas letni

Gniezno

Katolickie Stowarzyszenie Civitas Christiana

Bednarski Rynek 4 A

godz. 16.30-17.30 (różaniec, medytacja)

Gniezno

Parafia bł. Jolenty

ul. Wierzbiczany 10-12

62-200 Gniezno

- Msza św.

godz. 9.00-10.00 (Różaniec, medytacja)

Gnojnik

Parafia św. Marcina

 

Godzianów

Parafia św. Stanisława B M.

ul. Lipowa 1

96-126 Godzianów

godz. 7.00 (Różaniec, Msza św., nabożeństwo)

Goraj

Parafia Trójcy Świętej

Goraj

66-340 Przytoczna

godz. 18.00

Gorlice

Parafia św. Jadwigi Królowej
ul. Ariańska 4

godz. 17.00 – nabożeństwo

godz. 18.00 – Msza św.

Gorzów Wielkopolski

Parafia . M.M. Kolbe

ul. Czereśniowa 15

66-400 Gorzów Wielkopolski

godz. 9.00 (Msza św., nab. wynagradzające)

Gostynin

Parafia św. Marcina

ul. Jana Pawła II 15

godz. 7.00

Grabówka

Parafia Podwyższenia Krzyża Świętego

ul. Białostocka 76

Grabówka k/ Białegostoku

godz. 17.00 – nabożeństwo

godz. 18.00 - Msza św.

Grabówka

Parafia M. B. Królowej i św. Marcina

Grabówka

23-235 Annopol

godz. 17.00

Granowo

Parafia św. Marcina

ul. Kościelna

62-066 Granowo

godz. 8.00

Grębanin

Parafia Niep. Poczęcia NMP

godz. 17.15

Grodzisk Wielkopolski

Parafia Najśw. Serca Pana Jezusa

ul. Powst. Chocieszyńskich 16

godz. 11.00

Gromada

Parafia M.B. Nieustającej Pomocy

Gromada 152

23-400 Biłgoraj

godz. 16.30 (Msza św., nabożeństwo)

Grudziądz

Parafia Św. Apostołów Piotra i Pawła i NMP z Fatimy

ul. Ikara 6

godz. 18.00

Góra Motyczna

Parafia Chrystusa Króla

 

Górki

Sanktuarium M. B. Fatimskiej

Górki, ul. Ks. St. Pasionka 90

08-400 Garwolin

godz. 18.00

od maja do października

Gumniska

Parafia Wniebowzięcia NMP

 

Hanulin

Parafia M. B. Częstochowskiej

ul. Boh. Westerplatte 56-58

godz. 9.00

Hodyszewo

Parafia Wniebowzięcia NMP

ul. Platonoffa 40, Hodyszewo
18-212 Nowe Piekuty

 

Huta Nowa

Matki Bożej Fatimskiej

Huta Nowa 142A  k/ Bielin

godz. 8.00

Imielin

Parafia M.B. Szkaplerznej

ul. Imielińska

godz.7.00

Inwałd

Parafia Ofiarowania N. M. P.

ul. Wadowicka

godz. 16.30 – czas zimowy

godz. 17.30 – czas letni

Iwiec

Parafia M. B. Różańcowej

Iwiec 59A

89-512 Iwiec

godz. 8.30 – różaniec

godz. 9.00 Msza św., a następnie medytacja

Jabłonna

Parafia M. B. Królowej Polski

ul. Modlińska 105

05-110 Jabłonna

godz. 7.00 (Msza św., nabożeństwo)

Izdebki

Parafia Zwiastowania NMP

Izdebki 355

godz. 17.00

Jadowniki – Mokre

Parafia Niepokalanego Serca NMP

33-270 Wietrzychowice

godz. 5.45 (Różaniec, medytacja, Msza św.)

Jarczów

Kościół św. Stanisława Bpa i M.

ul. Szkolna 4

22-664 Jarczów

godz. 18.00 – lato

godz. 17.00 – zima

Jarosław

Parafia NMP Królowej Polski

ul. 3 maja 12

od maja do października- 19.45, procesja z figurą

od listopada do kwietnia- 18.45

Jarosławice

Parafia NMP Wniebowziętej

Jarosławice 17

26-625 Jarosławice p. Wolanów

godz. 15.00 (Różaniec, medytacja, Msza św.)

