MATERIAŁY POMOCNICZE

Wielkiej Nowenny Fatimskiej na rok 2015

 

 

 

INFORMACJE DOTYCZĄCE ZAMAWIANIA

 

 

Materiały potrzebne do odprawiania Wielkiej Nowenny Fatimskiej można zamówić:

1. pisząc na adres Sekretariatu Fatimskiego:

     Sekretariat Fatimski
     os. Krzeptówki 14
     34-500 Zakopane


2 telefonicznie 18/ 20 66 4 20

3. drogą internetową: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

 

Ważne !!!

a) Pragniemy zaznaczyć, że materiały dotyczące Wielkiej Nowenny Fatimskiej rozprowadzamy nie na zasadzie sprzedaży, a jedynie prosimy o Wasze dobrowolne ofiary na rzecz dalszej działalności Sekretariatu Fatimskiego („ceny” podawane w nawiasach są jedynie formą wskazania kosztów, jakie ponosimy przygotowując materiały w ramach Wielkiej Nowenny).

b)
Do przesyłki załączony jest przekaz z numerem konta, na które po otrzymaniu przesyłki można wpłacić ofiarę w dowolnym czasie.

c)
Jeśli w danych adresowych na otrzymanej przesyłce jest błąd, czy też ktoś z Państwa otrzymał np. dwie przesyłki, choć zamawiał tylko jedną, czy też otrzymał materiały, a tego sobie nie życzy - prosimy, by ich nie odsyłać, a jedynie w dowolny sposób poinformować o tym Sekretariat Fatimski.

d)
Każdego z Was, kto nawiązał kontakt z Sekretariatem Fatimskim wpisujemy do Złotej Księgi WNF, którą jako dar złożymy w Fatimie w czasie uroczystości 100. rocznicy objawień Matki Bożej.


Równocześnie, każdego z Was, kto zamawia na dany rok cały pakiet (nie pojedynczą książkę, czy folder) materiałów Wielkiej Nowenny Fatimskiej wpisujemy do bazy adresowej. Tym samym w kolejnym roku Nowenny wysyłamy automatycznie przygotowany pakiet materiałów pomocniczych. Czynimy tak, gdyż nie prowadzimy rozbudowanej administracji, dzięki temu publikacje mogą być znacząco tańsze. Pragniemy jednak podkreślić, iż nikomu nie wysyłamy materiałów wbrew Jego woli. Dlatego też prosimy każdego z Was o współpracę; mianowicie - jeśli ktoś z Państwa otrzymał w danym roku cały pakiet materiałów i nie chce otrzymywać ich w kolejnych latach bez wcześniejszego osobistego zamówienia, prosimy by nas o tym poinformował w dowolny sposób: - telefonicznie, - mailowo, - listownie.

ks. Krzysztof Czapla SAC - Dyrektor Sekretariatu Fatimskiego

 

 

 NOWOŚĆ!

 

"PANI FATIMSKIEJ"- płyta w formacie CD audio - możliwość odtwarzania na każdym urządzeniu CD

 Zawiera pieśni fatimskie i rozważania tajemnic różańcowych (taj. radosne) wraz z tekstami.

NAKŁAD WYCZERPANY 

WIĘCEJ INFORMACJI...

 

 

 

A. Materiały podstawowe:

 

  NAKŁAD WYCZERPANY 1. Potęga rodziny. Domowy Kościół, którego nie przemogą bramy piekła. (9zł)
Książka zawiera wprowadzenie w temat kolejnego roku Wielkiej Nowenny Fatimskiej oraz teksty: homilii, rozważań różańcowych, refleksji na Apel Jasnogórski, jak również 12 medytacji na pierwsze soboty miesiąca. Autorem homilii jest ks. Franciszek Gomułczak SAC, natomiast pozostałe teksty przygotowała p. Monika Waluś.

Opracował zespół Sekretariatu Fatimskiego pod kierunkiem ks. Krzysztofa Czapli SAC  NAKŁAD WYCZERPANY  2. W stronę rodziny. Teoria i praktyka. (9zł)

Praca zbiorowa pod redakcją: Grażyny Koszałki, ks. Józefa Młyńskiego, ks. Krzysztofa Czapli SAC, składająca się z następujących rozdziałów: I. BIBLIA O RODZINIE I MAŁŻEŃSTWIE, II. RODZINA W TREŚCI FATIMSKIEGO ORĘDZIA, III. POMYSŁ NA SZCZĘŚLIWĄ RODZINĘ oraz IV. POMOC RODZINIE.

Podjęta problematyka, forma oraz treść tej pozycji stanowi cenną i praktyczną lekturę dla: duszpasterzy, rodziców, nauczycieli, wychowawców, studentów, a także pracowników zawodowo udzielających wsparcia i pomocy rodzinie; jak również dla teoretyków zajmujących się problematyką rodziny, oraz dla wszystkich osób, których troską i powinnością są sprawy dzieci i rodziny.