Jasienica Rosielna

Parafia Niepokalanego Poczęcia NMP

godz. 18.00

Jasło

Parafia Wniebowzięcia NMP

ul. Farna 2

godz. 17.00 (Medytacja, Różaniec)

Jastrzębie Zdrój

Parafia św. Katarzyny

Sanktuarium Opatrzności Bożej

ul. św. Katarzyny 3

godz. 7.00 (Nabożeństwo prowadzi Legion Maryi)

Jastrzębie Zdrój

Parafia Miłosierdzia Bożego

ul. Piłsudskiego

godz. 8.15 (Msza św., Różaniec, nabożeństwo)

Jastrzębie Zdrój

Parafia Najświętszego Serca Jezusowego

ul. 3-go Maja

44-330 Jastrzębie Zdrój

godz. 17.30 – Różaniec

godz. 18.00 – Msza św.

Jaworzna

Parafia Przemienienia Pańskiego

Jaworzna 100

34-602 Laskowa

godz. 17.15 – okres letni

godz. 16.15 – okres zimowy

Jaworzno

Kolegiata św. Wojciecha

ul. św. Jana 17

godz. 7.30 (Msza św., nabożeństwo)

Jaworzno

Sanktuarium M.B. Nieustającej Pomocy

Os. Stałe

godz. 17.00

Jedlicze

Parafia św. Antoniego i Łukasza

ul. Dubisa 3

godz. 18.00

Jedlnia Kościelna

Parafia św. Mikołaja

Jedlnia Kościelna

26-670 Pionki

godz. 15.00 – czas zimowy

godz. 17.00m – czas letni

Jelenia Góra

Kościół M.B. Miłosierdzia

ul. PCK 23

 

Jelenia Góra

Kościół św. Wojciecha

ul. Moniuszki 12

godz. 16.00- 17.30

Jelenia Góra

Kościół św. Jana Chrzciciela

ul. Cieplicka 9

godz. 8.00

Jeleśnia

Parafia św. Wojciecha

ul. Rynek 4

godz. 7.00

Jeżewo

Parafia Trójcy Świętej

ul. Główna 4

86-131 Jeżewo

godz. 16.30 (Różaniec, Msza św., medytacja)

Jodłówka

Parafia Matki Bożej Pocieszenia

Jodłówka

godz. 17.45 – lato

godz. 16.15 – zima

Jordanów

Parafia Przenajświętszej Trójcy

ul. Kolejowa

godz. 7.30 (Msza św., adoracja, Różaniec)

Kalisz

Parafia Opatrzności Bożej

Księża Orioniści

ul. Polna 8

godz. 16.00

Kalisz

Bazylika św. Józefa

Pl. św. Józefa

godz. 12.00

Kalwaria Zebrzydowska

Sanktuarium M.B. Kalwaryjskiej

oo. Bernardyni

godz. 19.00 (Msza św., nabożeństwo)

Kanie

Parafia św. Ap. Piotra i Pawła

Kanie 119 A

22-171 Rejowiec Fab.

godz. 18.00 (Msza św., nabożeństwo)

Karczew

Parafia św. Wita Męczennika ul. Ks. W. Żaboklickiego 12

05-480 Karczew

godz. 18.00

Katowice

Parafia M. B. Wspomożenia Wiernych

ul. Grota Roweckiego 22

godz. 9.00 (Msza św., nabożeństwo)

Katowice

Parafia M.B. Fatimskiej

ul. Bukszpanowa 26

Katowice-Piotrowice

godz. 8.00

Katowice-Janów

Parafia św. Anny

ul. Wyzwolenia 21

40-423 Katowice - Janów

godz. 8.00 (Msza św., nabożeństwo)

Kaźmierz

Parafia Narodzenia NMP

ul. Kościelna 4

64-530 Kaźmierz

godz. 8.30

Kępno

Kaplica Matki Bożej Różańcowej ul. Poznańska 9

godz. 8.00 (Msza św., nabożeństwo)

Kętrzyn

Św. Katarzyny

Kętrzyn

godz. 17.00

Kicin

Parafia św. Józefa

ul. Kościelna 2

Kicin; 62-004 Czerwonak

godz. 8.30 (spowiedź, Różaniec, Msza św.)

Kielce

Parafia  św. Wojciecha

Pl. św. Wojciecha 1

godz. 8.30

Kielce

Kościół Katedralny

ul Jana Pawła II

godz. 8.00

Kluczbork

Parafia Matki Bożej Wspomożenia Wiernych

ul. M. C Skłodowskiej 8

46-200 Kluczbork

godz. 06.15

Kluczbork - Osada

Parafia św. Bartłomieja Ap.

ul. Mickiewicza 14 A

09-310 Kluczbork

 

Kock

Parafia Wniebowzięcia NMP

Pl. Księżnej Anny Jabłonowskiej 15

godz. 8.00 (Różaniec, Msza św.)

Koło

Parafia św. Bogumiła

ul. M. Konopnickiej

godz. 20.00 (Msza św., nabożeństwo)

Kołobrzeg

Parafia św. Marcina

ul. Portowa 20

78-100 Kołobrzeg

godz. 16.00 (I-V, IX-XII)

godz. 18.00 (VI-VII)

- medytacja, Różaniec, Msza św.

Konary

Parafia Podwyższenia Krzyża Świętego

Konary 71

55-340 Udanin

 

Koniemłoty

Parafia Wniebowzięcia NMP

 

Konin

Parafia N.M.P. Królowej Polski

ul. Przemysłowa

godz. 8.30

Konin

Parafia św. Maksymiliana

ul. św. Maksymiliana Kolbe 2

godz. 7.00 (Msza św., nabożeństwo)

Koniusza

Parafia św. Ap. Piotra i Pawła

Koniusza 45

32-104 Koniusza

godz. 7.00

Końskie

Kolegiata św. Mikołaja

ul. ks. Granata

26-200 Końskie

godz. 8.00

Końskowola

Parafia Znalezienia Krzyża Św.

ul. Kurowska 2

24 - 140 Końskowola

godz. 18.00 (Msza św., nabożeństwo)

Korzeniów

Parafia św. Anny

 

Kostrzyn nad Odrą

Parafia M.B. Rokitniańskiej

ul. Jana Pawła II 52

66-470 Kostrzyn nad Odrą

godz. 7.00 (Msza św. medytacja, Różaniec)

Koskowice

Parafia św. Michała Arch.

Koskowice 40

59-241 Legnickie Pole

 

Koszyce Wielkie

Parafia Przemienienia Pańskiego

 

Kościan

Parafia NMP Wniebowziętej

ul. Kościelna 1

godz. 17.15

Koźmin Wielkopolski

Parafia św. Wawrzyńca

Pl. Najśw. Maryi Panny

godz. 7.30 – różaniec, Msza św., medytacja

Kożuchów

Parafia M.BN. Gromnicznej

pl. Matejki

67-120 Kożuchów

godz. 7.00

Kożuszki

Parafia Niepokalanego Poczęcia NMP

Kożuszki 63

21-560 Międzyrzec Podlaski

godz. 16.00 – ok. zimowy

godz. 18.00 – ok. letni (Msza św. i nabożeństwo)

Kraków

Parafia Nawiedzenia N. M. P.

oo. Karmelici

ul. Karmelicka 19

31-131 Kraków

+

Kraków

Kościół Arka Pana

Matki Bożej Królowej Polski

Nowa Huta

ul. Obrońców Krzyża 1

godzina 8.30

Kraków

Parafia M. B. Fatimskiej

ul. Mały Płaszów 11

30-720 Kraków

godz. 7.00 (Msza św., nabożeństwo)

Kraków

Parafia NMP Królowej Polski

Wola Justowska

Al. Panieńskich Skał 18

godz. 16.30 (Różaniec, Msza św., medytacja)

godzina 17.00 (miesiące VII i VIII)