Autorzy tekstów: bp. S. Stefanek, K. Czuba, ks. K. Czapla, ks. J. Młyński, ks. M. Kluz, ks. P. Bortkiewicz, W. Okła, M. Guzewicz, ks. P. Landwójtowicz, ks. W. Szewczyk, ks.  M. Dziewiecki, H. Kuczaj, I. i J. Grzybowscy, M. Wierzbicka-Kuczaj, A. Jedna.    3. Wspomnienia S. Łucji z Fatimy. Tom II. (9zł)

Na treść drugiego tomu Wspomnień s. Łucji składają się wspomnienie piąte (o ojcu) i wspomnienie szóste (o matce). Kierowana duchem wsparcia dla rodziny, s. Łucja pozostając w klasztorze i będąc posłuszną swoim przełożonym, mimo pewnych ograniczeń, spisała Wspomnienia dotyczące rodziców, którzy byli wspaniałym przykładem chrześcijańskiej rodziny, zjednoczonej w wierze, nadziei i miłości. Pozycję tę można traktować jako list s. Łucji, jaki został skierowany do każdego człowieka zainteresowanego pomyślnością małżeństwa i rodziny.
Książka powstała w kontekście obchodów Międzynarodowego Roku Rodziny. Teksty zebrał Ludwik Kondor SVD – postulator w procesie beatyfikacyjnym fatimskich wizjonerów.

 

 

B. Materiały uzupełniające:

 

a)  NAKŁAD WYCZERPANY płyta CD w formacie MP3 - z medytacjami na pierwsze soboty miesiąca 2015 roku: (5zł)

MEDYTACJE DO POBRANIA

 

   

 

    Tekst: p. Monika Waluś
    Czyta: p. Halina Łabonarska

    Muzyka: ks. Roman Łabonarski

 

 

 

 

 b) Wspomnienia Siostry Łucji, Tom I, Red. L. Kondor (9zł)

c) Modlitewnik serca (9zł)

 

 

d) foldery (w formie książeczki 0,60 zł) i plakaty (3zł) (format 34x48 cm)

- Wielka Nowenna fatimska
- Poświęcenie Niepokalanemu Sercu Maryi
- Nabożeństwo Pierwszych Sobót Miesiąca

 

e) foldery w formie składanek (0,60gr) (format 12x20cm)

- Modlitwa Wielkiej Nowenny Fatimskiej
BRAK Obrzęd poświęcenia się Niepokalanemu Sercu Maryi
BRAK Litania do błogosławionych Franciszka i Hiacynty
BRAK Kult Niepokalanego Serca Maryi. Spojrzenie Kościoła
- Dyplomik na Pięć Pierwszych Sobót Miesiąca

 

 

f) obrazki (format 7,5 x 14 cm) z tekstem na drugiej stronie (8gr):

DOSTĘPNE SĄ JUŻ TYLKO OBRAZKI (!!!):

nr. 15 - Nabożeństwo Pierwszych Sobót Miesiąca

nr. 17. - Akt poświęcenia Niep. Sercu Maryi

           - Wielka Nowenna Fat. - warunki
           - Modlitwa zawierzenia WNF
           - Nab. Pierwszych Sobót Miesiąca
- nr 15 - Nab. Pierwszych Sobót Miesiąca
           - Modlitwa Anioła z Fatimy
- nr 17 - Akt poświęcenia się Niep. Sercu

         nr 12             nr 13                  nr 14                   nr 15               nr 16                   nr 17

 

 

g) figura Matki Bożej z Niepokalanym Sercem (90zł, wys. 35 cm)

 

 

Równocześnie informujemy, iż każdego z Was, kto zamawiał na dany rok cały pakiet (nie pojedynczą książkę, czy folder) materiałów Wielkiej Nowenny Fatimskiej wpisujemy do bazy adresowej. Tym samym w kolejnym roku Nowenny wysyłamy automatycznie przygotowany pakiet materiałów pomocniczych. Czynimy tak, gdyż nie prowadzimy rozbudowanej administracji, dzięki temu publikacje mogą być znacząco tańsze. Pragniemy jednak podkreślić, iż nikomu nie wysyłamy materiałów wbrew Jego woli. Dlatego też prosimy każdego z Was o współpracę; mianowicie - jeśli ktoś z Państwa otrzymał w danym roku cały pakiet materiałów i nie chce otrzymywać ich w kolejnych latach bez wcześniejszego osobistego zamówienia, prosimy by nas o tym poinformował w dowolny sposób: - telefonicznie, - mailowo, - listownie.

ks. Krzysztof Czapla SAC - Dyrektor Sekretariatu Fatimskiego

 

KONTAKT Z SEKRETARIATEM FATIMSKIM

 

 

 

  

 

 

 

  EN   FR   DE   PT   BY   RU  UA  NO

 

  

 

  

  

  

 

  

 

 

 

Apostolat Sekretariatu Fat.

  

 

 

 

Fatima-Portugalia

 

 

 

 

 

 

Multimedia

 

 

 

 

 

 

 

Informacje

 

 

 

 

Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony! czytaj więcej