Kraków

Parafia św. Szczepana

ul. Sienkiewicza 19

godz. 17.30

Kraków

Kościół św. Jana Chrzciciela

i św. Jana Ewangelisty

Siostry Prezentki

ul. św. Jana 7

godz. 14.30 (Msza św. z medytacją,  Koronka, Różaniec, adoracja)

Kraków

Parafia Miłosierdzia Bożego

ul. Bpa Banderskiego

osiedle oficerskie

godz. 7.45

Kraków

Parafia M. B. Częstochowskiej

os. Szklane Domy 7

godz. 18.00-21.20

Kraków

Parafia M. B. Nieustającej Pomocy

ul. Bohaterów Września 33

godz. 7.30

Kraków

Parafia Najśw. Imienia Maryi

ul. Dzielskiego 1

godz. 18.00

Kraków

Parafia św. Jana Chrzciciela

ul. Dobrego Pasterza 117

31-416 Kraków

godz. 8.00

Kraków

Parafia Najśw. Serca Pana Jezusa

ul. Wzgórze 33

Kraków – Pychowice

 

Kraków

Parafia Chrystusa Króla

Al. 29 listopada 195

godz. 7.00

Kraków

Kościół MB Różańcowej

ul. Skotnicka

Kraków – Skotniki

godz. 7.00

Kraków

Kościół MB Różańcowej

ul. Nowosądecka 42

Kraków – Piaski Nowe

godz. 18.00

Kraków

Parafia św. Rodziny

ul. Aleksandry 1

Nowy Bieżanów

30-837 Kraków

godz. 17.00 (nabożeństwo, Msza św.)

Kraków

Bazylika Najśw. Serca Pana Jezusa

ul. Kopernika 26

31-501 Kraków

rozp. piątek godz. 20.30

zak. sobota ok. godz. 1.00

Kraków

Parafia Św. Katarzyny Aleksandryjskiej

ul. Augustiańska 7

godz. 7.00 (Msza św., nabożeństwo)

Kraków

Parafia M. B. Pocieszenia

ul. Bulwarowa 15 A

31-751 Kraków

godz. 18.00 (Msza św., nabożeństwo)

Kraków

Parafia M. B. Fatimskiej

os. Podwawelskie

ul. Komandosów 18

30-334 Kraków

godz. 7.00 (Msza św., Różaniec, medytacja)

Kraśnik

Parafia św. Józefa Robotnika

ul. Z. Krasińskiego 13

23-200 Kraśnik

godz. 16.40

Kraśnik

Parafia Matki Bożej Bolesnej

ul. Słowackiego 15

23-204 Kraśnik

godz. 17.00 – nabożeństwo

godz. 18.00 Msza św.

Kraśnik

Parafia Wniebowzięcia NMP

ul. Klasztorna 3

23-200 Kraśnik

godz. 7.30

Krempachy

Parafia św. Marcina

ul. Kamieniec 25

34-433 Nowa Biała

godz. 17.00 - medytacja, Różaniec

godz. 18.00 - Msza Św.

Krostkowo

Parafia św. Mikołaja

i bł. M. Kozala

89-334 Krostkowo 37

godz. 19.00 (od maja do października)

Kruszwica

Parafia śś. Piotra i Pawła

ul. Kolegiacka 26

88-153 Kruszwica

godz. 7.00 (Msza św. i nabożeństwo)

Krynica Górska

Parafia M.B. Nieustającej Pomocy

ul. Czarny Potok

godz. 9.00

Krzecin

Parafia św. Jana Chrzciciela

ul. Niepodległości 7

73-231 Krzęcin

godz. 18.00 – czas letni

godz. 16.30 – czas zimowy

Księżomierz

Parafia narodzenia NMP

Księżomierz, ul. Kościelna 35

37-475 Gościeradów

godz. 17.30 (Różaniec, medytacja, Msza św.)

Kulesze Kościelna

Parafia św. Bartłomieja

 

Kuźmina

Parafia M.B. Nieustającej Pomocy

godz. 18.00

Kwidzyn

Kaplica Ojca Pio

ul. Basztowa 6

godz. 11.00 (Różaniec, Msza św., medytacja)

Kwidzyn

Parafia św. Brata Alberta

ul. Piastowska 45

82-500 Kwidzyn

godz. 18.00

Kwidzyn

Par. Św. Jana Ewangelisty

ul. Targowa 7

82-500 Kwidzyn

godz. 9.00

Lalkowy

Parafia św. Barbary

Lalkowy 33

83-230 Smętowo Graniczne

godz. 17.00

Legionowo

Parafia św. Jana Kantego

ul. Ks. J. Schabowskiego 2

godz. 7.00 (Msza św., Różaniec)

Legnica

Katedra pw. Św. Apostołów Piotra i Pawła

pl. Katedralny 6

godz. 9.00

Leszno

Kościół św. Mikołaja

ul. Kościelna 18

godz. 18.00

Leszno

Parafia Św. Krzyża

Pl. Jana Metziga 19

64-100 Leszno

godz. 7.00 (Msza św., Różaniec, medytacja)

Lipowiec

Parafia św. Walentego Lipowiec 13

12-100 Szczytno

godz. 17.00 – czas zimowy

godz. 19.00 – czas letni

Lubawa

Kościół św. Jana Chrzciciela i Michała Archanioła

ul. Kupnera 22

godz. 17.00

Lublin

Parafia M.B. Różańcowej

ul. Bursztynowa 20

godz. 7.00

Lublin

Parafia św. Józefa
ul. Filaretów 7

godz. 17 (czasami 20.00)

Lublin

Parafia św. Antoniego

ul. Kasztanowa 1

godz. 20.00

Lublin

Kościół Rektoralny

ul. Zielona

godz. 18.00 (czuwanie do rana w niedzielę)

Lublin

Parafia M. M. Kolbego

ul. Orla; Osiedle przy lesie

godz. 10.30

Lublin

Parafia Dobrego Pasterza

ul. Radzyńska 3

20-850 Lublin

godz. 7.00 (Msza św., nabożeństwo)

Lublin

Parafia św. Michała Archanioła

ul. Fabryczna 19

godz. 7.30 (Różaniec, Msza św., medytacja)

Lublin

Kościół św. Rodziny

ul. Jana Pawła II  11

godz. 7.30

Lublin

Klasztor OO. Bernardynów
ul. Willowa 15

godz. 18.00 (Msza św., nabożeństwo)

Lublin

Kościół Niepokalanego Poczęcia NMP

Garnizonowy

Al. Racławickie 20

godz. 18.00 (Msza św., Różaniec, nabożeństwo)

Lublin

Parafia Niepokalanego Serca Maryi i św. Franciszka z Asyżu

OO. Franciszkanie

Al. Kraśnicka 76; Poczekajka

godz. 17.00

Lublin

Parafia Św. Krzyża

ul. Pogodna 7

20 -337 Lublin

godz. 17.00 (Różaniec, medytacja, Msza św.)

Lublin

Parafia Wieczerzy Pańskiej

Al. Warszawska 33

godz. 18.00-21.00

Lublin

Parafia św. M. M. Kobe

ul. Droga Męczenników Majdanka 27

20-325 Lublin

godz. 17.30 (Różaniec, medytacja, Msza św.)

Lublin

Parafia św. Andrzeja Boboli

ul. I. J. Paderewskiego 20

20-860 Lublin

godz. 18.00 – czas letni

godz. 17.30 – czas zimowy

(Msza św., nabożeństwo)

Luboń

Sanktuarium bł. Edmunda Bojanowskiego

Dom Generalny Sióstr Służebniczek N.P.N.M.P.

Pl. E . Bojanowskiego 6

62- 030 Luboń

godz. 7.00 - Msza św.

godz. 19.00 - nabożeństwo

Lubycza Królewska

Parafia MB Różańcowej i Aniołów Stróżów

ul. Zamojska 1

22-680 Lubycza Królewska

godz. 17.30 – czas zimowy

godz. 18.30 – czas letni

Ludźmierz

Sanktuarium M. B. Królowej Podhala

ul. Jana Pawła II  124

34-471 Ludźmierz

od godz. 18.00 (Msza św., nabożeństwo)

Łagów Lubuski

Parafia św. Jana Chrzciciela

66-220 Łagów Lubuski

 

Łask

Parafia Niep. Poczęcia NMP i św. Michała Archanioła

ul. Kościelna

godz. 18.00

Łazówek

Sanktuarium Matki Bożej Pocieszenia

godz. !6.00 (Różaniec, Msza św., nabożeństwo)

Łochów

Parafia Niepokalanego Poczęcia NMP

ul. Długa 40

godz. 17.00 – ok. zimowy

godz. 18.00 – ok. letni (Msza św., nabożeństwo)

Łomża

Parafia św. Andrzeja Boboli

ul. Wąska 93

godz. 18.00

Łomża

Kościół św. Michała Archanioła (Katedra)

ul. Dworcowa 25

18-400 Łomża

godz. 7.30 (Msza św., nabożeństwo)

Łomża

Parafia Matki Bożej Bolesnej

OO. Kapucyni

godz. 17.00

Łopatki

Parafia św. Marii Magdaleny

Łopatki

87-222 Ksiązki

godz. 17.00 – ok. zimowy

godz. 18.00 – ok. letni

Łosice

Parafia św. Zygmunta

ul. Narutowicza 2

godz. 17.00 – ok. zimowy

godz. 18.00 – ok. letni

Łososina Górna

Parafia Wszystkich Świętych

Łososina Górna

ul. Koszarska 1

34-600 Limanowa

godz. 8.00 (Msza św., nabożeństwo)

Łódź

Parafia Najświętszej Eucharystii

ul. ks. J. Popiełuszki 9

 

Łódź

Parafia św. Antoniego z Padwy i św. Jana Chrzciciela

Klasztor OO. Franciszkanów

ul. Okólna 185

godz. 9:00 (Msza św., nabożeństwo)

Łódź

Parafia św. Jana Chrzciciela

ul. Artylerzystów 4

godz. 17.00

Łódź

Kościół Miłosierdzia Bożego

ul. Baczyńskiego 156

Teofilów

godz. 18.00 (Msza św., nabożeństwo)

Łódź

Kościół M. B. Bolesnej

Al. Pasjonistów 23

Teofilów

godz. 18.00 (Msza św., nabożeństwo)

Łódź

Parafia św. Wincentego Pallottiego

ul. Łagiewnicka 197/ 201

godz. 10.00 - 15.00

Łódź

Parafia M. B. Jasnogórskiej

ul. Gogola 12

92-513 Łódź

od godz. 18.00 – piątek

do godz. 18.00 - sobota

Łódź

Parafia św. Jerzego

ul. św. Jerzego

godz. 16.00

Łódź

Parafia św. Franciszka z Asyżu

godz. 8.00

Maków Podhalański

Matki Bożej Makowskiej Opiekunki i Królowej Rodzin

ul. Kościelna 14

po wieczornej Mszy Św. tj. ok. godz. 18.30

Malczyce

Parafia Niepokalanego Poczęcia NMP

ul. Mickiewicza 6 B

55-320 Malczyce

godz. 18.00

Mełgiew

Parafia św. Wita

ul. Kościelna 12

godz. 7.30

Marki

Parafia św. Izydora

ul. Józefa Piłsudskiego 93

godz. 7.00

Miastko

Parafia M.B. Wspomożycielki Wiernych

pl. Jana Pawła II

77-200 Miastko

godz. 7.00 (Różaniec, Msza św.)

Mielec

Parafia Matki Bożej Nieustającej Pomocy

 

Mierzyn

Parafia Matki Bożej Bolesnej

ul. Welecka 17

72-006 Mierzyn

godz. 18.00 (Msza św., nabożeństwo)

Mikołów

Parafia św. Antoniego z Padwy

ul. Zielona 1

Mikołów – Reta

godz. 14.00

Milanówek

Parafia św. Jadwigi

ul. Kościuszki 41

godz. 18.00

Milejów

Parafia Wniebowzięcia NMP

ul. Partyzancka 118 A

21 - 020 Milejów

godz. 8.30

Mińsk Mazowiecki

Sanktuarium św. Antoniego z Padwy

ul. kard. S. Wyszyńskiego 54

godz. 18.00

Młochów

Parafia Św. Michała Archanioła

ul. ks. Br. Markiewicza 10

05 - 831 Młochów

godz. 18.00 (Msza św., nabożeństwo)

Modlin Twierdza

Parafia św. Barbary

godz. 17.30 (Różaniec, Msza św., medytacja)

Mogilno

Parafia św. Jana Apostoła

(klasztor)

ul. Benedykta XVI  1

godz. 20.00

Munina

Parafia św. Józefa

ul. Szkolna 1

37-514 Munina

 

Murowana Goślina

Parafia Najwyższego Arcykapłana

godz. 7.30 (Msza św., nabożeństwo)

Nakło Śląskie

Parafia Najśw. Serca P. Jezusa

ul. Główna 1

42-620 Nakło Śl.

godz. 8.00 (Msza św., nabożeństwo)

Narol

Parafia N. M. P.

ul. Józefowska

37-610 Narol

godz. 17.00 – czas zimowy

godz. 18.00 – czas letni

Nasielsk

Parafia św. Wojciecha

ul. św. Wojciecha 13

05-190 Nasielsk

godz. 7.30

Nidzica

Parafia Niepokalanego Poczęcia NMP

ul. Młynarska 12

godz. 10.00 (Msza św., nabożeństwo)

Niegowa

Parafia św. Mikołaja

42-320 Niegowa

 

Niemczyn

Parafia Wniebowzięcia N.M.P.

 

Niemodlin

Kościół Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny

godz. 8.00

Niepołomice

Parafia Dziesięciu Tysięcy Męczenników

ul. Piękna 2

32-005 Niepołomice

godz. 7.00 (Msza św., nabożeństwo)

Nieporęt

Parafia Niep. Poczęcia NMP

Pl. Wolności 3

05-126 Nieporęt

godz. 17.00

Nisko

Parafia Matki Bożej Fatimskiej

ul. Tysiąclecia 24

godz. 17.00 (Różaniec, Msza św.)

Nisko

Sanktuarium

przy parafii św. Józefa,

ul. Mickiewicza 3

37-400 Nisko

godz. 18.00 (Msza św., nabożeństwo)

Nockowa

Parafia św. Michała Arch.

Nockowa 49

39-124 Iwierzyce

godz. 18.00 (Msza św., nabożeństwo)

Nowa Dęba

Parafia M. B. Królowej Polski

ul. ks. P. Skargi 2

39-460 Nowa Dęba

godz. 17.00 – czas zimowy

godz. 18.00 – czas letni

Nowa Wioska

Parafia Zwiastowania Pańskiego

Nowa Wioska

82-520 Gardeja

godz. 17.00

Nowogard

Parafia Matki Bożej Fatimskiej

ul. Gen. Bema 26

godz. 12.00 (Msza św., nabożeństwo)

Nowy Sącz

Kościół św. Ducha

Parafia Ducha Świętego

ul. Skargi 10

godz. 9.00 (Msza św., nabożeństwo)

Nowy Sącz

Kaplica bł. Jana Pawła II

Os. Barskie

33-300 Nowy Sącz

godz. 6.30 (Msza św., nabożeństwo)

Nowy Targ

Parafia św. Katarzyny

ul. Kościelna 1

godz. 18.00

Nysa

Kościół św. Franciszka z Asyżu

ul. Bramy Grodzkiej 5

godz. 9.00




Miejscowości od "O" do "Z" - zobacz

 

 

 

Pierwsze Soboty Miesiąca

Nagrania archiwalne

Program nab. - Krzeptówki

Medytacje - I Soboty 2014

Pomoce duszpasterskie WNF

Rozwój Wielkiej Nowenny Fat.

Błogosławieństwo ks. Prymasa

Plakaty Wielkiej Nowenny Fat.

22 sierpnia - Maryi Królowej

Pierwsze Soboty - Fatima

SEKRETARIAT PASTUSZKÓW

STRONA O MODL. RÓŻAŃCOWEJ

STRONA O PIERWSZYCH SOB.

STRONY dot. SZKAPLERZA

RYCERSTWO NIEPOKALANEJ

Apostoł Bożego Miłosierdzia

Wyszukiwarka